Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Κάνε freeze την φωνητική αναζήτηση και την φωνητική κλήση

2) Εφαρμογή με την οποία μπορείς να κάνεις αντιστοίχηση εφαρμογών με συμβάντα. Για παράδειγμα μπορείς να του πεις όταν βάζεις τα ακουστικά στην υποδοχή να ξεκινά αυτόματα το ραδιόφωνο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1) Κάνε freeze την φωνητική αναζήτηση και την φωνητική κλήση

2) Εφαρμογή με την οποία μπορείς να κάνεις αντιστοίχηση εφαρμογών με συμβάντα. Για παράδειγμα μπορείς να του πεις όταν βάζεις τα ακουστικά στην υποδοχή να ξεκινά αυτόματα το ραδιόφωνο.

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση σου, εξήγησε μου, όμως πως κάνω freeze την φωνητική αναζήτηση και την φωνητική κλήση???????

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεσαι κάποιο πρόγραμμα όπως το titanium backup ή το rom toolbox και φυσικά root.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, εδω και 2 μέρες έχω πρόβλημα με το touchscreen?, δηλ. προσπαθώ να το ξεκλειδώσω & δεν γίνεται ή προσπαθώ να πατήσω κάποιο κουμπί απο την οθόνη & δεν κάνει τίποτα, με άλλα λόγια δεν ανταποκρίνεται η οθόνη ενώ παράλληλα νοιώθω μια "δόνηση" περίεργη κρατώντας το στα χέρια μου. Υπάρχει καμία ιδέα, & εάν έχει παρουσιαστεί ξανά σε κάποιον απο εσάς μπορείτε να μου συστήσετε κάποιο αξιόπιστο service για να το πάω,γιατί νομίζω ότι είναι ακόμα στην εγγύηση.

:worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, εδω και 2 μέρες έχω πρόβλημα με το touchscreen?, δηλ. προσπαθώ να το ξεκλειδώσω & δεν γίνεται ή προσπαθώ να πατήσω κάποιο κουμπί απο την οθόνη & δεν κάνει τίποτα, με άλλα λόγια δεν ανταποκρίνεται η οθόνη ενώ παράλληλα νοιώθω μια "δόνηση" περίεργη κρατώντας το στα χέρια μου. Υπάρχει καμία ιδέα, & εάν έχει παρουσιαστεί ξανά σε κάποιον απο εσάς μπορείτε να μου συστήσετε κάποιο αξιόπιστο service για να το πάω,γιατί νομίζω ότι είναι ακόμα στην εγγύηση.

:worry: :worry:

Ημερολογιακά είσαι σίγουρα εντός εγγύησης. Το θέμα είναι αν έχεις κάνει κάτι (π.χ ξεκλείδωμα bootloader, root) και έχεις χάσει την εγγύηση. Αν έχεις κάνει root μπορείς να το ξε-root-άρεις (για να είσαι και πάλι εντός εγγύησης) είτε με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων είτε με ένα από τα παρακάτω προγράμματα:

1. Sony Ericsson PC Companion

2. SEUS - Sony Ericsson Update Service

 

Το πρόβλημα που σου παρουσιάζει μοιάζει με το γνωστό της υπερθέρμανσης των πλήκτρων αφής (λόγω δόνησης που μας λες), και αν είναι ΤΟΣΟ έντονο μπορεί να φταίει αυτό που δεν ανταποκρίνεται η οθόνη...

Γνώμη μου είναι ΑΝ είσαι εντός εγγύησης να το πας άμεσα για service.

Κανένας κάποια άλλη ιδέα????

 

Εdit: Ορίστε και η λίστα με τα επίσημα Service points της Sony-Ericsson http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4093630#post4093630

Link to comment
Share on other sites

Όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι να το ρουτάρω και να περάσω κάποια custom rom για να το ελαφρύνω.
Άλλο το rooting, που σου δίνει πλήρη δικαιώματα και δικαιοδοσία στην διαχείριση μιας συσκευής, και άλλο το να ξεκλειδώσεις το bootloader της, ώστε να μπορείς να περάσεις μια custom rom. Εσύ λογικά θες το δεύτερο, π̶ο̶υ̶ ̶α̶ν̶ ̶δ̶ε̶ν̶ ̶κ̶ά̶ν̶ω̶ ̶λ̶ά̶θ̶ο̶ς̶ ̶δ̶ε̶ν̶ ̶π̶ρ̶ο̶α̶π̶α̶ι̶τ̶ε̶ί̶ ̶τ̶ο̶ ̶π̶ρ̶ώ̶τ̶ο̶.

Για root δες αυτό αν έχεις 4.0.2.A.58 ή παλαιότερη έκδοση firmware ή αυτό (συγκεκριμένα το 2o και 3ο section) αν έχεις 4.0.2.A.0.62 ή μεγαλύτερη.

Για custom rom η πιο γνωστή είναι νομίζω η Cyanogenmod. Για ελαφριά έχω δει να αναφέρεται η Hybrom.

Καλησπέρα παιδια, εδω και 2 μέρες έχω πρόβλημα με το touchscreen?, δηλ. προσπαθώ να το ξεκλειδώσω & δεν γίνεται ή προσπαθώ να πατήσω κάποιο κουμπί απο την οθόνη & δεν κάνει τίποτα, με άλλα λόγια δεν ανταποκρίνεται η οθόνη ενώ παράλληλα νοιώθω μια "δόνηση" περίεργη κρατώντας το στα χέρια μου. Υπάρχει καμία ιδέα, & εάν έχει παρουσιαστεί ξανά σε κάποιον απο εσάς μπορείτε να μου συστήσετε κάποιο αξιόπιστο service για να το πάω,γιατί νομίζω ότι είναι ακόμα στην εγγύηση.

:worry: :worry:

Αν δεις και προηγούμενες σελίδες του thread θα διαπιστώσεις ότι πολλά mini (όχι Pro) εμφανίζουν πρόβλημα με τα πλήκτρα αφής τους. Συγκεκριμένα σε κάποιες συσκευές, όταν το κινητό ζεσταίνεται (πχ. από μια απαιτητική εφαρμογή), αυξάνεται η ευαισθησία των πλήκτρων αφής με αποτέλεσμα να πατιούνται από μόνα τους. Αυτό ουσιαστικά καθιστά μη λειτουργική τη συσκευή, μέχρι να πέσει η θερμοκρασία της. Εσύ βέβαια, όπως το περιγράφεις, φαίνεται να έχει μονίμως αυτό το πρόβλημα, που ίσως οφείλεται στις υψηλές θερμοκρασίες του περιβάλλοντος λόγω εποχής. Δοκίμασε να τη ψύξεις (πχ. βάλε τη στο ψυγείο για λίγο!) και αν δεις ότι έφτιαξε τότε ξέρεις τουλάχιστον τι φταίει! Όπως και να 'χει, αφού είναι ακόμα στην εγγύηση, πήγαινέ το σε κάποιο επίσημο επισκευαστικό κέντρο (να η λίστα που ανέβασε κάποιο άλλο μέλος) ή στο κατάστημα που το αγόρασες. Edited by Exael
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις πληροφορίες σου. Πληροφοριακά το κινητό δεν έχει "πειραχτεί", δηλ. root & τα σχετικά. Αυτό που λές το πρόβλημα με την υπερθέρμανση των πλήκτρων αφής είναι γνωστό & συνήθες πρόβλημα? Τι το προκαλεί? Υπάρχει αναφορά σχετικά μ' αυτό στο φόρουμ η γενικά στο internet?
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειναι 2 η 4 απο οτι την ειχα μετρησει δεν πηγαινε πανω απο 4mb στην μεταφορα αρχειων...

 

ευχαριστώ για την απαντηση,απλα φοβομουν οτι δεν θα συμπεριφοροταν καλα με μια καρτα μνημης μεγαλυτερης κλασης απο την δικη του.

σκεφτομουν για class 6.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις πληροφορίες σου. Πληροφοριακά το κινητό δεν έχει "πειραχτεί", δηλ. root & τα σχετικά. Αυτό που λές το πρόβλημα με την υπερθέρμανση των πλήκτρων αφής είναι γνωστό & συνήθες πρόβλημα? Τι το προκαλεί? Υπάρχει αναφορά σχετικά μ' αυτό στο φόρουμ η γενικά στο internet?
Ναι, είναι γνωστό & συχνά αναφερόμενο πρόβλημα στις σχετικές online κοινότητες. Το πρόβλημα δεν είναι η υπερθέρμανση αυτή καθ' αυτή (και το Pro θερμαίνεται, αλλά δεν παθαίνει το ίδιο), αλλά το ότι με την αυξημένη θερμοκρασία "τρελαίνονται" τα πλήκτρα αφής και κάνουν τα δικά τους. Αν ρωτάς αν υπάρχει επίσημη αναφορά ή επίλυση από τη Sony για το θέμα, τότε όχι απ' όσο ξέρω. Κατά καιρούς έχουν εμφανιστεί διάφορες μέθοδοι στο Internet που λένε ότι βελτιώνουν/φτιάχνουν το πρόβλημα, αλλά το πιο σίγουρο είναι να πας τη συσκευή για service. Μέλη του forum που το έκαναν αυτό, λένε ότι διορθώθηκε το πρόβλημα. Αν δε βαριέσαι ξεκίνα να διαβάζεις προς τα πίσω το thread και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα για το θέμα από την εμπειρία άλλων χρηστών.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το rooting, που σου δίνει πλήρη δικαιώματα και δικαιοδοσία στην διαχείριση μιας συσκευής, και άλλο το να ξεκλειδώσεις το bootloader της, ώστε να μπορείς να περάσεις μια custom rom. Εσύ λογικά θες το δεύτερο, που αν δεν κάνω λάθος δεν προαπαιτεί το πρώτο.

Για root πάντως δες αυτό αν έχεις 4.0.2.A.58 ή παλαιότερη έκδοση firmware ή αυτό (συγκεκριμένα το 2o και 3ο section) αν έχεις 4.0.2.A.0.62 ή μεγαλύτερη.

Για custom rom η πιο γνωστή είναι νομίζω η Cyanogenmod. Για ελαφριά έχω δει να αναφέρεται η Hybrom.

.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Θα ξεκινήσω τη "έρευνα" σιγά σιγά! ;)

Μάλλον προς Cyanogen το βλέπω μιας και τη χρησιμοποιώ και στο Galaxy Note μου. Είναι κατά τη γνώμη μου η πιο πλήρης υλοποίηση των δυνατοτήτων της ICS!

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ψάχνω μια εφαρμογή (η και anti-virus) όπου όταν στέλνω κάποιο συγκεκριμένο command μεσω SMS στο xperia μου, αυτό να μου στέλνει την τοποθεσία του.

Αλλά να μην χρειάζεται να συνδεθεί Στο ίντερνετ για να στείλει την τοποθεσία!

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ψάχνω μια εφαρμογή (η και anti-virus) όπου όταν στέλνω κάποιο συγκεκριμένο command μεσω SMS στο xperia μου, αυτό να μου στέλνει την τοποθεσία του.

Αλλά να μην χρειάζεται να συνδεθεί Στο ίντερνετ για να στείλει την τοποθεσία!

 

 

 

Φίλε μου για εφαρμογές εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=294249

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το rooting, που σου δίνει πλήρη δικαιώματα και δικαιοδοσία στην διαχείριση μιας συσκευής, και άλλο το να ξεκλειδώσεις το bootloader της, ώστε να μπορείς να περάσεις μια custom rom. Εσύ λογικά θες το δεύτερο, που αν δεν κάνω λάθος δεν προαπαιτεί το πρώτο.

Για root πάντως δες αυτό αν έχεις 4.0.2.A.58 ή παλαιότερη έκδοση firmware ή αυτό (συγκεκριμένα το 2o και 3ο section) αν έχεις 4.0.2.A.0.62 ή μεγαλύτερη.

Για custom rom η πιο γνωστή είναι νομίζω η Cyanogenmod. Για ελαφριά έχω δει να αναφέρεται η Hybrom.

 

Για να περάσεις μια custom rom φυσικά και πρέπει να κάνεις root πρώτα για να περάσεις recovery....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις πληροφορίες σου. Πληροφοριακά το κινητό δεν έχει "πειραχτεί", δηλ. root & τα σχετικά. Αυτό που λές το πρόβλημα με την υπερθέρμανση των πλήκτρων αφής είναι γνωστό & συνήθες πρόβλημα? Τι το προκαλεί? Υπάρχει αναφορά σχετικά μ' αυτό στο φόρουμ η γενικά στο internet?

ειναι οντως γνωστο το προβλημα και η επισημη οδηγια της σονυ προς τα σερβις της ειναι η αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση λογισμικου και μετα η διαβαθμιση οθονης(καλιμπραρισμα).στους περισσοτερους χρηστες (μεσα σε αυτους και σε μενα) ηταν πετυχημενο.το τι το προκαλει ,αγνωστο.θεωρω οτι ειναι αμελεια της σονυ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, θέλω να κάνω update στην 4.0.2.Α.0.62 αλλά μου βγάζει ότι δεν έγινε επιτυχής και error. Είναι rooted και στην 4.0.2.Α.0.58 τι πρέπει να κάνω; Ευχαριστώ.

 

EDIT : Δεν το βλέπει το κινητό ο υπολογιστής ούτε το laptop. Εαν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα χάσω όλα τα μηνύματα και τα τηλέφωνα; Τι προτείνετε να κάνω, πως μπορώ να το σώσω;

Edited by sp3cial
Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα back up. Ψάχνω πως να κάνω reset στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Δεν βλέπει ο υπολογιστής το κινητό ούτε το laptop όπως είπα. Εαν κάνω reset.. Πως θα κάνω restore μετά :((( Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω (και συγγνώμη αν βγαίνω εκτός θέματος), που αφορά την δυνατότητα βιντεοκλήσης στο sony ericsson xperia mini st15i. Αν έχει εξαντληθεί το θέμα, κάπου στο forum, παρακαλώ παραπέμψτε με, γιατί όσο έψαξα, δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο (από την αναζήτηση). Η ερώτηση αφορά το αν υπάρχει εφαρμογή στο store, που να δίνει τη δυνατότητα στην κάμερα, να χρησιμοποιηθεί για βιντεοκλήση, όχι όμως στα πλαίσια skype, ή άλλης εφαρμογής, που απαιτεί χρήση internet και παράλληλα η καλούμενη συσκευή να τρέχει με την ίδια εφαρμογή (αν και το δεύτερο με ενοχλεί λιγότερο) . Ο πάροχος (Cosmote), όπως μάλλον όλες οι εταιρίες κ.τ. παρέχουν δωρεάν την δυνατότητα βιντεοκλήσεων.. Στην έως τώρα ερευνά μου, διαπιστώνω όλο και πιο έντονα, ότι, με την εξαίρεση των galaxy, δεν κυκλοφορούν android κινητά, που να υποστηρίζουν τέτοιου είδους βιντεοκλήση, παρόλο που διαθέτουν δευτερεύουσα κάμερα. Και μου φαίνεται λίγο απαράδεκτο, τη στιγμή που το προηγούμενο κινητό μου, το sony ericsson elm, με μία μόνο κάμερα, την υποστήριζε.. Παρακαλώ αν ξέρει κανείς κάτι, ας απαντήσει και ζητώ συγγνώμη αν έχετε χιλιοεξαντλήσει το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι με νεότερα από το γνωστό πρόβλημα υπερθέρμανσης του κινητού μου.

Αρχικά να αναφέρω ότι το ξαναπήρα στα χέρια μου μετά από 1.5 μηνα :mad: από το κατάστημα Γερμανός που το είχα αφήσει.

Στην αναφορά βλάβης λέει ότι δεν έγινε κάποια επισκευή - ηθελαν 135 € για να αλλάξουν πλακέτα κ τους είπα να πάρουν τα "καμπανέλια" μου καθότι μου το έβγαλαν εκτός εγγύησης.

Στη συνέχεια το έκανα downgrade στην .42 με το Flashtool (το wotan πλέον δεν είναι τσαμπέ) κ root με την προοπτική να βάλω το script που διορθώνει το πρόβλημα.Μέχρι στιγμής πάντως δεν το έχω βάλει το script κ το πρόβλημα δεν έχει εμφανιστεί. Το κινητό έπαιζε συνεχόμενα μουσική μέχρι η μπαταρια να πέσει από 80% στο 35%. Ηταν μόνιμα μεσα στην τσέπη όπως πριν που μου ανέβαζε θερμοκρασία. Αύριο ίσως το βάλω κ στον ήλιο μερικές ωρίτσες (έχω όρεξη να παίξω με την τύχη μου :lol: )

Μην το ματιάσω.. κανένα πρόβλημα so far !!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω (και συγγνώμη αν βγαίνω εκτός θέματος), που αφορά την δυνατότητα βιντεοκλήσης στο sony ericsson xperia mini st15i. Αν έχει εξαντληθεί το θέμα, κάπου στο forum, παρακαλώ παραπέμψτε με, γιατί όσο έψαξα, δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο (από την αναζήτηση). Η ερώτηση αφορά το αν υπάρχει εφαρμογή στο store, που να δίνει τη δυνατότητα στην κάμερα, να χρησιμοποιηθεί για βιντεοκλήση, όχι όμως στα πλαίσια skype, ή άλλης εφαρμογής, που απαιτεί χρήση internet και παράλληλα η καλούμενη συσκευή να τρέχει με την ίδια εφαρμογή (αν και το δεύτερο με ενοχλεί λιγότερο) . Ο πάροχος (Cosmote), όπως μάλλον όλες οι εταιρίες κ.τ. παρέχουν δωρεάν την δυνατότητα βιντεοκλήσεων.. Στην έως τώρα ερευνά μου, διαπιστώνω όλο και πιο έντονα, ότι, με την εξαίρεση των galaxy, δεν κυκλοφορούν android κινητά, που να υποστηρίζουν τέτοιου είδους βιντεοκλήση, παρόλο που διαθέτουν δευτερεύουσα κάμερα. Και μου φαίνεται λίγο απαράδεκτο, τη στιγμή που το προηγούμενο κινητό μου, το sony ericsson elm, με μία μόνο κάμερα, την υποστήριζε.. Παρακαλώ αν ξέρει κανείς κάτι, ας απαντήσει και ζητώ συγγνώμη αν έχετε χιλιοεξαντλήσει το θέμα

Κι εγώ πριν κανά μήνα που το έψαχνα κατέληξα στα ίδια συμπεράσματα, δεν πιστεύω να έχει αλλάξει κάτι μέχρι τώρα. Ναι, είναι ηλίθιο ένα νέο κινητό να μη μπορεί να κάνει κάτι που έκανε για την πλάκα του το παλιό σου!

Αύριο ίσως το βάλω κ στον ήλιο μερικές ωρίτσες (έχω όρεξη να παίξω με την τύχη μου :lol: )

Νομίζω ότι έτσι θα μειώσεις το χρόνο ζωής της μπαταρίας σου, παίξε κανένα απαιτητικό game και θα ανεβάσει γρήγορα θερμοκρασία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έκανα reset, restore κομπλέ. Αλλά δεν συνδέεται με το PC. Ενώ το αναζητά στο τέλος δεν συνδέεται. Τι πρέπει να κάνω; Επίσης πριν όταν πατούσα το Home key άναβε η οθόνη, τώρα δεν αντιδράει στο Home key, που είναι η ρύθμιση; Τι πρέπει να κάνω αχ...! :( Ούτε lock screen δεν βλέπω..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω (και συγγνώμη αν βγαίνω εκτός θέματος), που αφορά την δυνατότητα βιντεοκλήσης στο sony ericsson xperia mini st15i. Αν έχει εξαντληθεί το θέμα, κάπου στο forum, παρακαλώ παραπέμψτε με, γιατί όσο έψαξα, δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο (από την αναζήτηση). Η ερώτηση αφορά το αν υπάρχει εφαρμογή στο store, που να δίνει τη δυνατότητα στην κάμερα, να χρησιμοποιηθεί για βιντεοκλήση, όχι όμως στα πλαίσια skype, ή άλλης εφαρμογής, που απαιτεί χρήση internet και παράλληλα η καλούμενη συσκευή να τρέχει με την ίδια εφαρμογή (αν και το δεύτερο με ενοχλεί λιγότερο) . Ο πάροχος (Cosmote), όπως μάλλον όλες οι εταιρίες κ.τ. παρέχουν δωρεάν την δυνατότητα βιντεοκλήσεων.. Στην έως τώρα ερευνά μου, διαπιστώνω όλο και πιο έντονα, ότι, με την εξαίρεση των galaxy, δεν κυκλοφορούν android κινητά, που να υποστηρίζουν τέτοιου είδους βιντεοκλήση, παρόλο που διαθέτουν δευτερεύουσα κάμερα. Και μου φαίνεται λίγο απαράδεκτο, τη στιγμή που το προηγούμενο κινητό μου, το sony ericsson elm, με μία μόνο κάμερα, την υποστήριζε.. Παρακαλώ αν ξέρει κανείς κάτι, ας απαντήσει και ζητώ συγγνώμη αν έχετε χιλιοεξαντλήσει το θέμα

 

Ακριβως.μονο μερικα Galaxy επιτρεπουν βιντεοκληση παροχου!

Ειναι η κατασκευη του android τετοια που δεν επιτρεπει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά συνδέθηκε.. Ρε παιδιά δεν βρίσκω το Market στο κινητό... Τι να κάνω; Πάω στο Android Market απ'το PC να το κατεβάσω και η επιλογή να βάλω τη συσκευή μου είναι γκρίζα.. τρελένομαι τώρα τα νεύρα μου..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έκανα reset, restore κομπλέ. Αλλά δεν συνδέεται με το PC. Ενώ το αναζητά στο τέλος δεν συνδέεται. Τι πρέπει να κάνω; Επίσης πριν όταν πατούσα το Home key άναβε η οθόνη, τώρα δεν αντιδράει στο Home key, που είναι η ρύθμιση; Τι πρέπει να κάνω αχ...! :( Ούτε lock screen δεν βλέπω..

αν μπορεις δοκιμασε σε αλλο pc.με αυτα που περιγραφεις χρειαζεσαι επιδιορθωση λογισμικου με το seus!

edit:αφου συνδεθηκε κανε την επιδιορθωση μπας και στρωσει!

Edited by patheraw
Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις δοκιμασε σε αλλο pc.με αυτα που περιγραφεις χρειαζεσαι επιδιορθωση λογισμικου με το seus!

edit:αφου συνδεθηκε κανε την επιδιορθωση μπας και στρωσει!

 

Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων.. Τίποτα τα ίδια, μία φορά κατάφερα να το συνδέσω και αυτό ήταν.

Δεν μπορώ να κάνω με ΤΙΠΟΤΑ update στη τελευταία έκδοση.. Πραγματικά θα τρελαθώ, απογοητεύομαι δεν ξέρω καν τι φταίει.. Please help me..

Edited by sp3cial
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...