Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο με τον φωτισμο απο πισω που λετε οτι φαινεται το βραδυ.τι ειναι αυτο;

Ορίστε και 3 φωτογραφίες για να καταλάβεις ακριβώς πως είναι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εκανα αναβαθμιση με το update service το νεοτερο που βγαζει κ που εχει το κινητο αυτη τη στιγμη ειναι 4.0.A.2.377

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

gsymia το ndrive παιζει καλα στο μινι ? Αξιζει τον κοπο γενικα ?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε χρηστο ευχαριστω για τον κοπο σου αλλα παλι αδυνατω να καταλαβω τον μυστηριο φωτισμο..:p

 

oregon,τουμπανο παει το ndrive

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επίσης καλά παίζει και το IGO(στην ομιλία του δεν είναι και τόσο σπουδαίο αλλα οκ). (όποιος βρει POI για την Κυπρο ας με ειδοποιήσει )

 

 

Για το ndrive υπάρχει χάρτης για Κύπρο ?

Link to comment
Share on other sites

gsymia το ndrive παιζει καλα στο μινι ? Αξιζει τον κοπο γενικα ?

 

Πολύ καλό, τρέχει απροβλημάτιστα! Σήμερα δοκιμάζω και το I go 8...

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο το γνωριζαμε..ηδη εχει γινει στα arc και ray..

Αυτο που δεν ξερουμε ειναι αν θα παρουμε και μεις την αναβαθμιση..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eυτηχως η νεα εκδοση 2.3.4 εχει επιλογη για απενεργοποιηση αυτοματης φωτεινοτητας! :dance:
Link to comment
Share on other sites

Eυτηχως η νεα εκδοση 2.3.4 εχει επιλογη για απενεργοποιηση αυτοματης φωτεινοτητας! :dance:

 

Μονο στο xperia play λεει θα δωθει αυτο

Xperia PLAY only

 

As well as all of the above (bar the 3D camera panorama), Xperia PLAY owners get the following improvements:

 

Auto brightness

Sony Ericsson has bowed down to complaints and included an option to disable the auto brightness. This has not appeared on any other Xperia handset, which is a shame as it used to be included in the Xperia X10 when it launched on Android 1.6, but hasn’t been seen since.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε μαγκες διαβαζετε ολο το αρ8ρο ή βλεπετε μονο τις εικονες???

Xperia PLAY only

 

As well as all of the above (bar the 3D camera panorama), Xperia PLAY owners get the following improvements:

 

Auto brightness

Sony Ericsson has bowed down to complaints and included an option to disable the auto brightness. This has not appeared on any other Xperia handset, which is a shame as it used to be included in the Xperia X10 when it launched on Android 1.6, but hasn’t been seen since.

 

επισης,ξαναλεω κατσε να δουμε κατα ποσο θα παρουμε και εμει την αναβαθμιση και μετα χαιρομαστε ολοι μαζι..:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Με την αναβάθμιση ποια δεδομένα χάνουμε ? (αν χάνουμε) και τι δέν επηρεάζεται ?

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε και στο δικο μου να πατιουνται μονα τους τα soft keyes Edited by oregon
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα

μια ερωτησούλα ακόμη έχω για τους ειδικούς ¨το ημερολόγιο της συσκευής είνβαι συνδεδεμένο με 2 λογαριασμούς google

και επειδη μπερδευω τα ραντεβου θα ήθελα να ρυθμίσω ετσι ώστε ο λογαριαμός Α να έχει κόκκινο χρώμμα-σημανση και ο λογαριασμός Β να έχει πράσινο

ΥΓ--αν είμαι εκτος θέματος παρακαλώ ππείτε μου σε ποιό forum να το ρωτήσω

και ευχαριστω πολλύ

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα

μια ερωτησούλα ακόμη έχω για τους ειδικούς ¨το ημερολόγιο της συσκευής είνβαι συνδεδεμένο με 2 λογαριασμούς google

και επειδη μπερδευω τα ραντεβου θα ήθελα να ρυθμίσω ετσι ώστε ο λογαριαμός Α να έχει κόκκινο χρώμμα-σημανση και ο λογαριασμός Β να έχει πράσινο

ΥΓ--αν είμαι εκτος θέματος παρακαλώ ππείτε μου σε ποιό forum να το ρωτήσω

και ευχαριστω πολλύ

 

Κ εμένα θέλω να μου πείτε πώς να το αποσυγχρονίσω το ημερολόγιο με της ημερομινίες γενεθλίων του facebook.

Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα θέλω να μου πείτε πώς να το αποσυγχρονίσω το ημερολόγιο με της ημερομινίες γενεθλίων του facebook.

πας ημερολιογιο μετα soft key κατω δεξια

μετα περισοτερα μετα <<τα ημερολογια μου>> μετα facebook το κάνεις <<δεν συνχρονηστικε δεν είναι ορατό>> ή ότι αλλο επιθυμεις

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

πας ημερολιογιο μετα soft key κατω δεξια

μετα περισοτερα μετα <<τα ημερολογια μου>> μετα facebook το κάνεις <<δεν συνχρονηστικε δεν είναι ορατό>> ή ότι αλλο επιθυμεις

 

ευχαριστώ. Άν και ο λογαριασμός google συγχρονιζόταν, πώς συγχρονίστηκε με facebook που είμαι με άλλο email δέν ξέρω. Θα το προσέξω και θα βγάλω άκρη.

Link to comment
Share on other sites

skstelios δεν ασχολουμαι με το ημερολογιο αλλα μπορεις να κατεβασεις καποια πολυ που "πλουσια" σε επιλογες ημερολογια απο το μαρκετ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι τα ηθελαν τα κουμπια αφης... Αντε να δουμε τι θα κανουμε κ μ αυτο το "προβλημα "
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Τι τα ηθελαν τα κουμπια αφης... Αντε να δουμε τι θα κανουμε κ μ αυτο το "προβλημα "

 

Πριν λιγο ανακαλυψα το εξης :

Το κλεινω να το φορτισω. Μετα απο κανα 45λεπτο φορτισης αρχισε να αναβει μονη της η οθονη καθε λιγα δευτερολεπτα και να δειχνει το σημα της φορτισης (κλειστη η συσκευη ξαναλεω).

Τελικα οταν εχεις κλειστη τη συσκευη και πατησεις καποιο κουμπι αφης, γινεται ακριβως αυτο. Αναβει η οθονη και δειχνει οτι φορτιζει.

Αρα τα πληκτρα αφης τρελαινονται ακομα κι οταν ειναι σβηστη η συσκευη !!

Edited by oregon
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα μήνα το κινητό περίπου και 2 φορές μου έτυχε να κολλήσει η οθόνη και να μήν μπορώ να απαντήσω σε κλήση. Δηλάδή κολλάει λόγω κλήσης, πρίν απο την κλήση και μετά είναι οκ. Μήπως είδατε κανένα fix για αυτό να βάλω ?
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε και στο δικο μου να πατιουνται μονα τους τα soft keyes

 

Φιλε και εσυ το mini εχεις ? Αν ναι εχουμε ηδη 2 με το προβλημα αυτο , που το θεωρω σοβαρο λογο αντικαταστασης .

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω αναβάθμιση λογισμικού αλλά δεν μπορώ. Συνδέω το κινητό με το λαπτοπ μέσω usb το βλέπει το τηλέφωνο το pc companion αλλά μένει κολλημένο στην οθόνη βλέπετε παρακάτω. Κάνω κάτι λάθος? Αισθάνομαι αρχάριος :(

 

 

Έχει μείνει έτσι κολλημένη η οθόνη σχεδόν 2 ώρες. Έπρεπε να λείψω από το σπίτι και το άφησα επίτηδες έτσι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω αναβάθμιση λογισμικού αλλά δεν μπορώ. Συνδέω το κινητό με το λαπτοπ μέσω usb το βλέπει το τηλέφωνο το pc companion αλλά μένει κολλημένο στην οθόνη βλέπετε παρακάτω. Κάνω κάτι λάθος? Αισθάνομαι αρχάριος :(

 

 

Έχει μείνει έτσι κολλημένη η οθόνη σχεδόν 2 ώρες. Έπρεπε να λείψω από το σπίτι και το άφησα επίτηδες έτσι

 

γιατι δε του κανεις με το update service απο εδω http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/110/61/1315209439/Update_Service_Setup-2.11.9.6.exe δουλευει μια χαρα ετσι του εκανα κ εγω!!:)

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...