Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ο φορτιστης σας πως ειναι? Ειναι μικρος με λεπτο καλωδιο? Και λεει επανω Travel Adapter? Εμενα τετοιον εχει. Εσας? Δεν ξερω μου φαινεται πολυ μικρος για βασικο φορτιστη.
TCe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε εμένα το κινητό έχει καλύτερο 3g σήμα από το desire που είχα ,το οποίο βέβαια ήδη δεν είχε κανένα πρόβλημα ,γι αυτό θα πρότεινα στο φίλο να το πάει στο σέρβις.

ακριβως...και με το που εγκατεστησα και την KE7 επαψε και το προβλημα διακοπης της κλησης κατα την εναλλαγη μεταξυ 3G και H

 

παιδια ο φορτιστης σας πως ειναι? Ειναι μικρος με λεπτο καλωδιο? Και λεει επανω Travel Adapter? Εμενα τετοιον εχει. Εσας? Δεν ξερω μου φαινεται πολυ μικρος για βασικο φορτιστη.

 

τετοιοι μικροι ειναι οι φορτιστες της samsung....νομιζω και ο galaxy 1 τον ιδιο ειχε...αυτον εχει και το nexus s

Link to comment
Share on other sites

Και την θερμοκρασία που την βλέπουμε;

 

Θα χρειαστεί να βάλεις ένα ξεχωριστό widget, πχ. System info widget.

 

Μπορείς να πας και από dialer *#*#info#*#* (info=4636)

Battery> etc etc

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο φορτιστης σας πως ειναι? Ειναι μικρος με λεπτο καλωδιο? Και λεει επανω Travel Adapter? Εμενα τετοιον εχει. Εσας? Δεν ξερω μου φαινεται πολυ μικρος για βασικο φορτιστη.

Έτσι είναι και εμάς, μικρός και βολικός. Κανένα πρόβλημα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια χρησιμοποιει κανεις το handcent sms? ενω υπαρχει pop up για να πεταγεται στην οθονη το σμσ στο κινητο αυτο δεν δουλευει το δοκιμασε κανεις? επισης και το stock sms δεν δουλευει το popup
Link to comment
Share on other sites

παιδια χρησιμοποιει κανεις το handcent sms? ενω υπαρχει pop up για να πεταγεται στην οθονη το σμσ στο κινητο αυτο δεν δουλευει το δοκιμασε κανεις? επισης και το stock sms δεν δουλευει το popup

το εχεις ενεργοποιησει απο τα settings του handcent sms??πηγαινε ρυθμισεις/notifications και δες τι γινεται..

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

το εχεις ενεργοποιησει απο τα settings του handcent sms??πηγαινε ρυθμισεις/notifications και δες τι γινεται..

 

ναι ειναι ενεργοποιημενο γιαυτο μου φαινεται περιεργο. μπορεις να τ δεις εσυ?

 

επισης ουτε το stock sms δεν εχει pop up σωστα?

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι ενεργοποιημενο γιαυτο μου φαινεται περιεργο. μπορεις να τ δεις εσυ?

 

επισης ουτε το stock sms δεν εχει pop up σωστα?

χμμ..λοιπον..settings/notifications/enable popup/quick popup/screen on for popup...

τα εχεις ολα αυτα τσεκαρισμενα??

οχι..η stock εφαρμογη δεν εχει popup,απλα σου βγαινει μηνημα στην μπαρα ειδοποιησεων

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

παιδια χρησιμοποιει κανεις το handcent sms? ενω υπαρχει pop up για να πεταγεται στην οθονη το σμσ στο κινητο αυτο δεν δουλευει το δοκιμασε κανεις? επισης και το stock sms δεν δουλευει το popup

 

βασικα το pop up δεν μου αρεσει γιατι μερικες φορες μπορει να σε καψει....:lol:

περα απο την πλακα γιατι δεν δοκιμαζεις το go sms....?

νομιζω οτι ειναι κατα πολυ καλυτερο....

Link to comment
Share on other sites

χμμ..λοιπον..settings/notifications/enable popup/quick popup/screen on for popup...

τα εχεις ολα αυτα τσεκαρισμενα??

οχι..η stock εφαρμογη δεν εχει popup,απλα σου βγαινει μηνημα στην μπαρα ειδοποιησεων

ναι τα εχω ολα αλλα δεν....

 

βασικα το pop up δεν μου αρεσει γιατι μερικες φορες μπορει να σε καψει....:lol:

περα απο την πλακα γιατι δεν δοκιμαζεις το go sms....?

νομιζω οτι ειναι κατα πολυ καλυτερο....

 

εχεις δοκιμασει και δουλευει το popup? το εχεις μηπως να το δοκιμασεις?

σας ευχαριστω πολυ και τους 2

Link to comment
Share on other sites

ναι τα εχω ολα αλλα δεν....

 

 

 

εχεις δοκιμασει και δουλευει το popup? το εχεις μηπως να το δοκιμασεις?

σας ευχαριστω πολυ και τους 2

σε'μενα δουλευει..αλλα ειναι σπαστικο και οντως σε "καιει" καποιες φορες και ετσι το απενεργοποιησα..

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

σε'μενα δουλευει..αλλα ειναι σπαστικο και οντως σε "καιει" καποιες φορες και ετσι το απενεργοποιησα..

 

εχεις δικιο δουλευει απλα ειχα ενεργοποιημενο το Noled το οποιο δεν το αφηνει να δουλεψει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω δουλεύει το RDS στο ραδιόφωνο και αν ναι με ποιό τρόπο? Δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα γιατί ακούω ραδιόφωνο από το bluetooth αλλά επειδή το αναφέρει στα specifications και δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει μέχρι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω δουλεύει το RDS στο ραδιόφωνο και αν ναι με ποιό τρόπο? Δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα γιατί ακούω ραδιόφωνο από το bluetooth αλλά επειδή το αναφέρει στα specifications και δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει μέχρι τώρα.

 

Φίλε μου πες σε παρακαλώ πως ακούς ραδιόφωνο από το bluetooth? Δε πρέπει να έχεις συνδεόμενο το hands free?

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πες σε παρακαλώ πως ακούς ραδιόφωνο από το bluetooth? Δε πρέπει να έχεις συνδεόμενο το hands free?

 

Προφανώς έχει Bluetooth με ραδιόφωνο.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πες σε παρακαλώ πως ακούς ραδιόφωνο από το bluetooth? Δε πρέπει να έχεις συνδεόμενο το hands free?

 

Εννοούσα ότι ακούω από bluetooth με ραδιόφωνο (ΜW600 sony ericsson). :lol: Απλά μου κάνει εντύπωση που λένε ότι έχει RDS το radio ενώ δεν βλέπω να ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα ότι ακούω από bluetooth με ραδιόφωνο (ΜW600 sony ericsson). :lol: Απλά μου κάνει εντύπωση που λένε ότι έχει RDS το radio ενώ δεν βλέπω να ισχύει.

 

Μηπως πρεπει να το ενεργοπιησεις απο τις επιλογες που χει στο ραδιοφωνο ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από απενεργοποιηση του 'Συνεχούς συγχρονισμού' κατάφερα να δώ τη μπαταρία του κινητού να μου βγάζει 24ωρο....

Ούτε μισή μέρα δε μου έβγαζε μέχρι τώρα...

Μπορεί κάποιος όμως να μου εξηγήσει ποιά είναι η πραγματική χρήση του 'Συνεχούς συγχρονισμού' και του 'αυτόματου συγχρονισμού'????

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα ότι ακούω από bluetooth με ραδιόφωνο (ΜW600 sony ericsson). :lol: Απλά μου κάνει εντύπωση που λένε ότι έχει RDS το radio ενώ δεν βλέπω να ισχύει.

 

θελει ρυθμιση απο το μενου του ραδιοφωνου..

δε θυμαμαι ποια ειναι ακριβως (παντως δε λεει RDS)

Link to comment
Share on other sites

θελει ρυθμιση απο το μενου του ραδιοφωνου..

δε θυμαμαι ποια ειναι ακριβως (παντως δε λεει RDS)

 

Ρε παιδιά δεν παίρνω πρώτη φορά κινητό :p Ρωτάω αν κάποιος το έχει καταφέρει να δουλέψει. Θεωρητικά έχει επιλογή (που όντως δεν λέει RDS αλλά κάτι για ταυτότητα σταθμού ή κάτι παρόμοιο) αλλά σε εμένα δεν εμφανίζει τίποτα (για να προλάβω σχόλια ...το βάζω με τα δικά του ακουστικά). Υπόθεση 5 δευτερολέπτων είναι να το δοκιμάσει κάποιος να μου πει, γιατί από τις απαντήσεις δεν κατάλαβα ότι κάποιος το δοκίμασε αλλά απλά ότι είδε ότι υπάρχει σχετική επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιείς το ράδιο.

Ρυθμίσεις, και τσεκάρεις το κουτάκι που λέει, "Προβολή ταυτότητας σταθμού".

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιείς το ράδιο.

Ρυθμίσεις, και τσεκάρεις το κουτάκι που λέει, "Προβολή ταυτότητας σταθμού".

 

Και σου δειχνει μονο το ονομα του σταθμου και τιποτα περισσοτερο.....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Και σου δειχνει μονο το ονομα του σταθμου και τιποτα περισσοτερο.....

 

Μόλις το δοκίμασα στον "DIESI", 101.3 και μου βγάζει πληροφορίες, σταθμό, sibe, τηλέφωνο του σταθμού. . . :confused:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, οταν παταω να δω τι τρωει την μπαταρια βλεπω οτι η οθονη μου τρωει 57% ενω δεν το πειραζω σχεδον καθολου, ειναι λογικο κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...