Jump to content

Πόσο καλή είναι η κάμερα του Nokia N8;


iznodur
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κανεις εγκατασταση τα mods εννοεις, αν και χωρις αυτα μια χαρα φωτογραφια βγαζει:)

 

δοκιμαστε τα mods και θα δειτε γιατι σας λεω μη συγκρινεται ανομοια πραγματα. το ν8 εχει ξεφυγει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 123
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δοκιμαστε τα mods και θα δειτε γιατι σας λεω μη συγκρινεται ανομοια πραγματα. το ν8 εχει ξεφυγει

 

Tα εχω δοκιμασει φιλε μου πολυ πριν απο εσενα.Το κινητο το εχω παρει απο τον νοεμβριο.Αλλα και χωρις τα mod μια χαρα φωτογραφιες βγαζει.Εγω ψιλοφοβαμαι να σου πω την αληθεια:O

Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις εγκατασταση τα mods εννοεις, αν και χωρις αυτα μια χαρα φωτογραφια βγαζει:)

 

Μαλλον δε διατυπωσα καλα τη φραση μου! Δεν εννοουσα το δεν αλλα εγραψα αν, δε. Ελπιζω να καταλαβατε τη διαφορα:lol:. Εχω εγκατεστημενα και γω τα Mods απο το 7.0. Αλλα και χωρις αυτα οι φωτος του κινητου ειναι αψογες.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Tα εχω δοκιμασει φιλε μου πολυ πριν απο εσενα.Το κινητο το εχω παρει απο τον νοεμβριο.Αλλα και χωρις τα mod μια χαρα φωτογραφιες βγαζει.Εγω ψιλοφοβαμαι να σου πω την αληθεια:O

 

εισαι βιαστικος - κι εγω νοεμβρη το πηρα - και δεν ξερεις ποτε τα εβαλα εγω. κακως παντως φοβασαι- δεν παρουσιζεται κανενα προβλημα. :)

Link to comment
Share on other sites

εισαι βιαστικος - κι εγω νοεμβρη το πηρα - και δεν ξερεις ποτε τα εβαλα εγω. κακως παντως φοβασαι- δεν παρουσιζεται κανενα προβλημα. :)

 

Παλια που ειχα βαλει το 3 καποιες φορες δεν μου ανοιγε η καμερα.Και στην τελικη μια χαρα βγαζει και ετσι:)Εσυ ποιο εχεις βαλει;:happy:

Link to comment
Share on other sites

Παλια που ειχα βαλει το 3 καποιες φορες δεν μου ανοιγε η καμερα.Και στην τελικη μια χαρα βγαζει και ετσι:)Εσυ ποιο εχεις βαλει;:happy:

 

ειχε βαλει πολλα απο τα mods γιαυτο. το ειχα αρχικα το προβλημα αλλα τωρα εφτιαξε

Link to comment
Share on other sites

Παλια που ειχα βαλει το 3 καποιες φορες δεν μου ανοιγε η καμερα.Και στην τελικη μια χαρα βγαζει και ετσι:)Εσυ ποιο εχεις βαλει;:happy:

 

εχει βγει και 7 και νομιζω οτι δεν δημιουργει κανενα θεμα:)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει και 7 και νομιζω οτι δεν δημιουργει κανενα θεμα:)

 

Μπα αυτη και αν δημιουργεί προβλημα την εχω δοκιμασει φιλε μου:O

Link to comment
Share on other sites

Μπα αυτη και αν δημιουργεί προβλημα την εχω δοκιμασει φιλε μου:O

 

να φανταστω οτι δεν τα βαλες ολα ε? το λεω γιατι πολλοι το κανουν...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

να φανταστω οτι δεν τα βαλες ολα ε? το λεω γιατι πολλοι το κανουν...

ετσι ειναι οπως τα λες. χτες εγραψα στην αντιστοιχη ενοτητα ποσα βαζουμε

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακότατες φωτογραφίες τραβηγμένες από Ν8, όχι για συγκρίσεις (ποτέ δεν μου άρεσαν εξάλλου) αλλά για να τις απολαύσουμε, http://www.digitallife.gr/amazing-aerial-photos-taken-with-a-mobile-phone/

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακότατες φωτογραφίες τραβηγμένες από Ν8, όχι για συγκρίσεις (ποτέ δεν μου άρεσαν εξάλλου) αλλά για να τις απολαύσουμε, http://www.digitallife.gr/amazing-aerial-photos-taken-with-a-mobile-phone/

 

και να μην σου αρεσουν οι συγκρισεις η αληθεια ειναι οτι σε βαζουν σε πειρασμο να πεις οτι το ν8 δεν συγκρινεται στις φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει λόγος να υποστηρίξει κανείς για το αντίθετο. Μιλάμε για μια συσκευή η οποία φοράει φακό 12MP Carl Zeiss, εκ των προτέρων δεν υπάρχει σύγκριση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει λόγος να υποστηρίξει κανείς για το αντίθετο. Μιλάμε για μια συσκευή η οποία φοράει φακό 12MP Carl Zeiss, εκ των προτέρων δεν υπάρχει σύγκριση.

 

μπραβο ρε φιλε καλα τα λες. αυτη ειναι η σωστη αντιμετωπιση χωρις κολληματα και κομπλεξισμους:)

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακότατες φωτογραφίες τραβηγμένες από Ν8, όχι για συγκρίσεις (ποτέ δεν μου άρεσαν εξάλλου) αλλά για να τις απολαύσουμε, http://www.digitallife.gr/amazing-aerial-photos-taken-with-a-mobile-phone/

 

Πόσο καλή είναι η κάμερα του Nokia N8;

 

Τέλεια!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Να μπορουσαμε να τις δουμε και σε πληρη οθονη καλα θα ηταν
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να μπορουσαμε να τις δουμε και σε πληρη οθονη καλα θα ηταν

 

τι εννοεις? να ειναι σε αναλυση 16:9 ? πολυ απλα αλλαξε την αναλυση στα 9 mp

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

πιστεύετε ότι η καμερα του είναι καλύτερη από την αντίστοιχη του πολυσυζητημένου galaxy ii ;

Ουτε galaxy ii ουτε κανενα αλλο βρε παιδια.Εχουμε το καλυτερο κινητο-φωτο!!Τι να λεμε τωρα.:D

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ουτε galaxy ii ουτε κανενα αλλο βρε παιδια.Εχουμε το καλυτερο κινητο-φωτο!!Τι να λεμε τωρα.:D

 

πάντως το συγκριτικό του digitalife αλλά λέει και με βάζει σε σκέψεις...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πάντως το συγκριτικό του digitalife αλλά λέει και με βάζει σε σκέψεις...

 

Από τη στιγμή που στο εν λόγω συγκριτικό δεν υπάρχει το Ν8, τα λόγια περιττεύουν... :rolleyes:

 

Αν είναι να εξαιρέσεις μία συσκευή για να μη νιώσουν κόμπλεξ κατωτερότητας οι υπόλοιπες, άστο, μην το κάνεις το συγκριτικό καλύτερα... ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

πιστεύετε ότι η καμερα του είναι καλύτερη από την αντίστοιχη του πολυσυζητημένου galaxy ii ;

 

καλα καλυτερη ειναι του ν8,αλλα για 1η φορα εγω ειδα τοσο κοντα να το φτανει αλλο κινητο:)

 

παει γερασε το ν8 :p

 

ο λυκος κι αν εγερασε ομως:lol:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα υπάρξει συσκευή που θα βγάζει ισάξιο ή καλύτερο αποτέλεσμα, και θα διαθέτει φλας ξένου αλλά ΚΑΙ Led, τότε θα μπορώ να πω ότι θα έχει βρεθεί άξιος αντικαταστάτης. Μέχρι να γίνει αυτό, υπάρχει αρκετός δρόμος να καλύψει ο ανταγωνισμός. Και ίσως ακόμα και τότε η μαμά Nokia έχει και πάλι την απάντηση, με τη μορφή ενός W8 ή οτιδήποτε άλλου... ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ειναι η καλυτερη καμερα, ακομα και απο μοντελα με τη διπλασια τιμη

πιθανοτατα ειναι καλυτερη και απο αρκετες φωτογραφικες μηχανες μιας και ο αισθητηρας της ειναι πολυ μεγαλύτερος απο το κοινο αισθητηρα (1/2,3'') που χρησιμοποιουν αυτες

ειναι ομως τιμητικο για ενα εξυπνο κινητο τηλεφωνο να εχει σαν σημειο αναφορας ΜΟΝΟ τη δυνατοτητα του στις φωτογραφικες ληψεις;

μαλλον οχι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...