Jump to content

myphone.gr :: unwired (r)evolution 8 χρόνια μετά...


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο!

Πολύ ωραία εμφανιση, σαφως πιο ομορφη! Άντε και καλή Νέα Αρχή!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 194
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:blink: Έκανα 2 χρόνια να συνηθίσω το forum τώρα πάλι απο την αρχή ελπίζω να μη κάνετε αυτά που έκανε το pc magazine και έχει γίνει δύσχρηστο το forum τους .

 

Ένα Βlack & Green/RED αντί του μπλε τόσα χρόνια αλλά σαν επιλογή για κάθε χρηστή το έχουν αρκετά φορουμς :)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω λόγια, το site είναι απλά πανέμορφο,τέλειο,φανταστικό,αινιγματικό,στρογγυλοφουτουριστικό, και άλλες λέξεις που πιθανώς δεν υπάρχουν και δεν ξέρω!

 

Πραγματικά έχω πάθει ζημιά! :happy::happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οπως και να ειναι εμεις θα το παρακολουθουμε καθε μερα χωρις διακοπη γιατι ειναι απλα εξαρτηση.... ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ χωρις το myphone........ ΤΕΛΟΣ...!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που ανέλαβαν την αναμόρφωση του φόρουμ και της σελίδας γενικότερα, τα τυχόν bugs φυσικά και δικαιολογούνται.

Είχε γίνει λίγο παρωχημένη η μορφή της σελίδας, εύχομαι σύντομα να μπορεί να είναι mobile friendly, η εποχή μας ζητάει περισσότερα με όσο δυνατόν λιγότερο κόπο. Καλή συνέχεια και πάντα επιτυχίες :respect:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμαστε εδώ σταθερά πιστοί όλα αυτά τα χρόνια! Συνεχίστε δυναμικά και ευχαριστούμε για την συντροφιά!
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σαν χαμενος στο νεο σαιτ, παλευω να βγαλω ακρη. ελπιζω να ειναι λογω της τεραστιας αλλαγης και οχι για καποιο αλλο λογο. σε καθε περιπτωση συγχαρητηρια που ασχολειστε τοσο πολυ με την εξελιξη του σαιτ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και 8 χρόνια είχα συνηθίσει με το "παλιό" site,πρέπει να πω ότι απέκτησε πιο ωραία και μοντέρνα εμφάνιση.Μπράβο!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχει αφησει αναμικτα συναισθηματα η αλλαγη. Απ τη μια μου αρεσε καπως μπορω να πω, απ την αλλη την προηγουμενη μορφη την ειχα καταρχας ας το πεις συνδεδεμενη με το forum αυτο και επιπλεον ηταν η πλεον αγαπημενη μου αναμεσα σε πολλες αλλες μορφες που υπαρχουν σε γειτονικα forum.

 

Θα ηθελα εφοσον ειναι δυνατον να υπαρχει επιλογη να γυρισει καποιος στο παλιο skin εστω και με παραχωρησεις.

Link to comment
Share on other sites

απλο λιτο και γρηγορο :)

οπως και να ειναι ενα ειναι το Μyphone :) και θα μας αρεσει οτι και να κανει!

(πως περναν τα χρονια...)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το νεο σαιτ!!!Ειναι λιγο διαφορετικο αλλα θα το μαθουμε!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

παραξενο μου φαινεται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με γειά την νέα εμφάνιση και μπράβο για την προσπάθεια! :)

Η αλήθεια είναι πως μια ανανέωση χρειαζόταν.. για όσους περνάμε καθημερινά από εδώ θέλαμε νομίζω μια αλλαγή όσο κι αν ήταν ωραίο το στήσιμο που υπήρχε!

Προσωπικά αυτό που μου λείπει είναι ότι δεν έχω πια την δυνατότητα να βλέπω κατευθείαν από την αρχική σελίδα πόσα από τα θέματα που παρακολουθώ έχουν νέο post. Με βόλευε πολύ.. Κατά τα άλλα μου αρέσει πολύ το νέο look!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μου την δινει που ενω πριν ειχα τα θεματα υπο παρακολουθηση και τα νεα μυνηματα ετοιμα με ενα κλικ τωρα πρεπει να πηγαινω απο το drop down menu.

Επισης ο 'διαχωρισμος΄των post ειναι πολυ 'αφανης' και το αποτελεσμα με κουραζει. Κριμα γιατι θεωρουσα το layout του myphone απο τα καλυτερα. Απαλο στα χρωματα και 'ευκολο' στο ματι, τωρα μου φαινεται πολυ 'χυμα'.

Ειναι και η συνηθεια τοσα χρονια....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει πιασει μια μανια τα γνωστα φορουμ να ανανεωνουν τις βασεις τους

το κακο ειναι οτι η συνηθεια δυσκολα αλλαζει γι αυτο μηπως να το φτιαχνατε προς το παλιο layout?(στα χρωματα ,σιγουρα μικροτερο το αριστερο μερος που αναφερει τον user+avatar που ποσταρει και τελος τα εικονακια των νεων ποστ και των ποστ που εχουν απαντηθει απο user να ειναι ξεκαθαρα.μηπως να υπηρχε στο drop down menu και ενα λινκ που να λεει τα "μηνυματα μου"και να τα εμφανιζει χρονολογικα απο το νεοτερο προς το παλιοτερο?υποθετω πως η ανανεωση εγινε για θεμα χωρου και νεων δυνατοτητων.

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Και το κλασικο παλιο , καλο το εβρισκα..

Τωρα ομως που ειδα το καινουργιο το

παλιο μου φαινεται καπως παππουδιστικο.

Ωραια και προσεγμενη δουλεια..

Ευγε σε ολους σας.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου ειναι, πως θα ηθελα λιγο πιο "λεπτο" το δεξι μερος της σελιδας οπου αναγραφονται τα στοιχεια μου, τα μηνυματα μου κλπ.

:)

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μου την δινει που ενω πριν ειχα τα θεματα υπο παρακολουθηση και τα νεα μυνηματα ετοιμα με ενα κλικ τωρα πρεπει να πηγαινω απο το drop down menu.

Επισης ο 'διαχωρισμος΄των post ειναι πολυ 'αφανης' και το αποτελεσμα με κουραζει. Κριμα γιατι θεωρουσα το layout του myphone απο τα καλυτερα. Απαλο στα χρωματα και 'ευκολο' στο ματι, τωρα μου φαινεται πολυ 'χυμα'.

Ειναι και η συνηθεια τοσα χρονια....

 

Για το πρώτο θα συμφωνήσω απόλυτα.Είναι πολύ άβολο ιδίως όταν βλέπεις το φορουμ από κινητό.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση...

 

το banner στη κορηφή της κεντρικής σελίδας έχει ένα ολίγον εκνευριστικό χαρακτηριστικό...

 

Πολλές φορές (είτε με pc-mouse, είτε με το trackpad από macbook) ενεργοποιήται το scrolling πάνω του με αποτέλεσμα να μην σκρολάρει η σελίδα, αλλά μόνο αυτό.

 

Προφανώς αν δεν είναι το mouse από πάνω του, δε θα σκρολάρει, αλλά στο σημείο που βρίσκεται, σχεδόν πάντα το mouse είναι από πάνω του...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...