Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και τωρα που σου απαντω προσπαθω στο σταθερο .εχω παρει πανω απο 50 φορες και χτυπα μεχρι που κλεινει μονο του ....σε 2 καταστηματα πηρα και δεν ηθεραν ,,το ιδιο και στο 1260 δεν γνωριζουν τιποτα.......

 

ειναι για γελια οι ανθρωποι.. αλλα η αποκλειστικοτητα ειναι αποκλειστικοτητα.. Ας ελπισουμε να μην φερνουν παντα αυτοι τα κινητα που θελουμε..

 

Παρε σε καταστηματα και πες εγω απο τη wind το πηρα το κινητο, η wind μου ειπε οτι δικαιουμε χαρτες, χαρτες δε βλεπω, εσυ εισαι καταστημα wind και εχεις υποχρεωση να παρεις οπου θες τηλεφωνο για να με εξυπηρετησεις και μεχρι να το κανεις δεν το κλεινω..

 

Μερικες φορες πρεπει ετσι, αλλιως δε γινεται..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για την εγκατασταση των δωρεαν χαρτων ψαχνομαι και εγω 2 ωρεσ τωρα ...... κατι μου ειπαν για το 8011116284 και 2106083937 αλλα δεν απαντουν . αν ξερει καποιος κατι παραπανω ας βοηθησει.....

 

πηρα το τηλ με το 210 και μου παν οτι δεν ειναι wind,μαλλον καποιος ιδιωτης το σηκωσε.κανεις δεν μπορει να πει που παιρνουμε τηλεφωνο απο οσους εχουν παρει ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

πηρα το τηλ με το 210 και μου παν οτι δεν ειναι wind,μαλλον καποιος ιδιωτης το σηκωσε.κανεις δεν μπορει να πει που παιρνουμε τηλεφωνο απο οσους εχουν παρει ρε παιδια?

 

Ρε jmallen γιατι ρε γ@μωτο μου να τα εχουμε πει 20 φορες και να βρωμιζουμε πραγματικα το θεμα?

 

jmallen πηρες στο 210 μπραβο σου.. Εγω που ειπα 10 φορες οτι πηρα στο 801 και τα λοιπα και μου ειπαν οτι μου ειπαν και εγραψα την εμπειρια μου γιατι δεν αφιερωνει 30 δευτερολεπτα να το διαβασεις και αλλα 30 να παρεις το 801 παρα λες πηρα το 210 και μου ειπε οτι δεν ειναι wind.. εφ'οσον και το 210 που πηρες ειναι γραμμενο στο φυλλαδιο γιατι οταν σου ειπε οτι δεν ειναι wind να του πεις οκ φιλαρακο και να το κλεισεις και να μην του πεις τοτε γιατι ειναι το τηλεφωνο σου στο φυλλαδιο για υποστηριξη και να μην το κλεισεις αν δεν σε εξθπηρετησει..

 

Πιστευω πως πρηζεις τους λαθος ανθρωπους.. Ενω θα επρεπε να πρηζετε αυτους που ειναι υποχρεωμενοι να σας εξυπηρετησουν, και οχι εμας στο θεμα που σας εχουμε γραψει 10 φορες τι να κανετε αναλυτικα και παλι επιστρεφετε με τις ιδιες ερωτησεις..

 

Ζητω συγγνωμη που ψιλοτσαντιστηκα, απλα στις προηγουμενες 3 σελιδες νομιζω οτι εχω γραψει πανω απο 3 φορες εξηγωντας το...

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρισει κανεις οτι δεν εχει wi-fi tether οπως τα αλλα fryo android???

Εβαλα και το προγραμματακι wi-fi tether και παλι τιποτα!!!

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Χμ, επειδή αυτό το πράγμα γίνεται με όλα τα τηλέφωνα, μήπως θα μπορούσε με κάθε θέμα που απαντάται, να ενημερώνεται η πρώτη σελίδα, να είναι εκτός από παρουσίαση του μοντέλου και FAQ μαζί, έτσι ώστε να μην ρωτάει κανείς τίποτα... πάλι; :D
Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω παιδια, οτι το bluetooth file transfer το χρειαζοντουσαν συσκευες που ειχαν την εκδοση android 1.5 , 1.6 . Απο 2.1 και επειτα νομιζω οτι δεν χρειαζοταν γι αυτο οσες συσκευες ειχα που ειχαν 2.1 , 2.2 μου δεχοντουσαν τα αρχεια apk χωρις το bluetooth file transfer. Το Χ5 που εχει android 2.2.1 λογικα δεν επρεπε να χρειαζεται αυτο το προγραμμα για να δεχεται αρχεια apk μεσω bluetooth. Εγω εξακολουθω μεσα μου να πιστευω πως σε καποιες συσκευες το bluetooth του Χ5 εχει προβλημα. Να ρωτησω ομως ολους οσους το πηρανε και να μου απαντησουν, χωρις να κατεβασουν το bluetooth file transfer δεχονται απο τον υπολογιστη τους μεσω bluetooth αρχεια apk? Αλλα το τονιζω, χωρις να κατεβασουν το bluetooth file transfer, δεχονται αρχεια apk μεσω bluetooth απο τον υπολογιστη τους ?

 

Αυτο θα μπορουσε αν ξερει κανεις να μου το απαντησει εμενα ?

Link to comment
Share on other sites

Χμ, επειδή αυτό το πράγμα γίνεται με όλα τα τηλέφωνα, μήπως θα μπορούσε με κάθε θέμα που απαντάται, να ενημερώνεται η πρώτη σελίδα, να είναι εκτός από παρουσίαση του μοντέλου και FAQ μαζί, έτσι ώστε να μην ρωτάει κανείς τίποτα... πάλι; :D

 

έχεις πολύ δίκιο...ναι έτσι να το κάνουμε!

Link to comment
Share on other sites

τελικα το χτυπησα και εγω σημερα..δειχνει απιστευτο σε σχεση με το vodafone joy 845...χτυπησα και εγω τη θηκη αυτην http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqEOKkEE1s(92k--BNpBh4zwQw~~_12.JPG ..εχει φυγει απο κινα και ειναι προς ελλαδα

το πακετο δινει :

1*Silicone skin cover for HuaWei U8800 X5

 

1 x Screen Protector For HuaWei U8800

1 x Screen Clean cloth

1 x Scratch card

1 x Dust removal Screen Protector

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα μπορουσε αν ξερει κανεις να μου το απαντησει εμενα ?

 

Οταν ειχα το Blade για να μπορεσω να μεταφερω αρχεια απο τον υπολογιστη ειτε φωτο,μουσικη,ειτε .apk μονο το με το Bluetooth file transfer μπορουσα.Oυτε με την official 2.1 rom,ουτε με custom 2.2 rom,ουτε με 2.3.3 custom rom (CM7) γινοταν να τα στειλω,αρα δεν παιζει θεμα εκδοσης Android.Αν εστελνα τραγουδι ή φωτο σε αλλο κινητο γινοταν κανονικα.Το προβλημα το ειχα μονο με το PC.Αρα δεν παιζει θεμα αντικαταστασης.Επισης το θεματακι αυτο δεν το ειχαν ολα τα Blades.

 

Μην το πολυψαχνεις αφου βρηκες τροπο να κανεις την δουλεια σου.Τα κινεζικα ειναι λιγο παραξενες κατασκευες.Στο ZTE αλλος ειχε αυτο το προβλημα,αλλος ειχε προβληματα αποσυνδεσης του wifi(εγω δεν το ειχα),αλλος με το καπακι κτλ.Που να δεις τι γινοταν με το overclocking...Εμενα μεχρι 652mhz πηγαινε,μετα αρχιζε τις επανεκκινησεις κι ηταν αλλοι που το φτανανε απροβληματιστα στα 768mhz!!!

 

Ολα αυτα δεν τα ειχα ουτε με το HTC Wildfire,ουτε τωρα με το Desire S.Εμενα παντως δεν θα με πειραζε...ειναι πραγματικα value for money τα κινητα αυτα(ZTE Blade και Huawei X5)!!!Αξιζουν μεχρι τελευταιο ευρω!

Edited by panosfx

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειχα το Blade για να μπορεσω να μεταφερω αρχεια απο τον υπολογιστη ειτε φωτο,μουσικη,ειτε .apk μονο το με το Bluetooth file transfer μπορουσα.Oυτε με την official 2.1 rom,ουτε με custom 2.2 rom,ουτε με 2.3.3 custom rom (CM7) γινοταν να τα στειλω,αρα δεν παιζει θεμα εκδοσης Android.Αν εστελνα τραγουδι ή φωτο σε αλλο κινητο γινοταν κανονικα.Το προβλημα το ειχα μονο με το PC.Αρα δεν παιζει θεμα αντικαταστασης.Επισης το θεματακι αυτο δεν το ειχαν ολα τα Blades.
Δυστηχως φιλε μου δεν ισχυει αυτο που λες, γιατι και το Blade το εχω, και οπως εχω γραψει παραπανω, το Blade δεχεται κανονικα αρχεια Apk μεσω Bluetooth απο υπολογιστη. Εγω επιμενω πως καποιο προβλημα υπαρχει σε καποια Χ5 με το Bluetooth τους, και οποιος εχει δεχτει αρχεια Apk απο τον υπολογιστη του χωρις να κατεβασει το προγραμματακι Bluetooth file transfer, καλο ειναι να μας το πει. Edit : Και ενα αλλο προβλημα που παρατηρησα (και κοιταξτε το κι εσεις, εναι οτι η τοπικη ωρα στις ρυθμισεις ειναι για azores, και οταν το βαζεις athens σου βαζει +3 ωρες. Δηλ , τωρα 18 30 και αν βαλετε αθηνα , 21 30 βγαζει στην πανω μπαρα την ωρα. Αυτα ειναι προβληματα λογισμικου για μενα, παει και τελοιωσε, οπως και με το Bluetooth μαλλον προβλημα λογισμικου του Χ5 ειναι τελικα. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως φιλε μου δεν ισχυει αυτο που λες, γιατι και το Blade το εχω, και οπως εχω γραψει παραπανω, το Blade δεχεται κανονικα αρχεια Apk μεσω Bluetooth απο υπολογιστη. Εγω επιμενω πως καποιο προβλημα υπαρχει σε καποια Χ5 με το Bluetooth τους, και οποιος εχει δεχτει αρχεια Apk απο τον υπολογιστη του χωρις να κατεβασει το προγραμματακι Bluetooth file transfer, καλο ειναι να μας το πει.

 

Εγω το εχω κανει χωρις βοηθεια στο αναφερα κ παραπανω...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω κανει χωρις βοηθεια στο αναφερα κ παραπανω...
Ας το δει ο φιλος παραπανω , που επιμενει. Αυτα ειναι προβληματα σε συγκεκριμενες συσκευες , παει και τελοιωσε, και καλο ειναι να τα κοιταξουν ΟΛΟΙ. Εγω παντως εχω συνενοηθει, και την δευτερα παιρνω αλλο αντικατασταση. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως φιλε μου δεν ισχυει αυτο που λες, γιατι και το Blade το εχω, και οπως εχω γραψει παραπανω, το Blade δεχεται κανονικα αρχεια Apk μεσω Bluetooth απο υπολογιστη. Εγω επιμενω πως καποιο προβλημα υπαρχει σε καποια Χ5 με το Bluetooth τους, και οποιος εχει δεχτει αρχεια Apk απο τον υπολογιστη του χωρις να κατεβασει το προγραμματακι Bluetooth file transfer, καλο ειναι να μας το πει. Edit : Και ενα αλλο προβλημα που παρατηρησα (και κοιταξτε το κι εσεις, εναι οτι η τοπικη ωρα στις ρυθμισεις ειναι για azores, και οταν το βαζεις athens σου βαζει +3 ωρες. Δηλ , τωρα 18 30 και αν βαλετε αθηνα , 21 30 βγαζει στην πανω μπαρα την ωρα. Αυτα ειναι προβληματα λογισμικου για μενα, παει και τελοιωσε, οπως και με το Bluetooth μαλλον προβλημα λογισμικου του Χ5 ειναι τελικα.

 

Κι ομως αν μπεις στο τοπικ του Blade θα δεις παλιοτερα ποσοι ειχαμε προβλημα με το να ανταλλαζουμε αρχεια με το PC.

Τελος παντων αν θες πηγαινε να τους το πεις να στο αλλαξουν αλλα δε νομιζω να καταφερεις κατι.Ειμαι σιγουρος πως στην Wind δεν εχουν ιδεα τι ειναι το .apk.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως αν μπεις στο τοπικ του Blade θα δεις παλιοτερα ποσοι ειχαμε προβλημα με το να ανταλλαζουμε αρχεια με το PC.

Τελος παντων αν θες πηγαινε να τους το πεις να στο αλλαξουν αλλα δε νομιζω να καταφερεις κατι.Ειμαι σιγουρος πως στην Wind δεν εχουν ιδεα τι ειναι το .apk.

Φιλε μου, το δικο μου εχει και καμενο πιξελ και εχω ηδη συνενοηθει και την δευτερα με το που παραλαμβανουν με παιρνουν τηλ για να μου το αλλαξουνε. Το ιδιο ειχα παθει οταν ειχα προτοπαρει το Blade καμενο πιξελ, και μου το αλλαξανε με τη μια.
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως φιλε μου δεν ισχυει αυτο που λες, γιατι και το Blade το εχω, και οπως εχω γραψει παραπανω, το Blade δεχεται κανονικα αρχεια Apk μεσω Bluetooth απο υπολογιστη. Εγω επιμενω πως καποιο προβλημα υπαρχει σε καποια Χ5 με το Bluetooth τους, και οποιος εχει δεχτει αρχεια Apk απο τον υπολογιστη του χωρις να κατεβασει το προγραμματακι Bluetooth file transfer, καλο ειναι να μας το πει. Edit : Και ενα αλλο προβλημα που παρατηρησα (και κοιταξτε το κι εσεις, εναι οτι η τοπικη ωρα στις ρυθμισεις ειναι για azores, και οταν το βαζεις athens σου βαζει +3 ωρες. Δηλ , τωρα 18 30 και αν βαλετε αθηνα , 21 30 βγαζει στην πανω μπαρα την ωρα. Αυτα ειναι προβληματα λογισμικου για μενα, παει και τελοιωσε, οπως και με το Bluetooth μαλλον προβλημα λογισμικου του Χ5 ειναι τελικα.

 

ειναι καλοκαιρι... γι'αυτο σου βγαζει +3

το χειμωνα βγαζει +2

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, το δικο μου εχει και καμενο πιξελ και εχω ηδη συνενοηθει και την δευτερα με το που παραλαμβανουν με παιρνουν τηλ για να μου το αλλαξουνε. Το ιδιο ειχα παθει οταν ειχα προτοπαρει το Blade καμενο πιξελ, και μου το αλλαξανε με τη μια.

 

Στο αλλαζουν με ενα μονο καμμενο πιξελ;Καλο αυτο,δεν το ηξερα!!!Μπραβο τους παντως.Μεγαλες εταιριες και δεν το κανουν.Παντως ειμαι σιγουρος πως αν δεν ειχες το πιξελ δεν θα στο αλλαζαν για το bluetooth.Αντε μακαρι να παρεις ενα απροβληματιστο αυτη τη φορα!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλοκαιρι... γι'αυτο σου βγαζει +3

το χειμωνα βγαζει +2

Φιλε μου κι εσυ δεν καταλαβες. Και +2 παλι 2 ωρες απο την κανονικη βγαζει. Τα εχω τσεκαρει ολα. Τσεκαρετε το ΟΛΟΙ οσοι το εχετε και δειτε το με την ωρα. Βαλτε το αθηνα χειροκινητα και θα δειτε. Fail του Χ5 ειναι αυτο. Καντε αυτο . ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ. Και ενα αλλο προβλημα που παρατηρησα (και κοιταξτε το κι εσεις, εναι οτι η τοπικη ωρα στις ρυθμισεις ειναι για azores, και οταν το βαζεις athens σου βαζει +3 ωρες. Δηλ , τωρα 18 30 και αν βαλετε αθηνα , 21 30 βγαζει στην πανω μπαρα την ωρα. Μεχρι και widget ωρας καιρου extra εβαλα, και παλι +3 ωρες μου βγαζει. Γιατι στο htc desire zte blade - optimus 2X ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ αυτο το προβλημα με την ωρα , oυτε με τα αρχεια Apk ? Εχει μικροπροβληματακια το λογισμικο του Χ5 παει και τελοιωσε. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κι εσυ δεν καταλαβες. Και +2 παλι 2 ωρες απο την κανονικη βγαζει. Τα εχω τσεκαρει ολα. Τσεκαρετε το ΟΛΟΙ οσοι το εχετε και δειτε το με την ωρα. Βαλτε το αθηνα χειροκινητα και θα δειτε. Fail του Χ5 ειναι αυτο. Καντε αυτο . Και ενα αλλο προβλημα που παρατηρησα (και κοιταξτε το κι εσεις, εναι οτι η τοπικη ωρα στις ρυθμισεις ειναι για azores, και οταν το βαζεις athens σου βαζει +3 ωρες. Δηλ , τωρα 18 30 και αν βαλετε αθηνα , 21 30 βγαζει στην πανω μπαρα την ωρα. Μεχρι και widget ωρας καιρου extra εβαλα, και παλι +3 ωρες μου βγαζει. Γιατι στο htc desire zte blade - optimus 2X ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ αυτο το προβλημα με την ωρα , oυτε με τα αρχεια Apk ? Εχει μικροπροβληματακια το λογισμικο του Χ5 παει και τελοιωσε.

 

Δεν το καταλαβα αυτο με την ωρα εμενα και στην μπαρα κ με το beautiful widget μου βαζει σωστα τη ωρα,εκος αν δεν καταλαβα καλ....:blink::worry:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν το καταλαβα αυτο με την ωρα εμενα και στην μπαρα κ με το beautiful widget μου βαζει σωστα τη ωρα,εκος αν δεν καταλαβα καλ....:blink::worry:
Βαλε "athens" χειροκινητα απο τις ρυθμισεις της συσκευης - ρυθμισεις ωρας , και θα δεις .
Link to comment
Share on other sites

Βαλε "athens" χειροκινητα απο τις ρυθμισεις της συσκευης - ρυθμισεις ωρας , και θα δεις .

 

πηγα ρθμισεις ημερομηνιας και ωρας,και ξετικαρα το ''αυτοματο''...και ειναι οκ...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

πηγα ρθμισεις ημερομηνιας και ωρας,και ξετικαρα το ''αυτοματο''...και ειναι οκ...
Βαλε και athens σου ειπα φιλε μου ΟΧΙ ΜΟΝΟ να το ξετικαρεις . Βαλε athens ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ και θα δεις. Ξερω τι λεω.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος που το πήρε μου πει πως ήταν το tutorial για να έχω κάτι απτό για να πάω άυριο από το κατάστημα. Εμένα μου έβγαλε το logo ιδεος και αμέσως μετά την κανονική οθόνη και ένα μπαρμαδελι πάνω από τα εικονίδια της επιφάνειας εργασίας που μου έδινε 6 συμβουλές. τώρα τutorial είναι αυτο;

 

Πριν από αυτό δεν είχε μερικές οθόνες κειμένου σε μαύρο φόντο με κάποιες ερωτήσεις (για αποδοχή όρων, καταγραφή δεδομένων, wifi κλπ);

 

Αν μπορεί κάποιος που έχει πάρει το κινητό να μου πει για το tutorial παρακαλώ είναι σημαντικό.

Τόσο δύσκολο είναι 1 να μου πει τι του έβγαλε την 1η φορά που άνοιξε το τηλέφωνο;

βλ. παραπάνω.

 

τοπικη ωρα στις ρυθμισεις ειναι για azores, και οταν το βαζεις athens σου βαζει +3 ωρες. Δηλ , τωρα 18 30 και αν βαλετε αθηνα , 21 30 βγαζει στην πανω μπαρα την ωρα. Αυτα ειναι προβληματα λογισμικου για μενα, παει και τελοιωσε, οπως και με το Bluetooth μαλλον προβλημα λογισμικου του Χ5 ειναι τελικα.

 

Τώρα στην Ελλάδα έχουμε ώρα GMT +3 (+2 ώρες από τη Βρετανία, και +1 μια λόγω θερινής). Αν ρυθμίσεις πρώτα σωστά την ώρα, και μετά την ζώνη, θα σου βάλει λάθος ώρα στο τέλος. Το ίδιο software έχουμε όλοι, γιατί σε εμάς δουλεύει;

 

 

Τιμές SAR στις ευρωπαϊκές συχνότητες

 

0,372 W/Kg στο αυτί

0,562 W/Kg στο σώμα

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

Τώρα στην Ελλάδα έχουμε ώρα GMT +3 (+2 ώρες από τη Βρετανία, και +1 μια λόγω θερινής). Αν ρυθμίσεις πρώτα σωστά την ώρα, και μετά την ζώνη, θα σου βάλει λάθος ώρα στο τέλος. Το ίδιο software έχουμε όλοι, γιατί σε εμάς δουλεύει;

 

 

Και εμενα παρα που το εβαλα στο μη αυτοματο οπως ειπε ο φιλος ποιο πανω δειχνει σωστα την ωρα...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!

Επιδη με ενδιαφερει να ειναι το το ideos x5 το επομενο μου κινητο μια ερωτηση σε οσους το εχουν ψαξει το θεμα με το ραδιοφωνο!! Υπαρχει σαν hardware στη συσκευη και απλα δεν υποστηριζετε απο το λογισμικο?

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!

Επιδη με ενδιαφερει να ειναι το το ideos x5 το επομενο μου κινητο μια ερωτηση σε οσους το εχουν ψαξει το θεμα με το ραδιοφωνο!! Υπαρχει σαν hardware στη συσκευη και απλα δεν υποστηριζετε απο το λογισμικο?

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις!!

 

Εικονιδιο για ραδιοφωνο δεν εχει,τωρα μονο απο οτι ξερω μεσω ιντερνετ μπορεις να ακους,η να παρεις ΒΤ με ραδιοφωνο...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...