Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ήμουν έτοιμος πριν λίγες μέρες να παραγγείλω κι εγώ αυτό ακριβώς!

Για να αποφύγω δυσάρεστες εκπλήξεις θα ήθελα να μου στείλεις το link με πμ σε παρακαλώ αφού δοκίμασες και τον φορτιστή και τον πωλητή...:)

 

Kι εγω θα θελα!

ΑΑΑ! Και για οποιον δεν το πηρε χαμπαρι FM ραδιοφωνο που δουλευει τελεια.

 

ΥΓ:Δεν δοκιμασα σε stock ROM αλλα στην Aurora.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kι εγω θα θελα!

ΑΑΑ! Και για οποιον δεν το πηρε χαμπαρι FM ραδιοφωνο που δουλευει τελεια.

 

ΥΓ:Δεν δοκιμασα σε stock ROM αλλα στην Aurora.

 

σε miui δεν κάνει εγκατάσταση

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω θα θελα!

ΑΑΑ! Και για οποιον δεν το πηρε χαμπαρι FM ραδιοφωνο που δουλευει τελεια.

 

ΥΓ:Δεν δοκιμασα σε stock ROM αλλα στην Aurora.

Ναι πράγματι σε aurora παίζει τέλεια.

Μου πήρε βέβαια 2-3 φορές για να αποκτήσει ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να ρωτήσω αν σε εσας δουλεύει το flash κατά την διάρκεια της λήψης μιας φωτογραφίας. Προσπάθησα και με το lg camera και τζίφος. Το έχω ρυθμίσει σε υποχρεωτική χρήση flash.
Link to comment
Share on other sites

Kι εγω θα θελα!

ΑΑΑ! Και για οποιον δεν το πηρε χαμπαρι FM ραδιοφωνο που δουλευει τελεια.

 

ΥΓ:Δεν δοκιμασα σε stock ROM αλλα στην Aurora.

 

 

Σε μαμα 2.2 δουλευει?

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρά δουλεύει. Βάλε και το tiny flashlight να δεις μήπως ανάβει έτσι αλλιώς μπορεί να σου έχει καεί.

 

Δυστυχώς δεν δουλεύει. :mad: Με το tiny flashlight δουλεύει άψογα όπως και με την 2.2 δούλευε.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν δουλεύει. :mad: Με το tiny flashlight δουλεύει άψογα όπως και με την 2.2 δούλευε.

 

Έβαλες 2.3 και σου χάλασε; Δεν το έχω ξαναδιαβάσει αυτό το πρόβλημα. Μπορείς να δοκιμάσεις wipe data ή ξαναπέρασμα της rom μπας και φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλες 2.3 και σου χάλασε; Δεν το έχω ξαναδιαβάσει αυτό το πρόβλημα. Μπορείς να δοκιμάσεις wipe data ή ξαναπέρασμα της rom μπας και φτιάξει.

 

Δυστυχώς δεν έχω την διάθεση να ξαναπερνάω την rom πόσο μάλλον που περιμένουμε να βγεί και η final έκδοση καθώς η 526 είναι beta ακόμη και τέλη Φεβρουαρίου.:X Είναι απαράδεκτη η πολιτική της εταιρείας. :mad:

 

Τελικά άλλαξα κάποια ρύθμιση στην φωτογραφική και όλα δουλεύουν άψογα. Κάτι που είχα αλλάξει επηρέασε το flash.

Edited by dimkir
Τελικά κανένα πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε προηγουμενο thread νομιζω ειχε πεσει το ματι μου σε ενα θεμα με Imei backup και ειχε και το λινκ για download αν δεν κανω λαθος...... μηπως το εχει κανεις??? μν τρεχουμε καμια ωρα για 0 imei..... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Σε μαμα 2.2 δουλευει?

 

 

μου βγαζει σφαλμα αναλυσης πακετου το ραδιοφωνο εχει συμβει σε αλλο??

mi8
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε προηγουμενο thread νομιζω ειχε πεσει το ματι μου σε ενα θεμα με Imei backup και ειχε και το λινκ για download αν δεν κανω λαθος...... μηπως το εχει κανεις??? μν τρεχουμε καμια ωρα για 0 imei..... :wacko:

 

.....στο προτο ποστ...του MODDING]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Για να κανω update σε μια εφαρμογη που ειναι στην sd, την μεταφερω πρωτα στη μνημη του κινητου, γιατι αλλιως μου βγαζει fail.

Υπαρχει καποια ρυθμιση για να το αποφευγω αυτο?:confused:

 

βρηκα τελικα λυση στο προβλημα μου εδω: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=920019

 

"I had the same problem. I was able to resolve the problem by mounting my phone to USB. Then delete the file smdl2tmp1.asec in the /sdcard/.android_secure/ directory.

 

After deleting the file from the sdcard, I was able to install all apps again"

Edited by afrodith2
Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει σφαλμα αναλυσης πακετου το ραδιοφωνο εχει συμβει σε αλλο??

 

Αυτη η εφαρμογή δουλεύει στην ICS aurora, δε βλέπω να δουλεύει πουθενά αλλού.

Link to comment
Share on other sites

.....στο προτο ποστ...του MODDING]

 

E ρε στραβομαρα...... το λινκ ομως δεν δουλευει λογω λουκετου στο multiupload... μηπως υπαρχει πουθενα αλλου??? εψαξα γοογλε αλλα δεν βρηκα.......

Link to comment
Share on other sites

καλυσπερα εχω το κιν huawei u8800 ideos x5 το εχω ανα βαθμισει σε 2.3 gingerbread.απο 2.2 ποθ ηταν . το προβλημα ειναι οτι πιγα να του βαλω το clockwork και τα εκανα χαλια μπηκα στα αρχεια του συστημα με το files explorer και διεγραψα ολα τα αρχεια του cust_image το τηλεφωνο ανοιξε αλλα δεν μπορουσα να μπω στα αρχεια μ και σε αλλα προγραματα του κινητου .μετα πηγα να του κσαναπερασω το firmware μεσω αναβασμιη λογισμικου απο την καρτα sd μηπως ξεκωλισει . αλλα εγινε χειρροτερα τςρα δεν ανοιγει κατηολοθ στο μενυ και ουτε στο back up μπαινει...σασ παραλω οποιος μπορει να βοηθησει να μ δωσει μια λυσει η να ξερω αν εχει βγει αχρηστο ..dload_sd_ram_data_proc->(retry >= DLOAD_RETRY) failed!. Edited by giannisliapis
Link to comment
Share on other sites

BackUp και ReStrore IMEI στις Android συσκευες της Huawei

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=323485

 

Ναι φιλε μου αλλα το λινκ δεν δουλευει.... ευχαριστω παντως........

Link to comment
Share on other sites

δοκιμαζω τωρα την auora ics απο xda 1.11 για τεταρτη μερα τωρα και ειμαι ενθουσιασμενος.πολυ καλη πολυ σταθερη πανεμορφη και γρηγορη.ουτε ena bug δενε χω βρει περα απο κατι ψιλα....και με ραδιο φμ το οποιο δουλευει αλλα θελει δουλιτσα ακομα.μια ερωτηση αυτο το direct wifi που λεει τι ρυθμιζει??
mi8
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου αλλα το λινκ δεν δουλευει.... ευχαριστω παντως........

Έλα μόλις ανέβασα το ToolBox5iromV1.0.4.2.apk: https://rapidshare.com/files/1010600982/ToolBox5iromV1.0.4.2.apk

Link to comment
Share on other sites

Έλα μόλις ανέβασα το ToolBox5iromV1.0.4.2.apk: https://rapidshare.com/files/1010600982/ToolBox5iromV1.0.4.2.apk

 

Σε ευχαριστω πολυ, να σαι καλα.... :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,βρε8ηκε απο σποντα στα χερια μου ενα ideos x5 το οποιο διαθετει android 2.2.1 κ δεν εχω προχωρησει σε mod μιας κ οταν το εψαχνα τα link της σελιδας ηταν απο υπο κλεισιμο το mediafire κ δεν λειτουργουσαν τα link

 

εχω τα εξης προβληματα με την συσκευη

 

1.τις τελευταιες μερες επαψε να λειτουργει το ηχειο(οχι το ακουστικο)χωρις πτωση ή καποιο παραξενο λειτουργικο

 

ψαχνοντας το google ειδα οτι μερικοι χρηστες ειχαν αυτο το προβλημα λεγοντας οτι το κινητο παρεμενε σε λειτουργια handsfree παρακαμπτωντας το ηχειο,δεν ξερω αν ισχυει γιαυτο ποσταρω εξαλλου για εδω

 

ψαχνοντας να βρω τον τυπο του ηχειου ωστε να παραγγειλω ενα απο ebay ή γενικα αοπ διαδικτυο δεν μπορεσα να βρω τον τυπο του οποτε αν γνωριζει καποιος θα το εκτιμουσα γιατι τα καταστηματα της wind μου λενε να στειλω το κινητο για επισκευη κ οοοοοοοοοοοοοοταν το γυρισουν,εγγυηση κ τετοια δεν υπαρχουν οποτε πιο φτηνα θα μου ερθει να το αλλαξω εγω

 

2. το wifi εκτος απο το δικο μου router οταν παει να συνδεθει σε οποιοδηποτε αλλο με κλειδι ασφαλειας ακομα κ αν δωθει σωστα δεν εμφανιζεται καν το συμβολο του wifi στις ειδοποιησεις(εχοντας χωρο φυσικα) κ κανει αμεσως αποσυνδεση

 

3.ετσι λειτουργει κ το bluetooth,παλευω να συνδεθω με ενα laptop,κανει συζευξη αλλα ουτε με σφαιρες συνδεση

 

απεφυγα το modding μιας κ ειδα γενικα παραπονα απο θεματα μπαταριας,λειτουργιων,ακουστικων κ δεν ειμαστε σε κατασταση να μεινουμε χωρις τηλεφωνο

δοκιμασα επισης επαναφορα ρυθμισεων κ τα πιο συνηθες πραγματα

 

για το 2 κ 3 ειναι θεμα android?

 

Ευχαριστω για την οποια βοηθεια προκαταβολικα κ να ζητησω συγνωμη για το αν εχει συζητηθει ξανα κατι τετοιο αλλα με 268 σελιδες δεν ειναι δυνατον να καθομαι να κοιταζω μια μια κ απο αναζητηση δεν βρηκα τιποτα χρησιμο

Edited by SSJGR

It is not the power of the fist that wins the battle...

It is the power of will behind it....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

θελω να αναβαθμισω τη συσκευη μου Huawei x5 (οχι pro) σε Android 2.3 μπορειτε να με βοηθησετε?

 

 

Αν διαβάσεις μερικές σελίδες πίσω θα δεις ότι έχει αναφερθεί πολλές φόρες.

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...