Jump to content

[Επίσημο] Nokia E6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κομμα: αριστερο shift (αυτο με το λοξο βελακι τερμα κατω αριστερα) + C

ελληνικο ερωτηματικο: αριστερο shift + D

 

Στο ελληνικο πληκτρολογιο τα εχει τυπωμενα πανω. Στο ιταλικο πληκτρολογιο που εχουμε τωρα τα εχει τυπωμενα σε αλλη θεση, οπως αντιστοιχει στο ιταλικο qwerty.

Εγω επειδη ειχα E5 με ελληνικο πληκτρολογιο τα θυμαμαι απεξω.

Οταν θα παω να μου αλλαγουν το D-Pad για να φαινεται το φωτακι ειδοποιησης θα ρωτησω ποσο κανει να παρω ενα ελληνικο πληκτρολογιο ετσι απο περιεργεια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω την εχω αυτην την εφαρμογη. Δεν λυνει το προβλημα, απλα σου αναβει αλλα led (διαλεγεις εσυ) για την ειδοποιηση κλησεων

 

Μόλις έβαλα τη εφαρμογή και μου τα άναβει άλλα αντι άλλων... Ποιες είναι οι σωστες ρυθμίσεις???????

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν σωστες ρυθμισεις, βαζεις αυτο που θελεις εσυ. Εγω εχω βαλει indicator 2, δηλαδη να αναβοσβηνουν τα leds δεξια και αριστερα απο το Dpad
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί το Ε6 καθημερινά ΚΥΡΙΩΣ για επαγγελματική χρήση? ( Πολλές κλήσεις, sms, push email - χρησιμοποιώ το profimail στο Ε5, σοβαρό browsing, σύνδεση με bluetooth κλπ )

 

Έχω μπει στην διαδικασία αναζήτησης κινητού καθώς πλέον το Ε5 δεν με καλύπτει 100% αν και παραμένει ένα εξαιρετικό κινητό ( σε αντίθεση με το Ε72 που όλοι λένε το πόσο καλό είναι αλλά αποφεύγουν για κάποιο λόγο να μιλήσουν για τα άπειρα προβλήματα που παρουσιάζει σε νορμαλ-βαριά χρήση ).

 

Κυρίως θέλω να ξέρω αν η διαχείριση των συνδέσεων είναι καλύτερη απο αυτή του Ε5. Να μην έχει τόσο πολύ "πρήξιμο" κάθε φορά για να κάνει εναλλαγή μεταξύ wifi ή gprs/3g και το αντίστροφο.

 

Επίσης, το email του ειναι καθόλου βελτιωμένο ή είναι το κλασσικό email της Νοκια που θέλει 35 προσπάθειες για να δουλέψει και στο τέλος σου βγάζει το λάδι αφου υπολειτουργεί? ( δεν έχει φακέλους/ετικέτες κλπ κλπ )

 

Τέλος, εάν τα sms είναι πάρα πολλά ( πχ 1000-3000 ) υπάρχουν θέματα στην απόκριση?

 

Αυτά τα ολίγα! Είμαι ανάμεσα στο Ε6, το motorola pro+, και κάποιο blackberry. Απλά επειδή δύσκολα αποχωρίζομαι την Nokia για έναν διεστραμένο λόγο που μόνο οι die hard nokia fans καταλαβαίνουν, θέλω να είμαι σίγουρος για την αγορά για να μην χρειαστώ να το δώσω μετά σε περίπτωση που κάτι δεν μου κάνει.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί το Ε6 καθημερινά ΚΥΡΙΩΣ για επαγγελματική χρήση? ( Πολλές κλήσεις, sms, push email - χρησιμοποιώ το profimail στο Ε5, σοβαρό browsing, σύνδεση με bluetooth κλπ )

 

Έχω μπει στην διαδικασία αναζήτησης κινητού καθώς πλέον το Ε5 δεν με καλύπτει 100% αν και παραμένει ένα εξαιρετικό κινητό ( σε αντίθεση με το Ε72 που όλοι λένε το πόσο καλό είναι αλλά αποφεύγουν για κάποιο λόγο να μιλήσουν για τα άπειρα προβλήματα που παρουσιάζει σε νορμαλ-βαριά χρήση ).

 

Κυρίως θέλω να ξέρω αν η διαχείριση των συνδέσεων είναι καλύτερη απο αυτή του Ε5. Να μην έχει τόσο πολύ "πρήξιμο" κάθε φορά για να κάνει εναλλαγή μεταξύ wifi ή gprs/3g και το αντίστροφο.

 

Επίσης, το email του ειναι καθόλου βελτιωμένο ή είναι το κλασσικό email της Νοκια που θέλει 35 προσπάθειες για να δουλέψει και στο τέλος σου βγάζει το λάδι αφου υπολειτουργεί? ( δεν έχει φακέλους/ετικέτες κλπ κλπ )

 

Τέλος, εάν τα sms είναι πάρα πολλά ( πχ 1000-3000 ) υπάρχουν θέματα στην απόκριση?

 

Αυτά τα ολίγα! Είμαι ανάμεσα στο Ε6, το motorola pro+, και κάποιο blackberry. Απλά επειδή δύσκολα αποχωρίζομαι την Nokia για έναν διεστραμένο λόγο που μόνο οι die hard nokia fans καταλαβαίνουν, θέλω να είμαι σίγουρος για την αγορά για να μην χρειαστώ να το δώσω μετά σε περίπτωση που κάτι δεν μου κάνει.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

 

 

......και εγω ημουν για χρονια φαν της nokia e series.....το ε6 το χρησημοποιησα για μια εβδομαδα (ειχα και το e72 πριν....) σιγουρα ειναι πιο γρηγορο, καλυτερο,ποιοτικοτερο απο το 72 αλλα απο τοτε που χρησημοποιησα blackberry δεν ξαναγυρισα πισω.....οποτε μαλλον για blackberry εισαι συμφωνα με αυτα που ζητας.....:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω για το email μου χρησιμοποιω συνδεση imap και το ρυθμισα ανα μια ωρα να τα κατεβαζει. Δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα, ειτε μεσα στο σπιτι-δουλεια με το wifi, ειτε εκτος με cosmote internet (εχω απενεργοποιησει το 3g για καλυτερη διαρκεια μπαταριας, αφου ουτως η αλλως η cosmote ειναι χαλια).

Οτι mail διαβαζω στο κινητο μετα στον υπολογιστη που κατεβαινουν εμφανιζονται ως αναγνωσμενα και το αντιστροφο, αρα δεν υπαρχει θεμα.

Push email (always on)θελει exchange για να δουλεψει σωστα (και το gmail προσφερει exchange) αλλιως ως pop3-imap διαλεγεις συνχρονισμο ανα 15 λεπτα και εισαι ενταξει. Εχει και μια ρυθμιση "soonest" το οποιο δεν το εχω ελεγξει τι εννοει.

Φακελους εχει το email, και αν θυμαμαι καλα και το Ε5 εχει φακελους

 

Επισης να τονισω οτι επειδη ειχα και εγω το Ε5 τα email απο Εμπορικη Τραπεζα τα εμφανιζε κινεζικα (μονο απο εμπορικη) και ευτυχω το Ε6 τα δειχνει κανονικα

για sms σιγουρα δεν εχω 1000, οποτε δεν ξερω. Browsing κανω περιστασιακα και μου φαινεται ενταξει. και με το bluetooth δεν αντιμετωπισα καποιο θεμα.

Και η εναλλαγη wifi/gprs δουλευει σωστα, βαζεις και σε priority τις συνδεσεις σου.

 

Βεβαια αρκετα απο ολα αυτα θα αλλαξουν με την αναβαθμιση σε Nokia Belle τον Φεβρουαριο, οποτε θα εχουμε και τοτε εντυπωσεις.

Και εμενα μου αρεσουν τα blackberry αλλα τα καινουργια δεν εχουν καλη αυτονομια.

Επισης εχω βαλει καρτα 32GB Lexar class 10

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004BR2ZTM

και γραψω με την ανεση μου τα 720p video με τα πιτσιρικια ολη την ωρα

Edited by Fotis_Greece
Link to comment
Share on other sites

......και εγω ημουν για χρονια φαν της nokia e series.....το ε6 το χρησημοποιησα για μια εβδομαδα (ειχα και το e72 πριν....) σιγουρα ειναι πιο γρηγορο, καλυτερο,ποιοτικοτερο απο το 72 αλλα απο τοτε που χρησημοποιησα blackberry δεν ξαναγυρισα πισω.....οποτε μαλλον για blackberry εισαι συμφωνα με αυτα που ζητας.....:)

 

Σε ποιο blackberry πηγες? Πιστευω πως αν φυγω απο την Nokia προτιμοτερο θα ηταν να πηγαινα σε android συσκευη ( με qwerty ) αλλα δε με εχει κερδισει καθολου το android μεχρι στιγμης.

 

Εγω για το email μου χρησιμοποιω συνδεση imap και το ρυθμισα ανα μια ωρα να τα κατεβαζει. Δεν εχω αντιμετωπισει κανενα θεμα, ειτε μεσα στο σπιτι-δουλεια με το wifi, ειτε εκτος με cosmote internet (εχω απενεργοποιησει το 3g για καλυτερη διαρκεια μπαταριας, αφου ουτως η αλλως η cosmote ειναι χαλια).

Οτι mail διαβαζω στο κινητο μετα στον υπολογιστη που κατεβαινουν εμφανιζονται ως αναγνωσμενα και το αντιστροφο, αρα δεν υπαρχει θεμα.

Push email (always on)θελει exchange για να δουλεψει σωστα (και το gmail προσφερει exchange) αλλιως ως pop3-imap διαλεγεις συνχρονισμο ανα 15 λεπτα και εισαι ενταξει. Εχει και μια ρυθμιση "soonest" το οποιο δεν το εχω ελεγξει τι εννοει.

Φακελους εχει το email, και αν θυμαμαι καλα και το Ε5 εχει φακελους

 

Φακελους εχει στη ρυθμιση που ειναι να το τσεκαρει ανα τακτα χρονικα διαστηματα οχι να ειναι πραγματικο push. Οταν ειναι πραγματικο imap και κανει push τα emails με το που τα παρει τοτε και η μπαταρια κραταει περισσοτερο αλλα και το email ερχεται στην ωρα του χωρις να περιμενεις τσαμπα.

 

Επισης να τονισω οτι επειδη ειχα και εγω το Ε5 τα email απο Εμπορικη Τραπεζα τα εμφανιζε κινεζικα (μονο απο εμπορικη) και ευτυχω το Ε6 τα δειχνει κανονικα

για sms σιγουρα δεν εχω 1000, οποτε δεν ξερω. Browsing κανω περιστασιακα και μου φαινεται ενταξει. και με το bluetooth δεν αντιμετωπισα καποιο θεμα.

Και η εναλλαγη wifi/gprs δουλευει σωστα, βαζεις και σε priority τις συνδεσεις σου.

 

Αυτο με τις συνδεσεις κυριως το ελεγα για οταν πχ εισαι συνδεδεμενος με το wifi ( ασχετα αν ας πουμε το εχεις βαλει σε καποιο group η οχι ) και πας πχ στο ovi store, και αυτο επιμενει να ανοιγει με το gprs/3g. Εντελως χαζη συμπεριφορα.

 

Βεβαια αρκετα απο ολα αυτα θα αλλαξουν με την αναβαθμιση σε Nokia Belle τον Φεβρουαριο, οποτε θα εχουμε και τοτε εντυπωσεις.

Και εμενα μου αρεσουν τα blackberry αλλα τα καινουργια δεν εχουν καλη αυτονομια.

Επισης εχω βαλει καρτα 32GB Lexar class 10

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004BR2ZTM

και γραψω με την ανεση μου τα 720p video με τα πιτσιρικια ολη την ωρα

 

Καμερα ποτε δεν μου χρειαστηκε, και ουτε προκειται, καθως προτιμω να μην χρησιμοποιω ποτε σχεδον του κινητου. Εν τω μεταξυ προσπαθω να βρω και καποιο review της προκοπης στο youtube αλλα ολα ειναι ατελειωτο bla bla και το μονο που κανουν ειναι να αλλαζουν την homescreen και αυτο λογω αμηχανιας ( δυστυχως σε ολα τα κινητα αυτο ). Θες να δεις πραγματικα πως δουλευει καποιο κινητο και δεν μαθαινεις αν δεν δωσεις 300-500 ευρω πρωτα :ninja:

 

Ευχαριστω παντως για τις απαντησεις σας παιδες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Οι Blackberry συσκευες δειχνουν τα δοντια τους μονο άμα πάρεις και αναλογο προγραμμα απο την εταιρια κινητης που ανηκεις

ή αν η εταιρεια που δουλευεις λειτουργει Blackberry server.

 

Σαν hardware δεν λενε και πολλά, τιποτα σε σχεση με το Ε6.

 

"Σοβαρo" browsing σε κινητο δεν μπορεις να κανεις και σιγουρα οχι σε 2,46" οθονη.

Opera mobile συνισταται.

 

Η κάμερα δεν με απασχολει και εμενα αλλα μια δυο φορες που τη χρειαστηκα και σαν φωτο και σε βιντεο δεν με απογοητευσε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Οι Blackberry συσκευες δειχνουν τα δοντια τους μονο άμα πάρεις και αναλογο προγραμμα απο την εταιρια κινητης που ανηκεις

ή αν η εταιρεια που δουλευεις λειτουργει Blackberry server.

 

Σαν hardware δεν λενε και πολλά, τιποτα σε σχεση με το Ε6.

 

"Σοβαρo" browsing σε κινητο δεν μπορεις να κανεις και σιγουρα οχι σε 2,46" οθονη.

Opera mobile συνισταται.

 

Η κάμερα δεν με απασχολει και εμενα αλλα μια δυο φορες που τη χρειαστηκα και σαν φωτο και σε βιντεο δεν με απογοητευσε.

 

Φυσικα θα εχω πακετο Internet, οπως και τωρα. Δεν νοειται τετοια συσκευη χωρις email πχ, ειναι πρακτικα αχρηστη.

 

Το browsing ειναι κατι που με απασχολει αρκετα τον τελευταιο καιρο καθως το χρειαζομαι ολο και περισσοτερο οσο ειμαι "εξω" και οχι για να περασω την ωρα μου, οποτε η οθονη του δεν με βλεπω να με καλυπτει. Αν ειχε το motorola pro+ trackpad η κατι αντιστοιχο και δεν ηταν μονο αφης θα βολευε πολυ περισσοτερο αλλα φευ..!

 

Θα κοιταξω να περασω και μια βολτα απο κανενα Πλαισιο μπας και το εχουν σε display να παιξω λιγακι να δω εστω και λιγο τι αισθηση εχει και πως λειτουργει.

Link to comment
Share on other sites

θελουνε ειδικα προγραμματα συμβολαιου

πχ 1 & 2

όχι απλά πακετο που περιλαμβανει και data

 

τοτε πας για οθονη 3,5" και ξεχνας το qwerty

 

δεν ξερω που μενεις αλλα στο mediamarkt το ειχανε σε λειτουργια και εκει το ειδα πριν το αγορασω.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο blackberry πηγες? Πιστευω πως αν φυγω απο την Nokia προτιμοτερο θα ηταν να πηγαινα σε android συσκευη ( με qwerty ) αλλα δε με εχει κερδισει καθολου το android μεχρι στιγμης.

 

.....εγω πηγα στο blackberry torch το οποιο συνδυαζει αρκετα μεγαλη οθονη αφης(3.2) και κανονικο πληκτρολογιο!!:)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο blackberry πηγες? Πιστευω πως αν φυγω απο την Nokia προτιμοτερο θα ηταν να πηγαινα σε android συσκευη ( με qwerty ) αλλα δε με εχει κερδισει καθολου το android μεχρι στιγμης.

 

.....εγω πηγα στο blackberry torch το οποιο συνδυαζει αρκετα μεγαλη οθονη αφης(3.2) και κανονικο πληκτρολογιο!!:)

 

Εισαι ευχαριστημενος? Απο αυτονομια?

 

Δυστυχως το να ξεχασω το qwerty φιλε prodromosfan δεν ειναι επιλογη, η ταχυτητα που μου προσφερει ειναι απιστευτη.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μας είναι το E6.

 

Για συγκρίσεις με τα blackberry υπάρχει η ενότητα " Επιλογή συσκευής".

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μας είναι το E6.

 

Για συγκρίσεις με τα blackberry υπάρχει η ενότητα " Επιλογή συσκευής".

 

Για το E6 μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικά χρήσιμα applications να κατεβάσω από το ovi store? Επίσης, μερικοί φίλοι που έχουν Ιphone μου είπαν για μια εφαρμογή που μπορεί να ανιχνεύσει κωδικούς wifi..υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο ovi store?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!

 

Θέλω να αγοράσω το Ε6 αλλά δεν ξέρω ποιο κατάστημα το έχει με ελληνικό μενου,πληκτρολόγιο και qwerty πληκτρολόγιο.Ξέρει κανείς εγγυημένα να μου πει?

 

Βρήκα αυτό

http://www.xepoulima.gr/tabid/66/ProdID/61/CatID/38/default.aspx

αυτό

http://www.funbazaar.gr/index.php?target=products&product_id=42902&ref=bestprice.gr

και αυτό

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7803

 

Το τελευταίο το παίρνεις με επιδότηση(δεν έχω αλλά απλώς το αναφέρωγιατί ίσως είναι ελληνικό)

 

Σας ευχαριστώ

 

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!

 

Θέλω να αγοράσω το Ε6 αλλά δεν ξέρω ποιο κατάστημα το έχει με ελληνικό μενου,πληκτρολόγιο και qwerty πληκτρολόγιο.Ξέρει κανείς εγγυημένα να μου πει?

 

Βρήκα αυτό

http://www.xepoulima.gr/tabid/66/ProdID/61/CatID/38/default.aspx

αυτό

http://www.funbazaar.gr/index.php?target=products&product_id=42902&ref=bestprice.gr

και αυτό

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7803

 

Το τελευταίο το παίρνεις με επιδότηση(δεν έχω αλλά απλώς το αναφέρωγιατί ίσως είναι ελληνικό)

 

Σας ευχαριστώ

 

Χρήστος

Εμείς τι να σου πούμε?

Πάρε τους τηλέφωνο και ρώτησέ τους.

 

θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικά χρήσιμα applications να κατεβάσω από το ovi store? Επίσης, μερικοί φίλοι που έχουν Ιphone μου είπαν για μια εφαρμογή που μπορεί να ανιχνεύσει κωδικούς wifi..υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο ovi store?

Τέτοια εφαρμογή δεν νομίζω να υπάρχει σε κανένα μάρκετ.

Από εκεί και πέρα, χρήσιμες είναι οι εφαρμογές που σε βοηθούν να κάνεις αυτό που θέλεις.

Εσύ τι θέλεις να κάνεις με το κινητό σου??

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τι να σου πούμε?

Πάρε τους τηλέφωνο και ρώτησέ τους.

 

Ναι ξέρω.Σήμερα λίγο δύσκολο.Ξέρει κανείς άλλος από κάποιο κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξέρω.Σήμερα λίγο δύσκολο.Ξέρει κανείς άλλος από κάποιο κατάστημα?

 

Απο το Πλαισιο που πηρα το δικο μου, εχει ελληνικους χαρακτηρες.

Link to comment
Share on other sites

Απο το Πλαισιο που πηρα το δικο μου, εχει ελληνικους χαρακτηρες.

 

το πλαισιο δεν φερνει παραεισαγωγης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,παρε το e6 με κλειστα ματια,εγω ειχα n8 και το εδωσα για αυτο το τηλ,ειχα και το e5 η μερα με την νυχτα,τα μονα αρνητικα που εχει ειναι οτι:δεν εχει το ηχειο που εχει το e5 και ειναι λιγο ποιο βαρυ.οχι δεν εχει προβλημα με της συνδεσης για ιντερνετ.αν θες κατι αλλο στειλε μυνημα να σου πω. Υ.Γ μια χαρα σερφαρισμα κανω,με opera mini 6.μαλιστα η ταχυτητα ειναι εκρηκτικη.δεν υπαρχει τηλ που να κανει οσα το e6 με αυτη την τιμη,320ελληνικο.450εδωσα εγω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στο Πλαίσιο και σε όποιο κατάστημα ρώτησα δεν έχει ελληνικούς χαρακτήρες στα πλήκτρα.Γιατί πούλησα το ολοκαίνουργιο μου Ε5 ο βλάκας?

 

Κάποιο άλλο κατάστημα ρε παίδες?

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο δεν φερνει παραεισαγωγης

Ρωτα και εμενα που ειχα παρει το samsung d980 dual sim. Πανακριβο.

Στην αναβαθμιση που ζητησα απο το service με ενημερωσαν οτι το κινητο ειναι παραεισαγωγης απο Νιγηρια.

Στο Πλαισιο εκανα φασαρια αλλα το αρνηθηκαν και μου ειπαν οτι για το service του κινητου απευθυνονταν σε αλλη εταιρεια. Το εδωσα σε αυτους να το δωσουν στην αλλη εταιρεια για αναβαθμιση και ξαφνικα 3 μερες μετα με ενημερωνουν να περασω να παρω τα χρηματα μου πισω.

Παλι καλα

 

Επι του Ε6 τωρα να πω οτι το push email (mail for exchange) σε λογαριασμο gmail (google apps with domain) δουλευει τελεια. Οταν ειναι ρυθμισμενο σε always on ερχεται το μηνυμα εντος 7-10 δευτερολεπτων απο την ωρα που εμφανιζεται στο inbox του gmail

Edited by Fotis_Greece
Link to comment
Share on other sites

Ρωτα και εμενα που ειχα παρει το samsung d980 dual sim. Πανακριβο.

Στην αναβαθμιση που ζητησα απο το service με ενημερωσαν οτι το κινητο ειναι παραεισαγωγης απο Νιγηρια.

Στο Πλαισιο εκανα φασαρια αλλα το αρνηθηκαν και μου ειπαν οτι για το service του κινητου απευθυνονταν σε αλλη εταιρεια. Το εδωσα σε αυτους να το δωσουν στην αλλη εταιρεια για αναβαθμιση και ξαφνικα 3 μερες μετα με ενημερωνουν να περασω να παρω τα χρηματα μου πισω.

Παλι καλα

 

Επι του Ε6 τωρα να πω οτι το push email (mail for exchange) σε λογαριασμο gmail (google apps with domain) δουλευει τελεια. Οταν ειναι ρυθμισμενο σε always on ερχεται το μηνυμα εντος 7-10 δευτερολεπτων απο την ωρα που εμφανιζεται στο inbox του gmail

 

δεν γνωριζα οτι το πλαισιο φερνει παραεισαγωγης. το να πουλας παραεισαγωγης δεν ειναι παρανομο, το να πουλας ομως παραεισαγωγης και να μην ενημερωνεις τον πελατη ειναι παρανομο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...