Jump to content

[Επίσημο] Nokia E6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζει μηπως κανείς πότε θα είναι διαθέσιμο στη WIND το Ε6-00;

 

Ευχαριστώ

 

Και εγώ την ίδια απορία έχω... ελπίζω να ρίξει λίγο την τιμή του..

Αλήθεια γνωρίζει κανείς ποια είναι η φτηνότερη τιμή που μπορεί να βρει κάποιος την ελληνική έκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να βγεί το τηλέφωνο με την νέα εκδοση του λειτουργικού symbian belle ?

Οταν βγει η belle, το Ε6 θα παρει την αναβαθμιση:)

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οταν βγει η belle, το Ε6 θα παρει την αναβαθμιση:lol:

 

Αυτό το γνωρίζω, ρωτάω αν θα βγουν συσκευές με την belle απευθείας ενσωματωμένη στο τηλ. μιας και η συσκευή τώρα βγήκε στην αγορά. Μήπως έχει ακουστεί κάτι

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το γνωρίζω, ρωτάω αν θα βγουν συσκευές με την belle απευθείας ενσωματωμένη στο τηλ. μιας και η συσκευή τώρα βγήκε στην αγορά. Μήπως έχει ακουστεί κάτι

Αν και η ερωτηση συτη ειναι off topic, νομιζω οτι τα νοκια 600,700,701 θα εχουν το νεο λειτουργικο κατευθειαν

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν και η ερωτηση συτη ειναι off topic, νομιζω οτι τα νοκια 600,700,701 θα εχουν το νεο λειτουργικο κατευθειαν

 

Μάλλον δεν κατάλαβες, μιλάω συκεκριμένα για το Ε6 και οχι γενικά.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν κατάλαβες, μιλάω συκεκριμένα για το Ε6 και οχι γενικά.:rolleyes:

 

και σου λεει οτι ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΑ εχουν την αναβαθμιση απο την στιγμη που βγαινουν ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....εχει 2 μερες που εχω στα χερια μου το e6....ολα καλα ,ολα ωραια...αλλα σημερα που εκανα την αναβαθμιση απο το nokia ovi suite περα του οτι μου εφαγε πολυ μπαταρια το τηλεφωνο χωρις ιδιαιτερη χρηση, οταν ανοιγει μου βγαζει ενα "σφαλμα" που λεει Ρυθμησεις τηλ:Μη υποστηριζομενη λειτουργεια....μηπως ξερει κανεις τι γινεται???γιατι ψηλοαγχωθηκα....
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....εχει 2 μερες που εχω στα χερια μου το e6....ολα καλα ,ολα ωραια...αλλα σημερα που εκανα την αναβαθμιση απο το nokia ovi suite περα του οτι μου εφαγε πολυ μπαταρια το τηλεφωνο χωρις ιδιαιτερη χρηση, οταν ανοιγει μου βγαζει ενα "σφαλμα" που λεει Ρυθμησεις τηλ:Μη υποστηριζομενη λειτουργεια....μηπως ξερει κανεις τι γινεται???γιατι ψηλοαγχωθηκα....

Δοκίμασες να περάσεις ξανά το λειτουργικό μήπως πήγε κάτι στραβά? Μετά την αναβάθμιση μήπως επανέφερες κάποιο παλιότερο backup?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν χρειάζεται μερικοί να φανατίζονται τόσο με ένα τηλέφωνο και να κάθονται να βρίσκουν ένα σωρό μειονεκτήματα στα άλλα! Έλεος πια! Είναι απλά τηλέφωνα! Εγώ έχω το Ε72 και μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ! Φαντάζομαι και το Ε6 θα είναι πολύ καλό! Κάθε τηλέφωνο έχει το κοινό του.Μην πορώνεστε μερικοί τόσο και διαπληκτίζεστε γιατο αν είναι symbian ή anna, ή android ή iphone ή blackberry κλπ! Πάρτε το τηλεφωνάκι που γουστάρετε, χαρείτε το, κι αυτό είναι όλο! Αλλά μην βγάζετε σκάρτο το τηλέφωνο που δεν προτιμήσατε!
Link to comment
Share on other sites

περασα ξανα το λογισμικο 2 φορες...αλλα παλι το βγαζει...μαλλον φταιει το back up αρχειο....γτ το εκανα αναβαθμιση κ μετα κατευθειαν format..και δεν μου το βγαζει τωρα..ευχαριστω πολυ παντως....
Link to comment
Share on other sites

Το nemesis ειναι ενα προγραμμα με το οποιο μπορεις να αλαξεις το product code του τηλεφωνου, (βαζοντας το Ελληνικο product code) σε περιπτωση αναβαθμησεις της συακευης να μην εχεις το προβλημα να χανεις τα ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

αλλαζοντας το δεν θα εχεις προβλημα γνησιοτητας; το κινητο που πηρα προσφατα το πηρα απο καταστημα που αγορασε το τηλεφωνο απο ιταλια και εβαλε ελληνικο λογισμικο.

κατι τετοιο εγινε;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε TXCELLAS θα εχεις προβλημα με τα ελληνικα οταν προσπαθησεις να κανεις αναβαθμηση του λογισμικου του τηλεφωνου μεσο του Nokia Ovi Suite γιατι το προγραμμα θα δει τον Ιταλικο product code και ετσι θα χασεις τα ελληνικα. Αντιθετα νομιζω αν κανεις update ΟΤΑ δεν θα εχεις προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εάν τα Ε6 που έχει ο Γερμανός έχουν αλλαχτεί από την κοσμοτε? (δηλαδή εάν πρέπει κανείς να περιμένει η κοσοτε να βγάλει τις αναβαθμίσεις επειδή έχουν μενού της κοσμοτε κτλ?)
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του όμως σε όσα καταστήματα φέρνουν παραεισαγωγη όλο και πέφτει. Στο σκρουτζ ξεκινάει από 270 ευρώ! Τελικά μάλλον δεν αξίζει καθόλου να πάρεις το ελληνικό. Να ρωτήσω κάτι. Όταν λέμε ότι χάνεις την ελληνική γλώσσα στις αναβαθμίσεις εννοούμε μόνο το μενού του κινητού ή και τη δυνατότητα να γράφεις ελληνικά?
Link to comment
Share on other sites

Έχει κολλήσει το ovi store. Έκανα εγκατάσταση νέας έκδοσης ovi μου έδειξε πως έγινε επιτυχώς, αλλά ενώ προσπαθώ να μπω γράφει "δεν εκκινήθηκε το κατάστημα..." και από κάτω εμφανίζει πλήκτρο επιλογής "Εκκίνηση" το πατάω δείχνει πως ανανεώνει σελίδα αλλά γυρνάει πάλι στην ίδια. Δεν υπάρχει καμία άλλη διαθέσιμη ενημέρωση για τη συσκευή. Έκανα ένα soft reset αλλά καμία αλλαγή.

 

Ούτε με hard reset δεν άλλαξε τίποτα. Αν έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάτι ή αντιμετώπισε πρόβλημα...

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Ούτε με hard reset δεν άλλαξε τίποτα. Αν έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάτι ή αντιμετώπισε πρόβλημα...

 

Hard reset του εκανες καινουριο κινητο ? Νομιζω βιαστηκες λιγο

Δοκιμασες να βγαλεις την παλαια εκδοση και μετα να του περασεις την καινουρια ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του όμως σε όσα καταστήματα φέρνουν παραεισαγωγη όλο και πέφτει. Στο σκρουτζ ξεκινάει από 270 ευρώ! Τελικά μάλλον δεν αξίζει καθόλου να πάρεις το ελληνικό. Να ρωτήσω κάτι. Όταν λέμε ότι χάνεις την ελληνική γλώσσα στις αναβαθμίσεις εννοούμε μόνο το μενού του κινητού ή και τη δυνατότητα να γράφεις ελληνικά?

 

και στο μενου και μηνυματα χανεις τα ελληνικα, μονο αν κανεις την αναβαθμιση μεσω ovi suite. αν την κανεις ota δεν χανεις τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...