Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά των iPad - iPad mini στην Ελλάδα


nickolas84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς να σου δώσουν τα λεφτά σου πίσω; Κανονικά δεν θα έπρεπε να τα έχουν πάρει καν εφόσον δεν έχουν το μηχάνημα (εκτός ίσως από μια συμβολική προκαταβολή). Ακόμα όμως κι αν σε έχουν ήδη χρεώσει είναι προφανώς υποχρεωμένοι να στα επιστρέψουν. Προσωπικά θα σου πρότεινα να μπεις σε λίστες αναμονής και σε άλλα καταστήματα, χωρίς φυσικά να χρεωθείς εκ των προτέρων. Μπορείς οποιαδήποτε στιγμή να ακυρώσεις το ενδιαφέρον σου, δεν πρόκειται εξάλλου να τους ξεμείνει το κομμάτι, θα κάνουν κρα άλλοι για να το τσιμπήσουν με δεδομένη την τρέχουσα έλλειψη. Edited by ferengi

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 110
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλημερα , τα ευχαριστα νεα , μολις μου τηλ απο κοτσοβολο κ τριτη απογευμα παραλαμβανω ipad2 32gb wifi λευκο ! η παραγγελια εγινε πριν 15-20 μερες ! ανυπομονω !
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρέλαβαν μετά από δυο μήνες σε μαύρο 16 3g αν και το ήθελα σε άσπρο. Μου είπαν απο Ιούλιο ότι θα έχουνε αλλα σε άσπρο δύσκολα και έτσι πήρα το μαύρο . Σε όσους δεν πήραν κουράγιο αλλα αξίζει τον κόπο παθαινεις το κάτι τι σου με δαύτο καμία σχέση με υπολογιστή
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν 2 κομμάτια διαθέσιμα στα multirama στο cosmos για όποιον βρίσκεται Θεσσαλονίκη.

Είναι 32αρια wifi και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ακύωσα ένα 64ρι 3G από Public Γέρακα. Αν κάποιος προλάβει...
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο παιδιά; Ψάχνω κι εγώ, αλλά πουθενά... 32άρι με 3G ίσως... Αν έχει κανείς ιδέα ενημερώνει...

Ευχαριστώ!

Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παντως χθες στο isquare υπηρχαν δυο διαθεσιμα 16gb στο τσακ να επαιρνα και εγω ενα αλλα τελικα δεν ειχε την χωρητικοτητα που ηθελα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα χθες ένα ipad2 3G 16GB δε θυμάμαι το κατάστημα (δεν το έκλεισα εγώ) αλλά δε θυμάμαι να είχε πρόβλημα αυτός που το παρήγγειλε (ή δε μου είπε τίποτα).
Link to comment
Share on other sites

4 κομμάτια στο media markt θεσσαλονική στο σταθμό.

32αρι και 32 3G και 64 και 64 3G

 

Θεσσαλονική βρήκε πουθενα κανεις 16αρι ρε παιδια;

Επισης αν εχει παραγγειλει καποιος,το εχει κανει κρατηση απο multirama η public και δεν το θελει ενα πμ αν ειναι ευκολο!

Ευχαριστω

Edited by KostasGre
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Public Τσιμισκής έχει αρκετά όποιος θέλει..

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα,

ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο iPad (καινουργιο, σφραγισμενο). Επειδη σιγουρα εχει ψαχτει εδω θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να το βρω πιο φθηνα. Ξερω οτι στο Πλαισιο, public κτλ κανει κοντα στα 640. Μια ενα ψαξιμο που εκανα στο skroutz.gr βλεπω οτι υπαρχει και 530. Ειναι αξιοπιστοι αυτοι οι πωλητες; Ξερω οτι μπορω να το παρω απο εξω αλλα θελω απο Ελλαδα για να εχω και αποδειξη για να μπορω να το πουλησω και πιο ευκολα μετα. Εχει κανει να μου προτεινει κανενα μαγαζι που το αγορασε και εχει καλες τιμες. Ευχαριστω

 

http://www.skroutz.gr/s/329711/Apple-iPad-2-3G-16GB.html

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο iPad (καινουργιο, σφραγισμενο). Επειδη σιγουρα εχει ψαχτει εδω θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να το βρω πιο φθηνα. Ξερω οτι στο Πλαισιο, public κτλ κανει κοντα στα 640. Μια ενα ψαξιμο που εκανα στο skroutz.gr βλεπω οτι υπαρχει και 530. Ειναι αξιοπιστοι αυτοι οι πωλητες; Ξερω οτι μπορω να το παρω απο εξω αλλα θελω απο Ελλαδα για να εχω και αποδειξη για να μπορω να το πουλησω και πιο ευκολα μετα. Εχει κανει να μου προτεινει κανενα μαγαζι που το αγορασε και εχει καλες τιμες. Ευχαριστω

 

http://www.skroutz.gr/s/329711/Apple-iPad-2-3G-16GB.html

 

 

Η τιμή είναι μία στην Ελλάδα αυτή που την πουλάνε και τα public , plaisio κτλ... Τώρα αν το βρεις σε κατάστημα πιο φθηνά θα ναι γιατί θα το έχουν φέρει από εξωτερικό... Φυσικά δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε με εγγύηση ούτε με κάτι άλλο.. Απλώς μπορείς οι οδηγίες να μην είναι στα ελληνικά :p

Εξαρτάταια βέβαια πάντα και το κατάστημα.. Μην τα εμπιστεύεσαι όλα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
η έκδοση 3g έχει και ενσωματωμένο wifi?

 

Ναι εχει.

.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
η έκδοση 3g έχει και ενσωματωμένο wifi?

σαφως και εχει, κανονικοτατα ... (βασικα ολα τα 3g tablets εχουν εννοειται και wifi, δεν εχω ποτε ακουσει για συσκευη γενικοτερα που να εχει 3g και να μην εχει wifi) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Παιδια αυτο εδω λετε να ισχυει ? γενικα απτο σαιτ εχει παραγγειλει γνωστος και ειναι μια χαρα ...
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρωτησα σημερα αν ισχυει κ για την ελλαδα αυτο που ανακοινωσε η apple στην αμερικη οτι αν καποιος αγορασε το new ipad 30μερες πριν βγει το ipad 4 μπορει να το επιστρεψει κ να παρει το καινουργιο κ μου ειπαν οχι ελλαδα δεν ισχυει καταντια σ ολο της το μεγαλειο αλλα μετρα κ αλλα σταθμα...
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα σημερα αν ισχυει κ για την ελλαδα αυτο που ανακοινωσε η apple στην αμερικη οτι αν καποιος αγορασε το new ipad 30μερες πριν βγει το ipad 4 μπορει να το επιστρεψει κ να παρει το καινουργιο κ μου ειπαν οχι ελλαδα δεν ισχυει καταντια σ ολο της το μεγαλειο αλλα μετρα κ αλλα σταθμα...

 

και στην αμερικη μονο ενας διευθυντης apple store το αποφασισε.. πουθενα αλλου! και ποια συσκευη αντικατασταθηκε ποτε?? απο οποιαδηποτε εταιρια! που συνηθιζαν να παρουσιαζουν συσκευη καθε 4 μηνες?? απο HTC, μεχρι Samsung, απο Νοκια μεχρι Blackberry....??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξερει κανεις αν με το iPad 4th Generation απο τον γερμανο παιρνεις και δωροεπιταγη των 150 ευρώ?
Άλλωστε το πιο εύκολο πράγμα είναι να μιλάς για κάτι που στην ουσία δεν έχεις ιδέα τι είναι, και να έχεις το θράσος να έχεις και άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Οχι μονο συγκεκριμενες συσκευες (δεν περιλαμβανονται Apple προιοντα). Ετσι πηγα να κανω κ εγω και ετσι μου ειπαν... κατι για samsung κτλ ελεγαν νομιζω... πιο φθηνες
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα.

Τι γίνεται με την διαθεσιμότητα του mini γιατί τόση μεγάλη έλλειψη;

Το έχει βρει κάποιος στη Θεσσαλονίκη ή γνωρίζει εάν υπάρχει κάπου κανένα κομμάτι διαθέσιμο;

Link to comment
Share on other sites

εγω το βρηκα στο madstore στις 9/11/12 ειχε διαθεσιμα κομματια.

αλλα σε 2μερες εξαφανιστηκαν ολα.

ρωτησε τους ποτε θα εχουνε η περνα απο το καταστημα τους Τσιμισκή 117-119:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...