Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά των iPad - iPad mini στην Ελλάδα


nickolas84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Σε κάποια που ρώτησα πάντως δεν γνωρίζουν καν το πότε θα παραλάβουν.

Θα κάνω ακόμη μία προσπάθεια...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 110
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεσημεράκι υπήρχε ένα mini 32GB Cellular στα madmacs.

Εάν ενδιαφέρεται κανείς περνάει και ίσως είναι τυχερός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κρατημένο στο όνομα μου ένα mini 16GB wifi λευκό,σε κεντρικό κατάστημα στη Θεσσαλονίκη το οποίο έρχεται αύριο κατά 99%.

Επειδή θα το ακυρώσω μάλλον για 32GB,εάν κάποιος το θέλει μου στέλνει να συνεννοηθούμε να βρεθούμε να το πάρει αυτός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ερώτηση: http://www.kinitomania.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v7.tpl&product_id=1366&category_id=129&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart γιατί το συγκεκριμένο σάιτ το έχει στα 500 ευρώ? παίζει κάτι;
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Κατσε να ξυπνησω λιγο το τοπικ. :D

 

Μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει πουθενα σε καποιο καταστημα διαθεσιμο το iPad Air 64GB Cellular? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Κανε λίγο υπομονή και σε λίγο θα υπάρχει παντού.

Τοση βεβαιοτητα ;;; :lol::lol::lol::lol:

η πληροφορηση από το κατάστημα μιλα για τελος Νοεμβριου, αλλα ακουω για παραλαβες αυριο η/και στις 15/11 .....

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Σε σημερινη επικοινωνια που ειχα με τα κεντρικα του http://www.you.gr μου ειπαν οτι περιμενουν το ipad mini retina περιπου στα μεσα Δεκεμβριου...
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο public εχει διαθεσιμα καποια κομματια, αλλα κατι μου λεει οτι δε θα εχει για πολυ οποτε βιαστειτε! Η isquare λεει θα ξαναφερει μεσα Δεκεμβρη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...