Jump to content

[Επίσημο] HTC Flyer (tab)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομιζω οτι ειχα δει ελληνικα στις αλλες ταμπλετες:)

 

νομιζω και εγω οτι εχει ελληνικα

νεα δεδομενα οσον αφορα τις κλησεις http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1052385

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 357
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
νεα δεδομενα οσον αφορα τις κλησεις http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1052385

 

Flyer is not capable of making voice calls, only video calls via skype (& voice call via skype)

 

Κρίμα!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά βγάλανε tablet με 7" μόνο και δεν του δίνουν την δυνατότητα να κάνει κλήσεις φωνής...? :p

 

Κάτι μου λέει ότι το Flyer θα πάει άπατο για τα δεδομένα της HTC... Σίγουρα περιμέναμε κάτι καλύτερο στην πρώτη της προσπάθεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλά βγάλανε tablet με 7" μόνο και δεν του δίνουν την δυνατότητα να κάνει κλήσεις φωνής...? :p

 

Κάτι μου λέει ότι το Flyer θα πάει άπατο για τα δεδομένα της HTC... Σίγουρα περιμέναμε κάτι καλύτερο στην πρώτη της προσπάθεια...

 

συμφωνω....αλλα πολλοι θα το δοκιμασουν

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω....αλλα πολλοι θα το δοκιμασουν

 

Εγω που ημουν παντως ενθερμος για αγορα πλεον ΟΧΙ...:mad:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου Μάνο. :rolleyes:

 

Ναι Γιάννη έτσι είναι μιας και το μέγεθος των 7" το ήθελα γιατί στα μάτια μου είναι ένας καλός συμβιβασμός για 1 tableta που επιβάλετε όμως να έχει και δυνατότητες τηλεφώνου άσχετα αν και πως θα τις χρησιμοποιεί ο καθένας!

Άλλωστε το μέγεθος των 7 δεν είναι υπερβολικό όχι βεβαίως για να το βάλεις στο αυτι αλλά στην ανάγκη με bluetooth να κανεις τη δουλειά σου η ένα sms ρε παιδί μου!

Τεσπα μάλλον το HD2 δε θέλει να με αποχωριστεί με τίποτα μιας κ το flyerθα έπαιζε το ρόλο του(αρχεία,GPS,internet mail)!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ναι Γιάννη έτσι είναι μιας και το μέγεθος των 7" το ήθελα γιατί στα μάτια μου είναι ένας καλός συμβιβασμός για 1 tableta που επιβάλετε όμως να έχει και δυνατότητες τηλεφώνου άσχετα αν και πως θα τις χρησιμοποιεί ο καθένας!

Άλλωστε το μέγεθος των 7 δεν είναι υπερβολικό όχι βεβαίως για να το βάλεις στο αυτι αλλά στην ανάγκη με bluetooth να κανεις τη δουλειά σου η ένα sms ρε παιδί μου!

Τεσπα μάλλον το HD2 δε θέλει να με αποχωριστεί με τίποτα μιας κ το flyerθα έπαιζε το ρόλο του(αρχεία,GPS,internet mail)!:)

galaxy tab μανο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ημουν παντως ενθερμος για αγορα πλεον ΟΧΙ...:mad:

 

εγω δεν θα το επαιρνα αλλα θα πηγαινα για ενα τεστ σε κανενα μαγαζι οταν το φερναν...αντε να κανουν βιντεακια καποιοι να το δουμε...τουλαχιστον η htc στον τομεα των κινητων μας ικανοποιει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
galaxy tab μανο

 

Το εχω στα υποψιν μου πολυ καιρο αλλα ελεγα να παρω το flyer σα καινουριο(και htc)και επισης οι τιμες του ακομα ειναι στα υψοι!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα υποψιν μου πολυ καιρο αλλα ελεγα να παρω το flyer σα καινουριο(και htc)και επισης οι τιμες του ακομα ειναι στα υψοι!:)

μεταχειρισμενο εχει καλουτσικη τιμη και καινουριο 400 ..πολυ καλη συσκευη

Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μεταχειρισμενο εχει καλουτσικη τιμη και καινουριο 400 ..πολυ καλη συσκευη

 

που το εχεις βρει?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
που το εχεις βρει?

 

Ας μην ξεχνάμε ότι εδώ συζητάμε για το Flyer. Το Galaxy Tab έχει δικό του θέμα όπου υπάρχουν ήδη αυτά που συζητάμε εδώ. Όσον αφορά την απάντησή σε αυτό που ρωτάς... skroutz.gr

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ξεχνάμε ότι εδώ συζητάμε για το Flyer. Το Galaxy Tab έχει δικό του θέμα όπου υπάρχουν ήδη αυτά που συζητάμε εδώ. Όσον αφορά την απάντησή σε αυτό που ρωτάς... skroutz.gr

 

athanaso 77 εγω για το flyer ρωταω δεν με απασχολει το ταb.απλα θεωρησα οτι ο φιλος μιλουσε για το flyer :ninja:http://www.htcflyerstore.com/gr/p_htcflyer_pre-order.aspx#content?partner=techbloggrνεο λινκ και με διαφορα αξεσουαρ

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

...και παρόλα αυτά δεν υποστηρίζει κλήσεις; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

...και παρόλα αυτά δεν υποστηρίζει κλήσεις; :confused:

 

Αλλο κουφο και τουτο!

Μηπως ειναι μεσω ιντερνετ γιατι αλλιως θα εχει κανονικα πομποδεκτη και απλως δε θα τον εχουν ενεργοποημενο για κλησης!:wacko:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

...και παρόλα αυτά δεν υποστηρίζει κλήσεις; :confused:

 

μαλλον δεν ειναι ξεκαθαρο τι πραγματικα γινεται.θα το δουμε μολις βγει :blink:

σελ 132 ειναι ξεκαθαρο οτι στενλνει http://cdn.lts.cr/files/3a44455573c4c6529fc8/HTC_Flyer_UM_English.pdf

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν ειναι ξεκαθαρο τι πραγματικα γινεται.θα το δουμε μολις βγει :blink:

σελ 132 ειναι ξεκαθαρο οτι στενλνει http://cdn.lts.cr/files/3a44455573c4c6529fc8/HTC_Flyer_UM_English.pdf

 

το manual το λέει ότι μπορεί να στείλει μυνήματα αλλά για πραγματοποίηση κλήσεων δεν λέει πουθενά.

μου θυμίζει την ιστορία με το htc shift.

εάν είναι έτσι, υπάρχουν πιθανότητες με κάποιο πείραγμα να το δούμε να κάνει κλήσεις όπως έκαναν με το shift.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πλέον τα "πειράγματα" στις συσκευές της HTC έχουν γίνει πολύ "αυστηρά" και δεν θα στηριζόμουν σε κάποια τέτοια λύση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλέον τα "πειράγματα" στις συσκευές της HTC έχουν γίνει πολύ "αυστηρά" και δεν θα στηριζόμουν σε κάποια τέτοια λύση.

 

συμφωνω τελευταια κατι κανει συνεχεια η htc και μας κανει να μην αγοραζουμε μοντελα της...η φταει αυτο η φταινε η ανταγωνιστες που πανε καλυτερα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...