Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πες μου πληροφοριες για αυτη τη σχολη γιατι σκεφτομαι να τη δηλωσω . Απο που εισαι ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδια, μεταγραφες στο Τ.Ε.Ι Πληροφορικης Αθηνων απο ποια αλλα Τ.Ε.Ι γινονται ? Εψαξα ολο το ελληνικο web και ξεκαθαρη απαντηση δεν βρηκα...

 

bpel86 & billyavl thanks για τα replies...μαλλον ετσι ειναι..τωρα γιατι γινεται αυτο αφου υπαρχουν τμηματα πληροφορικης και σε αλλες πολεις, ενας θεος ξερει... :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

geia sas paidia!!

exei perasei(dilosei) kaneis apo edo sto mathimatiko athinas? ego vrika spiti stin leoforo papagou, opoios einai konta as steilei pm :)

tlm, kai sorry gia ta greeklish, epae sto aerodromio venizelos vrika ena internet access point(me pc kanoniko), kai den ksero pos allazei glossa grafis :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε παιδια ενα δεν καταλαβα...Αφου η καταχωριση των μηχανογραφικων γινεται αμμεσα με την καταθεση τους σε pc γιατι κανουν ενα μηνα να βγουν οι βασεις ??? Προγραμμα δεν τις επεξεργαζεται ??? :( :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,ο αδερφός μου έχει γράψει:

Ιστορία 19,8

Φυσική Γεν 18,6

Έκθεση 15,8

Μαθηματικά Κατ 16

Φυσική κατεύθυνσης 18,7

Βιολογία 20

Διοίκηση Επιχειρήσεων 20

Μαθηματικά Γενικής 20

Προγραμματισμός 20

Αυτά τα ολίγα :wacko: έχει βγάλει γύρω στα 18700 μόρια και περνάει εκεί που θέλει: Μηχανικός Η/Υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων,που αλλού στο Βόλο :) έχει πολύ καθηγητάρες το τμήμα,Λάλης(προγραμματιστής κινητών ΝΟΚΙΑ),Σταμούλης(ομάδα σχεδίασης Intel Pentium 3),Ηλιούδης(συντήρηση τηλ/κών δικτύων) και τον περιμένω πως και πως :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία σε όλους! :D

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,ο αδερφός μου έχει γράψει:

Ιστορία 19,8

Φυσική Γεν 18,6

Έκθεση 15,8

Μαθηματικά Κατ 16

Φυσική κατεύθυνσης 18,7

Βιολογία 20

Διοίκηση Επιχειρήσεων 20

Μαθηματικά Γενικής 20

Προγραμματισμός 20

Αυτά τα ολίγα :wacko: έχει βγάλει γύρω στα 18700 μόρια και περνάει εκεί που θέλει: Μηχανικός Η/Υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων,που αλλού στο Βόλο :) έχει πολύ καθηγητάρες το τμήμα,Λάλης(προγραμματιστής κινητών ΝΟΚΙΑ),Σταμούλης(ομάδα σχεδίασης Intel Pentium 3),Ηλιούδης(συντήρηση τηλ/κών δικτύων) και τον περιμένω πως και πως :)

Αυτη τη σχολη σκεφτομαι κι εγω... :D (θα σκεφτομαι δλδ...σε 2 χρονια :P )

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε παιδια ενα δεν καταλαβα...Αφου η καταχωριση των μηχανογραφικων γινεται αμμεσα με την καταθεση τους σε pc γιατι κανουν ενα μηνα να βγουν οι βασεις ??? Προγραμμα δεν τις επεξεργαζεται ??? :( :( :( :(

 

 

Την ίδια απορία έχω και έγω...μάλλον θα έχουν κάνα 8088 PC του 1980 να επεξεργάζεται δεδομένα για 50.000 μαθητές, οπότε θα κολλάει :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και έγω...μάλλον θα έχουν κάνα 8088 PC του 1980 να επεξεργάζεται δεδομένα για 50.000 μαθητές, οπότε θα κολλάει :Ρ

 

 

Εχω 4 pc P4 στα 3+ σπιτι...Να τους παω ενα να τελειωνουμε ???? :alien: :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πρέπει να βγει πρόγραμμα baseis@home για να μπορούμε όλοι να συνδράμουμε σε αυτή την υπεράνθρωπη προσπάθεια του υπουργείου να βγάλει τις βάσεις! :P:P:D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εμαθε κανεις οριστικη ημερομηνια για τις βασεις ???? :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εμαθε κανεις οριστικη ημερομηνια για τις βασεις ???? :D :D

Eίχε συνάντηση η Υπουργός κ Κουτσίκου με τον αξιότιμο πρωθυπουργό όλων των Ελλήνων κ.κ. Κωσταντίνο Καραμανλή και σε δηλώσεις της είπε ότι θα ανακοινωθούν την επόμενη βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ακουσα στον ΑΝΤ1 για 24 , 25 Αυγουστου. :mad: :mad: :mad:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οι βάσεις του 10% ξέρετε αν θα βγουν ταυτόχρονα ή αργότερα;

Πέρσυ πότε είχαν βγει;

Ταυτόχρονα βγαίνουν αλλα στις τηλεοράσεις δεν τις ανακοινώνουν, πρέπει να τις κατεβάσεις απο το internet.

Link to comment
Share on other sites

Ταυτόχρονα βγαίνουν αλλα στις τηλεοράσεις δεν τις ανακοινώνουν, πρέπει να τις κατεβάσεις απο το internet.

 

Νομιζω οι βασεις ανακοινωνονται στην tv.Το που περναει ο καθενας το βλεπει στο internet ή στο σχολειο οταν τοιχοκοληθουν τα αποτελεσματα...

 

Που η δικια μου εποχη που ακουγαμε τα ονοματα απο το ραδιοφωνο ή την αλλη μερα απο τις εφημεριδες!!!!! :D :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Από το ραδιόφωνο?? Φαντάσου να έλεγαν 70000 ονόματα στην τηλεόραση ή το ραδιόφωνο! Και να είσαι και από τους τελευταίους στον κατάλογο!!!! Φρίκη!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...