Jump to content

Αναβαθμίσεις Κοινότητας - Community SSU


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το orientation lock ήταν που εμπόδιζε και δεν μπορούσε να γυρίσει. Για κάποιο λόγο η stable δεν περνάει μαζί και "κολλάει" η περιστροφή.

 

Υ.Γ.: Ξανακαλώς γύρισα, νομίζω ακόμη και μετά από τόσο καιρό ακόμη θυριάκι!

Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 306
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις ανακαλυψα αυτα τα τρια repos τα οποια ειναι απενεργοποιημενα.να τα ενεργοποιησω?δεν πιστευω ναχω καποιο προβλημα ετσι?εχω testing.

 

 

δεν αντεξα.τα ενεργοποιησα και μου εβγα λε ενημερωση λογισμικου.τωρα την κατεβαζω.θα δουμε.ισως λυθει και το προβλημα που ειχα σημερα με το οτι μια μου αναγνωριζε την καρτα μνημης μια οχι.αναμενω.

Edited by gaiosgf

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψιλοφοβάμαι και δε θα την κάνω την αναβάθμιση......

Αν και είμαι σε testing και όχι devel mode.

Γιάννης! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα gaiosgf τελικα τι εγινε με την ενημερωση ?

καλησπερα.αυτο που δεν ξερω ειναι ποτε εμφανιστηκαν τα τρια νεα repos.ειχα πολυ καιρο να ελεγξω τους καταλογους εφαρμογων.τελοσπαντων αν και δεν βρηκα χρονο ν ασχοληθω καθοτι τα τριημερα δουλευω πρωι-βραδυ δεν προσεξα καμμια ουσιωδη διαφορα.το μονο που ειδα ειναι οτι λυθηκε το προβλημα που ειχα με τη διαχειριση αρχειων και τωρα μου αναγνωριζει την καρτα μνημης κανονικα.ειδομεν.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Ναι τελικα το εκανα και ουτε εγω ειδα καποια αλλαγη οπως και να εχει ομως καλο ειναι οτι καποιος ασχολειται,σε λιγο καιρο θα εχω πιο πολλες ενημερωσεις στο Ν900 παρα στο Ν9

:lol::lol::lol:

From N9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ειδα μικρες διαφορες με το ανοιγμα της ssu testing. Μολις ανοιξα την ssu devel- thumb και μου εχει 10 ενημερωσεις ακομα δεν ξερω τη θα γινει θα ενημερωσω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...