Jump to content

[Επίσημο] Motorola QUENCH XT5 XT502


navi55
 Κοινοποίηση

Προς κατόχους:Είστε ευχαριστημένοι από το Quench σας;  

20 members have voted

  1. 1. Προς κατόχους:Είστε ευχαριστημένοι από το Quench σας;

    • Ναι!
      16
    • Όχι...
      4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 146
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πήρε κάνεις τελικά να μας πει εντυπώσεις;

 

Sent from my MOTO Defy :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε τιμή sar;

Επίσης, μιας και είναι αποκλειστικό λέτε να έχει κανένα κλείδωμα για sim μόνο από wind ή θα παίζει με όλες όπως το blade;

 

 

Το SAR ειναι κοντα στα 0,95.

Δεν ειναι και λιγο:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Το SAR ειναι κοντα στα 0,95.

Δεν ειναι και λιγο:shifty:

 

Δεν είναι όμως και πολύ...Λογικό θα έλεγα.

Γνωρίζουμε κανένα νέο για την κυκλοφορία του; Γιατί στη wind εδώ στο Βόλο που πήγα και ρώτησα το Σάββατο ο υπάλληλος πρώτη φορά άκουγε για την συσκευή...

A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ Θεσσαλονίκη μια απ' τα ιδια φίλε... Ήταν και καλά να γίνει χθες η παραλαβή αλλά *******! Γενικότερα δεν γνωρίζουν και μου λένε από βδομάδα τώρα θα σας ενήμερώσουμε αν μας έρθει... Τρέχα γύρευε! Πάντως για την τιμή του είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί (λέμε τώρα κυκλοφορεί...) και στο εξωτερικό που είδα περίπου 300 euros έχει!
Link to comment
Share on other sites

Όντως, στο Amazon βρήκα και το Quench XT3 XT502 που έχει 3mp camera, κατα τ'αλλα ολόιδιο μου φαίνεται.. και η τιμή του γύρω στα 220€

 

όποτε μάλλον θαύμα μου φαίνεται να φέρει η Wind το ΧΤ5 με 166,5€ ! (τόσο γράφει στο φυλλάδιό της)

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Όντως, στο Amazon βρήκα και το Quench XT3 XT502 που έχει 3mp camera, κατα τ'αλλα ολόιδιο μου φαίνεται.. και η τιμή του γύρω στα 220€

 

όποτε μάλλον θαύμα μου φαίνεται να φέρει η Wind το ΧΤ5 με 166,5€ ! (τόσο γράφει στο φυλλάδιό της)

 

Λες να εκανε πατατα η wind..

Kαι ψηνομουν για δευτερο κινητο..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ,μόλις με πήραν τηλ. από μαγαζί wind για να παραλάβω και στην τιμή του καταλόγου και με 10% έκπτωση.

Θα πάω από Δευτέρα όμως γιατί είμαι εκτός λόγο δουλείας.

Το είχα παραγγείλει την Τρίτη .

Όταν το πάρω τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πέρασα μια βόλτα από το κατάστημα στο Αιγάλεω και υπάρχει διαθέσιμο για παραγγελία στα 167Ε δηλαδή -10% από την τιμή καταλόγου.

 

Βέβαια αν δε διαβάσω κριτικές κλπ δε κάνω ακόμη αγορά!!

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα με ενδιαφερει η συγκεκριμενη συσκευη, κυριως για να μπω στον κοσμο του android..και μετα βλεπουμε....αλλα το sar ειναι κατι που το κοιταζω στις συσκευες και στο manual της συσκευης που ειδα on line λεει 1.16... θα μου πεις αυτη ειναι η υψηλοτερη τιμη που μπορει να πιασει, αλλα επειδη σπιτι μου δεν εχω καθολου σημα, σιγουρα θα φτανει εκει ο δεικτης ακτινοβολιας...και δεν το λες και πολυ μικρο... (η αληθεια ειναι οτι μεχρι πριν λιγο καιρο δεν ανησυχουσα για τετοια, αλλα στο thread του blade διαβασα δυο-τρια παιδια που τα ενοχλουσε η ακτινοβολια του και επηρρεαστηκα λιγο...)..........κατα τα αλλα νομιζω οτι ειναι η καλυτερη προταση σε αυτα τα χρηματα....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά ισχύει πως δεν μπορεί να αναβαθμιστεί σε Froyo; Εάν το κάνουμε μόνοι μας χάνουμε την εγγύηση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά ισχύει πως δεν μπορεί να αναβαθμιστεί σε Froyo; Εάν το κάνουμε μόνοι μας χάνουμε την εγγύηση;

η motorola όπως έχω δει σε ξένα site έχει πει ότι δε θα αναβαθμιστεί, το θέμα ειναι αν θα ασχοληθεί κανένας να βγει custom froyo και πολύ φοβάμαι ότι δε θα βγει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

το εχω λιγοτερο απο μια βδομαδα και δεν το αφηνω απο τα χερια!προς το παρον ειμαι πολυ ευχαριστημενος(τιμη/αποδοση)

εχει καλη ποιοτητα κατασκευης,κινειται σε πολυ καλες ταχυτητες χωρις κανενα κολλημα(το εχω γεμισει με εφαρμογες) και επισης σε καλα επιπεδα ειναι και η μπαταρια.

καλη αισθηση στο το χερι,καλη αποκριση η οθονη και πολυ καλο αν θες να ακουσεις μουσικη(προσωπικα με βολευει πολυ που εχει jack βυσμα για ακουστικα και το εχει απο επανω).

δεν εχω δουλευψει το zte blade που ειναι περιπου στην ιδια τιμη αλλα σαν ποιοτητα κατασκευης προσωπικα μου αρεσε ποιο πολυ.

οσο αφορα την τιμη,εγω το πηρα με επιδοτηση-στην επιδοτηση η εκπτωση που λενε δεν υσχυει-μονο σαν αγορα συσκευης εχεις εκτπωση.

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες οτι η μπαταρια ειναι σε καλα επιπεδα τι εννοεις?

Κραταει 2 μερες με κανονικη χρηση?

Και οσο αναφορα στην καμερα,ειναι καλη?

Link to comment
Share on other sites

με κανονικη χρηση ναι,εμενα 1,5 μερα αλλα wifi σχεδον συνεχεια ανοικτο και συνεχεια παιξιμο,

τωρα οσο αφορα την καμερα δεν εχω κατεβασει photo για να σου πω ποιοτητα,λεει 5 mpixel....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,μολις εβαλα σε λειτουργια το κινητο και παρουσιασε προβλημα στην αυτοματη εναλλαγη προσανατολισμου,δηλαδη με το που μπαινω σε καποιο μενου πχ ρυθμησεις μου αλλαζει ο προσανατολισμος χωρις να γυρισω εγω το κινητο,και δευτερον δεν μπορω να στειλω με bluetooth απο αλλο κινητο στο χτ5 ενω απο το χτ5 μπορω γιατι? Οποιος γνωριζει κατι ας μου απαντησει,παντος σαν φαινετε εντυποσιακο ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Aυτο θα μπορεσει να σου απαντηση καποιος που ειναι κατοχος της συσκευης..

Μπορεις να μας πεις αν το ηχειο του ειναι δυνατο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,μολις εβαλα σε λειτουργια το κινητο και παρουσιασε προβλημα στην αυτοματη εναλλαγη προσανατολισμου,δηλαδη με το που μπαινω σε καποιο μενου πχ ρυθμησεις μου αλλαζει ο προσανατολισμος χωρις να γυρισω εγω το κινητο,και δευτερον δεν μπορω να στειλω με bluetooth απο αλλο κινητο στο χτ5 ενω απο το χτ5 μπορω γιατι? Οποιος γνωριζει κατι ας μου απαντησει,παντος σαν φαινετε εντυποσιακο ευχαριστω.

 

Νομιζω οτι πρεπει να κατεβασεις μια εφαρμογη απο το android shop για να δεχεσαι αρχεια,δεν ειμαι σιγουρος ομως!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...