Jump to content

Alcatel OT-710


JaguarOne
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε παιζει να το εχουν 57 ευρω.. αλλωστε η wind ηταν η πρωτη που το παρουσιασε στο φυλλαδιο της και αν και αργει να το φερει, πηρε μια γευση του ποσο το πουλανε το plaisio.gr, mediamarkt, κτλ καπου στα 80 ευρω! Δε πιστευω να το πουλησει με τοσο μεγαλη διαφορα,τωρα μαλιστα που τελειωσαν οι εκπτωσεις! Και το οτι αργησαν να το φερουν παλι ειναι παραξενο (οταν το παρουσιασαν πρωτοι αυτοι και ταυτοχρονα το εχουν ολοι οι αλλοι). Ελπιζω να μην προσπαθουν να debrand-αρουν τη συσκευη με το μενου της wind..:w00t:!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 318
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας, είμαι νέο μελος στο φορουμ, ψαχνω κι εγω εδω και καιρό για το alcatel OT-710 και τελικά σήμερα επικοινώνησα πάλι με κατάστημα wind και μου είπαν ότι είναι διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας στην τιμή των 69 ευρώ!!!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η άσκοπη μορφοποίηση κειμένου σε ολόκληρο το post.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

A καλα κρασια.. (ασχετο ,αλλα..) ελπιζω σε κανα χρονο η wind να ξαναλλαξει ονομα..δηλαδη να ξαναχρεοκοπησει!!:angry:
Link to comment
Share on other sites

A καλα κρασια.. (ασχετο ,αλλα..) ελπιζω σε κανα χρονο η wind να ξαναλλαξει ονομα..δηλαδη να ξαναχρεοκοπησει!!:angry:

 

Και γιατί να χρεοκοπήσει ρε φίλε;τόσος κόσμος εργάζεται εκεί.επειδή δεν έφερε το κινητό;εκείνη χάνει.εγώ το πήρα από άλλου κ τέλειωσε το θέμα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Το T9 πως το ενεργοποιούμε; :(
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Το T9 πως το ενεργοποιούμε; :(

 

Μέσα στο μήνυμα πατάς μενού μέθοδος εισαγωγής κ μετά προγνωστικος ελληνικά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο μήνυμα πατάς μενού μέθοδος εισαγωγής κ μετά προγνωστικος ελληνικά.

οκ να σαι καλά ευχαριστώ!!!

Edited by africa_twin
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ WIND 69 ΕΥΡΩ ΤΕΛΙΚΑ,ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ WIND 69 ΕΥΡΩ ΤΕΛΙΚΑ,ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

Ακριβώς επειδή είναι απατεώνες και βάζουν πολλά προϊόντα "κράχτες" στο φυλάδιο τους που δεν φέρνουν ποτέ στις τιμές που διαφημίζουν εγώ το πήρα με 7€ παραπάνω από δω!

Link to comment
Share on other sites

οποτε λοιπον παιδια να ρωτησω...

απο την wind που το πηρατε, υποστηριζει 2 καρτες sim και ας ειναι διαφορετικου κατασκευαστη?

wind/vodafone/whatsup

η πρεπει ναι ειναι του ιδιου?

wind καρτα και wind συνδεση?

 

επισης 2η ερωτηση,

οταν δε μιλας στο κινητο, τοτε ειναι ενεργες και οι 2 καρτες?

δηλαδη σε οποιο με καλεσουν αυτο χτυπαει?

Link to comment
Share on other sites

οποτε λοιπον παιδια να ρωτησω...

απο την wind που το πηρατε, υποστηριζει 2 καρτες sim και ας ειναι διαφορετικου κατασκευαστη?

wind/vodafone/whatsup

η πρεπει ναι ειναι του ιδιου?

wind καρτα και wind συνδεση?

 

επισης 2η ερωτηση,

οταν δε μιλας στο κινητο, τοτε ειναι ενεργες και οι 2 καρτες?

δηλαδη σε οποιο με καλεσουν αυτο χτυπαει?

εγω εχω

wind και whatsup

μαζι.

ναι,ειναι ενεργες ταυτοχρονα

Link to comment
Share on other sites

ποσο ευκολο ειναι το μενου για να παιρνεις τηλ με οποια σιμ επιθυμεις,πχ στη σαμσουνγγ αλλαζεις σιμ με ενα κουμπι.εχει καλο σημα και καλη ακουστικη?
Link to comment
Share on other sites

ποσο ευκολο ειναι το μενου για να παιρνεις τηλ με οποια σιμ επιθυμεις,πχ στη σαμσουνγγ αλλαζεις σιμ με ενα κουμπι.εχει καλο σημα και καλη ακουστικη?

 

Το τηλ είναι πολύ καλό!Έχει πολύ εύκολο μενού κ καλή ακουστικοτητα.όταν θέλεις να πάρεις τηλ η να στείλεις μήνυμα σου δείχνει από ποια κάρτα θες να καλέσεις.μπαταρία αρκετά καλή απλά το μόνο μειονέκτημα είναι το ράδιο.δεν πιάνει τόσο καλά όσο το nokia που έχω.αξίζει για τα λεφτά του.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις πως ενεργοποιουν το internet. Εστειλα μήνυμα στη wind στο 19234 για να μου στειλουν τισ ρυθμισεις αλλα δεν μου εμφανιζει το μήνυμα στο κινητο για να αποθηκευσω τις ρυθμισεισ. Το μηνυμα εχει ερθει αλλα δεν εμφανιζετε πουθενα. thanks
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις πως ενεργοποιουν το internet. Εστειλα μήνυμα στη wind στο 19234 για να μου στειλουν τισ ρυθμισεις αλλα δεν μου εμφανιζει το μήνυμα στο κινητο για να αποθηκευσω τις ρυθμισεισ. Το μηνυμα εχει ερθει αλλα δεν εμφανιζετε πουθενα. thanks

 

Τα μηνύματα που ψάχνεις είναι στα μηνύματα κ μετά πας ειδοποιήσεις.θα πας μενού μετά wap,ρυθμίσεις,επεξεργασία κ μετά θα επιλέξεις αυτές που θέλεις.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Σωστός φίλε!! Αν πας όμως στα μηνυματα - ρυθμίσεις - λειτουργεία συνομιλίας off τότε δεν σου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις. Σου εμφανίζει όλα τα υπόλοιπα εκτός από αυτό. Χαραμίσα λίγο χρόνο μέχρι να το βρω αλλα ολα οκ. Το κινητο είναι πολυ καλό αν είχε και wifi..........!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που θα βρουμε apps & games που να λειτουργουν σε αυτο το κινητο?

(βαλτε και ενα avatar για να αλλαξουμε)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.. ενδιαφέρομαι και εγώ γι' αυτό το κινητό.

 

Έχω 2 ερωτήσεις για κάποιον που το πήρε

 

1. όταν εχεις αναπάντητες κλήσεις ή μηνύματα.. σε ειδοποιεί κάπως ηχητικά ή με κάποιο λαμπακι?

 

2. όταν μιλάς στη μία κάρτα και σε πάρει κάποιος στην δεύτερη γραμμή, σου έρχεται ειδοποίηση ότι είχες κλήση ή δεν το μαθαίνεις ποτέ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.. ενδιαφέρομαι και εγώ γι' αυτό το κινητό.

 

Έχω 2 ερωτήσεις για κάποιον που το πήρε

 

1. όταν εχεις αναπάντητες κλήσεις ή μηνύματα.. σε ειδοποιεί κάπως ηχητικά ή με κάποιο λαμπακι?

 

2. όταν μιλάς στη μία κάρτα και σε πάρει κάποιος στην δεύτερη γραμμή, σου έρχεται ειδοποίηση ότι είχες κλήση ή δεν το μαθαίνεις ποτέ?

 

 

1.έχει ένα λαμπάκι ανάμεσα απο τα δυο πλήκτα Led Event

 

2.Είναι σαν να το εχεις κλειστο. Μετά σου στέλνει μήνυμα η εταιρία. Αν σε πάρει στην ιδια εταρια είναι σε αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρω? το προτείνεις δηλαδή? για τα λεφτά του καλό φαίνεται..

 

το κινητό ειναι πολύ καλό για τα λεφτά του. Γλιτώνεις να κουβαλάς δυο κινητά. Το μόνο που του λείπει είναι το wifi. Η μπαταρία κρατάει πολυ αν και 850mAh. Από όσο ξέρω η wind το έχει πιο φτηνά από όλους. Α και κάτι ακόμα το touch ειναι με πίεση οχί απλώς με αγγιγμα τις οθόνης. Αν θες κινητό με 2 sim με κλειστά ματια.

Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμα το touch ειναι με πίεση οχί απλώς με αγγιγμα τις οθόνης.

 

εχει resistive (με πιεση) οθονη και οχι capacitive(με αφη):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ.. με την wind πιστεύω δε θα βρω άκρη.. γι αυτο το παρήγγειλα στα 70 ευρώ από ενα ηλεκτρονικό κατάστημα! θα επανέλθω σύντομα με εντυπώσεις!!

 

τέρμα τα 2 κινητά!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-710

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...