Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά. Έχω Vodafone Broadband για το λαπτοπ και φεύγω πάω άσκηση για αρκετές μέρες. Αναρωτιέμαι αν γίνεται να βάλω την SIM της Vodafone στο κινητό και να δουλεύει το ίντερνετ (έχω 5GB το μήνα) δεν με νοιάζει για τηλέφωνα-μηνύματα. Αν γίνεται ξέρει κανείς τις ρυθμίσεις APN που πρέπει να βάλω; Ευχαριστώ.

 

Δε νομίζω ότι γίνεται αυτό, δεν είναι ίδιος τύπος sim.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιό πρόγραμμα sms - mms χρησιμοποιείς? αν όχι το stock, φρόντισε στην stock εφαρμογή (ακόμα και αν δεν τη χρησιμοποιείς) να είναι τσεκαρισμένη στις ρυθμίσεις των mms η επιλογή Auto-retrieve.

 

To handcent sms χρησιμοποιώ αλλά έχω τσεκάρει αυτό που λές. Επίσης δεν είπα οτι στα εισερχόμενα δείχνει οτι έχω ένα mms που προσπαθεί να έρθει και βγάζει ένα κουμπί που λέει Download. Το πατάω και αλλάζει σε Downloading... και μετά απο λίγο βγάζει μήνυμα οτι δεν μπορεί να γίνει η λήψη. Το ίδιο γίνεται και στο handcent και στο στοκ πρόγραμμα.

Επίσης τα mms είναι ενεργοποιημένα στον αριθμό μου, έχω τις ρυθμίσεις και έχω και αρκετή κάρτα μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι μετά από αρκετό καιρό..

 

Τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα με τη μπαταρία. Ενώ από το Νοέμβριο που έχω τη συσκευή, η μπαταρία κράταγε σχεδόν 2 μέρες, τις τελευταίες ημέρες δεν κρατάει πλέον ούτε μέρα με την ίδια (ή και λιγότερη) χρήση!

 

Η ιστορία πάει ως εξής: Για πολλούς μήνες είχα το κινούμενο background, αυτό το Nexus (με τα κοκκινα/πράσινα/μπλε/κίτρινα να πηγαινοέρχονται) κι όλα ήταν μια χαρά.

Τις προάλλες είχα τη φαεινή ιδεά να κατεβάσω (αγορασμένο κι όλας!) ένα πολύ όμορφο κινούμενο wallpaper με κάτι σύννεφα κλπ. Το άφησα 2 μέρες, αλλά μόλις είδα πόσο είχε αυξηθεί η κατανάλωση της μπαταρίας, άλλαξα αμέσως και ξαναέβαλα αυτό που είχα τόσο καιρό...Μάταια όμως! Η κατανάλωση παραμένει αφύσικα υψηλή! (Σήμερα το είχα όλο το βράδυ στην πρίζα, και τώρα 15.45 είναι στο 36% με ένα μήνυμα και ομιλία γύρω στα 5'!)

 

Αναρωτιέμαι εγώ τώρα, μπορεί να έχει να κάνει το προηγούμενο wallpaper, εφόσον το έχω ήδη αλλάξει? Μήπως πρέπει να το απεγκαταστήσω? Και επιπλέον, πως μπορώ να δω τι στο καλό είναι αυτό που "ρουφάει" τη μπαταρία σαν τρελλό? Άλλη εφαρμογή δεν έχω βάλει εδώ και πολύ καιρό, και πηγαίνοντας στο μενού "Χρήση μπαταρίας" το μόνο που λέει είναι Προβολή 56% κλπ. Μπορώ κάπου να δω τα process που τρέχει, μήπως είναι κάτι άλλο?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

ειμαι με cosmote sim 2se1 και δουλευει κανονικα (froyo 2.2.1)

Σκεφτομαι πριν τον Αυγουστο να βαλω καποια 2.3.3 ή κατι τετοιο... το εχει δοκιμασει κανεις με σε 2σε1 αν δουλευει?

 

Ευχαριστώ

 

Με την μαμίσια 2.2 σου δούλευε η Cosmote 2 σε 1 sim ;

Εγώ είχα ρωτήσει στο Cosmote shop στο Mall και δεν ήξεραν την τύφλα τους.

 

Send from my Galaxy S

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω Vodafone Broadband για το λαπτοπ και φεύγω πάω άσκηση για αρκετές μέρες. Αναρωτιέμαι αν γίνεται να βάλω την SIM της Vodafone στο κινητό και να δουλεύει το ίντερνετ (έχω 5GB το μήνα) δεν με νοιάζει για τηλέφωνα-μηνύματα. Αν γίνεται ξέρει κανείς τις ρυθμίσεις APN που πρέπει να βάλω; Ευχαριστώ.

 

Δε νομίζω ότι γίνεται αυτό, δεν είναι ίδιος τύπος sim.

 

Ειχα ρωτησει γι αυτο ακριβως σε καταστημα Vodafone (οχι οτι τους εμπιστευομαι βεβαια) και μου ειπαν οτι γινεται, απλα θα εχεις μονο δεδομενα και δεν θα μπορεις να κανεις κλησεις. Θελει ομως οπως λες αλλες ρυθμισεις APN. Ρωτησα πριν λιγο συγκεκριμενα γι αυτο. Δηλαδη θα πας στα APN's και θα δημιουργησεις ενα νεο της Vodafone με την διαφορα οτι κατω απο το ονομα στο πεδιο Apn θα βαλεις σκετο internet"

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα υπολοιπα, ναι απο τα νοκια και το symbian που ερχεσαι θα νομισεις ξαφνικα οτι ηρθες απο τη λιθινη εποχη:)

 

Καλησπέρα. Επίτρεψέ μου να διαφωνήσω ελαφρώς. Δεν ξέρω για τι Nokia πρόκειται, αλλα υπάρχει στο σπίτι κάτοχος καινούριου Nokia C-κάτι με symbian, και δε μπορώ να πώ οτι το Galaxy όσον αφορά το λογισμικό υπερτερεί σε κάτι. Έχει κατεβάσει ένα σωρό γνωστές εφαρμογές, μάλιστα πρόσφατα το ovi store είχε όλα τα παιχνίδια τζαμπε, όλα όλα όμως, της gameloft κλπ κλπ, το τηλέφωνο δεν κολλάει εκεί που κάθεται σαν το δικό μου, δεν κάνει επανεκκίνηση εκεί που κάθεται σαν το δικό μου, δεν τρώει τη μπαταρία με ανεξέλεγκτο ρυθμό εκεί που κάθεται σαν το δικό μου, δεν ανοίγουν εφαρμογές χωρίς να το ζητήσεις σαν το... για μαντέψτε... γρήγορο σε όλα, διαμορφώσιμα μενού, θέματα, η μπαταρία καλή... Πιθανώς κάποιος που κάθεται και φλασάρει όλη την ώρα, να βρεί πλεονεκτήματα αλλα εγώ μέσος χρήστης δεν τα βλέπω. Βασικά, τώρα που το σκέφτηκα καλύτερα, το κινητό μου, μου τη δίνει στα νεύρα λίγο... :lol::lol::lol:. Το μόνο που ευχαριστιέμαι παραπάνω, είναι η οθονάρα του Galaxy, που βέβαια είναι πιο πιξελιάρα από του Νόκια λόγω διαστάσεων αλλα πρέπει να τις δείς από κοντά για να το προσέξεις ;)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Με την μαμίσια 2.2 σου δούλευε η Cosmote 2 σε 1 sim ;

Εγώ είχα ρωτήσει στο Cosmote shop στο Mall και δεν ήξεραν την τύφλα τους.

 

Send from my Galaxy S

 

με την 2.2.1 δουλευει (αλλα δεν νομιζω οτι ειναι η μαμισια...)

τρωει καποια ψιλοκολληματα, αλλα δουλευει

την εχω 2 εβδομαδες οποτε δεν μπορω να πω πολλα, και το κολλημα που αναφερομαι εγινε οταν εφυγα για 2 μερες εξωτερικο

αν και οταν εφτασα εκανα reboot ο 2 αριθμος, ηταν μη διαθεσιμος...

το καταλαβα αφου μου ειπαν οτι παιρνουν και δεν με βρισκουν...

μη με ρωτησεις γιατι, δεν ξερω

 

επισης ειχα ρωτησει σε καταστημα και δεν ηξεραν.

στη εξυπηρετηση πελατων μου ειχα πει οτι δεν εχει αναφερθει καποιο προβλημα με αυτη τη συσκευη οποτε μαλλον θα δουλευει

 

 

αν καποιος φιλος ξερει αν δουλευει με 2.3.3 κλπ παρακαλω ας μας πει

Edited by gup_
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας αποχαιρετήσω και εγώ, απέκτησα το s2, και πλέον θα παίζω μπάλα εκεί αν και θα σας παρακολουθώ λόγω του ότι το μωρό το έχει τώρα η σύζυγος...ελπίζω πολλούς από εσάς να σας δω στο αντίστοιχο φόρουμ...εδώ έμαθα πολλά και η δουλειά που έχει γίνει στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι καταπληκτική! Ο Άλεξ έχει βοηθήσει και εξακολουθεί να βοηθάει ώστε όλοι μας να βρούμε τον δρόμο του android! Αλεξ σε περιμένουμε.....!

 

Sent from Galaxy!

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας αποχαιρετήσω και εγώ, απέκτησα το s2, και πλέον θα παίζω μπάλα εκεί αν και θα σας παρακολουθώ λόγω του ότι το μωρό το έχει τώρα η σύζυγος...ελπίζω πολλούς από εσάς να σας δω στο αντίστοιχο φόρουμ...εδώ έμαθα πολλά και η δουλειά που έχει γίνει στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι καταπληκτική! Ο Άλεξ έχει βοηθήσει και εξακολουθεί να βοηθάει ώστε όλοι μας να βρούμε τον δρόμο του android! Αλεξ σε περιμένουμε.....!

 

Sent from Galaxy!

Με γεια σου Αντωνη και ευχαριστουμε για την καλη παρεα και τις γνωσεις που ανταλλαξαμε τοσο καιρο. Εμενα εκτος συγκλονιστικου απροοπτου δεν θα με βρεις στο θεμα του S2, αλλα κατα πασα πιθανοτητα στο θεμα του S3. Καλη ανταμωση:)

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας αποχαιρετήσω και εγώ, απέκτησα το s2, και πλέον θα παίζω μπάλα εκεί αν και θα σας παρακολουθώ λόγω του ότι το μωρό το έχει τώρα η σύζυγος...

Κι εγώ νόμιζα ότι το κινητό το έχει το μωρό σου :lol: :lol: :lol:

Με γεια σου Αντωνη και ευχαριστουμε για την καλη παρεα και τις γνωσεις που ανταλλαξαμε τοσο καιρο. Εμενα εκτος συγκλονιστικου απροοπτου δεν θα με βρεις στο θεμα του S2, αλλα κατα πασα πιθνοτητα στο θεμα του S3. Καλη ανταμωση:)

κάπως έτσι την βλέπω την κατάσταση κ σε μένα...εκτός αν του χρόνου πέσει η τιμή του s2 σε πολύ χαμηλά επίπεδα!

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ εχεις?

 

Δεν έχω περάσει κάποια custom αν αυτό εννοείς. Από το Γενάρη έχω βάλει τη 2.2.1 JPY και το έχω αφήσει έτσι.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επίτρεψέ μου να διαφωνήσω ελαφρώς. Δεν ξέρω για τι Nokia πρόκειται, αλλα υπάρχει στο σπίτι κάτοχος καινούριου Nokia C-κάτι με symbian, και δε μπορώ να πώ οτι το Galaxy όσον αφορά το λογισμικό υπερτερεί σε κάτι. Έχει κατεβάσει ένα σωρό γνωστές εφαρμογές, μάλιστα πρόσφατα το ovi store είχε όλα τα παιχνίδια τζαμπε, όλα όλα όμως, της gameloft κλπ κλπ, το τηλέφωνο δεν κολλάει εκεί που κάθεται σαν το δικό μου, δεν κάνει επανεκκίνηση εκεί που κάθεται σαν το δικό μου, δεν τρώει τη μπαταρία με ανεξέλεγκτο ρυθμό εκεί που κάθεται σαν το δικό μου, δεν ανοίγουν εφαρμογές χωρίς να το ζητήσεις σαν το... για μαντέψτε... γρήγορο σε όλα, διαμορφώσιμα μενού, θέματα, η μπαταρία καλή... Πιθανώς κάποιος που κάθεται και φλασάρει όλη την ώρα, να βρεί πλεονεκτήματα αλλα εγώ μέσος χρήστης δεν τα βλέπω. Βασικά, τώρα που το σκέφτηκα καλύτερα, το κινητό μου, μου τη δίνει στα νεύρα λίγο... :lol::. Το μόνο που ευχαριστιέμαι παραπάνω, είναι η οθονάρα του Galaxy, που βέβαια είναι πιο πιξελιάρα από του Νόκια λόγω διαστάσεων αλλα πρέπει να τις δείς από κοντά για να το προσέξεις ;)

 

εισαι offtopic, απλα ;)

και δεν μπορω να συζητησω για το ποιο ειναι καλυτερο αναμεσα σε c7 και gs, δηλαδη οκ

 

στο θεμα μας

ρε μαγκες πως μπορω να επιλεξω πολλες επαφες μαζι απο τον καταλογο? :O

το ξερω ειναι γελοιο, το ειχα ξαναρωτησει και μου ειπατε αλλα δεν θυμαμαι

επισης περα απο την καρτα sim και καρτα sd σε τι αλλη μορφη μπορω να τις εξαγω???

ευχαριστωωω :)

 

@tonysac

ο Αλεξ καλα θα κανει να μην φυγει απο εδω γιατι θα κλαιμε πολλοι... :p:lol:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας αποχαιρετήσω και εγώ, απέκτησα το s2, και πλέον θα παίζω μπάλα εκεί αν και θα σας παρακολουθώ λόγω του ότι το μωρό το έχει τώρα η σύζυγος...ελπίζω πολλούς από εσάς να σας δω στο αντίστοιχο φόρουμ...εδώ έμαθα πολλά και η δουλειά που έχει γίνει στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι καταπληκτική! Ο Άλεξ έχει βοηθήσει και εξακολουθεί να βοηθάει ώστε όλοι μας να βρούμε τον δρόμο του android! Αλεξ σε περιμένουμε.....!

 

Sent from Galaxy!

Mεγεια σου κι απο μενα Αντωνη.Το οτι θα βρεθουμε παλι ολοι μαζι αυτο ειναι σιγουρο,ειτε στο s2 ειτε στο s3.Στο thread του galaxy s δημιουργηθηκε μια μοναδικη παρεα,απο αξιολογα και καλα παιδια πανω απ ολα και οπως λεει και το τραγουδι..στα ιδια μερη θα ξαναβρεθουμε :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας αποχαιρετήσω και εγώ, απέκτησα το s2, και πλέον θα παίζω μπάλα εκεί αν και θα σας παρακολουθώ λόγω του ότι το μωρό το έχει τώρα η σύζυγος...ελπίζω πολλούς από εσάς να σας δω στο αντίστοιχο φόρουμ...εδώ έμαθα πολλά και η δουλειά που έχει γίνει στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι καταπληκτική! Ο Άλεξ έχει βοηθήσει και εξακολουθεί να βοηθάει ώστε όλοι μας να βρούμε τον δρόμο του android! Αλεξ σε περιμένουμε.....!

 

Sent from Galaxy!

Εύχομαι εκεί στην παρέα του galaxy s2 να είστε όπως εδώ...

Και εγώ όπως και οι υπόλοιποι εύχομαι να βρισκόμαστε στα φόρουμ και εγώ απλά εύχομαι να "μπορώ" να πάρω το galaxy s3 (γιατί κακά τα ψέματα δε ξέρω τι μας ξημερώνει και έχω πολλά έξοδα ήδη - offtopic λίγο:O) ώστε να βρίσκομαι στην galaxιακή παρέα... Ειδάλλως απλά θα έρχομαι να σας κάνω παρέα :lol:...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

εισαι offtopic, απλα ;)

στο θεμα μας

ρε μαγκες πως μπορω να επιλεξω πολλες επαφες μαζι απο τον καταλογο? :O

το ξερω ειναι γελοιο, το ειχα ξαναρωτησει και μου ειπατε αλλα δεν θυμαμαι

επισης περα απο την καρτα sim και καρτα sd σε τι αλλη μορφη μπορω να τις εξαγω???

ευχαριστωωω :)

 

ρε παιδια ενταξει δεν μπορει να μου απαντησει κανεις σε αυτο???

προσπαθω ποση ωρα να περασω τις επαφες μου σε ενα νοκια και δεν τα εχω καταφερει...

παταω να μου τις εξαγει στην καρτα sim και δεν μου εμφανιζει τις επαφες...

τι διαολο να κανω???

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενταξει δεν μπορει να μου απαντησει κανεις σε αυτο???

προσπαθω ποση ωρα να περασω τις επαφες μου σε ενα νοκια και δεν τα εχω καταφερει...

παταω να μου τις εξαγει στην καρτα sim και δεν μου εμφανιζει τις επαφες...

τι διαολο να κανω???

 

γιατι δε τις στελνεις με bluetooth?ο

εισαγωγη εξαγωγη-αποστολη καρτας στοιχειων-επιλογη ολων-αποστολη-bluetooth

Link to comment
Share on other sites

TO αγόρασα καινουριο απο ¨"εκθεση-open box" όπως γραφουν. Καταλαβα οτι ειναι μεταχειρισμενο απο φωτογραφιες αλλαδαπων στα ενταυθα και βιντεο καθως και με την γρατζουνια στο πανω μερος.

Επειδη τρεχει το συγκεκριμενο θεμα και θα το στειλω αυριο για αντικατασταση δεν θελω να δινω κακη εικονα, μπορει να μην ειχαν ιδεα καθως πιθανών αυτα ειναι εισαγωγής ή οτιδηποτε. Οτι νεοτερα εχω θα ενημερωσω, προς το παρον θα ζητησω καινουριο με την διαφορα απο μενα. Στο κουτι του να ναι να μαι ησυχος και τελος.

 

Oι άνθρωποι μου το αντικαταστησαν άμεσα με καινουριο στο κουτι του. Ολα οκ, μάλιστα έχει την 2.2.1 μέσα η οποία παει ΣΦΑΙΡΑ, εχω παθει πλακα, ειναι ιδιο σε ταχυτητα στα μενου με το δικο μου το galaxy s2.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δε τις στελνεις με bluetooth?ο

εισαγωγη εξαγωγη-αποστολη καρτας στοιχειων-επιλογη ολων-αποστολη-bluetooth

 

παταω ολες και μου στελνει μονο μια...

στην sim δεν μπορει να εξαγει καμια

μολις φλασαρα την 2.2.1 jsd, αμα δεν διορθωθει θα φυγει απο το μπαλκονι... :lol:

μιλαμε τα εχω παρει πολυ ασχημα... :angry:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενταξει δεν μπορει να μου απαντησει κανεις σε αυτο???

προσπαθω ποση ωρα να περασω τις επαφες μου σε ενα νοκια και δεν τα εχω καταφερει...

παταω να μου τις εξαγει στην καρτα sim και δεν μου εμφανιζει τις επαφες...

τι διαολο να κανω???

 

δεν είδα βέβαια τα προηγούμενα αλλά αν κάνεις εξαγωγή στην sd που ναι το πρόβλημα; ένα vcf είναι το οποίο μπορείς κάλλιστα να το κάνεις import σε ουτλοοκ και κάπως σε νόκια (μέσω ovi) (από την sd το μεταφέρεις στο pc)

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση...

το πληκτρολογιο της ΗΤC με 160 χαρακτηρες παιζει στην 2.3.3?

αν ναι μπορει να μου το δωσε καποιος?

 

ναι παίζει κανονικά! υπάρχει στους οδηγούς για νέους χρήστες, εκεί το βρήκα εγώ.

 

κατέβασέ το απο εδώ http://www.hallerud.se/htc_ime_jonasl_hires22_27.zip

Link to comment
Share on other sites

δεν είδα βέβαια τα προηγούμενα αλλά αν κάνεις εξαγωγή στην sd που ναι το πρόβλημα; ένα vcf είναι το οποίο μπορείς κάλλιστα να το κάνεις import σε ουτλοοκ και κάπως σε νόκια (μέσω ovi) (από την sd το μεταφέρεις στο pc)

 

θα ηθελα να μην μπλεξω με outlook γιατι δεν το κατεχω πολυ

αλλα αν δεν βγαλω ακρη θα το κοιταξω και αυτο, τι να κανω... :(

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μην μπλεξω με outlook γιατι δεν το κατεχω πολυ

αλλα αν δεν βγαλω ακρη θα το κοιταξω και αυτο, τι να κανω... :(

 

νομίζω με σκέτο το ovi (η όπως λέγεται πλέον το πρόγραμμα) θα μπορέσεις να κάνεις την δουλειά σου

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μην μπλεξω με outlook γιατι δεν το κατεχω πολυ

αλλα αν δεν βγαλω ακρη θα το κοιταξω και αυτο, τι να κανω... :(

κανε pm στον Αντωνη,αυτος ξερει καλα απο αυτα
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μην μπλεξω με outlook γιατι δεν το κατεχω πολυ

αλλα αν δεν βγαλω ακρη θα το κοιταξω και αυτο, τι να κανω... :(

 

Δηλαδη ρε Βασιλη εαν τις εξαγεις σε αρχειο vcf στην καρτα μνημης και μετα τις εισαγεις απο το νοκια δεν γινεται...; :wacko:

 

edit:Δοκιμασε να τις αντιγραψεις στην sim και μετα βαλε την sim στο νοκια να τις μεταφερες στο τηλεφωνο.

edit2: επισης με το bluetooth file transfer μπορεις να επιλεξεις αν θέλεις να λάβει το άλλο κινητό όλες τις επαφές ως ένα αρχείο ή πολλαπλά.

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...