Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.samsung.com/gr/experience/android/index.html?pid=gr_subbanner2_galaxyandr_20101209

 

απίστευτο... έχουνε βάλει στην επίσημη σελίδα της samsung ανεπίσημο βιντεάκι που δεν εξηγεί απολύτως τίποτα

Επίσης λανθασμένα γράφει οτι θα σβηστούν τα δεδομένα από το κινητό ...

 

Ήθελα να ήξερα... τα 500 ευρώπουλα που έσκασε ο κόσμος για να το αγοράσει, δεν τα σέβονται καθόλου;

Καλύτερα δηλαδή να είχε κανένα λινκ για xda ... ΗΜΑΡΤΟΝ :!:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μιλαμε οι τυποι ειναι ερασιτεχνες, απλα :lol:

α ρε apple, να γιατι εισαι κορυφη ακομη...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά απο το Ηνωμένο Βασίλειο.

Έχω μεγάλο προβλήμα καιχρειάζομαι άμεσα λύση.

Εδω και 6 ώρες και ενώ εφημέρευα ( πιστέψτε με απαραίτητο εργαλείο για εφημερείες) κάποια στιγμή το galaxy κόλλησε.

 

Έβγαλα τη μπαταρία, την ξαναέβαλα και απο τότε ανοίγει, σταματάει στη εικονα με το S και μετά μαυρίλα. Απλά κάθε 3 λεπτά δονείται.

 

έχω πανικοβληθεί τα έσκασα χοντρά το καλοκαίρι για να το πάρω και τώρα??

 

Καμιά ιδέα...?

 

Pleasa let me know, εφημερεύω και σήμερα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά απο το Ηνωμένο Βασίλειο.

Έχω μεγάλο προβλήμα καιχρειάζομαι άμεσα λύση.

Εδω και 6 ώρες και ενώ εφημέρευα ( πιστέψτε με απαραίτητο εργαλείο για εφημερείες) κάποια στιγμή το galaxy κόλλησε.

 

Έβγαλα τη μπαταρία, την ξαναέβαλα και απο τότε ανοίγει, σταματάει στη εικονα με το S και μετά μαυρίλα. Απλά κάθε 3 λεπτά δονείται.

 

έχω πανικοβληθεί τα έσκασα χοντρά το καλοκαίρι για να το πάρω και τώρα??

 

Καμιά ιδέα...?

 

Pleasa let me know, εφημερεύω και σήμερα....

 

Φίλε μου καλημέρα.

Αφού δεν μπορεί να σου κάνει boot για να μπεις στο μενού και να κάνεις factory reset, δοκίμασε να το κάνεις με τον συνδυασμό των τριών κουμπιών (υπάρχει στις οδηγίες του Tyxerakias στην υπογραφή του) και ακολουθώντας τις οδηγίες να κάνεις από εκεί factory reset - wipe data. Θα σου σβηστούν τα πάντα στο κινητό και θα επανέλθει στην εργοστασιακή του μορφή. Προφανώς κάποια εφαρμογή που πέρασες έκανε τη δουλειά.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά απο το Ηνωμένο Βασίλειο.

Έχω μεγάλο προβλήμα καιχρειάζομαι άμεσα λύση.

Εδω και 6 ώρες και ενώ εφημέρευα ( πιστέψτε με απαραίτητο εργαλείο για εφημερείες) κάποια στιγμή το galaxy κόλλησε.

 

Έβγαλα τη μπαταρία, την ξαναέβαλα και απο τότε ανοίγει, σταματάει στη εικονα με το S και μετά μαυρίλα. Απλά κάθε 3 λεπτά δονείται.

 

έχω πανικοβληθεί τα έσκασα χοντρά το καλοκαίρι για να το πάρω και τώρα??

 

Καμιά ιδέα...?

 

Pleasa let me know, εφημερεύω και σήμερα....

 

Μια απο τα ιδια και σε εμενα προχθες...Δεν βρηκα αλλο τροπο και αναγκάστηκα να φλασαρω καινουργια ρομ...( Οχι οτι με χαλασε κι ολας :lol: )

Απλως να διευκρινησω οτι μου δουλευε ο συνδυασμος των 3ων κουμπιων , μπηκα σε recovery και φλασαρα μια κουζινατη...

bodo
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά απο το Ηνωμένο Βασίλειο.

Έχω μεγάλο προβλήμα καιχρειάζομαι άμεσα λύση.

Εδω και 6 ώρες και ενώ εφημέρευα ( πιστέψτε με απαραίτητο εργαλείο για εφημερείες) κάποια στιγμή το galaxy κόλλησε.

 

Έβγαλα τη μπαταρία, την ξαναέβαλα και απο τότε ανοίγει, σταματάει στη εικονα με το S και μετά μαυρίλα. Απλά κάθε 3 λεπτά δονείται.

 

έχω πανικοβληθεί τα έσκασα χοντρά το καλοκαίρι για να το πάρω και τώρα??

 

Καμιά ιδέα...?

 

Pleasa let me know, εφημερεύω και σήμερα....

 

Δεν μας λες ποια Rom φορας?

Αν εχεις ακομα την 2.1 συνισταται να αλλαξεις σε 2.2.1 που ειναι και η πιο γρηγορη και σταθερη.Αν δεν ειχες παρει back up πιθανον να χασεις καποια δεδομενα εφαρμογων.Κοιτα αν μπαινει σε recovery με την μεθοδο των τριων κουμπιων (vol up,home,power button) κανε wipe data για να δεις αν ανοιξει.

 

Προσπαθησε πριν κανεις ολα αυτα να το αφησεις χωρις μπαταρια για κανενα 5 λεπτο και μετα βαλτην και ανοιξε το.Αν δεν ανοιξει και ετσι τοτε κανε με τα τρια κουμπια αυτο που σου ειπα.Αν δεν ανοιξει και τοτε,πας για φλασαρισμα καινουργιας rom με την προυποθεση οτι εχεις τα τρια κουμπια και μπαινεις σε download mode.

 

edit α καλα μιλαμε για γρηγορα πιστολια οι λοιποι,μεχρι να το γραψω με την αρχαιολογια στο γραφειο με τσακισατε :P

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά, εδώ καί 2 ώρες περίπου είμαι κάτοχος ενός galaxy S και ήδη το φορτίζω, θα ήθελα να ρωτήσω εαν κανένας γνωρίζει εάν μπορώ να μεταφέρω τα sms και τις επαφές απο το παλιό μου omnia στο galaxy και πώς θα γινόταν αυτό. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο κινητό μιας και η τιμή πλέον είναι αρκετά προσιτή. Μόνο μια ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση να πέσει και άλλο η τιμή κάτω από τα 400€ μιας και έρχεται το s2 ή να πάω για την αγορά από τώρα;

Ευχαριστώ.

PS Πρώτο Post καλώς σας βρήκα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο κινητό μιας και η τιμή πλέον είναι αρκετά προσιτή. Μόνο μια ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση να πέσει και άλλο η τιμή κάτω από τα 400€ μιας και έρχεται το s2 ή να πάω για την αγορά από τώρα;

Ευχαριστώ.

PS Πρώτο Post καλώς σας βρήκα :)

 

ε καποια στιγμη σιγουρα θα πεσει και αλλο...

τωρα ποτε και ποσο ενας θεος ξερει...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έκανα factory reset/

 

Τι ωραία έχασα όλα τα δεδομένα μου.

 

Καμία αξιοπιστία, και ειναι απαράδεκτο σε κινητά που χρυσοπληρώνεις...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έκανα factory reset/

 

Τι ωραία έχασα όλα τα δεδομένα μου.

 

Καμία αξιοπιστία, και ειναι απαράδεκτο σε κινητά που χρυσοπληρώνεις...

 

Φιλε μου πιστευω οτι για να χασεις δεδομενα στο Android με τις δυνατότητες cloud που σου προσφερει (google contacts, picasa, calendar, docs κτλ) πραγματικα πρεπει να προσπαθησεις παρα πολυ.

Ειλικρινα δεν νομιζω οτι φταιει η samsung που δεν μπηκες στον κοπο να κανεις ενα συγχρονισμο 2 λεπτων...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πιστευω οτι για να χασεις δεδομενα στο Android με τις δυνατότητες cloud που σου προσφερει (google contacts, picasa, calendar, docs κτλ) πραγματικα πρεπει να προσπαθησεις παρα πολυ.

Ειλικρινα δεν νομιζω οτι φταιει η samsung που δεν μπηκες στον κοπο να κανεις ενα συγχρονισμο 2 λεπτων...

 

Αυτο ειναι και θεμα επιλογων. Για το αν θελει καποιος να βαλει τα δεδομενα του στο internet ή οχι. Το οτι σου το προσφερει η google δε σημαινει απαραιτητα οτι πρεπει να το χρησιμοποιησεις.

Υπαρχουν βεβαια και αλλοι τροποι να κανεις το back up σου οπως το να κανεις εξαγωγη σε vcard τις επαφες σου και να τις εχεις στο pc σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Hi guys!

3 ερωτήσεις...!(η μια ηλίθια)!!

1η..ακόμη έχω θέμα με το gps...δεν βρίσκει την θέση μου.έγινε μόνο μία φορά μέσω των sgs tools που έκανα test αλλά ενώ ήμουν με wifi..!καμιά ιδέα?

2η..για όποιον έχει darky..;έχω το darky configurator και θέλω να χρησιμοποιήσω κάποιες ρυθμίσεις του.πρέπει να ξαναφλασάρω την ρομ έτσι?αν πατίσω επιλογές μου βγάζει save και select zip and flash...!αν πατήσω το δεύτερο θα μπει recovery κλπ?πως θα φλασάρω βασικά?

3η(η ηλίθια)..κάνεισ back up με το titanium ας πούμε....αν κάνεις factory reset...δεν θα σβηστεί το titanium???πως θα κάνεις επαναφορά???:D

Link to comment
Share on other sites

Hi guys!

3 ερωτήσεις...!(η μια ηλίθια)!!

1η..ακόμη έχω θέμα με το gps...δεν βρίσκει την θέση μου.έγινε μόνο μία φορά μέσω των sgs tools που έκανα test αλλά ενώ ήμουν με wifi..!καμιά ιδέα?

2η..για όποιον έχει darky..;έχω το darky configurator και θέλω να χρησιμοποιήσω κάποιες ρυθμίσεις του.πρέπει να ξαναφλασάρω την ρομ έτσι?αν πατίσω επιλογές μου βγάζει save και select zip and flash...!αν πατήσω το δεύτερο θα μπει recovery κλπ?πως θα φλασάρω βασικά?

3η(η ηλίθια)..κάνεισ back up με το titanium ας πούμε....αν κάνεις factory reset...δεν θα σβηστεί το titanium???πως θα κάνεις επαναφορά???:D

 

1) εχεις δοκιμασει σε σχετικα ανοιχτο χωρο?

2) δεν ξερω

3) οταν κανεις back ups με το titanium αυτο δημιουργει ενα φακελο στην εσωτερικη καρτα

οταν κανεις hard reset απλα ξανακατεβαζεις την εφαρμογη και κανεις ενα restore

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

το samsung apps έφαγε update

έχει τα αππς σε κατηγορίες και λίγο καινούριο interface

Τίποτα καινούριο μέσα, αλλά ξέροντας την samy θα έλεγα να μην περιμένουμε και πολλά, η ελπίδα πάντως πεθαίνει τελευταία !~:lol:

Edited by saliez

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

το samsung apps έφαγε update

έχει τα αππς σε κατηγορίες και λίγο καινούριο interface

Τίποτα καινούριο μέσα, αλλά ξέροντας την samy θα έλεγα να μην περιμένουμε και πολλά, η ελπίδα πάντως πεθαίνει τελευταία !~:lol:

 

ναι ειναι καποιες μερες που εχει γινει...

αρκετα ομορφο θα το ελεγα και σιγα σιγα το samsung apps αποκταει εναν αριθμο εφαρμογων, ασχετα αν οι περισσοτερες ειναι γτπ :lol::lol:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι καποιες μερες που εχει γινει...

αρκετα ομορφο θα το ελεγα και σιγα σιγα το samsung apps αποκταει εναν αριθμο εφαρμογων, ασχετα αν οι περισσοτερες ειναι γτπ :lol::lol:

 

μα γιατί το λες αυτό;

το weather/clock widget της samsung είναι απλά άπαιχτο

π.χ. τώρα που μιλάμε μου βγάζει ήλιο ενώ έξω χιονίζει.. :lol:

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

1) εχεις δοκιμασει σε σχετικα ανοιχτο χωρο?

2) δεν ξερω

3) οταν κανεις back ups με το titanium αυτο δημιουργει ενα φακελο στην εσωτερικη καρτα

οταν κανεις hard reset απλα ξανακατεβαζεις την εφαρμογη και κανεις ενα restore

Μια και τώρα είδα το παραπάνω με τις ερωτήσεις του Αλέξανδρου (AlexandrosSGS) είπα να συμπληρώσω τον "ύποπτο":p (σuspect21)

 

1) Δοκίμασε και το GPS test (δωρεάν απο το μάρκετ) ενώ είσαι σε ανοιχτό χώρο. Αν δεν έχεις ξαναβάλει το gps είναι φυσικό να καθυστερήσει λίγο αλλά άπαξ και πιάσει μια φορά μετά είναι πολύ πιο γρήγορα στο κλέιδωμα δορυφόρων,

2) Επίσης, δυστυχώς δεν ξέρω (!)

3) το titanium backup κάνει ενα φάκελο στην εσωτερική sdcard και μέσα βάζει οτι κάνεις backup... Αν κάνεις factory reset ο φάκελος αυτός ΔΕΝ σβήνεται, αλλά αφαιρείται η εφαρμογή, οπότε την ξαναπερνάς (to titanium backup) και είσαι ΟΚ (μόλις το εγκαταστήσεις αναγνωρίζει μόνο του τα προηγούμενα backup απο το φάκελο). ΑΝ κάνεις WIPE DATA τότε :!: ΠΡΟΣΟΧΗ :!: , θα σβηστούν όλα (και ο φάκελος "titaniumBackup" με τα backup). Σε αυτή την περίπτωση απλά τον μεταφέρεις πχ στον υπολογιστή κάνεις wipe (και ότι άλλο θέλεις) και μετά τον ξαναμεταφέρεις στην εσωτερική sdcard... EDIT: συνιστάται αν κάνεις wipe data να αφαιρέσεις πρώτα και την εξωτερική sd κάρτα (αν έχεις)!

Edited by Coolgreek
Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Μια και τώρα είδα το παραπάνω με τις ερωτήσεις του Αλέξανδρου (AlexandrosSGS) είπα να συμπληρώσω τον "ύποπτο":p (σuspect21)

 

1) Δοκίμασε και το GPS test (δωρεάν απο το μάρκετ) ενώ είσαι σε ανοιχτό χώρο. Αν δεν έχεις ξαναβάλει το gps είναι φυσικό να καθυστερήσει λίγο αλλά άπαξ και πιάσει μια φορά μετά είναι πολύ πιο γρήγορα στο κλέιδωμα δορυφόρων,

2) Επίσης, δυστυχώς δεν ξέρω (!)

3) το titanium backup κάνει ενα φάκελο στην εσωτερική sdcard και μέσα βάζει οτι κάνεις backup... Αν κάνεις factory reset ο φάκελος αυτός ΔΕΝ σβήνεται, αλλά αφαιρείται η εφαρμογή, οπότε την ξαναπερνάς (to titanium backup) και είσαι ΟΚ (μόλις το εγκαταστήσεις αναγνωρίζει μόνο του τα προηγούμενα backup απο το φάκελο). ΑΝ κάνεις WIPE DATA τότε :!: ΠΡΟΣΟΧΗ :!: , θα σβηστούν όλα (και ο φάκελος "titaniumBackup" με τα backup). Σε αυτή την περίπτωση απλά τον μεταφέρεις πχ στον υπολογιστή κάνεις wipe (και ότι άλλο θέλεις) και μετά τον ξαναμεταφέρεις στην εσωτερική sdcard... EDIT: συνιστάται αν κάνεις wipe data να αφαιρέσεις πρώτα και την εξωτερική sd κάρτα (αν έχεις)!

 

Το έχω βάλει και το gps test αλλά τπτ.εκτός αν πρέπει να περιμένω κανένα δεκάλεπτο για να κλειδώσει...(δεν άντεξα τόσο)!

για την 3η απάντηση...thnx!!βασικά αυτό ήθελα να μάθω γιατί θέλω να φλασάρω πάλι οπότε...;D! thnx!

Link to comment
Share on other sites

Μια και τώρα είδα το παραπάνω με τις ερωτήσεις του Αλέξανδρου (AlexandrosSGS) είπα να συμπληρώσω τον "ύποπτο":p (σuspect21)

 

1) Δοκίμασε και το GPS test (δωρεάν απο το μάρκετ) ενώ είσαι σε ανοιχτό χώρο. Αν δεν έχεις ξαναβάλει το gps είναι φυσικό να καθυστερήσει λίγο αλλά άπαξ και πιάσει μια φορά μετά είναι πολύ πιο γρήγορα στο κλέιδωμα δορυφόρων,

2) Επίσης, δυστυχώς δεν ξέρω (!)

3) το titanium backup κάνει ενα φάκελο στην εσωτερική sdcard και μέσα βάζει οτι κάνεις backup... Αν κάνεις factory reset ο φάκελος αυτός ΔΕΝ σβήνεται, αλλά αφαιρείται η εφαρμογή, οπότε την ξαναπερνάς (to titanium backup) και είσαι ΟΚ (μόλις το εγκαταστήσεις αναγνωρίζει μόνο του τα προηγούμενα backup απο το φάκελο). ΑΝ κάνεις WIPE DATA τότε :!: ΠΡΟΣΟΧΗ :!: , θα σβηστούν όλα (και ο φάκελος "titaniumBackup" με τα backup). Σε αυτή την περίπτωση απλά τον μεταφέρεις πχ στον υπολογιστή κάνεις wipe (και ότι άλλο θέλεις) και μετά τον ξαναμεταφέρεις στην εσωτερική sdcard... EDIT: συνιστάται αν κάνεις wipe data να αφαιρέσεις πρώτα και την εξωτερική sd κάρτα (αν έχεις)!

το wipe data δεν σβηνει αρχεια του σκληρου

μονο με το φορματ σβηνονται

Το έχω βάλει και το gps test αλλά τπτ.εκτός αν πρέπει να περιμένω κανένα δεκάλεπτο για να κλειδώσει...(δεν άντεξα τόσο)!

για την 3η απάντηση...thnx!!βασικά αυτό ήθελα να μάθω γιατί θέλω να φλασάρω πάλι οπότε...;D! thnx!

 

κανε αυτο που λεει ο coolgreek, με το gps test, ανοιξε το ενεργοποιησε το gps και βλεπε ποτε θα κλειδωσει, γενικα θα ελεγα οτι δεν ειναι και ο πιο ευαισθητος δεκτης gps αυτο που φοραει το gs και πρεπει να εισαι σε ανοιχτο χωρο οπως ειπα παραπανω

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει και το gps test αλλά τπτ.εκτός αν πρέπει να περιμένω κανένα δεκάλεπτο για να κλειδώσει...(δεν άντεξα τόσο)!

για την 3η απάντηση...thnx!!βασικά αυτό ήθελα να μάθω γιατί θέλω να φλασάρω πάλι οπότε...;D! thnx!

 

εάν φλασάρεις από darky σε darky δεν χρειάζεται να κάνεις factory reset

επίσης επέλεξε no modeμ/no kernel από το app και είσαι κομπλέ.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μαραθωνιο 9 εβδομαδων τελειωσε σημερα και επισημα η εξεταστικη μου οποτε λεω να ξαναμπαινω σιγα σιγα στο παιχνιδι.:)

 

Σκεφτομαι να ανανεωσω λιγακι το κινητο και θελω τη γνωμη οσων περασαν την τελευταια darky γιατι με ψηνει να την δοκιμασω, αφου δεν εχω παει σε custom ποτε. Επισης οποιος εχει δοκιμασει και την καινουργια JS7 ας δωσει μια μικρη συγκριτικη αποψη (αν και ψηνομαι περισσοτερο να βαλω custom γιατι το εχω στα σκαρια πολυ πολυ καιρο).

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Πάνο κάνε οτι είναι να κάνεις backup

κατέβασε το zip από xda, βάλε το app από μαρκετ (darky rom configurator)

και άμα θες οτιδήποτε πληροφορία για τις επιλογές στείλε μου πμ

η μάλλον γράψτα εδώ πέρα για να τα διαβάσουν και άλλοι :P

 

υγ; οτι έχεις cwm εννοείται έτσι; :)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Πάνο κάνε οτι είναι να κάνεις backup

κατέβασε το zip από xda, βάλε το app από μαρκετ (darky rom configurator)

και άμα θες οτιδήποτε πληροφορία για τις επιλογές στείλε μου πμ

η μάλλον γράψτα εδώ πέρα για να τα διαβάσουν και άλλοι :P

 

υγ; οτι έχεις cwm εννοείται έτσι; :)

 

Ναι Αλεκο εχω. Εχω και speedmod βεβαια, δεν ξερω αν ειναι προβλημα αυτο. Αρα προτεινεις να "σκοτεινιασω" κι εγω:lol:

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Ναι Αλεκο εχω. Εχω και speedmod βεβαι, δεν ξερω αν ειναι προβλημα αυτο. Αρα προτεινεις να "σκοτεινιασω" κι εγω:lol:

 

δεν είναι πρόβλημα, αρκεί να βγάλεις τα lagfix, εκτός και αν αποφασίσεις να μην αλλάξεις kernel

εγώ πάντως τον voodoo τον αγαπάω όσο και την darky, την χρησιμοποιώ ασταμάτητα σχεδόν από την 4.2... :)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...