Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus Black / White (P970)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοιτα,αν ψάξεις και πιο πίσω στις αρχές που είχε βγει είχα πάρει κι εγω,την δεύτερη νομίζω μερα,εσβησε και δεν ξανανοιξε.

Το έκαναν αμέσως αντικατασταση.απο multirama...

Η γνώμη μου ήταν να παει απλα για αλλο κινητο.

Και φυσικα,δεν δεχόμαστε το ίδιο κινητο πίσω,ούτε και φυσικα αλλο optimus,άλλη συσκευη συν καποια διαφορα,ετσι κι αλλιως ετσι του ειπε και ο υπαλληλος της wind,καθως ο φιλος εχει ηδη επιλεξει.

ουτε 1 μέρας τηλέφωνο προσωπικα περίμενα αντικατασταση αμεση όπως συμβαίνει σε αλλα καταστηματα.τελος πάντων,δεν ειναι και πρόβλημα μου αυτο.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νομιζω ο Dekoz εχει δικιο στα περισσοτερα... μια ερευνα αγορας δεν βλαπτει και στο κατω κατω τι θελει ο φιλος σου να κανει το κινητο? να μην κολλαει? πιστεψε με το δικο μου optimus και πολλων αλλων εδω μεσα δεν κολλαει αρα προφανως και η συγκεκριμενη και μονο συσκευη εχει προβλημα... μονοπυρηνο κινητο με μια πολυ καλη οθονη ειναι that's all, αυτο προσφερει για κατι παραπανω μιλαμε για αλλη κατηγορια κινητων. Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ρωτησω κατι εχω βρει το κινητο σε καποιο μαγαζι στην αθηνα σε καλη τιμη καινουργιο αλλα ειναι δικια τους εισαγωγη . θα εχω εγγυηση απο την lg hellas ξερετε? Edited by oasis_21
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια να σας ρωτησω κατι εχω βρει το κινητο σε καποιο μαγαζι στην αθηνα σε καλη τιμη καινουργιο αλλα ειναι δικια τους εισαγωγη . θα εχω εγγυηση απο την lg hellas ξερετε?

 

Αν είναι ευρωπαϊκή συσκευή και σου δώσουν απόδειξη αγοράς που θα αναγράφει το ΙΜΕΙ... ναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας απο χθες ειμαι και εγω κατοχος του εν λογου κινητου ειχε πανω την 2.3 , μια απορια μονο αργει να κλειδωσει δορυφορους το gps μηπως χρειαζετε καμια ρυθμιση ? και μου τελειωνει γρηγορα η μπαταρια Edited by oasis_21
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας απο χθες ειμαι και εγω κατοχος του εν λογου κινητου ειχε πανω την 2.3 , μια απορια μονο αργει να κλειδωσει δορυφορους το gps μηπως χρειαζετε καμια ρυθμιση ? και μου τελειωνει γρηγορα η μπαταρια

Για το gps δεν έχω άποψη δεν έχει τύχει να το χρησιμοποιήσω. Η μπαταρία όμως όντως στραγγιζει γρήγορα. Ειναι όμως κυρίως θεμα του λειτουργικού και των smartphones γενικότερα

Link to comment
Share on other sites

γιατί τελευταία όλες οι custom ρομ, έχουν μαύρο υπόβαθρο μαζί με μαύρα γράμματα (ειδικά στα μενού των επιλογών) και δεν μπορείς άμα είσαι σε φωτεινό εξωτερικό χώρο να δείς τι θές να επιλέξεις; Ακόμα δεν έχω ασχοληθεί με θέματα, αλλά και η Marvel 8.1 από ότι παρατηρώ που έχω εδώ και 1-2 εβδομάδες, το τηρεί πιστά αυτό το φαινόμενο.

Υπάρχει τρόπος να γίνει επεξεργασία σε αυτό; :O

Link to comment
Share on other sites

Με δακρυα χαρας στα ματια γραφω αυτο το ποστ!

 

(οσοι εχουν διαβασει τα ποστ μου περι GPS η εχουν τα ιδια θεματα θα με καταλαβουν απολυτα!)

 

 

Εγνατια οδος εν κινησει, φορτωσε το Sugic στα γρηγορα λεπον και "πεταω" το κινητο στο ταμπλω μπροστα... σε καποια φαση βλεπω το βελακι εγινε περτικαλι !!! :!: :blink:

 

ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΣΤΙΓΜΑ !!!! ΒΡΗΚΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΔΡΟΜΟ ΚΛΠ !!!!! :cry:

 

Βουρκωσα.... δεν εχασε το στιγμα μεχρι να φτασω στον προορισμο και σημερα, μετα απο 4 μερες, ΞΑΝΑ το ιδιο!!

Κλειδωσε ... επιτοπου!!! Δοκιμασα και μολις τωρα.... μεσα στο σπιτι κοντα στο παραθυρο με κλειστο πατζουρι.... ΠΑΛΙ !!!! Βρηκε στιγμα !!!! 4 δορυφοροι, 10 μετρα ακριβεια !!!!! :p

 

 

Δεν ξερω, η με troll-αρει το κινητο η εχω παραισθησεις.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Από σήμερα είμαι κι εγώ κάτοχος του κινητού. Ασχολήθηκα λίγο μέχρι που έμεινε από μπαταρία και τώρα το φορτίζω. Νομίζω ότι εντόπισα ένα pixel προβληματικό, δεν είμαι σίγουρος μπορεί να κάνω και λάθος αλλά δεν θα σταθώ εδώ. Το κινητό είναι με 2.2.2, τι λέτε να προχωρήσω σε αναβάθμιση; Απ' ότι διάβασα βελτιώνονται αρκετά πράγματα.

Αν ναι, θα ήθελα τη βοήθειά σας μην κάνω κάτι λάθος και δεν προλάβω να το χαρώ.

Ποια είναι η διαδικασία; Μέσω wi fi και από ενημέρωση λογισμικού; Πρέπει να προσέξω κάτι;

Επίσης, αλλάζει κάτι στα γραφικά; Για παράδειγμα στο μενού των ρυθμίσεων τα εικονίδια παραμένουν έγχρωμα ή αλλάζουν σε ασπρόμαυρα;

Συγνώμη αν σας ζάλισα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Από σήμερα είμαι κι εγώ κάτοχος του κινητού. Ασχολήθηκα λίγο μέχρι που έμεινε από μπαταρία και τώρα το φορτίζω. Νομίζω ότι εντόπισα ένα pixel προβληματικό, δεν είμαι σίγουρος μπορεί να κάνω και λάθος αλλά δεν θα σταθώ εδώ. Το κινητό είναι με 2.2.2, τι λέτε να προχωρήσω σε αναβάθμιση; Απ' ότι διάβασα βελτιώνονται αρκετά πράγματα.

Αν ναι, θα ήθελα τη βοήθειά σας μην κάνω κάτι λάθος και δεν προλάβω να το χαρώ.

Ποια είναι η διαδικασία; Μέσω wi fi και από ενημέρωση λογισμικού; Πρέπει να προσέξω κάτι;

Επίσης, αλλάζει κάτι στα γραφικά; Για παράδειγμα στο μενού των ρυθμίσεων τα εικονίδια παραμένουν έγχρωμα ή αλλάζουν σε ασπρόμαυρα;

Συγνώμη αν σας ζάλισα.

 

Ολα εξαρτωνται απο τη Rom που θα εγκαταστησεις.

 

Στην αυτουσια Gingerbread που δινει η LG:

1) τα κουμπακια κατω απο την οθονη δεν αχνοφαινονται αναμενα οταν δεν τα πατας, αλλα σβηνουν εντελως κατα τη χρηση της συσκευης, δε μου αρεσε καθολου.

2) Μερικοι αναφερουν lag, απο τη στιγμη που θα απαντησει τηλεφωνημα, μεχρι να ακουσεις και να σε ακουσει ο αλλος

3) Σαν ταχυτητα ειναι τα ιδια πανω κατω με την 2.2 ισως σε καποια σημεια βελτιωμενη.

 

Ο πιο ευκολος τροπος, ειναι να το κανεις root (οδηγιες στο XDA Developers) και να εγκαταστησεις απο το μαρκετ την εφαρμογη Rom manager, με την οποια θα περασεις ενα custom recovery.

Θα βρεις σε μορφη .zip τη Rom (Marvel stock V20o) θα την περασεις στην καρτα μνημης και θα κανεις restart in recovery και απο εκει φλασαρισμα ομορφα και ευκολα :)

(αυτο για STOCK 2.3)

 

εαν θες custom roms, προτεινω τη Marvel 8.1 η οποια εγκαθισταται με τον ιδιο τροπο, μονο που ειναι σαν setup των windows. Βημα βημα, σε περναει απο επιλογες του τι θες να εγκατασταθει... απο πληρως εργοστασιακη μεχρι full custom :)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τον προλαλησαντα Dekoz.Εγω πρωτα εκανα αυτο :

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23788913&postcount=170

και μετα περασα την marvel 8.1 ... τωρα περιμενω την 9.

Link to comment
Share on other sites

Ολα εξαρτωνται απο τη Rom που θα εγκαταστησεις.

 

Στην αυτουσια Gingerbread που δινει η LG:

1) τα κουμπακια κατω απο την οθονη δεν αχνοφαινονται αναμενα οταν δεν τα πατας, αλλα σβηνουν εντελως κατα τη χρηση της συσκευης, δε μου αρεσε καθολου.

2) Μερικοι αναφερουν lag, απο τη στιγμη που θα απαντησει τηλεφωνημα, μεχρι να ακουσεις και να σε ακουσει ο αλλος

3) Σαν ταχυτητα ειναι τα ιδια πανω κατω με την 2.2 ισως σε καποια σημεια βελτιωμενη.

 

Ο πιο ευκολος τροπος, ειναι να το κανεις root (οδηγιες στο XDA Developers) και να εγκαταστησεις απο το μαρκετ την εφαρμογη Rom manager, με την οποια θα περασεις ενα custom recovery.

Θα βρεις σε μορφη .zip τη Rom (Marvel stock V20o) θα την περασεις στην καρτα μνημης και θα κανεις restart in recovery και απο εκει φλασαρισμα ομορφα και ευκολα :)

(αυτο για STOCK 2.3)

 

εαν θες custom roms, προτεινω τη Marvel 8.1 η οποια εγκαθισταται με τον ιδιο τροπο, μονο που ειναι σαν setup των windows. Βημα βημα, σε περναει απο επιλογες του τι θες να εγκατασταθει... απο πληρως εργοστασιακη μεχρι full custom :)

 

συμφωνω με τον προλαλησαντα Dekoz.Εγω πρωτα εκανα αυτο :

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23788913&postcount=170

και μετα περασα την marvel 8.1 ... τωρα περιμενω την 9.

Σας ευχαριστώ. Θα το παλέψω σιγά-σιγά!:worry:

Link to comment
Share on other sites

Με δακρυα χαρας στα ματια γραφω αυτο το ποστ!

 

(οσοι εχουν διαβασει τα ποστ μου περι GPS η εχουν τα ιδια θεματα θα με καταλαβουν απολυτα!)

 

 

Εγνατια οδος εν κινησει, φορτωσε το Sugic στα γρηγορα λεπον και "πεταω" το κινητο στο ταμπλω μπροστα... σε καποια φαση βλεπω το βελακι εγινε περτικαλι !!! :!: :blink:

 

ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΣΤΙΓΜΑ !!!! ΒΡΗΚΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΔΡΟΜΟ ΚΛΠ !!!!! :cry:

 

Βουρκωσα.... δεν εχασε το στιγμα μεχρι να φτασω στον προορισμο και σημερα, μετα απο 4 μερες, ΞΑΝΑ το ιδιο!!

Κλειδωσε ... επιτοπου!!! Δοκιμασα και μολις τωρα.... μεσα στο σπιτι κοντα στο παραθυρο με κλειστο πατζουρι.... ΠΑΛΙ !!!! Βρηκε στιγμα !!!! 4 δορυφοροι, 10 μετρα ακριβεια !!!!! :p

 

 

Δεν ξερω, η με troll-αρει το κινητο η εχω παραισθησεις.....

 

 

Καλησπερα.

 

Πως το καταφερες αυτο φιλε μ? τι αλλαξες? εκανες καποιες ρυθμισεις? με ποιο προγραμμα GPS?

Προσπαθω καιρο τωρα αλλα δεν εχω καταφερει τιποτα.. και το εχω μεγαλη αναγκη.. δοκιμασα τα παντα αλλα και παλι αργει..

μονο με τα google map και internet δουλευει γρηγορα απ'οσο εχω παραρηρησει..

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Με δακρυα χαρας στα ματια γραφω αυτο το ποστ!

 

(οσοι εχουν διαβασει τα ποστ μου περι GPS η εχουν τα ιδια θεματα θα με καταλαβουν απολυτα!)

 

 

Εγνατια οδος εν κινησει, φορτωσε το Sugic στα γρηγορα λεπον και "πεταω" το κινητο στο ταμπλω μπροστα... σε καποια φαση βλεπω το βελακι εγινε περτικαλι !!! :!: :blink:

 

ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΣΤΙΓΜΑ !!!! ΒΡΗΚΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΔΡΟΜΟ ΚΛΠ !!!!! :cry:

 

Βουρκωσα.... δεν εχασε το στιγμα μεχρι να φτασω στον προορισμο και σημερα, μετα απο 4 μερες, ΞΑΝΑ το ιδιο!!

Κλειδωσε ... επιτοπου!!! Δοκιμασα και μολις τωρα.... μεσα στο σπιτι κοντα στο παραθυρο με κλειστο πατζουρι.... ΠΑΛΙ !!!! Βρηκε στιγμα !!!! 4 δορυφοροι, 10 μετρα ακριβεια !!!!! :p

 

 

Δεν ξερω, η με troll-αρει το κινητο η εχω παραισθησεις.....

 

Καλημέρα κι από μένα.

 

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί σε προηγούμενο post αλλά σχεδόν σε όλα τα προγράμματα πλοήγησης, βοηθάει ΤΡΟΜΕΡΑ μόνο κατά την εκκίνηση να έχουμε ανοικτό το Mobile Internet (GPRS/3G). Έτσι το κινητό ξέρει ήδη μέσω internet (και απο την κυψέλη που είναι συνδεδεμένο) πάνω κάτω τη θέση μας και ο δορυφόρος κλειδώνει σε 4 με 5 δευτερόλεπτα.

 

Κι εγώ πριν τρέξω το πρόγραμμα ανοίγω Mobile internet, τρέχω Sygic, κλειδώνει, πατάω Home κλείνω mobile internet και ξαναπηγαίνω στο Sygic (κρατώντας το Home πατημένο).

 

Οπότε μήπως αυτές τις φορές που σου κλείδωσε τόσο γρήγορα, είχες το Mobile Internet ανοικτο;

Link to comment
Share on other sites

Απλά τέλειο

Unlock with G button or volume controls

 

I don't know how many of you know this already, but anyway i found a way to unlock my OB with G button and volume controls.

 

Here's what I did: 1) Downloaded an app called No Lock from the market. Then I disabled the lock entirely.

And there it is, no lock screen anymore and you can open your phone with the G spot

Πρέπει να προσέξω κάποια λεπτομέρεια γιατί στο δικο μου δεν λειτουργεί.
Link to comment
Share on other sites

Δε χρησιμοποιω mobile internet αυτη την περιοδο και δεν το ειχα ανοιχτο φυσικα.

 

Το GPS πρωτιστως με ενδιαφερει να ειναι αποδοτικο ΑΥΤΟΝΟΜΑ...!! (Αλλιως θα μιλαγαμε για assisted gps)

 

 

Το μονο που εκανα και επιτελους λειτουργει, ειναι η μεταβαση απο V10G Froyo σε Marvel 8.1 (Gingerbread) με την επιλογη κατα την εγκατασταση GPS FIX: Europe.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρησιμοποιω mobile internet αυτη την περιοδο και δεν το ειχα ανοιχτο φυσικα.

 

Το GPS πρωτιστως με ενδιαφερει να ειναι αποδοτικο ΑΥΤΟΝΟΜΑ...!! (Αλλιως θα μιλαγαμε για assisted gps)

 

Μα αυτόνομα θα δουλεύει (και δουλεύει καλά!). Το A-GPS, σαν όρος, αφορά μόνο το κλείδωμα στίγματος. Μετά, όπως έγραψα, το κλείνεις.

 

 

Το μονο που εκανα και επιτελους λειτουργει, ειναι η μεταβαση απο V10G Froyo σε Marvel 8.1 (Gingerbread) με την επιλογη κατα την εγκατασταση GPS FIX: Europe.

 

A οκ, μου έδωσες την εντύπωση ότι κάποια στιγμή ξεκίνησε να σου δουλεύει χωρίς να ξέρεις το γιατί!

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα στο ποστ μου, πως οσοι μπορουν, ας κοιταξουν τα παλιοτερα μηνυματα μου στο τοπικ αυτο εξηγωντας για το GPS

 

Αυτονομο GPS δε θεωρειται με Mobile internet. Με τη χρηση ασυρματων δικτυων για ευκολοτερο υπολογισμο στιγματος, ειναι A-GPS (assisted gps) και χαιρω πολυ, θα βρει στιγμα, απο τον τριγωνισμο των κεραιων η αν μιλαμε για google, μεσω του caching που κανουν για τα ασυρματα δικτυα wifi.... παραπερα ακριβεια και υπολογισμο ταχυτητας, παπαλα.

Σου δινει κατ'εκτιμηση σημειο στιγματος και μεχρι εκει!

 

Για να βρει στιγμα το GPS μεσω βεβαιως και κεραιας κινητης, ειναι οπως ειπα assisted gps, θα βρει κατ'εκτιμηση τοποθεσια, θα κατεβασει πληροφοριες με βαση τις οποιες θα υπολογισει που βρισκονται οι δορυφοροι και ΠΑΛΙ, κατ'εκτιμηση θα σου πει που βρισκεσαι.... και θα συνεχιζει να το κανει ΜΕΧΡΙ να κλειδωσει εν τελει, απο δορυφορους.

Εαν δε κλειδωσει ποτε απο δορυφορους, ολο στο "περιπου" θα σ'εχει και αυτο συνεβαινε η συμβαινει σε οσους εχουν προβλημα με το GPS.

 

Δε θεωρω σε καμια περιπτωση τροπο πλοηγησης η βοηθημα για κλειδωμα στιγματος, το A-GPS.

Αγορασα μια συσκευη που εχει GPS, δε νοειται να χρησιμοποιω bandwidth απο το data plan μου καθε φορα για να βρω στιγμα...!

Link to comment
Share on other sites

Μην νομίζεις ότι θέλω να υπερασπιστώ το A-GPS για κάποιο λόγο φίλε μου. Απλά το ανέφερα, μήπως ήταν υπεύθυνο για το θέμα σου, που τελικά όπως εξήγησες δεν ήταν.

Το πως δουλεύει, το ξέρω κι εγώ καλά.

 

Στην δε περίπτωσή μου, παρατήρησα ότι το Black μου (stock ROM) κλείδωσε γρήγορα μόνο την πρώτη φορά που έτρεξα το Sygic. Πλέον, για να πάρω ΑΚΡΙΒΕΣ στίγμα (από δορυφόρο δηλαδή) θα πρέπει να τρέξω το Sygic με το Mobile Internet ανοικτό. Σαν να θέλει ένα σπρώξιμο ένα πράμα :) Μετά το κλείνω και είμαι κύριος. Ούτε έξτρα χρεώσεις ούτε τίποτα. Μόνο για την εκκίνηση ξοδεύω απλά μερικά kilobytes.

Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει κάποια άλλη λύση για κλείδωμα-ξεκλείδωμα οθόνης εκτός από το κουμπί power, γιατί δεν το βλέπω να αντέχει για πολύ;

2. Κάθε φορά που κοιτάζω τρέχουν πολλές εφαρμογές, παρότι τις είχα λίγο νωρίτερα καθαρίσει με το Advance Task Killer. Γίνεται κάτι γι΄αυτό, γιατί έτσι λογικό είναι να εξαντλείται γρήγορα η μπαταρία;

Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Πως το καταφερες αυτο φιλε μ? τι αλλαξες? εκανες καποιες ρυθμισεις? με ποιο προγραμμα GPS?

Προσπαθω καιρο τωρα αλλα δεν εχω καταφερει τιποτα.. και το εχω μεγαλη αναγκη.. δοκιμασα τα παντα αλλα και παλι αργει..

μονο με τα google map και internet δουλευει γρηγορα απ'οσο εχω παραρηρησει..

Ευχαριστω.

 

εγω παντος παιδια το εφτιαξα μονος μου το gps και κλειδωνι σε δευτερολεπτα παρακατο αναφερο τι εκανα

ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ 3845#*970# ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ GPS TEST META PROTOCOL SETTING META MORL TYPE KAI ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΟ CONTROL PLANE ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Edited by doditz
Link to comment
Share on other sites

εγω παντος παιδια το εφτιαξα μονος μου το gps και κλειδωνι σε δευτερολεπτα παρακατο αναφερο τι εκανα

ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ 3845#*970# ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ GPS TEST META PROTOCOL SETTING META MORL TYPE KAI ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΤΟ CONTROL PLANE ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

 

Χμ, σε μένα δυστυχώς δεν βοήθησε αυτό (Stock ROM V20o). Μάλιστα η δοκιμή έγινε στον ευρύτερο χώρο του parking του ΟΑΚΑ. Ποιο ανοικτά και ιδανικά δεν γίνεται! Μετά απο ένα γεμάτο 5λεπτο το GPS ενώ είχε βρει 9 δορυφόρους το σήμα ήταν πολύ μικρό και δεν μπορούσε να κάνει τριγωνισμό και να κλειδώσει. :(

Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει κάποια άλλη λύση για κλείδωμα-ξεκλείδωμα οθόνης εκτός από το κουμπί power, γιατί δεν το βλέπω να αντέχει για πολύ;

2. Κάθε φορά που κοιτάζω τρέχουν πολλές εφαρμογές, παρότι τις είχα λίγο νωρίτερα καθαρίσει με το Advance Task Killer. Γίνεται κάτι γι΄αυτό, γιατί έτσι λογικό είναι να εξαντλείται γρήγορα η μπαταρία;

 

βαλε το ES task manager

βγαλτο σαν widget στην αρχικη οθονη

απο τις ρυθμισεις επελεξε (αυτοματος τeρματισμος widget)

ετσι οταν θα κλεινει η οθονη θα τερματιζονται και εφαρμογες

και καθαρισες:rolleyes::rolleyes:

οσο για το κουμπι το τηλ. το εχω σχεδον χρονο και δεν εχει παθει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

βαλε το ES task manager

βγαλτο σαν widget στην αρχικη οθονη

απο τις ρυθμισεις επελεξε (αυτοματος τeρματισμος widget)

ετσι οταν θα κλεινει η οθονη θα τερματιζονται και εφαρμογες

και καθαρισες:rolleyes::rolleyes:

οσο για το κουμπι το τηλ. το εχω σχεδον χρονο και δεν εχει παθει τιποτα

OK! Σ' ευχαριστώ. Θα το δοκιμάσω.
Link to comment
Share on other sites

και εκει που ολα ηταν καλα... να ενα σοβαρο θεμα να μας μ^μ#σει την ψυχολογια εν οψει Σ/Κ ...

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1188

 

τα νευρα μου...! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...