Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus Black / White (P970)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Μετά τις απαντήσεις σας μου φαίνεται ότι ήλθε η ώρα να αλλάξω το blade, ευχαριστώ !!

 

Σίγουρα είναι σαφώς ανώτερο από το κατά τα άλλα πολύ καλό blade σου

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά τις απαντήσεις σας μου φαίνεται ότι ήλθε η ώρα να αλλάξω το blade, ευχαριστώ !!

να ξερεις μονο οτι η lg σε θεμα sw ειναι χαλια,

2012 εχουμε κ το black ακομα με froyo τρεχει κ δεν πολυ ασχολουντε στο xda...

βεβαια δεν ενδιαφαιρει ολους τους χρηστες το σκαλισμα..

σαν τηλεφωνο ομως ειναι πολυ καλο για τα λεφτα που το βρηκες

Link to comment
Share on other sites

Έστω και αργά όμως... έχει τάξει αναβαθμίσεις και για τη συγκεκριμένη συσκευή.

τις αναβαθμισεις τις ειχε ταξει προ μηνων αλλα τελος παντων....μακαρι να σας τις δωσει γρηγορα κ να αυξηθουν οι πωλησεις του ωστε να εχει κ ποιο πολυ υποστηριξει απο DEVS

παντως ειναι καλο κινητο σα συσκευη.

.

Link to comment
Share on other sites

παιδια, τελικά δεν το πήρα, όχι τίποτ' άλλο αλλά δεν μου αρέσει η "κοροιδία", πάω στο μαγαζί και η αναγραφόμενη τιμή ήταν 224€ και μου λένε στο κάνουμε 199€ (εκθεσιακό) αλλά ειναι υποχρεωτική η αγορά της δικής μας εγγύησης (29€) με αποτέλεσμα το κινητο να κοστίσει 228€, έτσι "τα πήρα" και έφυγα, sorry αν σας "έπρηξα".
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τις αναβαθμισεις τις ειχε ταξει προ μηνων αλλα τελος παντων....μακαρι να σας τις δωσει γρηγορα κ να αυξηθουν οι πωλησεις του ωστε να εχει κ ποιο πολυ υποστηριξει απο DEVS

παντως ειναι καλο κινητο σα συσκευη.

.

 

To αργά πήγαινε στο πότε θα έρθουν, όχι στο πότε τις έταξε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω μία εφαρμογή για το κινητό η οποία να μου επιτρέπει να συχρονίζω τις επαφές του κινητού με αυτές του facebook για να μπαίνουν αυτόματα οι φωτο όταν μου τηλεφωνεί κάποιος. Έχω βρει κάποιες αλλά κάνουν μόνο αυτόματο συγχρονισμό και δεν τα καταφέρνω γιατί τις επαφές μου τις έχω στα ελληνικά και στο fb είναι στα αγγλικά.
Link to comment
Share on other sites

παιδια το black εχει αναβαθμιστει στην 2.3 ;

λειτουργει το skype σε ομιλια και βιντεο ;

εχει μπροστινη καμερα ;

 

ενδιαφερεται μια φιλη

Link to comment
Share on other sites

παιδια το black εχει αναβαθμιστει στην 2.3 ;

λειτουργει το skype σε ομιλια και βιντεο ;

εχει μπροστινη καμερα ;

 

ενδιαφερεται μια φιλη

 

Αυτα που ρωτας εχουν απαντηθει... πλην του οτι ακομα ειναι με 2.2 και εκκρεμει αναβαθμιση σε 2.3

Link to comment
Share on other sites

Την οποια περασα και μεχρι στιγμης, δε γινεται να την κανεις root :D

 

Ξαναγυρισα στην 2.2.2 προς το παρον :p

Link to comment
Share on other sites

Την οποια περασα και μεχρι στιγμης, δε γινεται να την κανεις root :D

 

Ξαναγυρισα στην 2.2.2 προς το παρον :p

 

υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα; ειδες καμια οπτικη διαφορα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιταξα καν, ηταν στα Γερμανικα και πιαστηκα κατευθειαν με SOC και τα συναφη μπας και καταφερω να την κανω rooted, δε γινοταν, διαβαζα ταυτοχρονα και στο xda τι ελεγαν... παπακια λοιπον.... οποτε φλασαρα την V10G και εκανα restore αυτη που ειχα.

 

Λογικα εχει ελληνικα, αφου ειναι ευρωπαικη ROM

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να σας ρωτήσω υπάρχει εφαρμογή για να μπλοκάρω έναν αριθμό να μην λαμβάνω μηνύματα και κλήσεις;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει και ελληνικα, τελικα την περασα και σε ενος φιλου μου το P970 ... αλλα ο χαλβας την κρατησε, χωρις root. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να σας ρωτήσω υπάρχει εφαρμογή για να μπλοκάρω έναν αριθμό να μην λαμβάνω μηνύματα και κλήσεις;;;;;;;

 

υπαρχουν πολλες ψαξε στο μαρκετ blacklist,callfilter καποια θα βρεις να σου λυσουν το προβλημα σου ;););)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν πολλες ψαξε στο μαρκετ blacklist,callfilter καποια θα βρεις να σου λυσουν το προβλημα σου ;););)

 

Βρίσκω, το πρόβλημα είναι ότι μάλλον εγώ δεν κάνω κάτι σωστά στις ρυθμίσεις και συνεχίζουν να με παίρνουν κανονικότατα παρόλο που έχω βάλει κάποια νούμερα blacklist! Δοκίμασα γύρω στις 4 εφαρμογές..

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις δικίμασε την εφαρμογή Mr.Number απο το market.Λειτουργεί άψογα.

 

Μόλις την δοκίμασα και όχι απλά δεν λειτούργησε αλλά απάντησε και αυτόματα 2 φορές κιόλας :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε μενα με την 2.3.4 το gps εξακολουθει να μην πιανει στιγμα, το αφησα κανα 10λεπτο και τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κι απο εμένα...πολλύ κατατοπιστικό το forum για το p970!!!!

Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό το τηλέφωνο αλλά με προβλιματίζουν πολλύ αυτά που διαβάζω για την απόδοση του gps. Με συγχωρείτε που επανέρχομαι σε θέμα που εχει αναφερθεί σε προηγούμενη σελίδα αλλα αν γίνεται θα ήθελα μια ξεκάθαρη απάντιση από κάποιον που χρισημοπιεί την συσκευή χωρίς χρήση ασήρματων δυκτύων.

Υ.Γ (Με το joy 845 και gps status βλέπω σχεδόν πάντα 11 δορυφόρους !!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κι απο εμένα...πολλύ κατατοπιστικό το forum για το p970!!!!

Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό το τηλέφωνο αλλά με προβλιματίζουν πολλύ αυτά που διαβάζω για την απόδοση του gps. Με συγχωρείτε που επανέρχομαι σε θέμα που εχει αναφερθεί σε προηγούμενη σελίδα αλλα αν γίνεται θα ήθελα μια ξεκάθαρη απάντιση από κάποιον που χρισημοπιεί την συσκευή χωρίς χρήση ασήρματων δυκτύων.

Υ.Γ (Με το joy 845 και gps status βλέπω σχεδόν πάντα 11 δορυφόρους !!!)

 

Το gps σε μένα δουλεύει τέλεια. Βρίσκει δορυφόρους ακόμα και μέσα στο σπίτι !!! Πριν είχα ένα ACER και κάθε φορά που ήθελα να χρησιμοποιήσω το gps βλαστήμαγα. Αυτό εδώ πάει σφαίρα !

Βέβαια, έχω ενεργοποιημένα και τα data, οπότε βρίσκει στίγμα και μέσω δικτύου, αλλά όσες φορές έχω τσεκάρει τους δορυφόρους που βρίσκει, βλέπω ότι βρίσκει πολλούς. Το νούμερο φυσικά παίζει ανάλογα το που βρίσκομαι, αλλά πάντως όχι λιγότερους από 7-8. Το εντυπωσιακό είναι ότι βρίσκει στίγμα μέσα σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα, από την στιγμή που ανοίξεις την εφαρμογή (πχ Sygic). Επίσης, όταν βγαίνεις από τούνελ, ξαναβρίσκει το στίγμα αμέσως (μέσα σε 2-3 δευτερόλεπτα).

Link to comment
Share on other sites

Το gps σε μένα δουλεύει τέλεια. Βρίσκει δορυφόρους ακόμα και μέσα στο σπίτι !!! Πριν είχα ένα ACER και κάθε φορά που ήθελα να χρησιμοποιήσω το gps βλαστήμαγα. Αυτό εδώ πάει σφαίρα !

Βέβαια, έχω ενεργοποιημένα και τα data, οπότε βρίσκει στίγμα και μέσω δικτύου, αλλά όσες φορές έχω τσεκάρει τους δορυφόρους που βρίσκει, βλέπω ότι βρίσκει πολλούς. Το νούμερο φυσικά παίζει ανάλογα το που βρίσκομαι, αλλά πάντως όχι λιγότερους από 7-8. Το εντυπωσιακό είναι ότι βρίσκει στίγμα μέσα σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα, από την στιγμή που ανοίξεις την εφαρμογή (πχ Sygic). Επίσης, όταν βγαίνεις από τούνελ, ξαναβρίσκει το στίγμα αμέσως (μέσα σε 2-3 δευτερόλεπτα).

 

+1 Και από εμένα μέσα στο σπιτι κλειδώνει σε 10-15 δεύτερα SYGIC MAPS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...