Jump to content

[Galaxy S] Αναβάθμιση Froyo 2.2


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ειναι πολυ απλο φιλε.

Αν θες να βλεις το επισημο ελληνικο update: εκει που λεει Spoof Product Code as πατας το dropdown και επιλεγεις "COS" και επειτα πατας Write Registry.

http://img812.imageshack.us/img812/9233/73553384.jpg

 

Αν θες να βαλεις την 2.2.1 JPY βαζεις XEU.

..και είμαι έτοιμος να κάνω την αναβάθμιση μόνο με αυτό το κόλπο χωρίς να χρειάζεται να αλλάξω to γαλαξία πρώτα σε jm2 ktl... οι ρυθμίσεις σύνδεσης ιντερνετ κτλ για cosmote μετά το update θα πρέπει να μπούν manual _?

Link to comment
Share on other sites

παιδια να πω εγω κατι, αυτη την επισημη ελληνικη froyo, XWJP9 μπορουμε να βρουμε το pda, modem και τα σχετικα ωστε να φλασαριστει μεσω odin?

δεν το λεω για μενα μιας και εχω τη jpu 2.2.1 αλλα πιστευω η διαδικασια ειναι πολυ πιο συντομη και σιγουρη απο το να καθεσαι και να παιδευεσαι να συνδεθεις μεσω kies και ολα τα προβληματα που συνεπαγονται με αυτο το ηλιθιο προγραμμα...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 το ιδιο κανουν. Εννοειται ολα τα δεδομενα σου θα διαγραφουν.

 

Το factory data reset τελευταία φορά που το έκανα δεν είχε αφαιρέσει διάφορους φακέλους από την internal sd (gameloft) και επίσης τα games δεν κατέβαζαν τα δεδομένα όπως κάνουν όταν τα κάνεις install πρώτη φορά...έπαιζαν κατευθείαν. Γιαυτό λέω μήπως θέλει format η internal sd για να φύγουν τα πάντα και να μην υπάρχουν επιπλοκές με παλιά αρχεία της 2.1 και είναι ασταθές το σύστημα..

-- Άγγελος
Link to comment
Share on other sites

παιδια να πω εγω κατι, αυτη την επισημη ελληνικη froyo, XWJP9 μπορουμε να βρουμε το pda, modem και τα σχετικα ωστε να φλασαριστει μεσω odin?

δεν το λεω για μενα μιας και εχω τη jpu 2.2.1 αλλα πιστευω η διαδικασια ειναι πολυ πιο συντομη και σιγουρη απο το να καθεσαι και να παιδευεσαι να συνδεθεις μεσω kies και ολα τα προβληματα που συνεπαγονται με αυτο το ηλιθιο προγραμμα...

 

 

Την εχω εγω. Αν εχεις καποιος premium account σε κανα hotfile να του τη στειλω να την ανεβασει εκει ωστε να την εχουμε ολοι...

Οπα λαθος. Την JPH θες να πεις μαλλον ε?

Edited by THV
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ απλο φιλε.

Αν θες να βλεις το επισημο ελληνικο update: εκει που λεει Spoof Product Code as πατας το dropdown και επιλεγεις "COS" και επειτα πατας Write Registry.

http://img812.imageshack.us/img812/9233/73553384.jpg

 

Αν θες να βαλεις την 2.2.1 JPY βαζεις XEU.

 

ελεος παιδεια θα την παρουμε και εμεις που εχουμε jg1 δεν ειναι δυνατον να μας το κανουν αυτο, απλα φαινετε οτι δινετε με καποια σηρα η αναβαθμιση ας κανουμε λιγη υπομονη ακομα τοση καναμε μεχρι τωρα θεωρω οτι ειναι θεμα ημερων πλεον.Γιατι αν δεν την δωσουν σε εμας τοτε δεν ξανασχολουμε με την συγκεκριμενη εταιρεια

 

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρωτος! Μονο μια λεξη ταιριαζει...Επιτελους! Καλη αναβαθμιση και καλες γιορτες σε ολα τα παιδια. Αργοτερα θα γραψω κι εγω τις εντυπωσεις μου.
Πρωτος εννοεις οτι ηρθε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και σε JM5???
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν εχω την jpa του τυχερακια θα παρω αναβαθμιση¨?

 

Όχι απ'ευθείας. Δοκίμασε αυτό με τον Kies spoofer που αναφέρει ο THV, αν δε σου δουλέψει γύρνα στην JM2 και κάνε αναβάθμιση από κει με Kies.

 

Πρωτος εννοεις οτι ηρθε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και σε JM5???

 

Oχι δυστυχώς, εννοεί ότι έγραψε πρώτος στον καινούριο θέμα, πριν μεταφερθούν όοοολα τα posts από το επίσημο :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

ρε τι κάνουν οι εταιρίες για να πουλήσουν ακόμα και την τελευταία στιγμή! οπότε εμείς που αγοράσαμε απλά το τηλ θα πάρουμε αναβάθμιση μετά τις γιορτές και αφότου περιμένουμε κάποιους υπαλλήλους να γυρίσουν από την άδεια τους.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα φταίω εγώ να ρήξω καντίλια που αναβάθμισα στην τελευταια έκδοση του kies και μου λέει συνέχεια "Σύνδεση της συσκευής . Περιμένετε" ?????? ΕΛΕΟΣ!!!! Απεγκατάσταση ξαναματα... τπτ πλεον... αρνείται πεισματικά να συνδεθεί ενώ μέχρι προχθες ήταν μια χαρα και δεν εγκατέστησα τπτ νέο!!! Τι να πω, έχε χάρη που κοστίζει κατιτίς το κινητό αλλιώς θα έφευγε απο το παράθυρο :mad:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Όχι απ'ευθείας. Δοκίμασε αυτό με τον Kies spoofer που αναφέρει ο THV, αν δε σου δουλέψει γύρνα στην JM2 και κάνε αναβάθμιση από κει με Kies.

 

 

 

Oχι δυστυχώς, εννοεί ότι έγραψε πρώτος στον καινούριο θέμα, πριν μεταφερθούν όοοολα τα posts από το επίσημο :)

ΑΜΑΝ αυτη η Samsung Ελλας!! Με το ΤΣΙΓΚΕΛΙ ΟΛΑ!! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω jg1 δύστυχος και για να περάσω επίσημο froyo θα πρέπει ή να φλασάρω jm2 ή με registry hack του kies απ'ότι έχω καταλάβει.

 

και τώρα σκέφτομαι και χρειάζομαι την προσωπική σας γνώμη...να περάσω 2.2 επίσημη ελληνική ή 2.2.1 ; :confused:

Psychedelic Traveler
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να κανουμε με καποιο τροπο update στο μαρκετ η αυτο θα γινει απο μονο του??
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που συνδέθηκα για να πω ότι ο Έλληνας βαριέται να δώσει την αναβάθμιση για να πάει στην 2.3 κατευθείαν...

Κάποια σχόλια για την 2.2.1 (JPX) μετά από 3 μέρες έντονης χρήσης:

 

Μπαταρία: Δεν ξέρω, το έχω λιώσει.

Bluetooth... Μάλλον αποσυνδέεται πιο εύκολα... (Έχω το δικό του, το sam HM3100)

Μηνύματα... Απλά η native app δεν λειτουργεί, έβαλα το handcent sms, είναι οκ

GPS: λοκάρει καλά

Calls (σπίτι δεν έχω πολύ καλό σήμα, έτσι κι αλλιώς). Νομίζω κάνει πιο εύκολα drop στις κλήσεις, και ενώ έχει σήμα 2 γραμμές, όταν με παίρνουν φαίνομαι σα να το έχω κλειστό. (αυτό για εμένα είναι το πιο σημαντικό πρόβλημα)

Μερικές φορές κρασσάρουν apps στο market

Μερικές φορές κολλάει το wi-fi και δεν ενεργοποιείται, θέλει restart!

Δεν χτύπησε μία μέρα το native ξυπνητήρι!

 

Αυτά τα κύρια αρνητικά...

 

Παρόλα αυτά είναι γρήγορο, και αν δε δώ να συνεχίζεται το πρόβλημα με τις κλήσεις, δεν θα βιαστώ να βάλω την official 2.2. Αν είναι πολύ πιο αργή θα μαγκώσω. Σε λίγες μέρες μπορεί να βγεί κάποια άλλη 2.2., ή 2.3 ή και εγώ δεν ξέρω, και σκέφτομαι να περιμένω λίγο... Να δώ και εσάς που έχετε δοκιμάσει την jpx και βάλατε την 2.2.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά με'γεια μας!!!! Ωραίο Χριστουγεννιάτικο δώρο... (αν και καθυστερημένο)

 

Είναι αλήθεια πάντως οτι εγώ, όπως και πολλοί εδώ μέσα νιώθουν σαν τον Κυρο Γρανάζη με τα τόσα που έχουν κάνει στο κινητό τους....

 

Σοβαρά τώρα.... οι εντυπωσεις είναι πολυ θετικές.... και δεν έχω αντιμετωπίσει κάτι μέχρι τώρα..... Ίδωμεν όμως.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Kαλησερα Κυριοι και καλες γιορτες - καλα φλασσαρισματα σε ολους!

Συνηθως ειμαι παντα σιωπηλος, ψαχνω-διαβαζω-βρισκω δοκιμαζω παντα οτι θελω και με δικη μου ευθυνη!Εξαλου στο συγκεκριμενο thread αν και ειμαι νεος προερχομενος απο wm phone θα δειτε οτι τα post μου ειναι ελαχιστα......

Αλλα τωρα μιας και εχω καποιο χρονο θα γραψω τις εμπειριες μου-γνωσεις μου οσο μπορω ποιο περιεκτικα μιας και βλεπω αρκετους να παιδευεστε με την διαδικασια φλασαρισματος.

Σαν μικρο παιδι μου αρεσει να σκαλιζω πολυ τα τηλεφωνα μου και γι αυτο και τωρα και πριν με το HD2 (βλεπε υπογραφη) το οποιο εχω ακομη αλλαζω συνεχεια roms επειδη ποιο πολυ το βαριεμαι παρα οτι ειναι απαραιτητο.

Λοιπον τον τελευταιο καιρο εχω δοκιμασει αρκετες rom-kerne-themes κλπ

εχω καταληξει οτι οι rom του darky ειναι σχεδον αψογες και δεν χρειαζεται να ταλαιπωρουμαστε με root-lagfix αφου ειναι ηδη prerooted-prelagfixed εκτος απο τις δυο τελευταιες.

Τωρα η V7 νομιζω οτι πραγματικα κενταει και εδω θα μεινω μεχρι να γινει κατι πραγματικια που να αξιζει πολυ περισοτερο αφου δεν εχει ιχνος lag δεν κολλαει πουθενα και ειναι πανεμορφη. Ακομη και χωρις το vodoo ενεργοποιημενο περνεις quadrant γυρω στα 1200!

Γιατι λεω λοιπον κυριοι ασχολειστε με kies - oddin κλπ αφου ειναι πανευκολο πλεον να βαλετε αυτη η οποιαδηποτε αλλη παρομοια rom μεσω του ClockworkMod Recovery?

Εγω δεν εχω ασχοληθει με τα παραπανω εδω και πολυ καιρο!

Η διαδικασια ειναι τοσο απλη και γρηγορη που δεν κραταει πανω απο 4 λεπτα μαζι και καποιο theme για να την κανετε οσο ομορφη και διαφορετικη θελετε!

Αρκει να εχετε το μενού του ClockworkMod Recovery που εχουν ολες οι froyo 2.2 , JPM JPU JPX 2.2.1 κλπ

Και αν ειστε με eclair παλι κανενα προβλημα αφου το κατεβαζετε απο εδω

http://www.fileserve.com/file/mSv8gry

και το οποίο ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΖΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΣΕ: ''update.zip'' και ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΗΝ internal sdcard ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!

Στην συνεχεια κατεβάζουμε την έκδοση της rom που προτιμάμε, που θα είναι ένα zip αρχείο και ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ internal sdcard (δεν χρειαζεται να το μετοονομασουμε αυτο)!

Πλεον ειμαστε ετοιμοι και η διαδικασια ειναι....

1. Μπαίνουμε στο recovery mode κι επιλέγουμε "Apply SDCARD:update.zip" (Μπορεί να χρειαστεί να το κάνετε 2 φορές) και θα εκκινήσει αυτόματα το ''Clockworkmod Recovery''

 

2. Όντας πλέον σε Clockworkmod Recovery, επιλέγουμε το "Install zip from SDCARD", έπειτα το "Choose zip from SDCARD'' και τέλος ''select the ROM zip file'' το οποίο είναι το "Darkys_Raw_Steel_Edition_vX.X_signed.zip''.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στο περιβάλλον του ClockworkMod Recovery, τον ρόλο του επιλογέα έχει το πλήκτρο on/off κι όχι το κεντρικό πλήκτρο!!!

 

 

3. Θ' αρχίσει η διαδικασία, που θα κρατήσει μόλις 2-3', στη διάρκεια της οποίας θα δείτε κάτι μπλε γράμματα, μην μασάτε - είναι μέρος της διαδικασίας.

 

Όταν τελειώσει, απλά πηγαίνετε στην αρχική οθόνη του recovery και επιλέγετε ''reboot system now''.

 

Αυτο ηταν φλασσαρατε με επιτυχια πανω απο οποιαδηποτε rom!

Η ιδια διαδικασια ειναι για να περασουμε οποιο theme θελουμε για αλλαγη εικονιδιων(circle battery-χρωματιστα εικονιδια στην nofication bar κλπ) και ενα αψογο θεμα που προτεινω ειναι αυτο....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=880902

Ελπιζω να μην σας κουρασα και οσο μπορει να βοηθησε αυτο καποιους ειμαι ευχαριστημενος full...............:):)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

..και είμαι έτοιμος να κάνω την αναβάθμιση μόνο με αυτό το κόλπο χωρίς να χρειάζεται να αλλάξω to γαλαξία πρώτα σε jm2 ktl... οι ρυθμίσεις σύνδεσης ιντερνετ κτλ για cosmote μετά το update θα πρέπει να μπούν manual _?

 

φιλε μου τελικα τι γινετε με την περιπτωση σου τα καταφερες η ακομα παλευεις?

 

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την εχω εγω. Αν εχεις καποιος premium account σε κανα hotfile να του τη στειλω να την ανεβασει εκει ωστε να την εχουμε ολοι...

Οπα λαθος. Την JPH θες να πεις μαλλον ε?

 

ναι εχεις δικαιο, την JPH εννοουσα... :O

να ρωτησω και κατι αλλο, το frimware αυτο ειναι, XXJPH η XWJPH?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικαιο, την JPH εννοουσα... :O

να ρωτησω και κατι αλλο, το frimware αυτο ειναι, XXJPH η XWJPH?

 

xwjph...:p

Link to comment
Share on other sites

xwjph...:p

 

δεν μπορω να την βρω ουτε στο samfirmware ουτε στο xda...

μαλλον ειναι καινουρια ρομ...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μονο μεσω kies γινεται μεχρι στιγμης...

 

δεν μπλεκω με Kies, αλλα ουτε και με 2.2 :lol:

απλα καλο θα ηταν να ειναι διαθεσιμη η επισημη ελληνικη ρομ για φλασαρισμα μεσω odin

φανταζομαι καποια στιγμη θα ενημεωθει και το πρωτο ποστ του tyxerakia στο hacks and roots... :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Kαλησερα Κυριοι και καλες γιορτες - καλα φλασσαρισματα σε ολους!

Συνηθως ειμαι παντα σιωπηλος, ψαχνω-διαβαζω-βρισκω δοκιμαζω παντα οτι θελω και με δικη μου ευθυνη!Εξαλου στο συγκεκριμενο thread αν και ειμαι νεος προερχομενος απο wm phone θα δειτε οτι τα post μου ειναι ελαχιστα......

Αλλα τωρα μιας και εχω καποιο χρονο θα γραψω τις εμπειριες μου-γνωσεις μου οσο μπορω ποιο περιεκτικα μιας και βλεπω αρκετους να παιδευεστε με την διαδικασια φλασαρισματος.

Σαν μικρο παιδι μου αρεσει να σκαλιζω πολυ τα τηλεφωνα μου και γι αυτο και τωρα και πριν με το HD2 (βλεπε υπογραφη) το οποιο εχω ακομη αλλαζω συνεχεια roms επειδη ποιο πολυ το βαριεμαι παρα οτι ειναι απαραιτητο.

Λοιπον τον τελευταιο καιρο εχω δοκιμασει αρκετες rom-kerne-themes κλπ

εχω καταληξει οτι οι rom του darky ειναι σχεδον αψογες και δεν χρειαζεται να ταλαιπωρουμαστε με root-lagfix αφου ειναι ηδη prerooted-prelagfixed εκτος απο τις δυο τελευταιες.

Τωρα η V7 νομιζω οτι πραγματικα κενταει και εδω θα μεινω μεχρι να γινει κατι πραγματικια που να αξιζει πολυ περισοτερο αφου δεν εχει ιχνος lag δεν κολλαει πουθενα και ειναι πανεμορφη. Ακομη και χωρις το vodoo ενεργοποιημενο περνεις quadrant γυρω στα 1200!

Γιατι λεω λοιπον κυριοι ασχολειστε με kies - oddin κλπ αφου ειναι πανευκολο πλεον να βαλετε αυτη η οποιαδηποτε αλλη παρομοια rom μεσω του ClockworkMod Recovery?

Εγω δεν εχω ασχοληθει με τα παραπανω εδω και πολυ καιρο!

Η διαδικασια ειναι τοσο απλη και γρηγορη που δεν κραταει πανω απο 4 λεπτα μαζι και καποιο theme για να την κανετε οσο ομορφη και διαφορετικη θελετε! Επισης πρεπει να ειμαι root για να το κανω αυτο?

Αρκει να εχετε το μενού του ClockworkMod Recovery που εχουν ολες οι froyo 2.2 , JPM JPU JPX 2.2.1 κλπ

Και αν ειστε με eclair παλι κανενα προβλημα αφου το κατεβαζετε απο εδω

http://www.fileserve.com/file/mSv8gry

και το οποίο ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΖΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΣΕ: ''update.zip'' και ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΗΝ internal sdcard ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!

Στην συνεχεια κατεβάζουμε την έκδοση της rom που προτιμάμε, που θα είναι ένα zip αρχείο και ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ internal sdcard (δεν χρειαζεται να το μετοονομασουμε αυτο)!

Πλεον ειμαστε ετοιμοι και η διαδικασια ειναι....

1. Μπαίνουμε στο recovery mode κι επιλέγουμε "Apply SDCARD:update.zip" (Μπορεί να χρειαστεί να το κάνετε 2 φορές) και θα εκκινήσει αυτόματα το ''Clockworkmod Recovery''

 

2. Όντας πλέον σε Clockworkmod Recovery, επιλέγουμε το "Install zip from SDCARD", έπειτα το "Choose zip from SDCARD'' και τέλος ''select the ROM zip file'' το οποίο είναι το "Darkys_Raw_Steel_Edition_vX.X_signed.zip''.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στο περιβάλλον του ClockworkMod Recovery, τον ρόλο του επιλογέα έχει το πλήκτρο on/off κι όχι το κεντρικό πλήκτρο!!!

 

 

3. Θ' αρχίσει η διαδικασία, που θα κρατήσει μόλις 2-3', στη διάρκεια της οποίας θα δείτε κάτι μπλε γράμματα, μην μασάτε - είναι μέρος της διαδικασίας.

 

Όταν τελειώσει, απλά πηγαίνετε στην αρχική οθόνη του recovery και επιλέγετε ''reboot system now''.

 

Αυτο ηταν φλασσαρατε με επιτυχια πανω απο οποιαδηποτε rom!

Η ιδια διαδικασια ειναι για να περασουμε οποιο theme θελουμε για αλλαγη εικονιδιων(circle battery-χρωματιστα εικονιδια στην nofication bar κλπ) και ενα αψογο θεμα που προτεινω ειναι αυτο....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=880902

Ελπιζω να μην σας κουρασα και οσο μπορει να βοηθησε αυτο καποιους ειμαι ευχαριστημενος full...............:):)

οταν λες οτι μεταφερουμε το αρχειο zip στην internal sdcard τί εννοεις? οταν δηλαδη συνδεουμε το τηλεφωνο στον υπολογιστη και μας δειχνει το εικονιδιο phone με τον ελευθερο χωρο σε gb απλα εκει το μεταφερουμε ή σε καποιον ειδικο φακελο μεσα? γιατι σε μενα δεν εχει φακελο internal sdcard. Στο ρωταω γιατι εκανα οπως λες τη διαδικασια και λεει ως μηνυμα σφαλματος οτι δεν ειναι υπογεγραμμενο το αρχειο και σταματαει.

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα κι εγώ την αναβάθμιση και όλα κυλούσαν κανονικά μέχρι που τελείωσε η διαδικασία και το κινητό έκανε μόνο του reboot. Από εκεί και μετά αφού δείξει το σηματάκι galaxy S σβήνει η οθόνη και το κινητό δονεί μία φορά και μετά από μερικά δευτερόλεπτα τρεις φορές και αυτό το κάνει συνέχεια χωρίς ποτέ να μπαίνει στην homescreen.

 

Καμιά ιδέα πως να το επαναφέρω στη ζωή χωρίς να χρειαστεί να το στείλω στην αντιπροσωπία;

 

Το κινητό είχε την JM1/JM2 και ήταν rooted, επίσης δεν λειτουργούσε και ο συνδυασμός των τριών πλήκτρων

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

οταν λες οτι μεταφερουμε το αρχειο zip στην internal sdcard τί εννοεις? οταν δηλαδη συνδεουμε το τηλεφωνο στον υπολογιστη και μας δειχνει το εικονιδιο phone με τον ελευθερο χωρο σε gb απλα εκει το μεταφερουμε ή σε καποιον ειδικο φακελο μεσα? γιατι σε μενα δεν εχει φακελο internal sdcard. Στο ρωταω γιατι εκανα οπως λες τη διαδικασια και λεει ως μηνυμα σφαλματος οτι δεν ειναι υπογεγραμμενο το αρχειο και σταματαει.

 

συνδεεις το κινητο ως συσκευη αποθηκευσης με τον υπολογιστη, και μετα πετας το αρχειο αυτο μεσα στην sd το κινητου, οχι μεσα σε καποιο φακελο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Αναβάθμιση Froyo 2.2
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...