Jump to content

Οικιακές συσκευές - Απαντα (Ψυγεία, Πλυντήρια κ.λ.π)


motogr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηγα σημερα μεγαααλη βολτα και τα ειδα ολα τα μαγαζια...στο καρφουρ ειχε τα δικα του αλλα απο τιμες ιδιες με τα επωνυμα.το ιδιο και ψυγειο που ειδα.ιδια τιμη με ιντεζιτ και ζανουσι.στοκ δεν βρηκα κατι σαυτα τα χρηματα.σε συνοικιακα που πηγα βρηκα κατι νιππον κορεατικα αλλα απο τιμη ιδια με τα αλλα.πρακτικερ δεν πηγα γιατι δεν εχετε καλη εντυπωση αλλα στην σελιδα που ειδα και αυτο τα ιδια με τους αλλους.μαλλον ετυχα σε χαλια εποχη και δενε χει προσφορες.εχω περιθωριο καμμια εβδομαδα να δω μηπως μεσα στις εκπτωσεις βγει τιποτα καλη προσφορα,αν και τα ηλεκτρικα-ηλεκτρονικα εχουν τις δικες τους εποχικες προσφορες...

 

εχετε δικιο για το ψυγειο μαλλον διπορτο,το μικρο ειναι λιγο για να βαλεις πραγματα.για πλυντηριο επιμενω οτι το καλυτερο που βρηκα σχεση τιμη μαρκας ειναι η αρχικη μου επιλογη ζανουσι.ψυγειο το πιο φθηνο που βρηκα διπορτο αυτη την εποχη ειναι τα

http://www.kotsovolos.gr/site/household-appliances/fridges/fridges/122379-whirlpool-arc2353

http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/home-appliances/cooling/fridges/indesit-raa-28.php

Edited by mixalis1202
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχουν επίσης ορισμένα καταστήματα που έχουν προσφορα πλυντηριο+ψυγείο+κουζίνα με 600 ευρώ('η εναλλακτικά 200/κομματι)

απο ποια περιοχή είσαι?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μια που μιλατε για πλυντηρια,αγορασαμε εδω και 1 μηνα περιπου καινουριο πλυντηριο ρουχων μαρκας candy 8 κιλων,μετα απο βλαβη του παλιου(το οποιο ηταν πανω απο 20 ετων).Πλενει μια χαρα,δεν εχουμε κανενα παραπονο,ομως τα προγραμματα του για τα βαμβακερα,οταν το πλυντηριο ειναι γεματο, τραβανε αρκετα πολυ σε διαρκεια.Το κανονικο προγραμμα των 40 βαθμων για χρωματιστα βαμβακερα κανει κανα 3ωρο και ετσι, για να αποφυγω την πολυωρη λειτουργεια οταν θελω να πλυνω τα καθημερινα μου χρωματιστα ρουχα το βαζω ή στους 30 βαθμους για ευπαθη βαμβακερα οπου κανει 1 ωρα και 50 λεπτα ή στο προγραμμα 40 βαθμων για αναμεικτα ρουχα(mix and wash) που κανει 2 ωρες περιπου.Στο προγραμμα των 60 βαθμων δε, για εσωρουχα και πετσετες, με γεματο καδο κανει σχεδον 4 ωρες(!!!) και εκει δεν υπαρχει εναλλακτικη αφου αυτο ειναι το μοναδικο προγραμμα 60 βαθμων.Στο παλιο με 4,5 κιλα χωρητικοτητα τα χρωματιστα εκαναν 1,5 ωρα και τα εσωρουχα 2-2,5 ωρες Ειναι συνηθισμενη και φυσιολογικη τοσο μεγαλη διαρκεια σε πλυντηρια μεγαλης χωρητικοτητας?Με το να δουλευει για τοση ωρα δεν καταναλωνει μπολικο ρευμα?Στα δικα σας πλυντηρια ποση ωρα κανουν τα προγραμματα των βαμβακερων? Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

βασικα και εγω με παζαρι που εκανα τοσο θα τα παρω.πλυντηριο + ψυγειο.κουζινα δεν με ενδιαφερει.οποτε καλα ειναι.απλα στις γιορτες ειχαν κανα 20ευρω πιο κατω η καθε συσκευη.οκ,δεν ειναι μεγαλη διαφορα και αποτι μου ειπαν δεν γινονται μεγαλυτερες προσφορες αυτην την εποχη.ισως το καλοκαιρι γιατι δεν εχει κινηση να ειχε μεγαλυτερες προσφορες.

για το πλυντηριο μου ειπε μια πωλητρια οτι για το ποσο διαρκεια θα εχει η πλυση αυτη παιζει ρολο οχι η χωρητικοτητα αλλα οι στροφες δλδ. 1000 και πανω

Link to comment
Share on other sites

τελικά ιντεσιτ είναι το δικό μου.

Το μονο αρνητικο που μπορω να σκεφτω ειναι ο χωρος που μπαινει το απορρυπαντικο.

Ειναι κατασκευασμενο με γωνιες,με αποτελεσμα το απορρυπαντικό στη δική του θήκη και το μαλακτικο στη δική του, να εχουν εισωρησει σε γωνίες και να μενουνς ως υπολείμματα..

εδω και 10 λεπτα προσπαθω να το καθαρισω,ετσι θυμηθηκα και αυτο το νημα....αν καποιος εχει καποια ιδεα,καλοδεχουμενη...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τελικά ιντεσιτ είναι το δικό μου.

Το μονο αρνητικο που μπορω να σκεφτω ειναι ο χωρος που μπαινει το απορρυπαντικο.

Ειναι κατασκευασμενο με γωνιες,με αποτελεσμα το απορρυπαντικό στη δική του θήκη και το μαλακτικο στη δική του, να εχουν εισωρησει σε γωνίες και να μενουνς ως υπολείμματα..

εδω και 10 λεπτα προσπαθω να το καθαρισω,ετσι θυμηθηκα και αυτο το νημα....αν καποιος εχει καποια ιδεα,καλοδεχουμενη...

 

Με οδοντογλυφίδα δοκίμασες?

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι τόσο μακρυές οι οδοντογλυφίδες.

Εβαλα τώρα 2 άδεια(στον κάδο)πλυντήρια, στους 90, ενα με ξύδι και ένα με σόδα.Να δούμε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη του μαλακτικου δεν αφαιρειται?Στο παλιο που ειχαμε,που ο καδος ανοιγε απο πανω, η θηκη του μαλακτικου εβγαινε ολοκληρη και την επλενες με ζεστο νερο.Οι 90 βαθμοι με αδειο πλυντηριο θα καθαρισουν και θα απολυμανουν τον καδο και τις σωληνωσεις αλλα δεν νομιζω το καυτο νερο να φτασει στις θηκες των απορρυπαντικων και να τις καθαρισει απο τα υπολειματα αφου το νερω πεφτει κρυο μεσα στην θηκη του απορρυπαντικου και μετα ζεσταινεται μεσα στον καδο(δεν πεφτει κατευθειαν ζεστο στην θηκη).
Link to comment
Share on other sites

Τα σύγχρονα πλυντήρια με μεγάλους κάδους έχουν μεγαλύτερα σε διάρκεια προγράμματα για την αποδοτικότερη πλύση των ρούχων με ταυτόχρονη οικονομία ρε ρεύμα και νερό. Τα πιο εξελιγμένα έχουν τη δυνατότητα αυξομείωσης του χρόνου πλύσης με την αντίστοιχη επιβάρυνση σε ενέργεια και νερό και σχεδόν όλα έχουν την επιλογή short/quick που πετυχαίνει ανάλογο αποτέλεσμα, χωρίς όμως τη δυνατότητα παραμετροποίησης.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η θηκη του μαλακτικου δεν αφαιρειται?Στο παλιο που ειχαμε,που ο καδος ανοιγε απο πανω, η θηκη του μαλακτικου εβγαινε ολοκληρη και την επλενες με ζεστο νερο.Οι 90 βαθμοι με αδειο πλυντηριο θα καθαρισουν και θα απολυμανουν τον καδο και τις σωληνωσεις αλλα δεν νομιζω το καυτο νερο να φτασει στις θηκες των απορρυπαντικων και να τις καθαρισει απο τα υπολειματα αφου το νερω πεφτει κρυο μεσα στην θηκη του απορρυπαντικου και μετα ζεσταινεται μεσα στον καδο(δεν πεφτει κατευθειαν ζεστο στην θηκη).

τι να σου πω...εκανα μια πλυση στους 90 με ξυδι, μια στους 90 με σοδα, μια στους 60 με ενα κεντημα μεσα και σα να καθαρισε...:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω...εκανα μια πλυση στους 90 με ξυδι, μια στους 90 με σοδα, μια στους 60 με ενα κεντημα μεσα και σα να καθαρισε...:)

 

Χαχαχχααχ....

Περαν της πλακας παντως 2 φορες το χρονο θα βαζεις στη θηκη του απορρυπαντικου 3 κ.σ σοδα,θα τη σπρωξεις οσο πιο μεσα γινεται και θα ριξεις και μισο ποτηρι ξυδι και θα βαλεις μια πληρη πλυση στους 90....το πλυντηριο ετσι διατηρειται σαν καινουργιο :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

τι εχετε να προτεινετε για φουρνο+ματια (αυτονομα κατα προτιμηση) μεχρι το χιλιαρικο το πολυ? :)

 

ειδε η μανα μου σε τοπικο μαγαζι ενα AEG εκει κοντα αλλα δε της σημειωσε ο μαγαζατορας το μοντελο...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Για να ξεθάψω λίγο το thread.

 

Είναι να πάρω ψυγείο. Budget μέχρι τα 600+euro. Για να μην μπλέξω με μοντέλα, μια απορία...Τα hitachi τι λένε σαν ψυγεία (και τα lg, samsung) πλάι στα γνωστά whirpool, sony/pitsos/bosch;;;

 

Σε αυτά τα λεφτά έχω δει και κάτι sharp και αν κρίνω από το δικό μας, έχω πολύ καλή γνώμη για αυτά, απλώς η αντίστοιχη πρόταση της hitachi είναι λίγο πιο μεγάλη σε χωρητικότητα στα ίδια λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

χιτατσι δεν είχα ποτέ, δεν έχω εικόνα.

samsung πήρα πριν ενα μήνα, αυτό http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/SAMSUNG-RL60GEGIH,99452,397717,845221.html?langId=-18 (δεν το πήρα απο μιντια μαρκτ αλλά η τιμή του ήταν 150+ απο αυτή που δίνει τώρα...)

ηταν παραπλήσιο με ενα whirlpool με διαφορές στο εξωτερικό σχέδιο και την τιμή.Το γουιρλπουλ ηταν μικροτερο σε λιτρα στην καταψυξη αλλά ελάχιστη διαφορά.

bosch ειχα πάρει πριν λιγα χρονια.μεσα σε μια βδομάδα ειχε χαλάσει ο "συναγερμός" που είχε αν αφηνες την πορτα ανοιχτη περισσότερο απο ενα λεπτο(?)

 

Αν θελεις οταν καταλήξεις σε μοντελο, πες μου με πμ, να σου πω που μπορεις να το πάρεις φτηνότερα.(ειδικα αν εισαι Θεσσαλονίκη δε θ πληρώσεις και μεταφορικά)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

thnx αλλά δεν είμαι Θεσσαλονίκη.

 

Έχω καταλήξει στο Samsung RL60GEGSW με το -23% και στο Hitachi R-Z470ERU9 (PWH) Pearl White στα 550, και τα 2 τελική τιμή...

 

Τώρα ένα θέμα που με απασχολεί είναι οι διαστάσεις μιας και θα μετακομίσω κάποια στιγμή και δεν ξέρω πια διάσταση σε περιορίζει....Τα ψηλά ή τα 70 άρια σε πλάτος...

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται, πχ σε εμας δεν χωραγε ψηλοτερο ψυγειο αλλα λιγο φαρδυτερο... πρεπει να δεις το σπιτι :p

 

Να πω οτι απο Hitachi εχω γνωμη μονο απο οθονη υπολογιστη που εχει βγει σκυλι, LG κανενα παραπονο σε ψυγειο 7ετιας, Sharp για μενα το επομενο μου (σπιτι εχουμε απο το 95' ενα που εχει παει εξοχικο και αλλο ενα του 8-9)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται, πχ σε εμας δεν χωραγε ψηλοτερο ψυγειο αλλα λιγο φαρδυτερο... πρεπει να δεις το σπιτι :p

 

Να πω οτι απο Hitachi εχω γνωμη μονο απο οθονη υπολογιστη που εχει βγει σκυλι, LG κανενα παραπονο σε ψυγειο 7ετιας, Sharp για μενα το επομενο μου (σπιτι εχουμε απο το 95' ενα που εχει παει εξοχικο και αλλο ενα του 8-9)

 

Kοίτα τα sharp τα έχω σε μεγάλη υπόληψη μιας και το δικό μας έχει ξεπεράσει τα 20έτη και μόνο μια φορά είχε χαλάσει ο ανεμιστήρας που έστελνε ψύξη νομίζω στην συντήρηση. Tελικώς κατέληξα στο hitachi λόγω της εγγύησης (4έτη) και λόγω ότι δεν βρήκα αρνητικά λόγια.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! χάλασε το πλυντηριο της αδελφης μου μάρκας bosh και δεν παιρνει καθολου μπροστα. Αναβει κανονικα, εβαλε τα ρουχα ξεκινησε και σταματησε στην αρχη της πλύσης. Το αδειασε τα επλυνε στο χερι και εκτοτε το πλυντηριο δε γυρνα τον καδο με τίποτε ουτε κανει προσπαθεια πλυσης. Μονο τα λαμπακια ανοιγουν και μετα σιωπή...

σοβαρή βλάβη; μήπως πλακετα; αξίζει να το φτιάξουμε;

Βοsh το ειχε αγοράσει προ 10 ετιας 500 ευρώ

 

Τελικα λεει να παρει καινουργιο. 10 χρονια τα εφαγε τα ψωμια του

https://www.skroutz.gr/s/3054282/Hotpoint-Ariston-WMF822BEU.html

θελει 8κιλο πλυντηριο. Ειχα παρει Ariston μετα απο οδηγιες σας και θελει την ίδια μαρκα. Καλό το παραπάνω σε σχεση με τα λεφτα του;

ο φθηνότερος παραπανω apothiki είναι καλός εμπορος; Το καλό του ειναι οτι το φερνει σπιτι χωρις προκαταβολή και τον πληρωνεις σπιτι αντικαταβολή χωρις καμια επιβάρυνση

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα. Όποιος έχει παρόμοια εμπειρία ας βοηθήσει. Ή αν έχουμε κανέναν ψυκτικό στη παρέα ακόμη καλύτερα.

Έχω δύο βδομάδες τώρα πήρα καινούριο ψυγείο samsung RB31FERNDSS. Ο λόγος που κατέληξα ήταν και ο βασικότερος, αθόρυβο όπως έλεγε η εταιρεία, 39db και αυτό με έκανε να το ξεχωρίσω απο τα υπόλοιπα. Κανει απίστευτο θόρυβο αλλα όλη μέρα και νύχτα συνεχόμενα. Μπορεί να σταματήσει τελείως για κανένα τέταρτο και μετά πάλι τα ίδια. Το ψυγείο βρίσκεται στο κέντρο του σπιτιού, ενιαίο σαλόνι κουζινα και δίπλα μπάνιο και δωμάτιο. Με έπιασε πονοκέφαλος και έχω να κοιμηθώ απο εκείνη την ημέρα. Επικοινωνώ κάθε μέρα με τη samsung και μου στείλανε τεχνικό ο οποίος λέει δεν άκουσε τίποτα το περίεργο. Τραβάω βίντεο και τους το στέλνω, το ψυγείο έκανε σαν τρακτέρ κυριολεκτικά. Έχω επικοινωνήσει καμια 20αρια φορές με την εξυπηρέτηση πελατών και μια τρύπα στο νερό συνέχεια "καταλαβαίνουμε το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να στείλουμε τεχνικό". Δεν μπορώ να επικοινωνήσω με κάποιον υπεύθυνο παρα μόνο με υπαλλήλους στο τηλεφωνικό κέντρο. ΟΙ τεχνικοί λένε ότι το inverter το μοτερ κάνει έτσι. ΟΠότε κι εγώ λοιπόν εξαπατήθηκα με το "αθόρυβο" κατα τ'άλλα ψυγείο με τα 39db. Επικοινωνησα με Κλαδική διεύθυνση βιομηχανικης πολιτικης και μου είπαν να προχωρήσω, πήρα το 1520 προστασία καταναλωτή και ετοιμάζω email για καταγγελία εφόσον με έχουν γραμμένη κανονικότατα στη samsung. Να περιμένω κάτι απο αυτό; Μου είπαν πως πολλοί με παρόμοια περίπτωση έχουν δικαιωθεί και του έκαναν αντικατάσταση. Εάν όμως δεν δικαιωθώ (γιατί αυτοί θα βρούνε χίλιες δυο προφάσεις να μην κάνουν αντικατάσταση) υπάρχει τρόπος να γίνει κάποια μετατροπή στον συμπιεστή ή το μοτέρ να σταματήσει να κάνει σαν τρακτερ που κατάπιε εκατοντάδες τζιτζίκια;|

 

Δείτε τα βίντεο που τους έχω στείλει και η απάντηση που έλαβα ήταν "και που ξερουμε αν αυτο είναι το συγκεκριμένο και είναι δικό σου και κάνει όντως έτσι;" Δείτε λοιπόν και πείτε μου αν μπορούσατε να ηρεμίσετε με αυτό το πράγμα στο σπίτι σας.

https://www.youtube.com/watch?v=QVc1tcW0dJM

ΚΙ εδώ ακούτε το μοτερ του επι μονίμου βάσεως. Και δεν τράβηξα τον θόρυβο στη φουλ λειτουργεία του.

Link to comment
Share on other sites

Με το κατάστημα που το αγορασες επικοινώνησες; Τι σου ειπαν;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

τελικά ιντεσιτ είναι το δικό μου.

Το μονο αρνητικο που μπορω να σκεφτω ειναι ο χωρος που μπαινει το απορρυπαντικο.

Ειναι κατασκευασμενο με γωνιες,με αποτελεσμα το απορρυπαντικό στη δική του θήκη και το μαλακτικο στη δική του, να εχουν εισωρησει σε γωνίες και να μενουνς ως υπολείμματα..

εδω και 10 λεπτα προσπαθω να το καθαρισω,ετσι θυμηθηκα και αυτο το νημα....αν καποιος εχει καποια ιδεα,καλοδεχουμενη...

 

Ζεστό νερό, ξυδι + λιγο απορυπαντικό και μια παλαιά οδοντόβουρτσα. Σε όσα πλυντήρια έχω δει οι σαπουνοθήκες βγαίνουν και πλένονται

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα. Όποιος έχει παρόμοια εμπειρία ας βοηθήσει. Ή αν έχουμε κανέναν ψυκτικό στη παρέα ακόμη καλύτερα.

Έχω δύο βδομάδες τώρα πήρα καινούριο ψυγείο samsung RB31FERNDSS. Ο λόγος που κατέληξα ήταν και ο βασικότερος, αθόρυβο όπως έλεγε η εταιρεία, 39db και αυτό με έκανε να το ξεχωρίσω απο τα υπόλοιπα. Κανει απίστευτο θόρυβο αλλα όλη μέρα και νύχτα συνεχόμενα. Μπορεί να σταματήσει τελείως για κανένα τέταρτο και μετά πάλι τα ίδια.

 

....

.....

....

 

Θα πρότεινα τις παρακάτω ενέργειες ΑΜΕΣΑ

 

1) Επικοινωνία με το κατάστημα αν εισαι εντος 14 ημερων από την ημερομηνια αγοράς μπορεις να το επιστρέψεις και να πάρεις άλλο ή τα λεφτά σου

2) Kαταγγελία στην διευθυνση καταναλωτή

2) Email στα κεντιρκά της Samsung & στην εδώ αντοπροσωπεία με κοινοποίηση στην διεύθυνση καταναλωτή (ΓΓ Καταναλωτή), στο οποίο θα περιγράψεις επακριβώς το πρόβλημα με όλες τις λεπτομέρειες απαιτώντας (χωρίς ακρότητες) άμεση επιλυση του προβλήματός σου (Μιλησε και με κανένα δικηγόρο αν σου είναι εύκολο)

 

Αν αυτά δεν φέρουν αποτέλεσμα το επόμενο βήμα θα είναι να συνεννοηθείς με ένα δικηγόρο για τις περαιτέρω ενέργειες που πρέπει να κάνεις..

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με το κατάστημα που το αγόρασα απο την 3η μέρα κιόλας και μου είπαν πως θα αφαιρέσει αυτόματα 80-100€ δηλαδή το πήρα 420 θα πάει 320-340€και συν άλλα 100€ που πρέπει να δώσω να πάρω κάτι άλλο (γιατί ήταν το πιο φθηνό και σε προσφορά) πάμε σύνολο 200€ επιπλέον, μόνο και μόνο επειδή χρησιμοποιήθηκε έστω αυτές τις μέρες λέει ότι γίνεται η μείωση της τιμής... Πρέπει να πέρασαν οι 14 νομίζω σήμερα είναι η 15η μέρα κιόλας. Δεν το επέστρεψα όμως γιατί δεν μου βρίσκονται 200€ και να πάρω ένα ότι να ναι που έχει το συγκεκριμένο κατάστημα, γιατί επιστροφή χρημάτων δε γίνεται μου είπε εκτός και αν πάρουν εντολή απο την samsung αποζημίωση,αλλιώς θα το έκανα και θα έπαιρνα απο αλλού. Έτσι λοιπόν το άφησα μιας και δεν μου βρίσκονται και είπα να συνεχίσω με καταγγελία στη ΓΓ Καταναλωτή.

Με τη samsung έχω επικοινωνήσει και με email και με τηλέφωνα και με τεχνικούς και όλο στα ίδια, μια τρύπα στο νερό. Καμία σημασία δε μου δίνουν και παπαγαλίζουν τις ίδιες φράσεις. "Μιλήστε με τον τεχνικό, να σας στείλουμε τεχνικό".

Τώρα το να βάλω δικηγόρο θα έχει μια διαδικασία και θα πληρώσω κάποια χρήματα και αυτό φοβάμαι, ενώ με την καταγγελία στη ΓΓ Καταναλωτή δεν θα μου κοστίσει.

Επειδή απο βδομάδα έχω κανονίσει να φύγω διακοπές, λέω να κάνω την καταγγελία μόλις επιστρέψω να ημερίοσω λίγο αλλιώς θα την έκανα άμεσα απλά μου είπαν πως πρέπει να είμαι εδώ εντός 10 ημερών να παρακολουθώ την εξέλιξη και για να με ειδοποιήσουν να στειλουν ίσως κάποιον τεχνικό-υπάλληο να το ελέγξει.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται, κανονικά θέλει 20 πόντους λέει εγώ το έχω τελείως έξω, φτάνει τους 30 πόντους απο τον τοίχο αλλα τπτ. Δεν φταίει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται, κανονικά θέλει 20 πόντους λέει εγώ το έχω τελείως έξω, φτάνει τους 30 πόντους απο τον τοίχο αλλα τπτ. Δεν φταίει αυτό.

 

Αν δεν βγαζεις ακρη με Ελλαδα, ενα mail στη Samsung Group, με cc σε Ελλαδας και καταστημα αγορας για το τι εχει συμβει και θα δεις για ποτε θα λυθει το θεμα σου.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...