Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το android θελει γκαζια,το ipod παλι με τουζλα ios οχι.Στα ανδροιδες εχουμε εφαρμογες να τρεχουνε μονες τους χωρις να το ζηταει ο χρηστης με αποτελεσμα το κινητο να αρχισει να ζοριζεται μετα απο καποια ωρα

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το android θελει γκαζια,το ipod παλι με τουζλα ios οχι.Στα ανδροιδες εχουμε εφαρμογες να τρεχουνε μονες τους χωρις να το ζηταει ο χρηστης με αποτελεσμα το κινητο να αρχισει να ζοριζεται μετα απο καποια ωρα

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

αν του κανεις jailbreak πολλες εφαρμογες τρεχουν background σε καθε ξεκινημα.Και μενα lagarei οταν κανω multitask λογω των 256 ram αλλα τουλαχιστον παιζει ολα τα παιχνιδια χωρις να κολλαει με μονο 600 επεξεργαστει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε ρε παιδιά να μου πείτε δλδ τι βαριές εφαρμογές και παιχνίδια υπάρχουν στο android γιατί το iPod που έχει 600 επεξεργαστη κ 256 ram παίζει Όλα τα παιχνίδια του app store π δεν συγκρινονται με το android

 

Το θέμα είναι το fine tuning της συσκευής-λειτουργικού. Στα iPhone - iPad - iPod οι προδιαγραφές είναι συγκεκριμένες. Πολλά εξαρτήματα είναι ίδια. Έχουμε να κάνουμε με 5-6 συσκευές της ίδιας εταιρίας άρα κάνει φοβερό optimization.

 

Στο Android έχουμε καμία 200 συσκευές από 100€ έως 700€ από καμία 20 κατασκευαστές με διαφορετικά εξαρτήματα.

 

Απλά τα πράγματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγο πήρα τηλέφωνο σε κατάστημα wind της θεσσαλονίκης και μου είπαν ότι την τρίτη θα τους στείλουν από αθήνα το κινητό. Έκανα και κράτηση συσκευής μάλιστα. Λογικά το κινητό θα είναι διαθέσιμο αθήνα αν όχι από σήμερα αύριο.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά το κινητό θα είναι διαθέσιμο αθήνα αν όχι από σήμερα αύριο.

Εμένα μου είπαν ότι η απεργία έληξε σήμερα το πρωί, οπότε θα εφοδιαστούν με το τηλέφωνο τρίτη ή τετάρτη και στην Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

Nεωτερα....το δοκιμασα και λιγο σαν gps με γνωστο προρραμμα.....δεν τα πηγε και ασχημα στον τομεα αυτο.Σχετια γρηγορα κλειδωσε αλλα και εχαν ετο σημα παλι σχετικα ευκολα,εκει που ενα κανονικο gps δεν εχει προβλημα....καλα μην τα θελουμε και ολα ....ειπαμε.......

Η οθονη του παντως εινα παρα πολυ καλη σε φωτειν-χρωματα-κορεσμο.

Και η αποκρισγ στις εντολες μου αμεση.Μια χαρα γραφεις και τα sms γρηγορα και χωρις πολλα ακυρα χτυπηματα.

Αλλα το κινητο θα φυγη για το service μιας και εχει θεμα μαλλον.....

Δεν μπορει να κολλαει η οθονη στα καλα καθουμενα.......και να θελει restart...

κατι δεν παει καλα.

 

Ολα τα παραπανω ειναι προσωπικές αποψεις,και το κινητο δεν ειναι το Ελληνικο.

Ισως αυτο που ερθει εδω να ειναι πολυ καλυτερο στα παντα δεν ξερω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε περιφερειακό κατάστημα της Θεσσαλονίκης ρώτησα και σκέφτηκα να ρωτήσω μιας και ο υπάλληλος ήταν εξαιρετικά εξυπηρετικός με Αθήνα τι γίνεται για νας πω και μου είπε, όπως προανάφερα, ότι είναι πολύ πιθανό σε κεντρικά αθηναικά καταστήματα να το έχουν, αφού στην θεσσαλονίκη περιμένουν παραλαβή από τις αποθήκες στην αθήνα, θα ήταν και εδώ παρασκευή αλλά λόγω απεργίας δεν νομίζω κανένας να πληρώνει εξτρά ή να θέλει κανείς να μεταφέρει και να γυρνάει σπίτι ξημερώματα Μ. Σαββάτου.
Link to comment
Share on other sites

και εγω ρωτησα σε 2 στη θεσ/νικη και μουν ειπαν ακριβως τα ιδια για τριτη (ενω ειμαι ηδη σε standby απο ενα ακομα καταστημα απο τις αρχες τισ βδομαδας)
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου,το huawei x5 section στο xda-developers ειναι πλεον γεγονος!Ηδη εγινε overclocked στα 1056mhz,περαστηκε custom recovery και φυσικα αλλαχθηκε και ο bootloader μιας και η huawei τον εχει ξεκλειδωτο!Και γ@μω!Αφτα ειναι γουστα!

Κατι τελευταιο.Μια απλη τοποθετηση.η αξιοπιστια οποιασδηποτε ηλεκτρονικης-μηχανικης συσκευης ανεξαρτητου χρηματικου ευρους ,ειναι θεμα τυχης.ΚΑΜΙΑ δεν ειναι ιδια με την αλλη της ιδιας μαρκας και τυπου.

Σε οποιο φορουμ και να μπεις,οι αποψεις για την εκαστοτε συσκευη ειναι μοιρασμενες.Καποιοι την λατρευουν και αλλοι κλαινε τα λεφτα τους.Ειτε αυτο αφορα μια πεταμενη κινεζια ειτε high-end αμερικανια.

Προσωπικα θα το τσιμπησω το κινητο οποτε το βρω διαθεσιμο και δε πα να βγει και πατατα.....που πιστευω πως δεν θα'ναι...

Μην μασατε,μπορει να ειναι κινεζικο αλλα η huawei δεν ειναι τυχαια εταιρεια...

 

Sent using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενα ενδιαφέρον φυλλαδιάκι σχετικά με το Ndrive : :shifty:

 

(φωτό λίγο μάπα, απο blade)

 

http://img269.imageshack.us/i/img20110422000934.jpg/

http://img9.imageshack.us/i/img20110422000749.jpg/

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από αύριο εμείς που είμαστε αττική και έχουμε "μιλήσει" με τα άτομα των καταστημάτων της περιοχής μας θα τα έχουμε;
Link to comment
Share on other sites

Οποίος το πάρει ας πει δυο Λογακια για την κατασκευή(όπως το καπάκι π λένε μερικοί) και αν υπάρχουν κολληματα κατα τη χρήση και γενικά οτι άλλο μπορει
Link to comment
Share on other sites

Eγω πήρα πριν στο υποκατάστημα της περιοχής μου και μου είπαν πως ουτε που τους εχουν ενημερώσει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πήρα τηλέφωνο σε ένα κατάστημα WIND(Πάτρας) να ρωτήσω και μου είπαν

''αν το κλείσετε σήμερα θα το έχετε σε 2 - 3 ημέρες'' όποτε πάμε για μετά Πάσχα… :(

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

μολις μιλησα με καταστημα της περιοχης μου δεν το εχουν και δεν εχουν ουτε ημερομηνια αφιξης στο μαγαζι τους.
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη τους ηρθε ενημερωση λεει και θα είναι διαθέσιμο την Τρίτη....

 

H τιμη των htc trophy και lge900 είναι 200 ευρώ δειτε το στο site της vodafone.το trophy είναι μπομπα σε design και χαρακτηριστικά αλλα έχει wp7

Link to comment
Share on other sites

H τιμη των htc trophy και lge900 είναι 200 ευρώ δειτε το στο site της vodafone.το trophy είναι μπομπα σε design και χαρακτηριστικά αλλα έχει wp7

 

παιδια ας μεινουμε στο θεμα μας το οποιο ειναι το huawei. ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αφηστε το για την τριτη. εχει γεμισει ολο το νημα για το αν το πηρε κανεις και τι λενε ολα τα καταστηματα της ελλαδος. ενταξει sorry αλλα κατανταει και κουραστικο. φιλικα

 

αντε καλη ανασταση :!:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...