Jump to content

Vodafone Full Σήμα


sportguy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μια απλή ερώτηση. Το full σήμα τί το θέλετε? Δεν έχετε καλό σήμα? Γιατί αν δεν έχεις καλό σήμα και το αποδείξεις τότε θα σου το δώσουν δωρεάν! Γι αυτό έχει βγεί η συσκευούλα όχι για να τα δίνουν χωρίς λόγο!!

 

Λες να έχω καλό σήμα και να το θέλω έτσι για πλάκα ? Εκεί που είναι το γραφείο μου δεν έχει καθόλου σήμα. Για να μην λέω ψέματα...σε μερικά σημεία έχει 1 γραμμή αλλά δεν μπορείς να μιλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 386
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εστω οτι εχω ενα θρι τζι κινητο (ο,τιδηποτε δικτυο) και κανω κληση στο 112. Αν δεν υπαρχει αλλη καλυψη, θα συνδεθει στο full σημα μηχανημα της βοντα;;

 

ΝΑΙ, δεν θα έχεις πρόβλημα, ακόμα και SIM να μην είχες μέσα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

πΡΙΝ 4-5 ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ!!!

Εφτασε προχτες και απο χτες παιζει στην Δουλεια μου!Ειχα τεραστιο προβλημα με ολες τις εταιριες και ανυπρκτο σημα 3 g!μετα βιας μιλουσα με Βοντα στο GSM!Απο χτες λοιπον εχω φουλ σημα εγω η υπαλληλος μου και ενα μεγαλο κομματι της πελατιας μου!

Με βολεψε απιστευτα,ειναι τελειο οσο αφορα την ταχυτητα-ποιοτητα!Ακαριαια συνδεεται και δε μου δημιουργει κανενα προβλημα.

 

Εχανα ενα σωρο χρηματα απο κλησεις που δεν δεχομουν για δουλεια,τωρα πια οι πελατες μου θα με βρισκουν παντα!Επισης θα μιλω δωρεαν μεσω του αν λιμιτεντ με την υπαλληλο μυ και δε θα χρεωνω το σταθερο!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απ οτι καταλαβα πιανεις βονταφον οπου και να εισαι αρκει να εχεις adsl.

 

Θεωρητικα αν το παρεις μαζι σου στο εξωτερικο και το συνδεσεις στο ιντερνετ θα μπορεις να μιλας χωρις να χρεωνεσαι με roaming, σωστα;

 

Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω με τους ορους χρησης που λενε νομιζω οτι πρεπει να το εχεις σε συγκεκριμενη διευθυνση που εχεις δηλωσει κιολας.

 

edit

To VODAFONE FULL ΣΗΜΑ δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί εκτός Ελλάδος.

Δεν επιτρέπεται η πώληση ή μεταβίβαση του VODAFONE FULL ΣΗΜΑ σε άλλο πρόσωπο. Επιπλέον δεν επιτρέπεται η μεταφορά του VODAFONE FULL ΣΗΜΑ σε διαφορετική διεύθυνση εγκατάστασης και λειτουργίας του VODAFONE FULL ΣΗΜΑ από αυτή που δήλωσε ο συνδρομητής στη VODAFONE. Σε περίπτωση που ο συνδρομητής επιθυμεί τη μεταφορά του θα πρέπει να το δηλώσει εγγράφως στη VODAFONE. Σε περίπτωση αλλαγής της διεύθυνσης ή/και μεταφοράς του VODAFONE FULL ΣΗΜΑ σε διαφορετική διεύθυνση από αυτή που έχει δηλωθεί χωρίς προηγούμενη ενημέρωση της VODAFONE, η VODAFONE θα διακόπτει τη λειτουργία του VODAFONE FULL ΣΗΜΑ.

 

οποτε μαλλον τσαμπα χαρηκα!!:(

Edited by SagoniasSlutRose
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα πιανεις βονταφον οπου και να εισαι αρκει να εχεις adsl.

 

Θεωρητικα αν το παρεις μαζι σου στο εξωτερικο και το συνδεσεις στο ιντερνετ θα μπορεις να μιλας χωρις να χρεωνεσαι με roaming, σωστα;

 

Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω με τους ορους χρησης που λενε νομιζω οτι πρεπει να το εχεις σε συγκεκριμενη διευθυνση που εχεις δηλωσει κιολας.

 

edit

 

 

 

οποτε μαλλον τσαμπα χαρηκα!!:(

 

Οσοι ειναι συνδρομητες NOVA γνωριζουν οτι τα ιδια ακριβως γραφει και για συνδρομητες εκτος Ελλαδος.Πρεπει να δηλωθει διευθηνση στην Ελλαδα αλλιως δεν μπορεις να παρεις το πακετο.Φυσικα Ελληνες που ζουνε εξω αγοραζουν ευκολοτατα πακετο ΝΟΒΑ δηλωνωντας τοπο κατοικοιας στην Ελλαδα και τα παιρνουν Εξω. Δεν ξερω τεχνολογικα πως μπορει το full Σημα να γνωριζει που εχει συνδεθει ... μεσω ip? δυναμικες οι πιο πολλες .... μεσω της γραμμης τηλεφωνου? ισως..Εκτος και το εχουν κλειδωμενο μονο για δουλευει με ελληνικους ISP και οχι με ξενους πχ αν δει οτι συνδεθηκε μια συσκευη VAG σε ξενο provider κλειδωνει.. μαλλον η πιο λογικη εξηγηση

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνεις εξαρχής μέσω ποιου (ελληνικού) παρόχου θα λειτουργεί. Αν αλλάξεις πάροχο, ξαναδηλώνεις μέσω MyAccount τον νέο (ελληνικό) πάροχο.
Link to comment
Share on other sites

Οσοι ειναι συνδρομητες NOVA γνωριζουν οτι τα ιδια ακριβως γραφει και για συνδρομητες εκτος Ελλαδος.Πρεπει να δηλωθει διευθηνση στην Ελλαδα αλλιως δεν μπορεις να παρεις το πακετο.Φυσικα Ελληνες που ζουνε εξω αγοραζουν ευκολοτατα πακετο ΝΟΒΑ δηλωνωντας τοπο κατοικοιας στην Ελλαδα και τα παιρνουν Εξω. Δεν ξερω τεχνολογικα πως μπορει το full Σημα να γνωριζει που εχει συνδεθει ... μεσω ip? δυναμικες οι πιο πολλες .... μεσω της γραμμης τηλεφωνου? ισως..Εκτος και το εχουν κλειδωμενο μονο για δουλευει με ελληνικους ISP και οχι με ξενους πχ αν δει οτι συνδεθηκε μια συσκευη VAG σε ξενο provider κλειδωνει.. μαλλον η πιο λογικη εξηγηση

Το VFΣ έχει τη δυνατότητα να βλέπει το εξωτερικό (macro) δίκτυο, έτσι ώστε να συνεργάζετε σε περίπτωση hand-over (μεταφορά κλήσης φωνής ή βίντεο ή σύνδεσης δεδομένων από το VFΣ στο macro δίκτυο).

 

Συνεπώς γνωρίζει τις γειτονικές κεραίες, συνεπώς μπορεί να γνωρίζει και τα εξωτερικά δίκτυα.

Άρα, μπορούν να το καταλάβουν.

 

Επίσης, η Vodafone γνωρίζει τα IP blocks που δίνουν οι ελληνικοί πάροχοι internet. Οπότε είναι πανεύκολο να κόψει όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπάρχει περίπτωση να το δώσει και για καρτοκινητό; Τον αριθμό τον έχουμε πάνω απο 15 χρόνια... Δε θέλω να φύγω από την Cosmote στα συμβόλαια γιατί είναι η μόνη που έχει τόσο καλό σήμα στους χώρους που κινούμαι, τουλάχιστον εγώ...
Link to comment
Share on other sites

Οταν χρησιμοποιούμε 3G data και αυτά περνάνε μέσω VAG, τι ακριβώς γίνεται? Μας χρεώνει η Vodafone?
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mπαινοντας στο Μy account και πατωντας στην επιλογη Vodafone Full Σήμα,εχει απλα μια φορμα να την συμπληρωσω...δεν διευκρινιζει ποσο λεφτα θα δωσω πχ....σολους ετσι ειναι ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
εγω παιδες εχω αλλο θεμα.ολα οκ με την συσκευη αλλα παει και που ριχνει το wifi του ρουτερ,μου κανει συνεχεια ρεσταρτ το wifi του!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Mπαινοντας στο Μy account και πατωντας στην επιλογη Vodafone Full Σήμα,εχει απλα μια φορμα να την συμπληρωσω...δεν διευκρινιζει ποσο λεφτα θα δωσω πχ....σολους ετσι ειναι ?

 

150€ έχει το vag

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία ξεκινάει τον προηγούμενο Απρίλιο όταν αποφάσισα να μετακινηθώ από την Cosmote στην Vodafone μιας και οι περισσότεροι φίλοι μου έχουν Vodafone.

Αγοράζω λοιπόν κανονικά ένα νέο κινητό με σύνδεση κλπ κλπ. Από εκεί ξεκινάνε όλα τα στραβά και ανάποδα στο σπίτι μου στο κέντρο της 2ης μεγαλύτερης πληθυσμιακής περιοχής για να μιλήσω στο κινητό πρέπει να βρίσκομαι στο παράθυρο κρεμασμένος και να εύχομαι να μην φυσήξει και χάσω το σήμα….

 

Σκέφτομαι εντάξει κάποιο πρόβλημα θα υπάρχει ας κάνω υπομονή, μέγα λάθος μέχρι τον Αύγουστο τα ίδια. Αφού λοιπόν πλέον δεν πήγαινε άλλο επικοινωνώ με την Vodafone και μου απαντάνε τα γνωστά θα προωθήσουμε το πρόβλημα σας κλπ κλπ, καλοπροαίρετος και πάλι περιμένω μέχρι που μου στέλνουν ένα sms για να αγοράσω το τότε Vodafone full σήμα με 120e, προφανώς και παραπονέθηκα που έπρεπε να πληρώσω για έχω το αυτονόητο αλλά η κοπέλα που με «εξυπηρετούσε» απλώς άκουγε….

 

Μετά από κάποιες μέρες επικοινώνησε μαζί μου ένας τεχνικός της Vodafone με πολύ τουπέ ύφος και όλα τα παρελκόμενα και μου είπε λίγο πολύ ότι φταίω εγώ για την μη ύπαρξη σήματος αφού κάτοικοι της περιοχής μου κάποια στιγμή κατέβασαν μία κεραία. ‘Όταν λοιπόν άρχισα και φώναζα πλέον χάθηκε το όλο τουπέ κλπ αλλά λύση μηδέν. Τότε ήταν που αποφάσισα να πάρω κι ένα καρτοκινητό cosmote τουλάχιστον να μπορούσα να έχω κινητό στο σπίτι μου κι το άφησα εκεί……

Μέχρι σήμερα που είπα να ξαναρωτήσω στο κατάστημα της περιοχής μου και μαθαίνω το υπέρτατο ότι το πρόβλημα υπάρχει από τον προηγούμενο Φεβρουάριο το έχουν κι αυτοί κλπ κλπ και ότι η λύση είναι πάλι το Vodafone Full σήμα αλλά δυστυχώς δεν δικαιούμαι κάποια έκπτωση για την συσκευή που πλέον έχει 150ε και με προέτρεψαν να πάρω το 1830 μπας και μου δώσουν κάποια έκπτωση αυτοί. Μετά λοιπόν από ένα 20λεπτο τηλέφωνο επίσκεψη σε άλλο κατάστημα ξανά τηλέφωνο αποτέλεσμα μηδέν.

 

Και ρωτάω:

Α) από την στιγμή που ήξεραν το πρόβλημα γιατί δεν με ενημέρωσαν ότι στην περιοχή που δηλώνω σαν σπίτι μου υπάρχει μεγάλο πρόβλημα;

Β) γιατί να είμαι αναγκασμένος να πληρώσω επιπλέον για κάτι που πληρώνω ήδη για να έχω;

Γ) Γιατί διαφημίζουν 99.9% Πληθυσμιακή κάλυψη ψευδός;

 

Πηγή: tro-ma-ktiko.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Πηγή: tro-ma-ktiko.blogspot.com

 

A. Γιατί η κάλυψη είναι ένα πολύ δυναμικό μέγεθος και με μεγάλη διακύμανση. Το μήκος κύματος στο 3G είναι της τάξεως των εκατοστών, μπορεί 1μ παρακάτω να έχει διαφορετικό σήμα λόγω διαφορετικής υπέρθεσης των ραδιοκυμάτων. Επίσης, γιατί θεωρούν όλοι ότι υποβάλλοντας ένα αίτημα ή φωνάζοντας στην εξυπηρέτηση πελατών θα αποκτήσουν σημα; Οι περιοχές με χαμηλό σήμα είναι γνωστές και η εταιρείες αν δεν κάνουν κάτι για αυτό δεν είναι γιατί δεν ενδιαφέρονται ή γιατί δεν έχουν λεφτά.

 

Β. Πληρώνεις για τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες, όπου υπάρχει σήμα. Όπου δεν υπάρχει σήμα, δεν πληρώνεις τίποτα γιατί δεν χρησιμοποιείς και τίποτα. Οπότε, δεδομένης της απουσίας σήματος, η Vodafone είναι η μόνη που σου δίνει μια εναλλακτική. Αυτό θα έπρεπε να το εκτιμήσεις.

 

Γ. Μάλλον πρέπει να κάτσεις να δεις τι εννοείται με τον όρο "πληθυσμιακή κάλυψη". Προφανώς δεν εννούν κάθε δωμάτιο κάθε σπιτιού. Και σίγουρα δεν εννοούν ότι θα υπάχει κάλυψη ακόμη και σε περίπτωση καννιβάλων κατοίκων που ξηλώνουν κεραίες.

 

 

Απορώ με την αφέλεια ορισμένων, εκμεταλλευόμαστε την ελευθερία έκφρασης και το τι μαργαριτάρια έχω διαβάσει κατά καιρούς δεν περιγράφεται. Από παντελή άγνοια του τι σημαίνει τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες (περιμένω να έχω ταχύτητες σαν το ADSL μου παντού ή περιμένω να δουλεύουν όλα τα κινητά ακόμη και σε περίπτωση κατακλυσμιαίων καταστροφών όπως σεισμοί) μέχρι του ότι οι κεραίες προκαλόύν καρκίνο.

 

ΥΓ: Στο θέμα μας, το Vodafone Full Σήμα μάλλον κοστίζει πολύ περισσότερο από 150€ αν διαβάσει κανείς για την τεχνολογία FemtoCells θα καταλάβει ότι δεν είναι ένα χαζοκούτι αλλά η αιχμή της τεχνολογίας. Και όχι, δεν θα έπρεπε να δίνεται τσάμπα, είναι μια επιπλέον δυνατότητα, για την οποία η Vodafone έχει κάνει μεγάλες επενδύσεις για να την υποστηρίξει. Είναι μια δυνατότητα, εναλλακτική, όχι υποχρεωτική. Αν θες την εκμεταλλεύεσαι, κανείς δεν σε υποχρεώνει.

Edited by damokles

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα πήρες όλα σβάρνα αγαπητέ.

Συμφωνώ για το FemtoCell ότι πρέπει να δίνεται σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας, όπου νομίζει ότι θα τους αποφέρει μεγαλύτερο κέρδος.

Εκεί που είναι φάουλ όμως η Vodafone είναι στην ενημέρωση. Εφ' όσον έχει την πλήρη διεύθυνση του συνδρομητή θα έπρεπε να ενημερώνει την στιγμή της σύνδεσης για την κατάσταση του ραδιοδικτύου της στην διεύθυνση αυτή. Πόσο καλά θα πιάνει και το 2G και το 3G και τι ταχύτητες 3G αναμένεται να έχει ο συνδρομητής εκεί. Τι υπηρεσίες δηλαδή θα μπορεί να χρησιμοποιεί και τι όχι.

Ακόμα, θεωρώ ότι κατά τα πρότυπα των ΗΠΑ, πρέπει να πιέσουμε συλλογικά σαν myphone την ΕΕΤΤ ώστε οι εταιρείες κινητής να υποχρεώνονται να παρέχουν online πλήρεις χάρτες κάλυψης GSM, GPRS, EDGE, HSDPA ανά ταχύτητα, με δεδομένα το πολύ μια εβδομάδα παλιά, που θα αποτυπώνουν το επίπεδο της κάλυψης (κλίμακα 1-5) σε επίπεδο δρόμου.

Προσωπικά θεωρώ κάθε άλλη ενημέρωση κάλυψης απαράδεκτη εμπορική πρακτική. Σου πουλάνε κάτι που δεν ξέρεις αν θα σου είναι χρήσιμο όταν θες να το χρησιμοποιήσεις.

Και μην νομίζεις ότι αυτές οι πρακτικές είναι τόσο ξένες για την Ελλάδα. Σου θυμίζω ότι όταν ο OTE ξεκίνησε την OTEnet αρνούνταν να κάνει αναβάθμιση κυκλωμάτων εξωτερικού στην Forthnet για πολλούς μήνες ώστε να προωθήσει την OTEnet. Η Forthnet τότε, προς τιμή της, είχε κλείσει τις εγγραφές νέων συνδρομητών ώστε το δίκτυό της να μην υπερφορτωθεί και χάσει τη φήμη του καλύτερου.

Και κάτι τελευταίο. Αν στη διεύθυνση μόνιμης κατοικίας σου δεν σου παρέχουν κάλυψη, τότε πληρώνεις υπηρεσίες (πάγια ή λήγει ο χρόνος μέχρι την επόμενη υποχρεωτική ανανέωση χρόνου ομιλίας). Εκεί είναι πάλι φάουλ και το ξέρουν. Γι αυτό έβαλαν όρο στα συμβόλαια ότι αποδέχεσαι ανεπιφύλακτα την κάλυψη της εταιρείας, οποιαδήποτε στιγμή, και ιδιεταίρως στην διεύθυνση κατοικίας σου.

 

Edit: Δείτε πως είναι οι σοβαροί χάρτες κάλυψης. Πηγαίνετε εδώ http://www.t-mobile.com/coverage/pcc.aspx και βάλτε ZIP code 95050.

Edited by georgemv
Link to comment
Share on other sites

 

Edit: Δείτε πως είναι οι σοβαροί χάρτες κάλυψης. Πηγαίνετε εδώ http://www.t-mobile.com/coverage/pcc.aspx και βάλτε ZIP code 95050.

 

μονο ενα error δειχνει και ζητα ολη τη διευθυνση

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μην πατάς enter, κάνε κλικ στο search.

 

αυτο κανω :wacko:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ με την αφέλεια ορισμένων, εκμεταλλευόμαστε την ελευθερία έκφρασης και το τι μαργαριτάρια έχω διαβάσει κατά καιρούς δεν περιγράφεται. Από παντελή άγνοια του τι σημαίνει τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες (περιμένω να έχω ταχύτητες σαν το ADSL μου παντού ή περιμένω να δουλεύουν όλα τα κινητά ακόμη και σε περίπτωση κατακλυσμιαίων καταστροφών όπως σεισμοί) μέχρι του ότι οι κεραίες προκαλόύν καρκίνο.

 

Κι εγώ απορώ με την αφέλεια ορισμένων, που κι αυτοί εκμεταλλεύονται την ελευθερία έκφρασης και το τι μαργαριτάρια έχω διαβάσει κατά καιρούς δεν περιγράφεται. Από παντελή άγνοια μέχρι την ημιμάθεια, που ίσως είναι και χειρότερη από την αμάθεια.

Προσωπικά, πληρώνω στη vodafone, είτε έχω σήμα, είτε όχι. Είμαι συνδρομητής συμβολαίου, πληρώνω πάγιο, είτε καλώ είτε όχι. Κανείς δεν περιμένει να έχει παντού σήμα, αλλά νομίζω ότι οι περισσότεροι θεωρούμε ότι η εταιρία οφείλει να γνωρίζει ή και να αναγνωρίζει τα προβλήματα κάλυψης. Είναι υποχρέωση της εταιρίας να εγκαταστήσει κεραίες, σύμφωνα με τις μελέτες που υποτίθεται ότι ήδη έχει κάνει. Κατά τη γνώμη μου, η χρήση του όρου "πληθυσμιακή κάλυψη" θα έπρεπε τιμωρείται, σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις, για παραπλάνηση του καταναλωτή.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ απορώ με την αφέλεια ορισμένων, που κι αυτοί εκμεταλλεύονται την ελευθερία έκφρασης και το τι μαργαριτάρια έχω διαβάσει κατά καιρούς δεν περιγράφεται. Από παντελή άγνοια μέχρι την ημιμάθεια, που ίσως είναι και χειρότερη από την αμάθεια.

Προσωπικά, πληρώνω στη vodafone, είτε έχω σήμα, είτε όχι. Είμαι συνδρομητής συμβολαίου, πληρώνω πάγιο, είτε καλώ είτε όχι. Κανείς δεν περιμένει να έχει παντού σήμα, αλλά νομίζω ότι οι περισσότεροι θεωρούμε ότι η εταιρία οφείλει να γνωρίζει ή και να αναγνωρίζει τα προβλήματα κάλυψης. Είναι υποχρέωση της εταιρίας να εγκαταστήσει κεραίες, σύμφωνα με τις μελέτες που υποτίθεται ότι ήδη έχει κάνει. Κατά τη γνώμη μου, η χρήση του όρου "πληθυσμιακή κάλυψη" θα έπρεπε τιμωρείται, σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις, για παραπλάνηση του καταναλωτή.

 

Γραψτο αλλες 50 φορες μπας και το εμπεδωσουν μερικοι .. μπας και ξεχωρισουν την κοροιδια απο την πρωτοτυπια/υπηρεσια.. των εταιρειων

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά το έχει δοκιμάσει κάποιος εκτός Ελλάδας?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αν κάποιος δεν έχει καθόλου πρόσβαση ADSL, γίνεται να συνδέσει το VAG μέσω δορυφορικού Internet? [Θα ήταν τέλεια υλοποίηση για απομακρυσμένες περιοχές, ή σε σκάφος]

 

Επίσης, έχει δοκιμάσει κανείς να το λειτουργήσει μέσω 3G Mobile Broadband Router άλλης εταιρείας κινητής τηλεφωνίας? [π.χ. 3G Router με σύνδεση στο δίκτυο κινητής της Wind ή της Cosmote, και πάνω σε αυτό να συνδέσουμε το VAG]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχει δοκιμάσει κάποιος εκτός Ελλάδας?

 

η vodafone δεν το επιτρεπει και μαλλον δεν θα λειτουργει..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...