Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επισημη 2.3 δεν εχει βγει ακομα...τελη Απριλιου , με αρχες μαιου ειπαν καποια παιδια απο εδω μεσα

θα βγει

HTC Desire HD <<<
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή σκεφτομαι να πάρω το hd 2 ερωτήσεις, μιας και δεν έχω ξανά πιάσει android στα χεριά μου η rom που κυκλοφορεί για αναβάθμιση στα 2.3 είναι επίσημη? Και αυτές που κυκλοφορούν από developers είναι στα ελληνικά η όχι?

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

 

Φυσικα εχουν Ελληνικα οι custom και ελπιζω επισεις να εννοεις το DHD κι οχι το hd 2...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

ναι για το dhd λέω και μια τελευταία από μπαταρία πως τα πάει?

 

εξαρταται τι ζητας :)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

ναι για το dhd λέω και μια τελευταία από μπαταρία πως τα πάει?

 

Οπως ολα τα android...Με χρηση smartphone καθε βραδακι θα θες φορτιση...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι για το dhd λέω και μια τελευταία από μπαταρία πως τα πάει?

 

Από τα πιο μελανά σημεία της συσκευής χωρίς όμως να διαφοροποιείται ιδιαίτερα από τις υπόλοιπες συσκευές της κατηγορίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ψάχνω ένα αξιόλογο κινητό για να αλλάξω το omnia pro που έχω ,μέχρι στιγμής ήμουν προς galaxy s μεριά αλλά βλέπω ότι με τα ίδια λεφτά περίπου (σε μεταχειρισμένο πάντα ) παίρνω και το hd η χρήση που το θέλω να κάνω είναι η συνηθισμένη σαν τηλέφωνο και sms αλλά με και πολύ gps ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο μελανά σημεία της συσκευής χωρίς όμως να διαφοροποιείται ιδιαίτερα από τις υπόλοιπες συσκευές της κατηγορίας.

 

δεν νομιζω οτι ειναι μελανο σημειο ποτε καποια συσκευη της htc δεν μασ γεμισε ενεργειακα απλα ακολουθει την παραδοση :)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βασικά ψάχνω ένα αξιόλογο κινητό για να αλλάξω το omnia pro που έχω ,μέχρι στιγμής ήμουν προς galaxy s μεριά αλλά βλέπω ότι με τα ίδια λεφτά περίπου (σε μεταχειρισμένο πάντα ) παίρνω και το hd η χρήση που το θέλω να κάνω είναι η συνηθισμένη σαν τηλέφωνο και sms αλλά με και πολύ gps ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

 

Μπορείς να ανοίξεις και ένα θέμα εδώ αν θέλεις να πάρεις περισσότερες απόψεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαταριες στο ebay 1600mbh για dedire hf ειναι μουφα?

 

Για κανενα τρανζιστορ καλες ειναι...:p

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπαταριες στο ebay 1600mbh για dedire hf ειναι μουφα?

 

Μην περιμένεις να δεις καμιά σοβαρή βελτίωση. Λίγο πολύ στα επίπεδα της stock.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες δοκιμασα navigon και igo και μου φανηκαν λιγο παραξενα στην λειτουργια τους ή βεβαια εγω ειμαι παραξενος

 

το ndrive ειναι καλυτερο ? ή υπαρχει και καποιο αλλο που αξιζει να του ριξω μια ματια

 

εισαι αναμεσα στα δυο καλυτερα για μενα με προτιμηση στο navigon τωρα για ndrive επειδη το εχω δουλεψει σε συσκευη gps δεν θα ηθελα ουτε να το βλεπω:X!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θέλω να πάρω μια κάρτα SD.

Βρίσκω στο ebay 32gb μέχρι και με 30€ class6 αλλά δεν τολμάω......

Έχετε βρεί σε καλή τιμή καμιά κάρτα κάπου ????

Link to comment
Share on other sites

Ποιόν προσπαθείς να βάλεις;

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

 

εχω ένα μειλ απο τη σχολή μου απο το πανεπιστήμιο !

πως μπορώ να μάθω τον διακομιστή ξέρεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδιά θέλω να πάρω μια κάρτα SD.

Βρίσκω στο ebay 32gb μέχρι και με 30€ class6 αλλά δεν τολμάω......

Έχετε βρεί σε καλή τιμή καμιά κάρτα κάπου ????

 

Πάρε κάποια επώνυμη. Οι πολύ φθηνές είναι επίφοβες για την ποιότητα και την αξιοπιστία τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες δοκιμασα navigon και igo και μου φανηκαν λιγο παραξενα στην λειτουργια τους ή βεβαια εγω ειμαι παραξενος

 

το ndrive ειναι καλυτερο ? ή υπαρχει και καποιο αλλο που αξιζει να του ριξω μια ματια

 

Γιατι δε δοκιμαζεις και το aura; Εγω αυτο εχω και ειναι καλο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε δοκιμαζεις και το aura; Εγω αυτο εχω και ειναι καλο.

 

Κι εγώ επίσης. Δοκίμασέ το.

 

Και κάτι offtopic: sorry αλλά δε συγκρατήθηκα. Δείτε εδώ τι ετοιμάζει η HTC.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ επίσης. Δοκίμασέ το.

 

Και κάτι offtopic: sorry αλλά δε συγκρατήθηκα. Δείτε εδώ τι ετοιμάζει η HTC.

 

HTC: Παρουσίασε επίσημα το HTC Sensation :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις δοκιμασα την ρομ του MDj και ειναι απιστευτη.απλα το λεω γιατι μου εκανε εντυπωση ειναι πολυ γρηγορη. ;)

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μια ερωτηση προς τους πιο ψαγμενους της κοινοτητας!

Οταν προσπαθω να κλεισω το DHD μου (power off) αυτο κανει επανεκκινηση:!:! Μου το εκανε με διαφορες ROM οποτε μαλλον δεν ειναι θεμα ROM αλλα κατι αλλο! Το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα χωρις κανενα απολυτως προβλημα απλα εχει αυτο το Bug! Αυτη τη στιγμη τρεχω MIUI 1.4.8. Αν μπορει καποιος να βοηθησει θα του ημουν υποχρεος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μια ερωτηση προς τους πιο ψαγμενους της κοινοτητας!

Οταν προσπαθω να κλεισω το DHD μου (power off) αυτο κανει επανεκκινηση:!:! Μου το εκανε με διαφορες ROM οποτε μαλλον δεν ειναι θεμα ROM αλλα κατι αλλο! Το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα χωρις κανενα απολυτως προβλημα απλα εχει αυτο το Bug! Αυτη τη στιγμη τρεχω MIUI 1.4.8. Αν μπορει καποιος να βοηθησει θα του ημουν υποχρεος!!!

 

Δεν εχει κατι η συσκευη σου, μην ανησυχεις.Ειναι bug του cwm.Για δοκιμασε αυτο......

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μια ερωτηση προς τους πιο ψαγμενους της κοινοτητας!

Οταν προσπαθω να κλεισω το DHD μου (power off) αυτο κανει επανεκκινηση:!:! Μου το εκανε με διαφορες ROM οποτε μαλλον δεν ειναι θεμα ROM αλλα κατι αλλο! Το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα χωρις κανενα απολυτως προβλημα απλα εχει αυτο το Bug! Αυτη τη στιγμη τρεχω MIUI 1.4.8. Αν μπορει καποιος να βοηθησει θα του ημουν υποχρεος!!!

 

Καλημέρα.Το έχω γράψει κάποιες σελίδες πιο πίσω.Είναι θέμα με την αλλαγή ώρας.Πήγαινε στο κινητό σου και ξετίκαρε την επιλογή να ρυθμίζει αυτόματα την ώρα από τον πάροχο.Βάλε μόνο σου ημεεομηνία πρίν τις 27/03/2011 πχ 23/03/2011και δοκίμασε να το κάνεις power off.99,9% θα κλείσει κανονικά.Με volume down+power on μπες στον bootloader και αφαίρεσε τη μπαταρία για περισσότερες από 8 ώρες.Προσωπικά το άφησα 14 ώρες για σιγουριά.Όταν περάσουν οι 14 ώρες βάλε τη μπαταρία,κάνε power on και λογικά θα σου βγάλει ένα μύνημα ότι η ημερομηνία είναι κάπου πίσω στο 1980.Ρύθμισε τη και μετά από τις ρυθμίσεις για ώρα και ημερομηνία,βάλε αυτόματη ρύθμιση από τον πάροχο.Λογικά πια θα είσαι οκ.

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

 

Δεν εχει κατι η συσκευη σου, μην ανησυχεις.Ειναι bug του cwm.Για δοκιμασε αυτο......

 

Καλημέρα.Δεν ειναι bug του cwm.Είχα δοκιμάσει και stock rom

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Edited by kollatos

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Το έχω γράψει κάποιες σελίδες πιο πίσω.Είναι θέμα με την αλλαγή ώρας.Πήγαινε στο κινητό σου και ξετίκαρε την επιλογή να ρυθμίζει αυτόματα την ώρα από τον πάροχο.Βάλε μόνο σου ημεεομηνία πρίν τις 27/03/2011 πχ 23/03/2011και δοκίμασε να το κάνεις power off.99,9% θα κλείσει κανονικά.Με volume down+power on μπες στον bootloader και αφαίρεσε τη μπαταρία για περισσότερες από 8 ώρες.Προσωπικά το άφησα 14 ώρες για σιγουριά.Όταν περάσουν οι 14 ώρες βάλε τη μπαταρία,κάνε power on και λογικά θα σου βγάλει ένα μύνημα ότι η ημερομηνία είναι κάπου πίσω στο 1980.Ρύθμισε τη και μετά από τις ρυθμίσεις για ώρα και ημερομηνία,βάλε αυτόματη ρύθμιση από τον πάροχο.Λογικά πια θα είσαι οκ.

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

 

Ετσι ειναι...Οποιος εχει 2 συσκευες αφαιρει τη μπαταρια του οσο θελει!!!!...:p..

 

Ισχυει αυτη η διαδικασια οπως και η παραπανω...;)

 

Καλημέρα.Δεν ειναι bug του cwm.Είχα δοκιμάσει και stock rom

 

Η αληθεια ειναι οτι εχω μπερδευτει τελικα με το φταει...Διαβασε εδω..

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατι δε δοκιμαζεις και το aura; Εγω αυτο εχω και ειναι καλο.

 

Περισσότερα για προγράμματα πλοήγησης εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...