Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
κ κατι αλλο πωσ μπορουμε ν κοιταξουμε αν εχουμε κανει την καρτα μνημης ext? Κ αν δεν το εχω κανει χρειαζεται γιατι το κινητο μου λεει οτι εχω 1 giga χωρο διαθεσιμο σχεδον.

 

Καταρχήν γράψε όπως όλοι μας, η γραφή τύπου sms απαγορεύεται βάσει των κανονισμών του forum.

 

Όσον αφορά αυτό που ζητάς μην μπεις καν στη διαδικασία μιας και η εσωτερική μνήμη είναι άπλετη σε αυτή τη συσκευή. Το ext partition δημιουργεί προβλήματα (αλλού περισσότερα και αλλού λιγότερα) μιας και το λειτουργικό ποτέ δεν ήταν φτιαγμένο για κάτι τέτοιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοεις στη μνημης του κινητου να φανταστω 1gb...

Μια χαρα ειναι το 1gb...Ολο το market μπορεις να χωρεσεις εκει μεσα...Δε χρειαζεται να κανεις ext...

 

Ναι την μνημη του κινητου εννοω. Ωραια μετα κ υποθετω αν περασω την miui γιατι τωρα εχω την. Revolution κ ενω χτεσ δουλευε τελεια τωρα κολαει παρα πολυ θα εχω πιο πολυ χωρο ακομα.

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ωραια μετα κ υποθετω αν περασω την miui γιατι τωρα εχω την. Revolution κ ενω χτεσ δουλευε τελεια τωρα κολαει παρα πολυ θα εχω πιο πολυ χωρο ακομα.

 

Κάνε full wipe πρώτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλες λίγο πολύ είναι το ίδιο μέτριες. Οι πιο δημοφιλείς είναι οι Revolution.

 

Επειδή χρησιμοποιώ 4 διαφορετικές Sense based ROMs (ARHD, LeeDroid, Villain, RCMix) λόγω του theme μου, πιστεύω ότι ο LeeDroid κάνει καλύτερες ROMs...

Η ARHD είναι όντως η ποιο δημοφιλής, αλλά όχι και η καλύτερη κατά τη γνώμη μου...

O developer της ARHD πριν το DHD είχε windows mobile και ασχολείται με το Android περίπου κανα τετράμηνο, ενώ ο LeeDroid πριν το DHD είχε το απλό Desire και εκεί οι ROMs που έχει φτιάξει είναι κορυφή...

Όλα αυτά βέβαια για αυτούς που θέλουν το Sense...

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Μια και η προηγούμενή μου ερώτηση δεν είχε ιδιαίτερη απήχηση, ας δοκιμάσω κάτι άλλο.

Γνωρίζει κανείς γιατί ορισμένες εφαρμογές, παρόλο που είναι δωρεάν και εμφανίζονται στην online τοποθεσία του market δεν εμφανίζοναι στο app και δεν έχουν καν επιλογή εγκατάστασης στο web market?

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό ή συμβαίνει μόνο σε μένα? Γενικά το έχω διαβάσει όλο το thread και δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο.

Edited by haris88
Nokia 3310 | Nokia 5510 | Nokia 6100 | SE K700i | SE K500i | Motorola V3i | Samsung U700 | SE C902 | SE G900 | HTC Desire HD | Apple iPhone 4S 64GB | Apple iPhone 5 64GB | Apple iPhone 6 128GB
Link to comment
Share on other sites

Μια και η προηγούμενή μου ερώτηση δεν είχε ιδιαίτερη απήχηση, ας δοκιμάσω κάτι άλλο.

Γνωρίζει κανείς γιατί ορισμένες εφαρμογές, παρόλο που είναι δωρεάν και εμφανίζονται στην online τοποθεσία του market δεν εμφανίζοναι στο app και δεν έχουν καν επιλογή εγκατάστασης στο web market?

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό ή συμβαίνει μόνο σε μένα? Γενικά το έχω διαβάσει όλο το thread και δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο.

 

Γιατί στο online market από το pc σου φαίνονται όλες οι εφαρμογές... ενώ στα android κινητά το ποιες εφαρμογές θα βλέπεις από το market του τηλεφώνου σου εξαρτάται από τα fingerprints που έχει το build.prop σου...

Κάνει που και που μ@@@κιες και η Google...

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Postara και 2-3 σελιδες ποιο πριν αλλα δεν πηρα απαντηση. Ειχα τοποθετησει κανονικα την Revolution 3.0 μετα απο wipe data κτλ. Ξαφνικα μετα απο 2 εβδομαδες αρχισαν να εξαφανιζονται οι εφαρμογες η μια μετα την αλλη (τις ειχα περασει στην sd με το app2sd). Αναγκαστικα να κανω hard reset και να τις ξαναπερασω. Εχει αντιμετωπισει κανεις τετοιο 'κρεμασμα'ποτε?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδή χρησιμοποιώ 4 διαφορετικές Sense based ROMs (ARHD, LeeDroid, Villain, RCMix) λόγω του theme μου, πιστεύω ότι ο LeeDroid κάνει καλύτερες ROMs...

Η ARHD είναι όντως η ποιο δημοφιλής, αλλά όχι και η καλύτερη κατά τη γνώμη μου...

O developer της ARHD πριν το DHD είχε windows mobile και ασχολείται με το Android περίπου κανα τετράμηνο, ενώ ο LeeDroid πριν το DHD είχε το απλό Desire και εκεί οι ROMs που έχει φτιάξει είναι κορυφή...

Όλα αυτά βέβαια για αυτούς που θέλουν το Sense...

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

 

Λόγω της ειδικής ενασχόλησης σου με το design σε όλες τις Rom, λαμβάνω σοβαρά υπόψιν αυτό που λες. Εντούτοις, εξακολουθώ να πιστεύω ότι κανένας από τα παιδιά εκεί δεν κάνει κάτι το ουσιαστικά ξεχωριστό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Postara και 2-3 σελιδες ποιο πριν αλλα δεν πηρα απαντηση. Ειχα τοποθετησει κανονικα την Revolution 3.0 μετα απο wipe data κτλ. Ξαφνικα μετα απο 2 εβδομαδες αρχισαν να εξαφανιζονται οι εφαρμογες η μια μετα την αλλη (τις ειχα περασει στην sd με το app2sd). Αναγκαστικα να κανω hard reset και να τις ξαναπερασω. Εχει αντιμετωπισει κανεις τετοιο 'κρεμασμα'ποτε?

 

H ARHD δεν υποστηρίζει app2sd απ'όσο ξέρω και δεν υπάρχει λόγος αφού το DHD έχει 1GB χώρο.

Link to comment
Share on other sites

H ARHD δεν υποστηρίζει app2sd απ'όσο ξέρω και δεν υπάρχει λόγος αφού το DHD έχει 1GB χώρο.

Είσαι σίγουρος; Νομίζω σε κάποια προηγούμενη έκδοση 3.x. της ARHD το είχα χρησιμοποιήσει το εν λόγω πρόγραμμα με μια μικρή επιφύλαξη.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος; Νομίζω σε κάποια προηγούμενη έκδοση 3.x. της ARHD το είχα χρησιμοποιήσει το εν λόγω πρόγραμμα με μια μικρή επιφύλαξη.

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=11517001&postcount=13695

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στο online market από το pc σου φαίνονται όλες οι εφαρμογές... ενώ στα android κινητά το ποιες εφαρμογές θα βλέπεις από το market του τηλεφώνου σου εξαρτάται από τα fingerprints που έχει το build.prop σου...

Κάνει που και που μ@@@κιες και η Google...

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

 

ΟΚ, σ' ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Οπότε ακόμα κι αν πάω σε άλλη χώρα πάλι τις ίδες εφαρμογές θα βλέπω?

Sorry αν ακούγεται χαζή η ερώτηση απλά δεν γνωρίζω τίποτα για το συγκεκριμένο θέμα. Στην Αγγλία δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα και νόμιζα ότι στην Ελλάδα απλά δεν φαίνονται οι paid εφαρμογές σε unrooted συσκευές, όχι ότι επιλέγεται και ποιές από τις free θα είναι διαθέσιμες...

 

Και κάτι τελευταίο. Μερικές φορές, ενώ πάω να κατεβάσω κάποια εφαρμογή και μου λέει οτι α ξεκινήσει το download η εφαρμογή δεν εγκαθίσταται ποτέ και στο market λέει ότι είναι εγκατεστημένη. Άμα πάω να την ξανακατεβάσω δεν αλλάζει κάτι. Γίνεται να το διορθώσω κάπως αυτό ή θα πρέπει αναγκαστικά να ξεχάσω τις συγκεκριμένες εφαρμογές.

Το βλέπω να πηγαίνει για root σιγά σιγά γιατί τα κομπλεξ με το market αρχίζουν να μου τη δίνουν...

Edited by haris88
Nokia 3310 | Nokia 5510 | Nokia 6100 | SE K700i | SE K500i | Motorola V3i | Samsung U700 | SE C902 | SE G900 | HTC Desire HD | Apple iPhone 4S 64GB | Apple iPhone 5 64GB | Apple iPhone 6 128GB
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει root το κινητό και έχω βάλει την rom του Leedroid v2.2.2.Ο ίδιος προτείνει το radio 26.04.02.17_M2 αν θυμάμαι καλά. Από τη rom του έχω την 26.03.02.26_M. Για να κάνω αναβάθμιση πρέπει να κάνω radio s-off και eng s-off. Χρησιμοποίησα το visionary κ.τλ και τώρα γράφει στο bootloader τα εξής:

ACE PVT SHIP S-OFF

HBOOT-0.85.0007

MCROP-0438

RADIO-26.03.02.26_M

eMMC-boot

Τι έχω τώρα radio-off ή eng-off;

Σε ένα htc magic που έχω γράφει : Sapphire pvt 32a eng s-off h. Είναι eng s-off.Δεν έπρεπε να γράφει κάτι αντίστοιχο και το dhd. και το λέω γιατί με eng-off χρησιμοποιείς την εντολή fastboot, έτσι δεν είναι;

Ακόμα διάβασα ότι για κάνεις eng s-off δεν πρέπει να χεις από 1.72 και άνω. Έκανα και downgrade σε 1.32, δοκίμασα eng s-off, πάλι με visionary κ.τ.λ όλα καλά, αλλά μόλις πήγα για αλλαγή σε νέο radio μου έβγαζε στο cmd τα ίδια, fail λόγω 1 byte δεν θυμάμαι καλά. Έτσι αναγκάστηκα και γύρισα στην rom του Lee με το παλιό radio. Δεν με απασχολεί αν έχει κάτι καλύτερο να προσφέρει το νέο radio, αλλά τα χω πάρει στο κρανίο. Δεν μπορώ να καταλάβω την διαφορά του radio-off με to eng s-off και αν ναι πως εμφανίζεται στον bootloader (πως θα το καταλάβω;)).Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει root το κινητό και έχω βάλει την rom του Leedroid v2.2.2.Ο ίδιος προτείνει το radio 26.04.02.17_M2 αν θυμάμαι καλά. Από τη rom του έχω την 26.03.02.26_M. Για να κάνω αναβάθμιση πρέπει να κάνω radio s-off και eng s-off. Χρησιμοποίησα το visionary κ.τλ και τώρα γράφει στο bootloader τα εξής:

ACE PVT SHIP S-OFF

HBOOT-0.85.0007

MCROP-0438

RADIO-26.03.02.26_M

eMMC-boot

Τι έχω τώρα radio-off ή eng-off;

Σε ένα htc magic που έχω γράφει : Sapphire pvt 32a eng s-off h. Είναι eng s-off.Δεν έπρεπε να γράφει κάτι αντίστοιχο και το dhd. και το λέω γιατί με eng-off χρησιμοποιείς την εντολή fastboot, έτσι δεν είναι;

Ακόμα διάβασα ότι για κάνεις eng s-off δεν πρέπει να χεις από 1.72 και άνω. Έκανα και downgrade σε 1.32, δοκίμασα eng s-off, πάλι με visionary κ.τ.λ όλα καλά, αλλά μόλις πήγα για αλλαγή σε νέο radio μου έβγαζε στο cmd τα ίδια, fail λόγω 1 byte δεν θυμάμαι καλά. Έτσι αναγκάστηκα και γύρισα στην rom του Lee με το παλιό radio. Δεν με απασχολεί αν έχει κάτι καλύτερο να προσφέρει το νέο radio, αλλά τα χω πάρει στο κρανίο. Δεν μπορώ να καταλάβω την διαφορά του radio-off με to eng s-off και αν ναι πως εμφανίζεται στον bootloader (πως θα το καταλάβω;)).Παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.

 

adb reboot bootloader (ή μέσα από τη ROM σου αν υποστηρίζει "4-way reboot").

 

Μόλις μπεις στο bootloader menu, επιλέγεις "Bootloader" με το power button και μετά "system info". Σου γράφει CID-11111111 ?

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Λόγω της ειδικής ενασχόλησης σου με το design σε όλες τις Rom, λαμβάνω σοβαρά υπόψιν αυτό που λες. Εντούτοις, εξακολουθώ να πιστεύω ότι κανένας από τα παιδιά εκεί δεν κάνει κάτι το ουσιαστικά ξεχωριστό.

Εκεί συμφωνούμε απόλυτα...

Απλά από τις Sense based custom ROMs που υπάρχουν αυτή την στιγμή εγώ θεωρώ καλύτερη και σταθερότερη αυτή του LeeDroid...

 

Πάντως παιδιά το ξαναλέω όποιος ενδιαφέρεται για pure Android εμπειρία ας δοκιμάσει τη ROM του δικού μας developer... του pHuNkY και θα με θυμηθεί...

 

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

πάντως εγώ την χρησιμοποιώ την εφαρμογή σε revolution 3.0 λέτε να την βγάλω ?

 

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκεί συμφωνούμε απόλυτα...

Απλά από τις Sense based custom ROMs που υπάρχουν αυτή την στιγμή εγώ θεωρώ καλύτερη και σταθερότερη αυτή του LeeDroid...

 

Πάντως παιδιά το ξαναλέω όποιος ενδιαφέρεται για pure Android εμπειρία ας δοκιμάσει τη ROM του δικού μας developer... του pHuNkY και θα με θυμηθεί...

 

Ευχαριστώ kalagas! :D

Δεν την 'ποστάρω' εδώ πλέον γιατί δεν υπάρχει κινητικότητα σε aosp-based roms, όποιος θέλει να τη δοκιμάσει ξέρει που θα την βρει.

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως παιδιά το ξαναλέω όποιος ενδιαφέρεται για pure Android εμπειρία ας δοκιμάσει τη ROM του δικού μας developer... του pHuNkY και θα με θυμηθεί...

 

Και o Spike έχει κάνει καλή δουλειά επίσης αν και χρειάζονται ωρίμανση οι rom τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εκεί συμφωνούμε απόλυτα...

Απλά από τις Sense based custom ROMs που υπάρχουν αυτή την στιγμή εγώ θεωρώ καλύτερη και σταθερότερη αυτή του LeeDroid...

 

Πάντως παιδιά το ξαναλέω όποιος ενδιαφέρεται για pure Android εμπειρία ας δοκιμάσει τη ROM του δικού μας developer... του pHuNkY και θα με θυμηθεί...

 

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

 

Συμφωνω κι επαυξανω, σε οποιους δεν ενδιαφερει να εχουν ρομ sense οι ρομ του φανκυ , αλλα και του spike απο xda προσθετω εγω, ειναι οτι καλλιτερο κυκλοφορει

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα. Θα ηθέλα την βοηθεια σας γιατι δεν μπορω να καταλαβω αν το HTC DESIDE HD που αγορασα ΕΧΘΕΣ εχει προβλημα ή οχι. Το αγορασα καινουργιο απο vodafone.

 

Να αναφερω οτι πριν το HTC DESIDE HD ειχα το HTC HD2, οποτε εχω μια εμπειρια απο pda ή απο HTC.

 

1) Οταν κλικαρω το "σιγανο κουδουνισμα κατα το σηκωμα" αυτο εξακολουθει να χτυπαει το ιδιο δυνατα οταν το σηκωνω !!

2)Οταν κλικαρω το "αναποδογυρισμα για ηχειο" , το ηχειο - μεγαφωνο δεν ανοιγει οταν βαζω το κινητο σε οριζοντια θεση π.χ. πανω σε ενα γραφειο.

3)Στις ρυθμισεις οθονης "αυτοματη περιστροφη οθονης" οταν την κλικαρω μου γυρναει τις φωτογραφιες σε landscape αλλα οταν ξαναγυρναω το κινητο καθετα αυτες παραμενουν σε Landscape. Επισης σε landscape μου δειχνει και ολα τα αλλα προφιλ πχ. τις ρυθμισεις .

 

Πιστευετε οτι διορθωνετε με καποια ρυθμιση ή το παω πισω ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ kalagas! :D

Δεν την 'ποστάρω' εδώ πλέον γιατί δεν υπάρχει κινητικότητα σε aosp-based roms, όποιος θέλει να τη δοκιμάσει ξέρει που θα την βρει.

Κινητικότητα μηδέν...

Και ο άλλος λόγος που και εγώ σταμάτησα να ποστάρω εδώ το Theme μου είναι ότι δεν μπορείς να αλλάζεις το πρώτο post του thread που ανοίγεις συνέχεια...

Έτσι μετά από δέκα μέρες αν θες να προσθέσεις καινούργια updates θα πρέπει να το κάνεις σε επόμενα post του ίδιου thread με αποτέλεσμα όλοι οι users να χάνονται και να ψάχνουν σε πολλές σελίδες ποιο είναι το τελευταίο update κλπ...

Ψιλομπάχαλο δηλαδή... Ενώ αν μπορούσαν εδώ οι users να αλλάζουν το πρώτο post σε ένα thread που ανοίγουν για πάντα, θα ήταν όλα διαφορετικά...

 

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα. Θα ηθέλα την βοηθεια σας γιατι δεν μπορω να καταλαβω αν το HTC DESIDE HD που αγορασα ΕΧΘΕΣ εχει προβλημα ή οχι. Το αγορασα καινουργιο απο vodafone.

 

Να αναφερω οτι πριν το HTC DESIDE HD ειχα το HTC HD2, οποτε εχω μια εμπειρια απο pda ή απο HTC.

 

1) Οταν κλικαρω το "σιγανο κουδουνισμα κατα το σηκωμα" αυτο εξακολουθει να χτυπαει το ιδιο δυνατα οταν το σηκωνω !!

2)Οταν κλικαρω το "αναποδογυρισμα για ηχειο" , το ηχειο - μεγαφωνο δεν ανοιγει οταν βαζω το κινητο σε οριζοντια θεση π.χ. πανω σε ενα γραφειο.

3)Στις ρυθμισεις οθονης "αυτοματη περιστροφη οθονης" οταν την κλικαρω μου γυρναει τις φωτογραφιες σε landscape αλλα οταν ξαναγυρναω το κινητο καθετα αυτες παραμενουν σε Landscape. Επισης σε landscape μου δειχνει και ολα τα αλλα προφιλ πχ. τις ρυθμισεις .

 

Πιστευετε οτι διορθωνετε με καποια ρυθμιση ή το παω πισω ?

 

Φίλε καλιμπράρισε το accelerometer.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Κινητικότητα μηδέν...

Και ο άλλος λόγος που και εγώ σταμάτησα να ποστάρω εδώ το Theme μου είναι ότι δεν μπορείς να αλλάζεις το πρώτο post του thread που ανοίγεις συνέχεια...

Έτσι μετά από δέκα μέρες αν θες να προσθέσεις καινούργια updates θα πρέπει να το κάνεις σε επόμενα post του ίδιου thread με αποτέλεσμα όλοι οι users να χάνονται και να ψάχνουν σε πολλές σελίδες ποιο είναι το τελευταίο update κλπ...

Ψιλομπάχαλο δηλαδή... Ενώ αν μπορούσαν εδώ οι users να αλλάζουν το πρώτο post σε ένα thread που ανοίγουν για πάντα, θα ήταν όλα διαφορετικά...

 

 

Sent from my DesireHD with Mixed_Theme

 

Καλο ειναι ομως ομως εσεις που εχετε την ικανοτητα και ασχολειστε συστηματικα με τη συσκευη μας,να φτιαξετε ενα post στη 1η σελιδα που τουλαχιστον να παραπεμπει στη δουλεια σας στους xda κι ετσι να εχουμε ολοι τη δυνατοτητα να βλεπουμε τα update σας...

Επισης οδηγοι οπως στο thread του απλου desire (με τη πολυ καλη δουλεια του kollatos)θα ηταν απαραιτητοι και θα γλιτωναμε μερικα post με τετοιες ερωτησεις.Πλεον η συσκευη αρχιζει και περνει τα πανω της σιγα-σιγα και ολο περισσοτεροι χρηστες ψαχνονται...

 

Υ.Γ: 2 μερες τωρα εχω τη cm7 του phunkycow και μπορω να πω οτι η δουλεια του ειναι τρομερη,παροτι ''αθορυβη''...

Τελικα οι Ελληνες μπορουμε κι εδω να κανουμε τη διαφορα...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το αποχωριζομαι (ποιος ξερει για ποσες μερες) και παει στο service της ACE γιατι καηκε το ακουστικο...Εδω και 6 μερες μιλαω μονο με ανοιχτη ακροαση η με το handsfree...Ξενερωμαααααααα.... Edited by stispan1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το αποχωριζομαι (ποιος ξερει για ποσες μερες) και παει στο service της ACE γιατι καηκε το ακουστικο...Εδω και 6 μερες μιλαω μονο με ανοιχτη ακροαση η με το handsfree...Ξενερωμαααααααα....
σε μια εβδομαδα θα στο επιστρεψουν.πεντε εργασιμες θελουν για να το κοιταξουν και στο στελνουν την επομενη μερα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...