Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι θεμα cosmote ουτε εμενα μου ερχονται. βασικα μαλλον πρεπει να ενεργοποιησουμε την υπηρεσια

 

στα προηγ. τηλ. μου ερχόντουσαν κανονικα :cry:

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στα προηγ. τηλ. μου ερχόντουσαν κανονικα :cry:

 

Εμένα πάντως έρχονται κανονικά όπως και στο προηγούμενο.Έχω what's up.

Δοκίμασε και στο παλιό σου κινητό ξανά να δείς,γιατί νομίζω πως δεν έχει να κάνει με την συσκευή η ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καποιες ιδιαιτερες ρυθμισεις. εχω ενεργοποιημενη τη χρηση δορυφορων gps αλλα εχω κλειστο το υποβοηθουμενο. καλα σου ειπε ο φιλος πιο πανω αστο ανοιχτο μεχρι να βρει για να στρωσει

 

να ρωτησω κατι κουφο;το εικονιδιο του δορυφορου που αναβοσβηνει οταν βρισκει δορυφορο πρεπει να σταθεροποιειται ή συνεχιζει να αναβοσβηνει ασχετα αν βρηκε δορυφορο;

Link to comment
Share on other sites

πήρα την εξυπηρέτηση πελατών και θα μου το ξαναενεργοποιήσει σε 5 λεπτά, για να δούμε...

 

 

 

edit: και its ok :)

Edited by icecbr

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Ροτησα στην Wind και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει αποθεμα.

Ξερει κανεις ποτε θα φερουν καινουρια κομματια?

 

οχι φιλε αν θες το πουλαω δεν εχει δουλευτει ειναι 3 ημερων αφορτιστo στο κουτι του με εγγυση 2 ετη απο wind

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι κουφο;το εικονιδιο του δορυφορου που αναβοσβηνει οταν βρισκει δορυφορο πρεπει να σταθεροποιειται ή συνεχιζει να αναβοσβηνει ασχετα αν βρηκε δορυφορο;

 

Όταν βρίσκει δορυφόρους σταθεροποιείται.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ροτησα στην Wind και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει αποθεμα.

Ξερει κανεις ποτε θα φερουν καινουρια κομματια?

20,22 Φεβρουαρίου θα χουν παραλαβές.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι καλό ή όχι; Να το ζητήσω στη δουλειά; Αξίζει να περιμένω ή να πάω για κανένα άλλο;

 

Για τα λεφτά του είναι πολύ καλό, και ίσως από τα καλύτερα!

Αν μπορείς να χτυπήσεις κινητό 400€+ υπάρχουν άλλες πολύ καλύτερες επιλογές φυσικά. ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με οσα ξερουμε ως τωρα το κινητο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σε κανενα καταστημα wind οποτε δεν χρειαζετε να ρωτατε αν υπαρχει στην ταδε και στην ταδε περιοχη.

 

Εδω μπορειτε να διαλεξετε οποιο καταστημα θελετε και να καλεσετε να ρωτησετε αν υπαρχει, δεν υπαρχει αλλος τροπος.

 

Blademania.

Θυμήθηκα τώρα:

:p

 

20,22 Φεβρουαρίου θα χουν παραλαβές.

 

Λοιπον..Απο εμπιστο Ατομο που εχει καταστημα εμαθα τα Εξης : οι νεες παραλαβες θα γινουν στην Αθηνα μετα τις 15/2/2011.

Οι τιμη του Blade- και Γενικα ΟΛΩΝ των κινητων θα ΠΕΣΕΙ και θα προκαλεσει εντυπωση !!

Οποτε εγω περιμενω...

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε κανενας οτι ο Tom_G διορθωσε το προβλημα με το RIL και πλεον αρχισε τo port του Cyanogen Mod 6 & 7? (και λογικα θα αρχισει και το MIUI κτλ)

 

:D

 

Δεν νομιζω να το διαβασε κανεις λογο του τρολλινγκ που ειχαμε πριν λιγο αλλα ξεκινησε το porting του cyanogen mod 6 (και 7) για το blade ^

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να το διαβασε κανεις λογο του τρολλινγκ που ειχαμε πριν λιγο αλλα ξεκινησε το porting του cyanogen mod 6 (και 7) για το blade ^

 

το ril τι ειναι και τους βλεπω τοσο ενθουσιασμενους στο modaco?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να το διαβασε κανεις λογο του τρολλινγκ που ειχαμε πριν λιγο αλλα ξεκινησε το porting του cyanogen mod 6 (και 7) για το blade ^

 

Ενδιαφέρον φαίνεται αλλά είναι τίγκα στο bug προς το παρόν!! :p

 

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτό..... :ninja:

 

Είναι καλό να έχουμε επιλογές! ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον φαίνεται αλλά είναι τίγκα στο bug προς το παρόν!! :p

 

Για να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτό..... :ninja:

 

Είναι καλό να έχουμε επιλογές! ;)

 

αποτι καταλαβα ειναι η 2,3. ετσι δεν ειναι? ή ειναι 2,2 aosp?

Link to comment
Share on other sites

αποτι καταλαβα ειναι η 2,3. ετσι δεν ειναι? ή ειναι 2,2 aosp?

 

Χμμμ δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά νομίζω ότι η 6.1 βασίζεται στο froyo (2.2) και η 7.0 στο gingerbread (2.3).

 

Το "aosp" τι είναι; :p

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά νομίζω ότι η 6.1 βασίζεται στο froyo (2.2) και η 7.0 στο gingerbread (2.3).

 

Το "aosp" τι είναι; :p

 

aosp δηλαδη android open source project

Link to comment
Share on other sites

το RIL απ' ότι έχω καταλάβει έχει να κάνει με το να μπορείς να κάνεις κλήσεις από το κινητό. Γι' αυτό είναι σημαντικό να το έχουν φτιάξει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει πως δουλευει το circle launcher; βαζω το widget στη home screen το παταω και μαυριζει η οθονη. Δεν κανει τιποτα αλλο
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος στο sait μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η καλλυτερη rom για το blade r9-r11-r8 και γιατι ? καποιος που να εχει δοκημασει καποια απο αυτες... ευχαριστω!!!!!

 

κατι τελευταιο την r11 που την βρισκω απο το modacco μονο την r9 μπορω να κατεβασω.... για την r11 πρεπει να γραφτουμε στο sait του modacco.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
http://www.forbes.fr/wp-content/uploads/2017/08/bruce-lee-credit-wikimedia-240x160.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι καλό ή όχι; Να το ζητήσω στη δουλειά; Αξίζει να περιμένω ή να πάω για κανένα άλλο;

 

μεταξυ όλων των άλλων που έχουν αναφερθεί, το κινητό (ο θεός να το κάνει κινητό, ο ορισμός του smartphone είναι κατ΄εμέ) έχει απίστευτη οθόνη! θα χαζέψεις! χωρίς να έχω δεί το blade με την tft οθόνη εκτιμώ ότι οι διαφορές είναι απειροελάχιστες.

Αγορασε το!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος στο sait μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η καλλυτερη rom για το blade r9-r11-r8 και γιατι ? καποιος που να εχει δοκημασει καποια απο αυτες... ευχαριστω!!!!!

 

κατι τελευταιο την r11 που την βρισκω απο το modacco μονο την r9 μπορω να κατεβασω.... για την r11 πρεπει να γραφτουμε στο sait του modacco.

 

Για την r11 δες εδώ. Για το ποια είναι καλύτερη, δεν θα σου πω... διάβασε εμπειρίες άλλων και διάλεξε, ή δοκίμασε όλες και διάλεξε, γιατί εγώ δεν θέλω να σε επιρρεάσω... πάντως σε modaco r11 ή rls9 θα καταλήξεις... είμαι σίγουρος:):):)

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω κατι..Εχω συμβολεο Vodafone και εχω επιδοτηση,υπαρχει τροπος να παρω το κινητο με την επιδοτηση?Γιατι εμαθα οτι το φερνει μονο η Wind...

Ευχαριστω προκαταβολικα !:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...