Jump to content

Αξεσουάρ για Samsung Android (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


TonyK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 510
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα 2 παρακάτω απ' ότι καταλαβαίνω είναι τα ίδια:

Samsung CAD300 - Μετασχηματιστής ρεύματος αυτοκινήτου

 

In-Car Power Charger (Micro USB) CAD300UBE

 

Γιατί όμως το ελληνικό έχει αυτό το στρόγγυλο βύσμα? Έχει να κάνει με την τάση? Αν το παραγγείλω από Samsung Αμερική, θα έχω θέμα τροφοδοσίας, εννοώ να μην κάνει καλό στην μπαταρία του κινητού..

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
κατοχος ενος GALAXY S PLUS εχω το εξης προβλημα με τα handsfree μου οταν τα εχω συνδεδεμενα και με παρει καποιος πατωντας το κουμπι απαντησης στο handsfree δεν απανταει στο τηλεφωνημα.... πρεπει να κανω καποια συγκεκριμενη ρυθμιση? να προσθεσω εδω πως ειναι τα handsfree της συσκευασιας αρα ταιριαζουν σιγουρα και πως αν το σηκωσω απο το τηλεφωνω μιλαω και ακουω μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

κατοχος ενος GALAXY S PLUS εχω το εξης προβλημα με τα handsfree μου οταν τα εχω συνδεδεμενα και με παρει καποιος πατωντας το κουμπι απαντησης στο handsfree δεν απανταει στο τηλεφωνημα.... πρεπει να κανω καποια συγκεκριμενη ρυθμιση? να προσθεσω εδω πως ειναι τα handsfree της συσκευασιας αρα ταιριαζουν σιγουρα και πως αν το σηκωσω απο το τηλεφωνω μιλαω και ακουω μια χαρα

 

Μαλλον δεν το κουμπωσες καλα.. Μη φοβασαι, πατα το μεχρι να μπει καλα μεσα.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά συνεχίζω το θέμα με τις θήκες για galaxy s II.Όντως κ εμένα η θήκη ήταν πρόβλημα.Την έβγαλα κ είναι μια χαρά.Το θέμα είναι οτι δεν γίνεται να δίνεις 600 ευρω για ένα κινητό και να σε κλέβουν και στις θήκες.Έλεος!!!Αν κάποιος έχει κάποια δοκιμασμένη κ σχετικά φθηνή θα με διευκόλυνε να μου γράψει τη μάρκα.Πάντως από μένα οι Puro----->Μούφααααααα :!:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρεις κανένα ελληνικό σαιτ που μπορείς να πληρώσεις κ με αντικαταβολή??Γιατί δεν έχω πιστωτική.Το σαιτ που ανέφερες είναι τέλειο κ πάμφθηνο!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρεις κανένα ελληνικό σαιτ που μπορείς να πληρώσεις κ με αντικαταβολή??Γιατί δεν έχω πιστωτική.Το σαιτ που ανέφερες είναι τέλειο κ πάμφθηνο!!

 

Αν είσαι Αθήνα πέρνα από Γαλάτσι e-click.gr ή από Αιγάλεω extreme-mobiles.gr

Ειδικά ο πρώτος έχει συνήθως πολλά από Case-Mate

Edited by skritikos
typo
Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από Πάτρα δυστυχώς κ εδώ οι επιλογές είναι αρκετά περιορισμένες γιαυτό κ ρώτησα για κάποιο ελληνικό σαιτ που συνήθως δέχονται κ αντικαταβολές!Ευχαρηστώ παντως θα κοτάξω αυτά που μου είπες!
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από Πάτρα δυστυχώς κ εδώ οι επιλογές είναι αρκετά περιορισμένες γιαυτό κ ρώτησα για κάποιο ελληνικό σαιτ που συνήθως δέχονται κ αντικαταβολές!Ευχαρηστώ παντως θα κοτάξω αυτά που μου είπες!

 

ψάχνεις ποιοτικό case για S II ; Αν ναι πήγαινε στο Play247 που είναι δίπλα σου ;)

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=index&cPath=612_646&zenid=3efedebaf9b8f9c508383e7b2e139994

Galaxy Note II, Nexus 7, Xperia Go
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα σε ολους!

Πρωτη φορα γραφω εδω και θα ηθελα την βοηθεια σας,χωρις να θελω να γινω ενοχλητικος!

Αυριο παραλαμβανω το νεο μου Samsung Galaxy Ace plus(πρωτο μου Androω δευτερid κινητο),και θα ηθελα να ρωτησω που θα μπορουσα να βρω δευτερο φορτιστη να αγορασω σε προσιτη τιμη!

Ευχαριστω πολυ!

 

Καλησπερα σε ολους!

Πρωτη φορα γραφω εδω και θα ηθελα την βοηθεια σας,χωρις να θελω να γινω ενοχλητικος!

Αυριο παραλαμβανω το νεο μου Samsung Galaxy Ace plus(πρωτο μου Androω δευτερid κινητο),και θα ηθελα να ρωτησω που θα μπορουσα να βρω δευτερο φορτιστη να αγορασω σε προσιτη τιμη!

Ευχαριστω πολυ!

 

 

 

Κανεις δεν μπορει να βοηθήσει?

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Για μπες στο e-click.gr, κάτι είδα αλλά δεν ξέρω τι φορτιστή έχεις. Να πωτήσω κι εγώ κάτι, πήρα σήμερα το galaxy note και πήγα από το πλαίσιο για μεμβράνη, θήκη μου έδωσαν δώρο και κάνω τη δουλειά μου, ξέρει κανείς που μπορώ αλλού στο κέντρο να βρω ζελατίνα προστασίας; Ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Για μπες στο e-click.gr, κάτι είδα αλλά δεν ξέρω τι φορτιστή έχεις. Να πωτήσω κι εγώ κάτι, πήρα σήμερα το galaxy note και πήγα από το πλαίσιο για μεμβράνη, θήκη μου έδωσαν δώρο και κάνω τη δουλειά μου, ξέρει κανείς που μπορώ αλλού στο κέντρο να βρω ζελατίνα προστασίας; Ευχαριστώ :)

 

 

Ευχαριστω πολυ φιλε,και μεγιες το καινουργιο εργαλειο που πηρες!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Για μπες στο e-click.gr, κάτι είδα αλλά δεν ξέρω τι φορτιστή έχεις. Να πωτήσω κι εγώ κάτι, πήρα σήμερα το galaxy note και πήγα από το πλαίσιο για μεμβράνη, θήκη μου έδωσαν δώρο και κάνω τη δουλειά μου, ξέρει κανείς που μπορώ αλλού στο κέντρο να βρω ζελατίνα προστασίας; Ευχαριστώ :)

 

δες εδω εχει τα παντα http://www.extreme-mobile.gr/search?q=note

 

και αμα θες σου περναει την μεμβρανη εκεινος.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρεις κανένα ελληνικό σαιτ που μπορείς να πληρώσεις κ με αντικαταβολή??Γιατί δεν έχω πιστωτική.Το σαιτ που ανέφερες είναι τέλειο κ πάμφθηνο!!

 

To eclick έχει με αντικαταβολή πάντως. Λογικά και τα υπόλοιπα sites θα έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα μια μεμβρανη στο κατω πλαισιο στουρναρη, υποτιθεται στο συστημα δεν ειχαν αλλα ψαχνοντας βρηκε μια ξεχασμενη. Αυτες της celly. Ναι ξερω της πλακας θα ειναι αλλα ηθελα κατι αμεσα να καλυψω την οθοναρα του εργαλειου. :):)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Sandisk. Η καλύτερη εταιρία στο χώρο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου πολύ αρέσει είναι ότι στο site της sandisk γράφει 65usd και ο άλλος την πουλάει 20 ευρώ.

θα είναι αυθεντική η μπα...;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό που δεν μου πολύ αρέσει είναι ότι στο site της sandisk γράφει 65usd και ο άλλος την πουλάει 20 ευρώ.

θα είναι αυθεντική η μπα...;

 

Σωστή παρατήρηση, ωστόσο ο συγκεκριμένος πωλητής είναι αξιόπιστος στις πωλήσεις του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει να προτεινει κανεις καποιο καλο screen protector για το Samsung Galaxy Nexus?

 

Βρηκα τα παρακατω αλλα δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο:

 

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=52689&ref=bestprice.gr

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.011070

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_pppn=v3&_kw=Krusell&_kw=%22Self-Healing%22&_kw=Screen&_kw=Protector&_kw=Samsung&_kw=Galaxy&_kw=Nexus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...