Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus One (P500)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα ψαχνω μια εφαρμογη για να βλεπω τους αριθμους των τηλ.στις επαφες με μεγαλυτερα γραμματα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα ψαχνω μια εφαρμογη για να βλεπω τους αριθμους των τηλ.στις επαφες με μεγαλυτερα γραμματα

 

Αυτό θα το ήθελα κι εγώ !!!

 

Επίσης, γιατί τελευταία ανοίγω το μάρκετ και δεν ανοίγει και μου γράφει, ΣΦΑΛΜΑ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΉ ρε παιδιά ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω μια εφαρμογη για να βλεπω τους αριθμους των τηλ.στις επαφες με μεγαλυτερα γραμματα

 

βάλε το DW contact έχει επιλογές να τα μεγαλώσεις

Link to comment
Share on other sites

βάλε το DW contact έχει επιλογές να τα μεγαλώσεις

Έφαγα τον κόσμο να βρώ, πού το DW contact μεγαλώνει τους αριθμούς των τηλεφώνων και δεν το βρίσκω.

Μπορείς να βοηθήσεις φίλε soullis ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα τον κόσμο να βρώ, πού το DW contact μεγαλώνει τους αριθμούς των τηλεφώνων και δεν το βρίσκω.

Μπορείς να βοηθήσεις φίλε soullis ?

Ευχαριστώ.

 

Αφού μπεις στις επαφές με το DW contact πατάς το κουμπί μενού (κάτω αριστερά) επιλέγεις Περισσότερα-Ρυθμίσεις-Ρυθμίσεις θέματος και πας προς τα κάτω όπου θα βρεις το Μέγεθος γραμματοσειράς.

Link to comment
Share on other sites

Beta 2 σε ics. Ικανοποιητικά σταθερή και γρήγορη. Είναι σχεδόν έτοιμη για καθημερινή χρήση

 

Τι SIM έχεις;

Εγώ έχω μία 128k Vodafone και έχω πρόβλημα στην CM7 με τα apns...

Link to comment
Share on other sites

Beta 2 σε ics. Ικανοποιητικά σταθερή και γρήγορη. Είναι σχεδόν έτοιμη για καθημερινή χρήση

 

αυτη εννοεις? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1448697

Link to comment
Share on other sites

 

 

τη δοκιμασα. οταν την τελειωσουν και λυσουν τα οποια προβληματα εχουν μεινει και της βαλουν και ορισμενα apps που λειπουν, θα ανεβασει το κινητο καναδυο επιπεδα. εξαιρετικα σταθερη, γρηγορη, ομορφη, κομψη. ρισπεκτ

 

με την ics θα το πουλας ακριβοτερα απο οτι το αγοραζεις :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Beta 2 σε ics. Ικανοποιητικά σταθερή και γρήγορη. Είναι σχεδόν έτοιμη για καθημερινή χρήση

 

εχεισ κανα προβλημα με το proximity στις κλησεις με τον τελευταιο κερνελ 3,0 που λενε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα, εκανα root στο κινητο και θελω να περασω custom rom ...απλα θελω να ξερω αμα μπορω να επαναφερω αργοτερα την "μαμα" rom της lg και αμα μπορω να κανω reset ετσι ωστε να αδειασει η εσωτερικη μνημη απο εφαρμογες και αλλα αχρηστα..(ειμαι λιγο περιεργος σε αυτο διοτι εξαφανιζονται στο ακυρο MB ) ...απλα τωρα μπηκα στο τριπακι με root κλπ και θελω λιγη βοηθεια...

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Θελοντας μια εφεδρικη μπαταρια πηρα μια noname απο amazon αλλα ειχε μεγαλυτερο παχος και δεν ταιριαζει απολυτα οποτε δεν κλεινει και το καπακι... Το εγραψα στο καταστημα και μου επεστρεψε αμεσως τα χρηματα 8 Ε (χωρις τα εξοδα φυσικα) λεγοντας να την κρατησω πεταξω κλπ. Πηρα μια δευτερη απο bataria. ελλαδα για γνησια 25Ε ενω στη φωτο μοιζει με την γνησια στο παχος ειναι σαν την προηγουμενη και δεν ταιριαζει. Πριν χαλασω καμια περιουσια αν εχει αναλογη εμπειρια καποιος ας γραψει και τον ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

....Πριν χαλασω καμια περιουσια αν εχει αναλογη εμπειρια καποιος ας γραψει και τον ευχαριστω...

 

Εγώ πήρα αυτήν και είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα 2 τέτοιες για 2 LG, είναι ίδιες με τις original. Μου τις έστειλε αρκετά γρήγορα. Γενικά πολύ ικανοποιημένος.

http://www.ebay.com/itm/260921246955?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1418wt_1163

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την ρομ του xda με την cyanogen 9 την εχει δοκιμασει κανεις; Δουλευουν ολα η εχει δουλεια ακομα μεχρι να ολοκληρωθει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα συνδεσης του τηλεφωνου με τον υπολογιστη,δεν τ αναγνωριζει...Εχω βαλει τουσ drivers αλλα τιποτα μου βγαζει δεν υπαρχει αποκριση απο τη συσκευη..Να τονισω οτι παλιοτερα το αναγνωριζε κανονικα!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την ρομ του xda με την cyanogen 9 την εχει δοκιμασει κανεις; Δουλευουν ολα η εχει δουλεια ακομα μεχρι να ολοκληρωθει;

 

Παιδιά όντως τελικά το γίνεται με αυτήν την ρομ αν το δοκιμάσατε πείτε μας να ξέρουμε.

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Μια ερωτησουλα εχω... Θελω να φλασαρω τη νεα ρομ με ICS. Τωρα εχω την cyanogenmod 7.1 με παλια baseband οποτε πρεπει να περασω την καινουρια baseband. Επειδη το xda με μπερδεψε, πως θα το κανω αυτο. Πρεπει να γυρισω σε original firmware και ξανα root ή υπαρχει τροπος να γινει κατευθειαν οπως ειμαι με custom rom; Αν ξερει καποιος ας με βοηθησει. Ευχαριστω πολυ...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Μια ερωτησουλα εχω... Θελω να φλασαρω τη νεα ρομ με ICS. Τωρα εχω την cyanogenmod 7.1 με παλια baseband οποτε πρεπει να περασω την καινουρια baseband. Επειδη το xda με μπερδεψε, πως θα το κανω αυτο. Πρεπει να γυρισω σε original firmware και ξανα root ή υπαρχει τροπος να γινει κατευθειαν οπως ειμαι με custom rom; Αν ξερει καποιος ας με βοηθησει. Ευχαριστω πολυ...

 

Εγω παντως το εκανα με αυτο τον τροπο, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1060121

ειχα βρει ομως την πιο νεα ρομ.

Παντως ειναι ακομη σε beta testing η ics παιδια, εχει αρκετα θεματακια, οπως η καμερα που δεν δουλευει και αρκετα αλλα θεματα, μικρα και μεγαλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εχω στην κατοχη μου ενα lg p500 της google!

μου το φερανε απο αυστραλια και δεν εχει ελληνικα!

2,3,3 Version Android kai lg-p500-v20c!

θα σας παρακαλουσα να μου πειτε πως μπορω να περασω την ελληνικη γλωσσα!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποιο handsfree για το κινητό;;Το εργοστασιακό δεν εφαρμόζει στ' αυτιά.Θέλω ακουστικά ψείρες.:

 

 

Εγώ πήρα αυτήν και είναι μια χαρά.

Εφαρμόζουν ακριβώς στο κινητό;Από διάρκεια πως πάνε;;Δεν πιστεύω να κάνουν κανα μπαμ;;

Edited by riki
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμόζουν ακριβώς στο κινητό;Από διάρκεια πως πάνε;;Δεν πιστεύω να κάνουν κανα μπαμ;;

 

Από εφαρμογή και διάρκεια είναι σαν την original, τώρα για το μπαμ τι να σου πω, δεν τις φτιάχνω εγώ για να ξέρω (προς το παρών πάντως δεν έχω κάποιο πρόβλημα και ελπίζω να μείνει έτσι). Αν θες να είσαι απόλυτα κατοχυρωμένος πάρε την γνήσια με το ανάλογο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Τί μπορεί να φταίει? Είναι ενός φίλου. Δοκιμάσαμε και άλλη SIM και πάλι τα ίδια. Δεν έχει φραγή ενεργοποιημένη μέσα από το κινητό που είδα. Και όταν το παίρνουμε τηλέφωνο το κινητό, ακούγεται η κοπέλα που λέει οτι είναι κατελημένος ο αριθμος ενω δεν ειναι. Απο το κινητο παντως παιρνεις κανονικα κλησεις, απλα δεν μπορει να δεχτει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...