Jump to content

[Επίσημο] HTC HD7


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

update για το zune τα προεορτια για την αναβάθμιση του τηλεφώνου..@skomat κατεβάζεις κανονικά άλλες εφαρμογές,από που κατεβάζεις μεσω pc ή απευθείας από το τηλέφωνο,...
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τωρε αλλο μνμ. Marketplace is not yet availiable in your country/region!!![/Qς εχεις κάνει τα βήματα που έχουμε γράψει για να μπορείς να κατεβάσεις εφαρμογές..
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
update για το zune τα προεορτια για την αναβάθμιση του τηλεφώνου..

 

Άλλαξε κάτι στη λειτουργία του;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τωρε αλλο μνμ. Marketplace is not yet availiable in your country/region!!![/Qς εχεις κάνει τα βήματα που έχουμε γράψει για να μπορείς να κατεβάσεις εφαρμογές..
Καλημερα, οχι δεν εχω κανει κατι, θα το ψαξω και θα σας πω. Που ειναι αυτα τα βηματα για τις ρυθμισεις?? Σε ποια σελιδα?? ΟΚ Κατεβασα επειτελους απο το marketplace!! Αλλα για να κανεις τετοια δουλεια πρεπει νασαι επιστημονας!!
Edited by skomat
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε κάτι στη λειτουργία του;

 

While the overall version number is the same, two components have changed as noted by reader mparker: ZuneWmdu.dll and ZuneWmduResources.dll are both now v4.7.1407. Microsoft's support page in fact mentions these as needed for the software backup: http://support.microsoft.com/kb/2498092 So this does look like a prep for the 'NoDo' update.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό κανονικό πληκτρολόγιο για το hd2 στα windows 7 http://www.bytheway.gr/showpost.php?p=124163&postcount=2 δε το έχω δοκιμάσει αλλά ίσως λειτουργεί και για εσάς τους χρήστες του hd7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Παντος εγω το εχω βαλει στην ακρη, μεχρι να δουμε ποτε θα βγει η αναβαθμιση του, .. Edited by nervous
Απαγορεύονται οι αγγελίες εκτός buy & sell
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ μήπως βγάλεις άκρη.

 

Ευχαριστώ, αλλά καλύτερα να ξεκινήσω σπουδές πυρηνικού φυσικού, παρά αυτό!!!

Μιλάμε, οι τύποι μάλλον δεν έχουν να ασχοληθούν με τίποτα άλλο στη ζωή τους...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ, αλλά καλύτερα να ξεκινήσω σπουδές πυρηνικού φυσικού, παρά αυτό!!!

Μιλάμε, οι τύποι μάλλον δεν έχουν να ασχοληθούν με τίποτα άλλο στη ζωή τους...

 

Έχουν κάνει πολύ εντυπωσιακή δουλειά... όπως και να' χει! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ασχετο, αλλα βοηθεια. Που μπορω να βαλω μια αγγελια να πουλησω κατι????? Συγνωμη αλλα ειμαι ασχετος!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό κανονικό πληκτρολόγιο για το hd2 στα windows 7 http://www.bytheway.gr/showpost.php?p=124163&postcount=2 δε το έχω δοκιμάσει αλλά ίσως λειτουργεί και για εσάς τους χρήστες του hd7

 

Μόλις το πέρασα στο κινητό και έχω κανονικά ελληνικό πληκτρολόγιο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mάλιστα για άλλη μια φορά η κοινότητα όπως πάντα άλλωστε δίνει την λύση.

 

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση πάντως!

επρεπε να ξεκλειδώσεις το τηλέφωνο πως το πέρασες..

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μόλις το πέρασα στο κινητό και έχω κανονικά ελληνικό πληκτρολόγιο! :lol:

 

Δώσε αν θες περισσότερες λεπτομέρειες για τους ενδιαφερόμενους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνο το ξεκλείδωσα είναι θέμα ενός λεπτού ,αλλά για να περάσω το πληκτρολόγιο τίποτα ..
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν τα καταφερα δεν ειναι τίποτα δυσκολο,απλά δεν είχε πιάσει το ξεκλείδωμα του τηλεφώνου με την μία,μετα κατέβασα ολα τα sdk tools 7 εκανα εγκατασταση και μετά υπάρχει μια εφαρμογή tom Xap installer τα κάνει ολα μονη της ,ολα απο το xda..και ναι επιτέλους έχω ελληνικό πληκτρόλογιο..
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια πιο λεπτομερη εξηγηση για το πως τα κανετε ολα για εμας τους πρωταρηδες??? Σε ενα link το '' http://walshie.me/ChevronWP7.exe'' βγαζει μνμ.

Server Error

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. !!!!!!!!!!!!!!!!

Κατεβασα το αλλο αρχειο το ChevronWP7, συνδεω το κινητο ανοιγω το zune, το βλεπει σαν κινητο, παω να τρεξω το chevronwp7, και μου βγαζει μνμ οτι το κινητο δεν ειναι συνδεμενο, να το συνδεσω με usb, και να τρεξω το zune!!!!!!!!!!!!Κανεις τα φωτα του???

Edited by skomat
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα ολα αυτα, αλλα εμεις η μαλλον εγω ειμαι τις παλιας σχολης και δεν ξερω αγγλικα καλα!! Οποτε τι κανουμε?? Κανενας οδηγος στα ελληνικα βρε παιδακι μου δεν παιζει???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τώρα που μπαίνει και η ΝΟΚΙΑ δυναμικά με την χρήση του λειτουργικού, αυτό σίγουρα θα συνεισφέρει στο να ασχοληθούν ακόμα περισσότεροι developers με τα WP7 και ίσως δούμε ακόμα περισσότερα πράγματα από όσα στην αρχή μας έδειχνε ο ορίζοντας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που μπαίνει και η ΝΟΚΙΑ δυναμικά με την χρήση του λειτουργικού, αυτό σίγουρα θα συνεισφέρει στο να ασχοληθούν ακόμα περισσότεροι developers με τα WP7 και ίσως δούμε ακόμα περισσότερα πράγματα από όσα στην αρχή μας έδειχνε ο ορίζοντας.

 

Μακάρι Γιάννη, γιατί εφόσον δώσει η microsoft όλα όσα στερεί σήμερα από το εν λόγω λειτουργικό σύστημα, πιστεύω πως θα αξίζει η μετάβαση σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...