Jump to content

Samsung E2152 Dual Sim


sv2evs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύνδεσα το bluetooth μου και δεν παίζει στο ακουστικό. Μόνο από το ηχείο του κινητού ακούγεται.

 

Σκευτομαι για την αγορα του NOKIA BH-104 BLUETOOTH HEADSET που εχει προδιαγραφη 2,1 με edr μιας και το παλιο μου headset που ειναι 2,0 δεν ειναι συμβατο.

 

Γνωριζει κανεις εαν τα headset της nokia και συγκεκριμενα το bh-104 ειναι συμβατο με αυτο το κινητο?

 

Άμα το πάρεις αυθεντικό από την samsung κανά 40άρι :P... Αλλά βρήκα ένα εδώ ΚΑΛΩΔΙΟ

 

Επισης παιζει και αυτο

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006332

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εκτος το προβλημα οτι ακουγετε πολυ χαμηλα το ακουστικο,εμενα κολαει το κινητο οταν του βαζω ηχους mp3. μετα απο 3 αναβαθμισεις και αλλαγη πλακετας,τωρα περιμενω μηπως γινει αντικατασταση κινητου.θετικα βρηκα στην εναλαγη των καρτων και την πολυ καλη μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

εγώ με ήχο mp3, δεν μου κολάει...μια χαρά τα πάει..και μάλιστα και πριν με αρχείο 3mb...πάλι χωρίς πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

εγώ με ήχο mp3, δεν μου κολάει...μια χαρά τα πάει..και μάλιστα και πριν με αρχείο 3mb...πάλι χωρίς πρόβλημα.[/Q εχεις μεταφερει ηχο mp3 σαν ηχο κλησης,και δεν σου δημιουργει προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

απλως για να σιγουρευτω το hands free που παιρνει το κιν αυτο ειναι το κλασσικο Hands free??

http://www.getitnow.gr/prod/ilektronika/aksesoyar-kiniton/hands-free/samsung-handsfree-aaep407sbecstd/prod404263/

 

αυτο δλδ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό πρέπει να ναι....

 

Επίσης και εμένα μου βγήκε προβληματικό και ιδιαίτερα στο σήμα, δείχνει ότι δεν πιάνει πάντα. Θα θελα να ξέρω το αντίστοιχο της LG εάν είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γνωριζει κανεις αν υπαρχει η δυνατοτητα σιγασης την ωρα που χτυπαει? (οχι απορριψη κλησης αλλα να σταματας τον ηχο μονο)
Link to comment
Share on other sites

μμμ, ναι...θα ήταν καλό feature αν υπάρχει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα προχθες για την εργασια μου.

Πολυ καλο για τα λεφτα του.Το ακουστικο εμενα ακουγετε πολυ καλα και καθαρα.

Η αλαγη της sim γινεται πατωντας το κουμπι δεξια στην οθονη αναμονης και οχι αν εισαι στις επαφες η στα μυνηματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

σε εμενα παντως οι συνομιλητες μου διαμαρτυρονται οτι ακουνε διπλη την φωνη τους οταν μιλανε μαζι μου.

και απο σημα???επιτυχια μεγαλη!!!!

με iphone 3gs που δοκιμασα την συγκριση μεσα στο σπιτι μου τεραστια η διαφορα.

το 2152 απλα ανυπαρκτο...

θα μου πειτε το ενα κανει 80 και το αλλο 500.

σωστα αλλα και τα δυο ειναι φτιαγμενα τουλαχιστον για να παιρνεις τηλ.

οποτε πρεπει να το κανουν εξισου καλα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ανοιχτή ακρόαση και το κάνει αυτό ? Γιατί σίγουρα το κάνει και σε εμένα σε αυτό το ζήτημα και μόλις την απενεργοποιήσω...όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ανοιχτή ακρόαση και το κάνει αυτό ? Γιατί σίγουρα το κάνει και σε εμένα σε αυτό το ζήτημα και μόλις την απενεργοποιήσω...όλα καλά.

εχω παρει 2 κινητα 2152 και τα γυρισα πισω με την εγγυηση.στα πλην του τηλ μικροφονισμοι,σε εξωτερικους χωρους προβλημα ακοης και οταν εβαζα να παιξει ηχους mp3 σαν ηχους κλησης κολαγε το τηλ 2 δευτερολεπτα.στα συν του ηπολυ καλη μπαταρια και η ευκολη ενναλαγη στις καρτες,τελικα πηρα το κινεζικο της wind,που για τα 23 euro που εδωσα ειναι καλο για τα λεφτα του.μεγαλος μου ποθος,το νοκια c2-00,που δεν ηρθε ακομα στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κόλημα με τα mp3 σαν ήχους κλήσης ειπώθηκαν και εδώ ξανά..αλλά σε εμένα 2 που έχω σαν ήχους, κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
απλως για να σιγουρευτω το hands free που παιρνει το κιν αυτο ειναι το κλασσικο Hands free??

http://www.getitnow.gr/prod/ilektronika/aksesoyar-kiniton/hands-free/samsung-handsfree-aaep407sbecstd/prod404263/

 

αυτο δλδ?

 

Δύο ερωτήσεις:

 

1. Το hands free που παίρνει είναι τελικά αυτό που αναφέρεται πιο πάνω??

2. Μήπως ξέρετε τι κάρτα μνήμης παίρνει? πόσο κοστίζει και που μπορώ να βρω?

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι προβληματα εβγαλε το κινητο σε αλλους αλλα σε εμενα απο τον ιουλιο που το εχω ολα πανε καλα και σημα και η ανοιχτη ακροαση (πανω στο μηχανακι μιλαω και με ακουνε κανονικα) hands free δεν ειχε στο πακετο...απλα samsung παιρνει...ναι Microsd παιρνει σαν τις καρτες που παιρνουν τα νοκια...ειχα και το s 3112 αλλα δεν μου αρεσε και το πουλησα...αυτο μεχρι στιγμης δεν εχω σκεφτει να το δωσω!!

 

 

για dual sim και με 80 ευρω που το ειχα παρει το καλοκαιρι ειναι μια χαρα σχεση τιμης - λειτουργιας κλπ

Edited by filiatrinos
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες του έβαλα και μια κάρτα 2gb...και μου φαίνεται ότι πάει και ποιό γρήγορα. Έβαλα και όλα να πηγαίνουν εκεί...και είναι μια χαρά τώρα το κινητό. Ευχαριστημένος και εγώ, αν και το πλήρωσα κάτι παραπάνω για να μου έρθει ταχυδρομικώς από αθήνα...και το είδα χθες 55 ευρώ στο πλαίσιο !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγώ χθες του έβαλα και μια κάρτα 2gb...και μου φαίνεται ότι πάει και ποιό γρήγορα. Έβαλα και όλα να πηγαίνουν εκεί...και είναι μια χαρά τώρα το κινητό. Ευχαριστημένος και εγώ, αν και το πλήρωσα κάτι παραπάνω για να μου έρθει ταχυδρομικώς από αθήνα...και το είδα χθες 55 ευρώ στο πλαίσιο !!!

79 εχει στο πλαισιο, προχθες το πηρα! 55 εχει σε στοκ αλλα απο εκει αποφευγω να παιρνω κινητα!:)

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό κινητό σε σχέση μρ την τιμή του. Πολύ βολικό, ραδιόφωνο χωρίς HF, ανθεκτικό, πολύ εύκολο στη χρήση, καλή μπαταρία και πολλές λειτουργείες. Προσωπικά ξετρελάθηκα, δεν το περίμενα.
Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

79 εχει στο πλαισιο, προχθες το πηρα! 55 εχει σε στοκ αλλα απο εκει αποφευγω να παιρνω κινητα!:)

Πάντως και εγώ στο πλαίσιο που το είδα, η τιμή έγραφε 55...δεν είδα να λέει κάτι για stock.

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/SAMSUNG-GT-E2152-GT-E2152ZKAEUR.htm

 

Αμα το ειδες μεσα στο καταστημα να λεει 55 και δεν ηταν στο στοκ τοτε να πας να το παρεις γιατι ξεχασαν μαλλον να αλλαξουν τιμη και θα το παρεις οσο λεει το καρτελακι.... Εγω γι'αυτο το λογο το πηρα 72 αντι για 79 που ειχε!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

115 ευρώ πλήρωσα αν θυμάμε καλά με τα μεταφορικά από αθήνα (δήθεν για ποιό φθηνά) όταν το πήρα.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω πόσο καλό είναι το music player? είχα παλιότερα ένα σαμσουνγκ και το player έχανε... δεν έπαιρνε πολλά τραγούδια το playlist κλπ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδία να ρωτήσω κατι , γιατι ειναι πολυ παραξενο...Οταν εχω επανω το hands free...η ηχος ακούγετε μονο απο το handsfree.. και οχι απο το τηλεφωνο. αποτελεσμα αν δεν εχω τα ακουστικα στα αυτία μου, δεν ακουω την κλήση...ειναι σε ολους ετσι ?? Υπαρχει Τροπος να αλλαξει αυτό?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung E2152 Dual Sim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...