Jump to content

Samsung E2152 Dual Sim


sv2evs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν το πάει κανείς στην Samsung για αναβάθμιση...θα πληρώσει ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν το πάει κανείς στην Samsung για αναβάθμιση...θα πληρώσει ?

Εφόσον το τηλέφωνο είναι σε εγγύηση δεν πληρώνεις πουθενά .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το τηλέφωνο είναι σε εγγύηση δεν πληρώνεις πουθενά .

 

Φιλικά

Χμ, θα το ψάξω αυτό...εφόσον όμως βγάλουν 1-2 αναβαθμίσεις ακόμα ;). Ξέρουμε τι "διορθώνει/αλλάζει" η αναβάθμιση που παράθεσε ο φίλος ποιο πάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Χμ, θα το ψάξω αυτό...εφόσον όμως βγάλουν 1-2 αναβαθμίσεις ακόμα ;). Ξέρουμε τι "διορθώνει/αλλάζει" η αναβάθμιση που παράθεσε ο φίλος ποιο πάνω ?

Για όλες τις εταιρείες εφόσον το τηλέφωνο είναι σε εγγύηση ( χωρίς χτυπήματα , γρατζουνιές ) πληρώνονται από αυτούς .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Αφού το χρησιμοποιήσεις μέχρι να πέσει η μπαταρία του, το βάζεις στον φορτιστή μέχρι να σου δείξει ότι είναι γεμάτο. Δεν χρειάζεται να το αφήσεις ούτε λεπτό παραπάνω. Ρίξε μια ματιά και σε αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Αφού το χρησιμοποιήσεις μέχρι να πέσει η μπαταρία του, το βάζεις στον φορτιστή μέχρι να σου δείξει ότι είναι γεμάτο. Δεν χρειάζεται να το αφήσεις ούτε λεπτό παραπάνω. Ρίξε μια ματιά και σε αυτό.

 

να σαι καλα...¨)

απλα επειδη ακουμε τα απιστευτα καθε φορα που αγοιαραζουμε συσκευη......

εμενα π.χ το κινητο εδειχνε μετα απο 1.5 ωρα οτι ειχε φορτιση..

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί έχουν μείνει στις παλιές εποχές όπου οι μπαταρίες εμφάνιζαν το φαινόμενο της μνήμης και ήθελε ιδιαίτερη προσοχή και αντιμετώπιση. Όλα αυτά ανήκουν στο παρελθόν. Με το που δείχνει ότι φορτίστηκε θα το βγάζεις (όπως επίσης και τον φορτιστή από την πρίζα).
Link to comment
Share on other sites

η αλληθεια ειναι οτι δεν ξετρελαθηκα με την συσκευη,αλλα μεχρι στιγμης που εκανα κατι δοκημες τουλαχιστον για τον λογο που την πηρα με καλυπτει...

 

το σημαντικο για μενα ειναι σε θεση αναμονης οποια απο τις 2 γραμμες δεχτει τηλεφωνημα να χτυπησει....και αυτο το εχει,τωρα δεν ξερω τι γινετε αν μιλαω με την μια γραμμη και με καλεσουν στην αλλη....

Link to comment
Share on other sites

η αλληθεια ειναι οτι δεν ξετρελαθηκα με την συσκευη,αλλα μεχρι στιγμης που εκανα κατι δοκημες τουλαχιστον για τον λογο που την πηρα με καλυπτει...

 

το σημαντικο για μενα ειναι σε θεση αναμονης οποια απο τις 2 γραμμες δεχτει τηλεφωνημα να χτυπησει....και αυτο το εχει,τωρα δεν ξερω τι γινετε αν μιλαω με την μια γραμμη και με καλεσουν στην αλλη....

Ακριβώς γι'αυτό που το πήρες, θα σου κάνει την δουλειά σου όπως μου κάνει και εμένα. Όπως θα διαβάσεις και στο manual, όταν μιλάς στην 1 γραμμή, η άλλη δείχνει (αν σε καλέσουν) ότι είσαι εκτός δικτύου (λογικά). Οπότε θα λάβεις την χαμένη κλήση με sms από το ανάλογο δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γι'αυτό που το πήρες, θα σου κάνει την δουλειά σου όπως μου κάνει και εμένα. Όπως θα διαβάσεις και στο manual, όταν μιλάς στην 1 γραμμή, η άλλη δείχνει (αν σε καλέσουν) ότι είσαι εκτός δικτύου (λογικά). Οπότε θα λάβεις την χαμένη κλήση με sms από το ανάλογο δίκτυο.

 

σωστα...το εκανα με ενα τριτο τηλ που εχω και με το τηλ του αδερφου μου....αλλα μετα ειδα οτι αλλες συσκευες εχουν και αυτη την λειτουργεια...φυσικα η διαφορα ειναι οτι υποαρχει μετα και μια διαφορα στην τιμη.......αλλα αν συνηθησω την οθονη που με χαλαει πολυ..πιστευω οτι θα ειναι ενα καλο τηλεφωνο και πανω απ ολα οτι αξιζει υτα λεφτα του....

Link to comment
Share on other sites

σωστα...το εκανα με ενα τριτο τηλ που εχω και με το τηλ του αδερφου μου....αλλα μετα ειδα οτι αλλες συσκευες εχουν και αυτη την λειτουργεια...φυσικα η διαφορα ειναι οτι υποαρχει μετα και μια διαφορα στην τιμη.......αλλα αν συνηθησω την οθονη που με χαλαει πολυ..πιστευω οτι θα ειναι ενα καλο τηλεφωνο και πανω απ ολα οτι αξιζει υτα λεφτα του....

 

ότι δίνεις, παίρνεις...αν κάποια από τις 2 γραμμές είναι δουλειάς...και χτυπάει συνέχεια, τότε στην 2η καλό θα ήταν να έχεις κάτι που είτε δεν χτυπάει τόσο συχνά είτε είναι καρτοκινητό/για sms..έτσι δεν θα χάνεις σχεδόν τίποτα.;)

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο......οταν ρωτησα για να το παρω μου ειπανε στο καταστημα οτι δεν συνδεεται με υπολογηστη......και τωρα διαβαζω οτι αυτο ειναι εφυκτο.....τι ισχυει τελικα???συνδεεται η οχι????
Link to comment
Share on other sites

Συνδεεται με υπολογιστη και συχρονιζει μεσω του samsung new pc studio αρκει να εχεις το καλωδιο(εγω εχω απο το samsung star tocco lite)

και ξυπνητηρι φυσικα εχει.

Link to comment
Share on other sites

Συνδεεται με υπολογιστη και συχρονιζει μεσω του samsung new pc studio αρκει να εχεις το καλωδιο(εγω εχω απο το samsung star tocco lite)

και ξυπνητηρι φυσικα εχει.

 

ευχαριστω...

που ειναι ομως το ξυπνητηρι ????????????

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΝΟΥ->ΑΤΖΕΝΤΑ->ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

 

ευχαριστω....ειχα δει την ειδοποιηση αλλα δεν μου πηγε το μυαλο οτι αυτο ειναι το ξυπνητηρι.....

Link to comment
Share on other sites

Συνδεεται με υπολογιστη και συχρονιζει μεσω του samsung new pc studio αρκει να εχεις το καλωδιο(εγω εχω απο το samsung star tocco lite)

και ξυπνητηρι φυσικα εχει.

 

Φίλε το έχεις κάνει αναβάθμιση στη νέα έκδοση?

Link to comment
Share on other sites

ενω συνδεεται κανονικα και εκτελει ολες τις διεργασιες συχρονισμου,μεταφορας αρχειων κτλ

οταν πατας αναβαθμιση κινητου τηελφωνου βγαζει ενα μηνυμα οτι η συγκεκριμενη συσκευη δεν υποστηριζεται.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.....

εχω σαν πρωτη sim την συνδεση μου και σαν δευτερη ενα καρτοκινητο...οποτε περνω τηλεφωνο απο την πρωτη sim μου γραφει 'ενεργοποιηθηκε η προωθηση υπο ορους'...

αυτο συμβαινει μονο οταν κανω τηλεφωνημα απο την πρωτη καρτα τισ συνδεσης......

τι ειναι αυτο???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και δεν χρειάζεται ενσύρματο ακουστικό ως κεραία, μπορεί κάποιος να ακούει μουσική μέσω bluetooth ακουστικού;

 

Επεξεργασία: Κι αν έχει βρει κάποιος ποια ενσύρματα ακουστικά υποστηρίζει και με ποιόν τρόπο αναβαθμίζεται.

Edited by talos_2002

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσα το bluetooth μου και δεν παίζει στο ακουστικό. Μόνο από το ηχείο του κινητού ακούγεται.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung E2152 Dual Sim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...