Jump to content

[Επίσημο] Nokia C7-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες μια εφαρμογη που δεν εχω φτιαχνει ενα αρχειο στη μνημη του τηλεφωνου που λεγετε mailforexchange ... ξερει κανεις πως σβηνει??

 

 

τελικα το ηχειακι δεν επεζε απο τη βρομα και τη μπιχλα τωρα ειναι καθαρο και δυνατο:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδια ειμαι νεος χρηστης...να μπω στο θεμα μου εχω ενα νοκια c7 το οποιο κλειδωθηκε απο το ξαδερφο μου και ξεχασε το κωδικο ....λοιπον εχω περιπου 3 μερες με search στο γοογλε εχω δοκιμασει τα παντα εχω απογοητευτει ....και ξεκιναμε εκανα hard reset με τα πληκτρα εντασης και τα υπολοιπα ....και μολις ξεκιναει το κινητο στα αγγλικα που προφανως επιασε το hard reset μου λεει ορισε νεο κωδικο κλειδωματος

http://i58.tinypic.com/1434ab9.jpg

βαζω 0000 η καποιο αλλο αντιστοιχα εβαλα γυρω στους 30-40 κωδικους με γραμματα με θαυμαστικα ....και μετα μου λεει επιβεβαιωση αυτο που εβαλα... και μου βγαζει code error ....εχω δοκιμασει αππειρες φορες αλλα παλι συνεχεια μ βγαζει code error.....

http://i61.tinypic.com/afhtg6.jpg

ξεκιναω παλι το search στο google ψαχνω να βρω νοκια support γτ τωρα με τη κριση δεν εχουμε λεφτα μπας και το φτιαξω μονος μου σαν κατοχος iphone και με jb ...εχω καποιες γνωσεις...

μιλαω με εναν απο νοκια support microsft μ στελνει recovery tool αλλα δε μπορω να τα χρησιμοποιησω γτ δεν διαβαζει το κινητο ειτε κλειστο ειτε ανοιχτο επειδη λογικα δε περναει το βημα κλειδωματος....

ατελειωτες ωρες παλι στο google να δω μηπως καποιος εχει το ιδιο προβλημα δε βρηκα τιποτα....

μετα δοκιμασα το nokia suite για update λογισμικου αλλα κ παλι ουτε αυτο δουλευει γτ δε διαβαζει το κινητο κλασσικα λογω οτι σε προχωραει το βημα με τον ορισμο κλειδωματος....

οποια βοηθεια θα ειναι δεκτη καποιου που εχει περρισσοτερη εμμπειρια να με βοηθησει ευχαριστω:O

ξεχασα να αναφερω το κινητο δεν εχει καρτα σιμ μεσα και micro sid επισης

Edited by paridion
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum. :)

Δοκίμασες τον «μαμά» κωδικό 12345;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum. :)

Δοκίμασες τον «μαμά» κωδικό 12345;

 

ναι αυτα τα δοκιμασα απο την αρχη δε λειτουργουν ...μολις δοκιμασα το phoenix ενα βαζω το product μετα οταν παω στο flashing

μου βγαζει αυτο ...δεν αναγνωρισε τη συσκευη ειναι δυνατον θα τρελαθω αφου ειναι για dead συσκευες:X εμενα σαν κλειστη συσκευη μ την αναγνωριζει... http://i62.tinypic.com/2s68yhg.png

Edited by paridion
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

 

το δοκιμασα κ αυτο

 

δεν αναγνωριζει τη συσκευη αν δεν φυγει αυτο με το κλειδωμα .....

Edited by paridion
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο μου εκανε και μενα μια μερα το 5800 ξαφνικα μου ζητουσε κωδικο εκανα hard reset με τα κουμπια και παλι το ζητουσε ...

 

εφευγε μονο οταν εβαζα ενα παλιο κωδικο που του ειχα βαλει και μετα οταν εκανα παλι reset το ξαναζητουσε.. το πουλησα και ησυχασα..

 

φαινετε τα symbian εχουν και αυτα το dead line τους

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλημέρα σας. Κάθε φορά που ανοίγω το τηλέφωνο, με συνδέει αυτόματα στο ιντερνετ και επειδη δεν εχω καποιο πακέτο ιντερνετ, χρεώνομαι ασύστολα. Kαμιά ιδέα;
vangelakas.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Κάθε φορά που ανοίγω το τηλέφωνο, με συνδέει αυτόματα στο ιντερνετ και επειδη δεν εχω καποιο πακέτο ιντερνετ, χρεώνομαι ασύστολα. Kαμιά ιδέα;

Διάβασε τον παρακάτω οδηγό και λογικά θα σε βοηθήσει, http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=305679

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...