Jump to content

[Επίσημο] Nokia C6-01


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

product code του N8????? μαλλον για αυτο κολαει βρες για το c6-01 . Λογικα απο εκει που το εκανες ψαξε για καποια επιλογη για c6-01.

 

φιλε μου το εκανα οπως εγραψα..

τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 874
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τοτε το πας σε νοκια care σου περνανε τα ελληνικα ( καποιος με ν8 ειχε παρομοιο θεμα και ειπε οτι του αλλαξαν το κινητο) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308536&page=30

δεν ξερω κατα ποσο θα γινει καιμε σενα το ιδιο αλλα δεν χανεις τιποτα να το τσεκαρεις

Edited by tsamadas
Link to comment
Share on other sites

Τοτε το πας σε νοκια care σου περνανε τα ελληνικα ( καποιος με ν8 ειχε παρομοιο θεμα και ειπε οτι του αλλαξαν το κινητο) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308536&page=30

δεν ξερω κατα ποσο θα γινει καιμε σενα το ιδιο αλλα δεν χανεις τιποτα να το τσεκαρεις

 

αυτο ηθελα να αποφυγω φιλε μου, αλλα εαν δν το εχει παθει κανεις αλλος αυτο, τοτε αναγκαστικα θα παω σε νοκια care

 

Η σωστή έκδοση firmware είναι η 022.014 και το σωστο product code για το κινητό σου είναι το 059C267 (Silver).

 

φιλε μου, δοκιμασα και αυτην την εκδοση.

ελληνικα δν περνανε.

κολλαει και χρειαζεται να κανω επαναφορα νεκρης συσκευης.

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

αυτο ηθελα να αποφυγω φιλε μου, αλλα εαν δν το εχει παθει κανεις αλλος αυτο, τοτε αναγκαστικα θα παω σε νοκια care

 

γιατί δεν δοκιμάζεις με την έκδοση που σου προτείνει ο gfilnet;

 

*Άκυρο. Ποστάραμε ταυτόχρονα...

Link to comment
Share on other sites

για τα ελληνικα θα σου παρουν κανενα 15αρι τωρα αν εχει αλλο θεμα ελπιζω σε εγγυηση ;)

 

οσον αφορα το θεμα της εγγυησης..

μπορουν να το βρουν με καποιο serial number απο το κουτι? γιατι την αποδειξη, την ειχα δωσει για την εφορια(φυσικα..)

γνωριζει κανεις?

 

ευχαριστω για τις απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεσαι αποδειξη βλεπουν το ΙΜΕΙ και εσαι οκ . ΑΛΛΑ να πας σε επισημο νοκια care βρες το απο το ιντερνετ που εχει κοντα σου
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεσαι αποδειξη βλεπουν το ΙΜΕΙ και εσαι οκ . ΑΛΛΑ να πας σε επισημο νοκια care βρες το απο το ιντερνετ που εχει κοντα σου

 

εχω ενα πολυ κοντα μου.

ευχαριστω για τις απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Η σωστή έκδοση firmware είναι η 022.014 και το σωστο product code για το κινητό σου είναι το 059C267 (Silver).

 

Θέλει ένας φίλος μου να του περάσω τα ελληνικά στο κινητό του, (UK product code) και μέσω του navifirm+ βλέπω να υπάρχει η έκδοση 24.1, σαν μεταγενέστερη της 22.14 (υπάρχει σε balkan silver που θέλει)

Ποιά να προτιμήσω;

 

update κατέβασα την 24.1, την πέρασα στο τηλέφωνο αλλά μου εμφανίζεται σαν 22.14! Οπότε κάποια μικροδιαφορά θα έχει ανάξια αναφοράς.

Edited by Tsaglis

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση balkans ειναι η 25.07 (αννα και αυτη, updated).

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση balkans ειναι η 25.07 (αννα και αυτη, updated).

 

Στο navifirm δεν την βλέπει. Τελευταία έχει την 24.1

την 25.7 την δίνει για τα C7 & N8

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Στο navifirm δεν την βλέπει. Τελευταία έχει την 24.1

την 25.7 την δίνει για τα C7 & N8

 

Navifirm plus 1.4 , server Nokia Care Suite με clear local cache, την βγαζει κανονικά.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο μερικα θεματακια καταφερα να την περασω :) ...... αντε να δουμε πουτε θα ερθει και η belle :)
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με τσάτησε με την αναβάθμιση (καλύτερα να μην την έκανα από την αρχή) είναι που μίκρυναν πολύ τα γράμματα του κινητού πλέον (άσχετα αν υπάρχει και το font magnifier της Psiloc). Ξέρει κανείς αν υπάρχει κανένα πρόγραμμα για να αυξάνει την γραμματοσειρά του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι...έχω ένα Nokia C6-01 και χρησιμοποιώ ενσύρματα ακουστικά...Το κακό είναι ότι κάθε ένα με δύο μήνες το ένα ακουστικό απο τα δύο σταματάει να λειτουργεί...έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο??? Ευχαριστώ.

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι...έχω ένα Nokia C6-01 και χρησιμοποιώ ενσύρματα ακουστικά...Το κακό είναι ότι κάθε ένα με δύο μήνες το ένα ακουστικό απο τα δύο σταματάει να λειτουργεί...έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο??? Ευχαριστώ.

 

μπορει να συμβει, δεν ειναι κατι απιθανο.

 

κακη χρηση, υγρασια κλπ

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

συμβαιναι συνεχεια... χωρις υγρασια, προσεχτικη χρηση, τις προαλλες εχασα το 1 απο αυτα του Ν97...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

συμβαιναι συνεχεια... χωρις υγρασια, προσεχτικη χρηση, τις προαλλες εχασα το 1 απο αυτα του Ν97...

 

Απο το Μάιο που το έχω, έχω αλλάξει 4 ζευγάρια ακουστικά...και όχι του ιδίου τύπου...μου φαίνεται θα την βγάλω με κάτι πολύ καλά Philips απο mp3 και μικρόφωνο το κινητό... άλλη εταιρίας λέτε να κανουνέ???

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Απο το Μάιο που το έχω, έχω αλλάξει 4 ζευγάρια ακουστικά...και όχι του ιδίου τύπου...μου φαίνεται θα την βγάλω με κάτι πολύ καλά Philips απο mp3 και μικρόφωνο το κινητό... άλλη εταιρίας λέτε να κανουνέ???

 

ναι δεν εχεις κανενα προβλημα;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τελευταία αναβάθμιση σε Symbian Anna. Στις φωτογραφίες δεν μου δίνει καμιά επιλογή συσχέτισης με κοινωνικά δίκτυα (facebook, twitter klp) ώστε να μπορώ να μεταφέρω φωτογραφίες κατευθείαν σ' αυτά. Αυτό συμβαίνει γενικότερα ή κάτι δεν πήγε καλά με την αναβάθμιση; Ευχαριστώ.
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι παιδια?στη ληψη βιντεο πως τα παει?γραφει στα 25 καρε η στα 30 τωρα με την αννα?

 

ολα περα απο το Ν8 γραφουν σε 25 . Το Ν8 γραφει σε 30 με το update απο το Nokia labs που ναι ακομα σε beta μορφη.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...