Jump to content

Android Tablets: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις


rigasnic1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα video στο youtube είναι flash, γι αυτό δεν τα παίζει...

 

Στα υπολοιπα παρομοια site τι λογισμικο ειναι? Υπαρχει καμια πατεντα για να τρεξει το youtube?

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bill21 μπορεις να δωσεις περισσοτερες πληροφοριες? ποιοτητα κατασκευης, λογισμικο, γενικη εικονα? απο που το πηρες και ποσο?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στα υπολοιπα παρομοια site τι λογισμικο ειναι? Υπαρχει καμια πατεντα για να τρεξει το youtube?

 

Αν περαστεί η froyo 2.2 δεν θα 'χεις πρόβλημα! xD

 

Υ.Γ. Στην θέση σου θα κοίταζα να ψάξω στην ασιάτικη αγορά για μεταγενέστρες εκδόσεις του android. Κάτι θα 'χουν κάνει, δεν πάιζει να μείνανε στην 1,5... Δοκίμασε να αναζητησεις ,αν ειναι εφικτο να περασεις διαφορα πραματακια , στο google.

 

πες μας εντυπωσεις!!!!!!:lol::lol::p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει τέτοιο πράγμα με 2.2 θα είναι εκπληκτικό!!! Στο nexus και έκανε ΤΗ διαφορά, πόσο μάλλον σε κάτι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν φορανε την 1.5 αλλα την 1.6(1.7.2)

εδω ενας ακομη κλωνος με wifi webcam ethernet 2 usb

και αν δειτε το video παιζει youtube

http://www.e-mobilo.com/epad.html

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μπορει,και προτεινω να μην προσπαθειτε διαφορες rom αν δεν εχετε το original γιατι θα μεινετε στο παγωτο:D
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μπορει,και προτεινω να μην προσπαθειτε διαφορες rom αν δεν εχετε το original γιατι θα μεινετε στο παγωτο:D

 

τοσο πολυ πειραζει/ενοχλει που δε μπορει να παρει νεα εκδοση android? τοσο σημαντικες διαφορες εχουν πια?

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν φορανε την 1.5 αλλα την 1.6(1.7.2)

εδω ενας ακομη κλωνος με wifi webcam ethernet 2 usb

και αν δειτε το video παιζει youtube

http://www.e-mobilo.com/epad.html

 

υπαρχουν 1002 κλωνοι. Κατα συνέπεια ο καθένας πουλάει αυτό που φτιάχνει. Τα περισσότερα κυκλοφορούν με 1.5 και δεν παιζουν βιντεο στο utube λογω έλλειψης flash-player.

Το συγκεκριμένο είναι κομπλε! ;)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σκεφτομαι να παρω εναν κλωνο κι εγω.ποιο λετε να παρω?τι να προσεξω?απο που?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή υπάρχουν πάρα πολλοί κλώνοι αυτή τη στιγμή εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις κάποιος γνωστός σου να πάρει κάποιον και αν σε ικανοποιεί παίρνεις τον ίδιο.Εκτος αν είσαι gadgetάκιας οπότε πάρε το πρώτο που θα σου γυαλίσει και μην το σκέφτεσαι καθολου.Εγώ έχω παραγγείλει το epad και το περιμένω την επόμενη εβδομάδα.Πάντως κάτι που πρέπει να προσέξουν όσοι θέλουν να αγοράσουν μια τέτοια συσκευή είναι η διάρκεια της μπαταρίας.Από ότι με έχουν ενημερώσει βγάζει 2-3 ώρες συνεχούς λειτουργίας,αν ισχύει αυτό θα το επιβεβαιώσω όταν παραλάβω Edited by trackera

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κι εγω για epad σκεφτομουνα ποτε θα παραλαβεις?ειναι πολυ πιο αργο απο αυτα με τον rk2808 επεξεργαστη?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ως την Τετάρτη θα το εχω.εγώ το θέλω κυρίως για ιντερνετομηχανημα να κάθομαι αραχτός στον καναπέ ή ατο κρεβάτι και να σερφάρω και για κανα msn.Τώρα για γενικότερες δυνατότητες θα δείξει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια τελικα πηρα αυτο εδω http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=1_65&products_id=407 120 ευρω πιστευω μια χαρα ειναι με καμερα και Rockchip RK2808
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πρόβλημα με το Μ003 που είχα παραλάβει.Την πρώτη μέρα έμπαινα με wifi κανονικά σε διαφορα site, στο msn χωρίς κανένα πρόβλημα.Την επόμενη μέρα προσπάθησα να μπω ξανά και τίποτα.Κάνει προσπάθεια να συνδεθεί και συνέχεια αποτυγχάνει.Έχω σπάσει το κεφάλι μου να βρω τι φταίει και δεν μπορώ.

Πείτε καμία ιδέα μπας και ξεκολλήσει γιατί αλλιώς το κόβω να πηγαίνει ταξιδάκι Κίνα χωρίς επιστροφή....:lol::lol:

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια τελικα πηρα αυτο εδω http://mp4nation.net/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=1_65&products_id=407 120 ευρω πιστευω μια χαρα ειναι με καμερα και Rockchip RK2808

 

Μπορείς να μας γράψεις εντυπώσεις? Είναι γρήγορο για net και καμιά ταινιούλα? Ευχαριστημένος γενικότερα?

Link to comment
Share on other sites

Οι κλωνοι του ipad μου κινησαν και εμενα το ενδιαφερον, αυτον τον καιρο ψαχνω εναν ebook reader που θα το χρησιμοποιω στο σπιτι κυριως. Για διαβασμα εχει δοκιμασει κανεις καποιο απο αυτα;
Link to comment
Share on other sites

Οι κλωνοι του ipad μου κινησαν και εμενα το ενδιαφερον, αυτον τον καιρο ψαχνω εναν ebook reader που θα το χρησιμοποιω στο σπιτι κυριως. Για διαβασμα εχει δοκιμασει κανεις καποιο απο αυτα;

 

Στο διάβασμα δουλεύουν μια χαρά, δεν έχουν πρόβλημα..

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

παιδια χτες βραδυ το παραγγειλα οποτε ακομα περιμενω για να δουμε
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ειδα και αυτο φανταζομαι πανω κατω τα ιδια με τα αλλα ειναι, ερχετε στα 85 ευρω συνολικα. Εσεις που πηρατε και ειστε ευχαρηστιμενοι απο πιο μαγαζι τα πηρατε; Απο το dealextreme εχω ξαναπαρει πραγματα αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη η εκδοση που πουλαει.
Link to comment
Share on other sites

H εκδοση αυτη δεν εχει rockchip rk2808 επεξεργαστη οποτε λογικα θα ειναι πιο αργο απο αυτο που παραγγειλα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός αυτού, απ'όσο διάβασα σε κάποια ξένα φόρουμ, λένε οτι για να τρέξει 2.1 πρέπει να έχεις τουλάχιστον το rk2808. Φυσικά για custom roms μιλάμε.
Link to comment
Share on other sites

Tι να πω αν εβγαινε 2.1 καλα θα ηταν για να δουμε.Μηπως εχει παραλαβει κανεις την ιδια συσκευη να μας πει εντυπωσεις?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...