Jump to content

Android Tablets: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις


rigasnic1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μηπως παρελαβε κανεις
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μερικοι φιλοι το εχουν παρει και πιστευω να κανουν καμια μικρη παρουσιαση για εμας που ειναι ακομα στον δρομο :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αντε Μανωλη με το καλο πες μας τις εντυπωσεις σου οταν ερθει
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Από value for money έχει μόνο αυτό με το Rockchip RK2808 πιστεύω. Ότι μεγαλύτερο ή μικρότερο είναι πολύ λίγο ή πολύ ακριβό. Περιμένω τις εντυπώσεις σας μιας και το έχετε ήδη παραγγείλει και θα είμαι ο επόμενος!!!
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα τις απαιτησεις σου απο αυτή τη συσκεύη.Εμένα μου αρκεί να μπορω να σερφάρω άνετα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

κι εγω για σερφαρισμα το θελω σε καμια καφετερια αν θελω παραπανω εχω και το laptop
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ηρθε σημερα. εμεινε στο κεντρο διαλογης των ελτα .

την Δευτερα θα το εχω. υπομονή

Link to comment
Share on other sites

ρε τους μ@κ@κες!!!!υπομονη!ποσες μερες εκανε να ερθει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα τις απαιτησεις σου απο αυτή τη συσκεύη.Εμένα μου αρκεί να μπορω να σερφάρω άνετα

 

κι εγω για σερφαρισμα το θελω σε καμια καφετερια αν θελω παραπανω εχω και το laptop

 

Συμφωνώ, αλλά απ'ότι διαβάζω, όλοι θέλουμε λίγο-πολύ να το έχουμε με 2.1 και ίσως με 2.2 (flash). Τα μικρότερα δεν πρόκειτε να δουν ποτέ 2.1, ούτε καν custom.

Link to comment
Share on other sites

το χω δει σε ξενα φορουμα αυτο που λες για την 2.1
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, αλλά απ'ότι διαβάζω, όλοι θέλουμε λίγο-πολύ να το έχουμε με 2.1 και ίσως με 2.2 (flash). Τα μικρότερα δεν πρόκειτε να δουν ποτέ 2.1, ούτε καν custom.
Μα ποιος σου είπε ότι περιμένουμε να δούμε αναβάθμιση σε αυτά;Σχεδόν σε όλες τις κινέζικες συσκευές ξεχνάς τις αναβαθμίσεις και τις παίρνεις γιατί σε ικανοποιούν όπως είναι.Αν θέλω κάτι πιο εξειδικευμένο που δεν μπορεί να το κάνει αυτή η συσκευή έχω και το Desire και αν δεν μπορώ και από αυτό τότε στο άλλο δωμάτιο είναι το pc.Είναι καθαρά θέμα του να γνωρίζεις τι μπορεί να κάνει αυτό που παίρνεις και αν σε ικανοποιεί όπως είναι.Δεν είναι high end συσκευή,είναι ένα σχετικά φθηνό gadget που μπορεί να γίνει αρκετά χρήσιμο.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εμενα παντως εχει αναβαθμισεις για το δικο μου οποτε ισως δουμε κατι στο μελλον... http://www.slatedroid.com/vbulletin/showthread.php?566-ROM-Hybrid-custom-firmware-for-aPad-5.1-(updated-July-3rd)
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

αντε επιτελους να φτασει !!!ανυπομονω!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

μολις το παραλβα παιδια. καλη ποιοτητα φενεται να εχει.

οριστε μερικες φωτο.

 

 

http://img801.imageshack.us/img801/3896/dsc00006.jpg

By manwlis1977 at 2010-07-12

 

http://img101.imageshack.us/img101/5729/dsc00007oc.jpg

By manwlis1977 at 2010-07-12

 

http://www.glowfoto.com/static_image/12-035405L/5158/jpg/07/2010/img6/glowfoto

http://www.glowfoto.com/static_image/12-033138L/8130/jpg/07/2010/img5/glowfoto

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα για πες μας εντυπωσεις ειναι το μοντελο με το rk2808?δουλευει καλα?εχει καποιο προβλημα?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω πιο μοντελο ειναι!!!

για την ωρα το επεξεργαζομαι . μολις το βαρεθω θα το βαλω για πουλημα. μπαινει στο νετ κανονικα. νεοτερα θα σας πω αργοτερα

Link to comment
Share on other sites

Για ριξτε αμα θελετε μια ματια στην παρακατω σελιδα: http://www.android.com/market/free.html

 

Λεει οτι ειναι δωρεαν τα παραπανω παιχνιδια-προγραμματα.Πως μπορουμε να τα εγκαταστησουμε ?Θα κανουμε αντιγραφη - επικολληση την γλωσσα-προγραμμα που εχει αναρτημενο?

Eπισης εγκατεστησα ενα παιχνιδι με κατι μπαλονακια απο μια αλλη σελιδα.Η συσκευη μου ειναι το Μ003.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Από την συσκευή σου κάνε log in στο market με τον google account σου και κατεβάζεις από εκεί ότι θες

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Από την συσκευή σου κάνε log in στο market με τον google account σου και κατεβάζεις από εκεί ότι θες

σταυρο το μαρκετ που εχει αυτη η συσκευη ειναι διαφορετικη απο οτι το xperia μινι. ειναι λογικο. και τα δυο εχουν την 1.6

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς διαφορετικό;Εννοείται ότι από την στιγμή που είναι μια διαφορετική συσκευή δεν θα "βλέπει" όλες τις εφαρμογές αλλά λογικά το android market είναι το ίδιο.

Εγώ αύριο που έχω λίγο χρόνο θα πάω να παραλάβω και το δικό μου.Και εγώ σαν τον Μανώλη δεν ξέρω ποιο μοντέλο έχω παραγγείλει

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεί να είναι διαφορετικό το market. Τι διαφορά βλέπεις?

δεν ειναι διαφορετικο. απλος εχω το xperia mini Που εχει αλλη αναλυση οθονης και μου εμφανιζει αλλες εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...