Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια Πολλά, Καλή χρονιά με Υγεία.

 

Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ πως γίνεται να περάσω παιχνίδια στην memory stick? Όταν την συνδέω στο laptop το directory με τα games δε το βλέπω :mad:

 

Τα περνάω στο Other αλλά από εκεί δεν παίζουν. Έχουν την κατάληξη .jar όπως θα έπρεπε να είναι (νομίζω...)

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσης ακόμη μια βελτίωση...όταν σε καλεί κάποιος με φωτογραφία, την εμφανίζει σε μεγαλύτερο μέγεθος

 

γιατί δεν έκαναν το ίδιο και για το video player???? ε???

επίσης, δεν καθυστερεί στην απάντηση, όταν εμφανίζει φωτογραφία του καλούντος, ενώ περίμενες πρώτα 5-6 δευτερόλεπτα

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει πιο νέα παό την R3B? δεν μου δείχνει ελληνικά στο wap.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος koutou ( 3 Ιαν. 2005 , 13:32)

 

Χρόνια Πολλά, Καλή χρονιά με Υγεία.

 

Μπορείτε να μου πείτε σας παρακαλώ πως γίνεται να περάσω παιχνίδια στην memory stick? Όταν την συνδέω στο laptop το directory με τα games δε το βλέπω :mad:

 

Τα περνάω στο Other αλλά από εκεί δεν παίζουν. Έχουν την κατάληξη .jar όπως θα έπρεπε να είναι (νομίζω...)

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια :)

 

 

Σε αυτο θα ηθελα κι εγω μια απαντηση. Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το S700i θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα και να παρακαλέσω οποιονδήποτε φίλτατο κάτοχο να με βοηθήσει.

1. Τα δεδομένα πού είναι αποθηκευμένα στην κάρτα για να επεξεργαστούν από Η/Υ είναι απαραίτητο Card Reader;

2. Πόση είναι η διάρκεια των βίντεο;

3. Θα φανεί λίγο περίεργη ερώτηση. Μπορεί η συσκευή να τραβήξει φωτογραφίες ανοιχτή και κάθετη (εννοώ με ανοιχτό το πληκτρολόγιο και την συσκευή κάθετη)

4. Τι περιλαμβάνεται στην συσκευσία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VeCo ( 3 Ιαν. 2005 , 23:33)

 

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω το S700i θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα και να παρακαλέσω οποιονδήποτε φίλτατο κάτοχο να με βοηθήσει.

1. Τα δεδομένα πού είναι αποθηκευμένα στην κάρτα για να επεξεργαστούν από Η/Υ είναι απαραίτητο Card Reader;

2. Πόση είναι η διάρκεια των βίντεο;

3. Θα φανεί λίγο περίεργη ερώτηση. Μπορεί η συσκευή να τραβήξει φωτογραφίες ανοιχτή και κάθετη (εννοώ με ανοιχτό το πληκτρολόγιο και την συσκευή κάθετη)

4. Τι περιλαμβάνεται στην συσκευσία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Δεν ειμαι κατοχος,αλλα μπορω να σου απαντησω σε ορισμενα...

 

1.Οχι...Μπορεις και με ΒΤ και με ΙR.

2.Απ'οσο αναφερθηκε στο φορουμ 1.42 λεπτα.

3.Οχι...Μονο γυρισμενη σε στυλ ψηφιακης φωτογραικης.

4.Ακουστικα,φορτιστης,cd ειναι τα σιγουρα....τα υπολοιπα ας τα απαντησουν οι κατοχοι. ;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass ( 3 Ιαν. 2005 , 15:17)

 

υπάρχει πιο νέα παό την R3B? δεν μου δείχνει ελληνικά στο wap.

 

 

:eek: :!:

 

kanis? ...

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Πως μπορώ να δω ποια έκδοση έχω;Ξέρω ότι έχει αναφερθεί πολλές φορές αλλά δεν το βρίσκω πουθενά τώρα και με ενδιαφέρει άμεσα!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonZ1010/R1G SEMC-Browser/4.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από palmos1967

Για να δεις ποιά έκδοση έχεις.

 

>*<<**<*

 

Na rwthsw an sthn teleutaia ekdosh uparxei dunatothta allaghs h estw apenergopoihshs tou hxou kleistrou otan trabas fwto/video?Se palioteres ekdoseis den eixes hxo sto a8orubo profil..H timh tou epese ka8olou?exei paliwsei kapws kai 600E einai too much..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος palmos1967 ( 4 Ιαν. 2005 , 14:13)

 

Για να δεις ποιά έκδοση έχεις.

 

>*<<**<*

 

Thanks a lot! :)

 

 

 

EDIT:Εχω μια ερώτηση:Πως μπορώ να περάσω αρχεία text στο bookreader;Ποια είναι η διαδικασία;Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με το τηλεφωνο δεν εμεινα ευχαριστημενος. Τουλαχιστον οσο θα περιμενα εγω. Επειδη ακομα ΔΕΝ εχω την δυνατοτητα να βαλω αγγελια πωλησης απλα το αναφερω εδω οτι πωλειται 550 ευρω μαζι με το Bluetooth handsfree HBH-600. Ελπιζω να μην ειναι προβλημα το οτι το δημοσιευω εδω. Δεν θελω να μπω σε λεπτομεριες γιατι και πως, απλα δεν εμεινα οσο θα ηθελα εγω ευχαριστημενος. Και επειδη λογικα δεν μπορω να βαλω αγγελια πωλησης επειδη τιθεται θεμα αξιοπιστιας μου ως πωλητης να πω απλα οτι πωλειται μονο χερι-χερι στην Θεσσαλονικη. Για περισσοτερες info pm me.

Και παλι χιλια συγγνωμη για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

550€ δεν πρόκειται να πιάσεις με τίποτα...

 

Το κινητό το αγοράσαμε περισσότερο για την εμφάνισή του

Ξέρουμε ότι θα βγει σύντομα νέο με 2 mp, με ms duo pro και απεριόριστη εγγραφή video και 3g

Μαρκετινκγ το λένε

Ωστόσο, εγώ προσωπικά, αν και με την αναβάθμιση αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα με το HBH-660, που υποτίθεται ότι φτιάχτηκε μετά το κινητό και τώρα θέλει αναβάθμιση κι αυτό, είμαι ευχαριστημένος, αφού σε όλες του τις επιδόσεις είναι πρώτο:απίθανες φωτογραφίες, απίθανη οθόνη, mp3 player, 128mb memory card, και πολύ ωραία θέματα αλλάζω, και παιχνίδια παίζω και ικανοποιητική αυτονομία για τη χρήση που του κάνω έχει

Ελπίζω μόνο ο διάδοχός του να μην αλλάξει ιδαίτερα σε σχέδιο/σχήμα, γιατί το concept φωτογραφική μηχανής που υιοθετεί είναι και η συνταγή της επιτυχίας του

Επίσης δείτε κι αυτό το link, για όποιον ενδιαφέρεται να πάρει dummy S700i προκειμένου να έχει τα πλαστικά για όποτε χρειαστούν σε πολύ χαμηλή τιμή: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=29776&item=5741983136&rd=1&ssPageName=WDVW#ebayphotohosting

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria ( 4 Ιαν. 2005 , 16:23)

 

Thanks a lot! :)

 

 

 

EDIT:Εχω μια ερώτηση:Πως μπορώ να περάσω αρχεία text στο bookreader;Ποια είναι η διαδικασία;Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

 

Metonomazeis to bookreader.jar se bookreader.zip

To anoigeis me winzip h winrar

Tropopoieis ta arxeia .txt h ftiaxneis dika su

kaneis save

Xanakaneis to bookreader.zip --->bookreader.jar

auta...

 

ena provlhma mono ta grammata einai poli mikra....exei vrei kaneis epilogh gia allagh grammatoseiras?Logika kapu uparxei alla kanena plhktro tu S700 de borei na thn energopoihsei.Exw perasei diafora vivlia alla ta grammata einai apogohteutika mikra kai ta ka8istun dyskola na diavastun

Live by the sword,

Die by the sword

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jacktheripperd ( 5 Ιαν. 2005 , 12:55)

 

Metonomazeis to bookreader.jar se bookreader.zip

To anoigeis me winzip h winrar

Tropopoieis ta arxeia .txt h ftiaxneis dika su

kaneis save

Xanakaneis to bookreader.zip --->bookreader.jar

auta...

 

ena provlhma mono ta grammata einai poli mikra....exei vrei kaneis epilogh gia allagh grammatoseiras?Logika kapu uparxei alla kanena plhktro tu S700 de borei na thn energopoihsei.Exw perasei diafora vivlia alla ta grammata einai apogohteutika mikra kai ta ka8istun dyskola na diavastun

 

Σ'ευχαριστώ πολύ,όντως τα γράμματα παραείναι μικρά!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια !!! Λιγο αργα βεβαια αλλα ελειπα τοσο καιρο....βρε παιδεια εχς ενα προβλημα ενω εχω 177 επαφες στην τελεθταια ποθ εβαλα οταν με καλει εμφανιζει μονο το νουμερο και οχι τον καλουντα.. :( ενω το εχς περασει κανονικα μεσα...δεν ξερω τι να κανω το εσβησα και το ξανα εβαλα τοθλαχιστον 10 φορες αλλα τπτ.... :( :( + τις αλλις παρατηρισα οτι οταν καλς εγω αυτον τον αριθμο μερικες φορες εμφανιζει οτι καλεσα καποια αλλη επφαη και οχι αυτη...Τι να κανω γ....ο :( :( :( ???

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος palmos1967 ( 4 Ιαν. 2005 , 14:13)

 

Για να δεις ποιά έκδοση έχεις.

 

>*<<**<*

 

 

paidia gia sas kai kalh xronia!!

 

molis eftase sta xeria mou to s700i kai prepei na pw oti einai h prwti fora pou exw sony ericsson, apo ta liga pou exw dei sthn siskeuh exw minei ikanopoihmenos, alla exw kai merikes erwthseis.

1. den exw elinika h toulaxistvn ston wizard gia epilogh glossas den exei ellinika , ston katalogo pou antegrapsa apo thn sim emfanizei kanonika.Yparxei kati pou prepei na kanw??

2. gia nadw thn version ti prepei na kanw (ta <> ean dilonoun aristera deksia den mou douleuei??)

 

auta pros to paron, heromai pou sas vrika kai pou 8a linw oti aporia exw apo atoma me empiria sto sigkekrimeno kiniti!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 5 Ιαν. 2005 , 16:23)

 

Καλησπερα και καλη χρονια !!! Λιγο αργα βεβαια αλλα ελειπα τοσο καιρο....βρε παιδεια εχς ενα προβλημα ενω εχω 177 επαφες στην τελεθταια ποθ εβαλα οταν με καλει εμφανιζει μονο το νουμερο και οχι τον καλουντα.. :( ενω το εχς περασει κανονικα μεσα...δεν ξερω τι να κανω το εσβησα και το ξανα εβαλα τοθλαχιστον 10 φορες αλλα τπτ.... :( :( + τις αλλις παρατηρισα οτι οταν καλς εγω αυτον τον αριθμο μερικες φορες εμφανιζει οτι καλεσα καποια αλλη επφαη και οχι αυτη...Τι να κανω γ....ο :( :( :( ???

 

 

ενημερωτικά αυτό το κάνει και στην έκδοση R3F008

ο τρόπος αντιμετώπισής του, τουλάχιστον από εμένα, είναι να σώσω τον νέο αριθμό του καλούντους, όπως τον εμφανίζει στη λίστα κλήσεων, ξανά στην επαφή, πάνω από τον ήδη υπάρχοντα και ως δια μαγείας όλα διορθώνονται

κάποιος είχε αναφέρει πως αρκούσε να σβήσεις τον κατάλογο sim για να μην βλέπει διπλοεγγραφές, όμως κάτι τέτοιο αποδεδειγμένα δεν ισχύει (έχω κενή sim)

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος palmos1967 ( 5 Ιαν. 2005 , 15:36)

 

Παιδιά βγήκε καινούρια έκδοση η R3K004

θα το δουλέψω λίγο και θα σας πω εντυπώσεις

 

argis !!!! :mad:

 

ante na ma8oume ti pezaite ;)

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος palmos1967 ( 5 Ιαν. 2005 , 17:36)

 

Παιδιά βγήκε καινούρια έκδοση η R3K004

θα το δουλέψω λίγο και θα σας πω εντυπώσεις

 

 

pws borw na kanw update??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...