Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερωτηση, αν παρω το κινητο απο vodafone μπορω με μια αναβαθμιση να βγαλω τις μλκς οπως vodafone live, κλειδωμενο mp3...? :cry:

το R3K004 ειναι η τελευταια εκδοση σωστα?

thanks :D

T28s - S700 - P910i - HTC HD - P1i - xperia Neo V
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ερωτηση, αν παρω το κινητο απο vodafone μπορω με μια αναβαθμιση να βγαλω τις μλκς οπως vodafone live, κλειδωμενο mp3...? :cry:

το R3K004 ειναι η τελευταια εκδοση σωστα?

thanks :D

 

Mporeis edo , alla tha sou kostisei 20 eyroulakia (kai einai Athina) opote, ektos an ksereis kanena magazi sto Iraklio pou na to kanei :whistle: , den nomizo na se volevei :o !!!!!

Nai h R3K einai h teleftea ekdosh :)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:Οταν τελικα θα το εχουν διαθεσιμο στην ΤΙΜ, και με παρουν τηλ. να παω το παρω, κατα πασα πιθανοτητα θα εχει την καινουργια εκδοση,? μιας και περιμενουν καινουργιες παραλαβες και για αυτο δεν το εχω παρει ακομη.?

Ετσι δεν ειναι? Και αν δεν ειναι ετσι μπορω εγω να περασω την καινουργια εκδοση απο το P/C? Η πρεπει να το παω καπου,και που?

Συγνωμη αν κουραζω με τις ερωτησεις μου.

Ευχαριστω και παντα φιλικα. :) Γιαννης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thn idia aporia eixa kai egw, peri anavathmisews At Home,telika meta apa psaksimo vrhka programataki pou na mou kanei ayth th douleia mesw toy kalwdiou toy P900 (DSS25) alla apogohteytika otan diapistwsa pws xreiazontai "credits" gia na leitoyrghsei to programa, pragma pou den thewrw asfales dhl. na plhrwsw mesw pistwtikhs kartas se kapoio agnwsto site opws ayto pou katevasa to sygekrimeno software. h SE pantws ton "paizei" kanonikotata, evgale upgrade gia p900 kai k700 kai to s700 to afhse sto perithwrio les kai einai kamia syskeyh toy kwlou!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sonyericsson ξυπνα γιατι θα βρεις το μπελα σου απο τους ιδιους τους fun σου.Απαιτουμε εδω και τωρα την online αναβαθμιση του S700i.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκια γεια σας!!!

Ξέρει κανείς γιατί όταν συνδέομαι με το S700 στο site της Cosmote, βλέπω περίεργους χαρακτήρες, αντί για ελληνικά? Ευxαριστω εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Sonyericsson ξυπνα γιατι θα βρεις το μπελα σου απο τους ιδιους τους fun σου.Απαιτουμε εδω και τωρα την online αναβαθμιση του S700i.

Πολυ καλο αυτο Μixahlid3 και εχει ομοιοκαταληξια.

Μακαρι να το κανουν αλλα δεν νομιζω.

Εγω παλι ελπιζω να μου δωσουν την καινουργια εκδοση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά έβγαλα κάτι φωτογραφίες χθες που πήγα στα χίονια!

 

Υπέροχες, φανταστικές και τέλειες!!

 

Απίστευτα χρώματα, καθόλου ''θόρυβος'' άψογο ζοομ δεν ξέρω είναι τέλειο το κινητό!

 

Μπράβο Sony Ericsson!!!

 

Τελικά η καλύτερη φωτογραφική μηχανή σε κινητό τηλέφωνο!

 

:up: :yinyang: :kill: :nuke: :shoot:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

staman Επειδη αυτο το εκανε και σε μενα απλα σβησε τις επαφες που κανει αυτο και περνατες ξανα αλλα οχι απο αναπαντητες αλλα εσυ απο την επιλογη νεα επαφη και θα εισαι οκ :) :)

Σ' ευχαριστώ stelios4. Η αλήθεια είναι ότι μετά την αναβάθμιση που είχα κάνει σκεφτόμουν να ξαναπεράσω τις επαφές (την πρώτη φορά τις είχα περάσει όλες με καταχωρηση με το πληκτρολόγιο) αλλά το να ξαναπεράσω 170 επαφές πάλι με το πληκτρολόγιο μου ερχόταν κάπως. Το θέμα είναι ότι τώρα δουλεύει κανονικά, εμφανίζει στις εισερχόμενες τα ονόματα των καλούντων και στις εξερχόμενες αυτών που καλώ και όχι μόνο κάποιου συγκεκριμένου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

software > * << * < *

 

Sti sinexeia patas service info ->plirofories logismikou

To ekana kai moy vgazei sto proto deksia δημιουργία συντόμευσης και μετά πρεπει να απαντήσων ναι ή όχι

Τι κάνω λάθος;

WordPress Greece
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
To ekana kai moy vgazei sto proto deksia δημιουργία συντόμευσης και μετά πρεπει να απαντήσων ναι ή όχι

Τι κάνω λάθος;

Η συντόμευση σε βοηθάει να πηγαίνεις πιο γρήγορα σε κάποια μενού χωρίς να πατάς πολλά πλήκτρα.Είναι πολύ πρακτικό για λειτουργίες που χρησιμοποιείς συχνά.Πχ εγώ έχω βάλει το ημερολόγιο και το προφίλ στις συντομεύσεις.Πρέπει πρώτα να επιλέξεις κάτι για συντόμευση στο πλήκτρο και μετά θα είσαι ok. :)
Link to comment
Share on other sites

To ekana kai moy vgazei sto proto deksia δημιουργία συντόμευσης και μετά πρεπει να απαντήσων ναι ή όχι

Τι κάνω λάθος;

 

Tipota...agnoeis to nai kai to oxi kai sinexizeis me tin diadikasia ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλες και φιλοι καλησπερα και παλι.οπως εχω πει σε προηγουμενα post περιμενω να με παρουν απο ΤΙΜ να παω να το παρω επειδη δεν το εχουν διαθεσιμο.

μηπως θα ηταν ευκολο σε καποιον/α να μου πει τι πρεπει να περιλαμβανει η συσκευασια για να μην με πιασουν κοτσο?

και τελος διευκρινηση.το τελευταιο software ειναι:R3K?

ευχαριστω κ παλι. γιαννης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το hands free (Stereo) η μπαταρια του ,memory 32 mb και μια θηκη για την memory που να σου επιτρεπει να μεταφερεις τα δεδομενα της σε αλλη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη.

Αυτα.

Ααα και το cd που ειναι για πεταμα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΠΩΣ ΚAI ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ C.D ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ P.C ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ BLUETOOTH ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΗΔΗ ΜΕ ΤΟ MOTOROLA KAI TO NOKIA ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ P.C. ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΟ SOFTWARE ΕΛΠΙΖΩ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΕΕΣ ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ? Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ? Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?

 

Υ.Σ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

an diavasis file mu se paliotera mhnymata yparxei anavathmisi tou kinitou pou allazi ton xrono tou videou kata poly! alla an den eisai athina gia na kanis thn anavathmisi xereta mu ton platano!!!ego auto katalava.....
Link to comment
Share on other sites

:X

kalhspera paidia xerete tipota an mporoume na alaxoume ton xrono sto video toy s700,

dld na trabaei perisoteri ora???

an diavasis file mu se paliotera mhnymata yparxei anavathmisi tou kinitou pou allazi ton xrono tou videou kata poly! alla an den eisai athina gia na kanis thn anavathmisi xereta mu ton platano!!!ego auto katalava..... :X

Link to comment
Share on other sites

Οι πολυφωνικοί του ήχοι είναι 40.

Παίζει mp3 και φυσικά μπορείς να βάλεις ένα δικό σου mp3 για ringtone ανά προφίλ ακόμα και ανά επαφή

 

φιλε μου μαλλον κανεις λαθος

δεν μπορεις να βαλεις ολα τα mp3 για ηχουσ κλησεισ μονο τα προεγκατεστημενα του τηλεφωνου το γραφει και το manual

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μαλλον κανεις λαθος

δεν μπορεις να βαλεις ολα τα mp3 για ηχουσ κλησεισ μονο τα προεγκατεστημενα του τηλεφωνου το γραφει και το manual

 

αυτό ισχύει για τη live έκδοση (λογικά ) :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

yparxei kapio encoder h converter pou metatrepi ta mpeg se mp4?ta 3gp pou pezi to s700 einai poly xalia,ase pou vgazis ta matia su mexri na deis ti pezi!!!...osoi pistoi k apistoi proselthete ina voithisete tou adaeis!!! :geek:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μαλλον κανεις λαθος

δεν μπορεις να βαλεις ολα τα mp3 για ηχουσ κλησεισ μονο τα προεγκατεστημενα του τηλεφωνου το γραφει και το manual

φίλε μου νομίζω πως κάτι δεν κάνεις καλά

εμένα όλα τα mp3 τα κάνει ringtones, όχι μόνο τα SE

εξάλλου θα ήταν πραγματικά χαζό να μην δίνουν αυτοί τη δυνατότητα

εκτός αν μπερδεύεσαι με τους ήχους των μηνυμάτων που όντως δεν αλλάζουν

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει για τη live έκδοση (λογικά ) :)

εκτός αν όντως έχεις τη live έκδοση όπως λέει ο φίλος poseidon, οπότε πέτα το τέτοιο κινητό με vodafone

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...