Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Δεν μπορούμε να κοστολογούμε εμείς μια συσκευή από τα υλικά κατασκευής της. Όλα είναι θέμα marketing και η ναυαρχίδα μιας εταιρίας "οφείλει" να έχει "τσιμπημένη" τιμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1ghz single core.. :( τη στιγμη που γνωριζουμε οτι θα κυκλοφορησουν στο τελος του ετους dual core 1ghz και 2 ghz..

θυμαμαι ποσο εκανε το hd2..700ευρω..τοτε ομως τα αλλα smartphones ειχαν χαμηλοτερα specs..το galaxy s θεωρητικα και μονο λογο superamoled + 8gb μνημης και μεγαλυτερης μπαταριας κανονικα θα πρεπε να ναι ακριβοτερο(λεμε τωρα)..επιπλεον τα windows mobile που φορουσε το hd2 στοιχιζαν στν htc...αυτο δε συμβαινει στο android. εγω ειχα το galaxy s..το εδωσα λογο των γνωστων προβληματων του lag(το οποιο φτοιαχνεται αλλα μου τη σπαει το settarisma που χρειαζεται καθε φορα)+το προβλημα του recover mode..περιμενα τωρα το desire hd οτι θα ειναι gingerbread ready :D για να το παρω αλλα γενικα τα specs με χαλασαν λιγακι..περιμενα καλυτερη cpu και μεγαλυτερη αναλυση στην οθονη τουλαχιστον. τωρα 700αρου για ενα facelift σε hd2 δε τους τη δινω με τιποτα! :D

Οταν κυκλοφορησουν τα dual core θα πεσει η τιμη του. Τωρα ομως γιατι??

Επισης φιλε μου, πως ειναι δυνατον να περιμενες οτι θα κυκλοφορησει με την 3.0 , η οποια δεν εχει καν ανακοινωθει??

Στο 2010 που ειμαστε, τα χαρακτηριστικα της συσκευης ειναι κορυφαια.

Δεν καταλαβαινω τι θελετε ή τι πιθανον περιμενατε...

Δεν εχει σχεση με το hd2, ειναι πολυ καλυτερο σε ολους τους τομεις (cpu, ram, οθονη, αλουμινενια κατασκευη)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οταν κυκλοφορησουν τα dual core θα πεσει η τιμη του. Τωρα ομως γιατι??

Επισης φιλε μου, πως ειναι δυνατον να περιμενες οτι θα κυκλοφορησει με την 3.0 , η οποια δεν εχει καν ανακοινωθει??

Στο 2010 που ειμαστε, τα χαρακτηριστικα της συσκευης ειναι κορυφαια.

Δεν καταλαβαινω τι θελετε ή τι πιθανον περιμενατε...

Δεν εχει σχεση με το hd2, ειναι πολυ καλυτερο σε ολους τους τομεις (cpu, ram, οθονη, αλουμινενια κατασκευη)

 

+1000000 Έτσι ακριβώς είναι

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση με το hd2, ειναι πολυ καλυτερο σε ολους τους τομεις (cpu, ram, οθονη, αλουμινενια κατασκευη)

 

Θα συμφωνήσω και εγώ απόλυτα. Η σύγκριση μεταξύ HD2 και HD είναι τουλάχιστον άκαιρη. Το μόνο τους κοινό είναι η διάσταση της οθόνης...

 

Προσωπικά το μόνο που θα ήθελα παραπάνω από το HD είναι να είχε μεγαλύτερη ανάλυση στην οθόνη. Άντε και 2η κάμερα...

Link to comment
Share on other sites

Οταν κυκλοφορησουν τα dual core θα πεσει η τιμη του. Τωρα ομως γιατι??

Επισης φιλε μου, πως ειναι δυνατον να περιμενες οτι θα κυκλοφορησει με την 3.0 , η οποια δεν εχει καν ανακοινωθει??

Στο 2010 που ειμαστε, τα χαρακτηριστικα της συσκευης ειναι κορυφαια.

Δεν καταλαβαινω τι θελετε ή τι πιθανον περιμενατε...

Δεν εχει σχεση με το hd2, ειναι πολυ καλυτερο σε ολους τους τομεις (cpu, ram, οθονη, αλουμινενια κατασκευη)

 

να περιμεναν 2μηνες ακομα και μετα να το βγαζαν..ειναι ρε φιλε σα να βγαινει playstation 4 μεθαυριο και μετα απο 2 μηνες να βγει playstation 5..υποθετικα λεω οτι θα μεινει πισω σε specs παρα πολυ γρηγορα. εγω ειχα galaxy s, το εδωσα πισω γιατι ειχε προβλημα(σε 3μερες εφαγε σουτ λογω lag+3button recovery mode) και μετα ειπα να περιμενω το desire hd μηπως αφου το δωσα που το δωσα να παρω κατι καλυτερο..και απ οσο φαινεται δεν υπερτερει σε κατι περα απο τη ram ενα στα υπολοιπα ειναι πισω..(παρολα αυτα μαλλον αυτο θα παρω γιατι εμπιστευομαι την htc σε θεμα support ενω η samsung ειναι για γελια)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ότι θα μείνει πίσω πάρα πολύ γρήγορα...? Ξέρεις για κάποια android συσκευή που θα έχει τους dual core και θα βγει σύντομα στην αγορά?

 

Και όπως πολύ καλά έχεις καταλάβει ως τώρα, με το galaxy που είχες, είναι ότι τα specs από μόνα τους δεν λένε απολύτως τίποτα για την εμπειρία χρήσης του... ;)

Link to comment
Share on other sites

τι θες τωρα? :P ηθελα dual core + gingerbread τελη οκτωβριου! :P

νομιζω η samsung θα βγαλει τελος του ετους απ οσο ακουγεται με dual core smartphone για να πουλησει κατα τη διαρκεια των χριστουγεννιατικων αγορων απ οσο λενε!

και συμφωνω σε αυτο που ειπες..το galaxy s ειναι πολυ ομορφο, με τεζα specs αλλα δυστυχως μου εσπασε τα νευρα..μαζι και η samsung που δε δινει δεκαρα για οτι πουλησε ηδη.

Link to comment
Share on other sites

να περιμεναν 2μηνες ακομα και μετα να το βγαζαν..ειναι ρε φιλε σα να βγαινει playstation 4 μεθαυριο και μετα απο 2 μηνες να βγει playstation 5..υποθετικα λεω οτι θα μεινει πισω σε specs παρα πολυ γρηγορα. εγω ειχα galaxy s, το εδωσα πισω γιατι ειχε προβλημα(σε 3μερες εφαγε σουτ λογω lag+3button recovery mode) και μετα ειπα να περιμενω το desire hd μηπως αφου το δωσα που το δωσα να παρω κατι καλυτερο..και απ οσο φαινεται δεν υπερτερει σε κατι περα απο τη ram ενα στα υπολοιπα ειναι πισω..(παρολα αυτα μαλλον αυτο θα παρω γιατι εμπιστευομαι την htc σε θεμα support ενω η samsung ειναι για γελια)

 

Και οτι θα αφηναν 2 μηνες τη samsung να κανει παιχνιδι μονη της?? Μα ειναι δυνατον...

Παιδια, για φετος δεν εχει αλλα. Αυτα ηταν. Τα επομενα απο Φλεβαρη, Μαρτη πιστευω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και οτι θα αφηναν 2 μηνες τη samsung να κανει παιχνιδι μονη της?? Μα ειναι δυνατον...

Παιδια, για φετος δεν εχει αλλα. Αυτα ηταν. Τα επομενα απο Φλεβαρη, Μαρτη πιστευω.

 

Η samsung αν δεν φέρει το galaxy με την 2.2 στα ίσια του, μάλλον ολομόναχη θα παίζει... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι μπορεί και να φλερτάρει το 650άρι στην αρχή, μιλώντας για Ελλάδα...
Link to comment
Share on other sites

Η samsung αν δεν φέρει το galaxy με την 2.2 στα ίσια του, μάλλον ολομόναχη θα παίζει... :lol:

 

froyo και lag fix απο τη samsung αλλιως θα χει προβλημα οπως λες..εγω το βλεπα παρα παρα πολυ θετικα το galaxy s..πηρα θηκες, ζελατινες πριν καν το παρω..παρολα αυτα ξενερωσα στις 3 μερες και το εστειλα πισω..και ετσι οπως παει η htc ειναι μονοδρομος!(oχι οτι με χαλαει φυσικα!)

Link to comment
Share on other sites

froyo και lag fix απο τη samsung αλλιως θα χει προβλημα οπως λες..εγω το βλεπα παρα παρα πολυ θετικα το galaxy s..πηρα θηκες, ζελατινες πριν καν το παρω..παρολα αυτα ξενερωσα στις 3 μερες και το εστειλα πισω..και ετσι οπως παει η htc ειναι μονοδρομος!(oχι οτι με χαλαει φυσικα!)

 

Ρε φιλε αμα βαριεσαι να πατησεις 3 κουμπακια και να κανεις το lagfix τι σου φταιει το κινητο? Ενω μεταξυ το hd επαιρνε 2100 στο benchmark και εγω με τη 2.1 παιρνω 2300++. Απο τι φαινεται δε θα βγει μεσα στο 2010 galaxy s killer.

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια τελικα μπορει να γινει αντικατασταση ή οχι γιατι βλεπω πουλανε στο δικτυο ηδη μπαταριες για το hd

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε αμα βαριεσαι να πατησεις 3 κουμπακια και να κανεις το lagfix τι σου φταιει το κινητο?

Κορυφαια ατακα!!!:lol::p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε αμα βαριεσαι να πατησεις 3 κουμπακια και να κανεις το lagfix τι σου φταιει το κινητο? Ενω μεταξυ το hd επαιρνε 2100 στο benchmark και εγω με τη 2.1 παιρνω 2300++. Απο τι φαινεται δε θα βγει μεσα στο 2010 galaxy s killer.

 

δεν ειναι 3 κουμπια φιλε μου..δεν εχω 3 button recover mode. εχω μια απο τις χιλιαδες προβληματικες συσκευες για τις οποιες δεν εχει κανει απολυτως τιποτα η samsung (μονο για καναδεζικα μοντελα)..κατα τ αλλα το froyo ερχεται οταν θα βγει το gingerbread. επισης βαρεθηκα να πατω task killer, να καθησω να κανω assign τι να κοβεται με το boot της συσκευης για να μη μου τρωει μπαταρια..βαρεθηκα να καθομαι να φτοιαχνω(αφου πρωτα μαντεψω τι κανουν οι 50 εφαρμογες που τρεχουν στο background) στο task killer τι να κραταει ανοιχτο και τι να κλεινει με το πατημα του κουμπιου. μαλλον δε το εχεις ψαξει τοσο οσο εγω. και εγω το galaxy s ηθελα αλλα δεν εχω χρονο να ασχολουμαι με το τηλεφωνο ολη μερα.

Link to comment
Share on other sites

ελεγα να δωσω το galaxy μου και να παρω iphone αλλα τελεικα θα περιμενω το hd φυσικα.
Link to comment
Share on other sites

ελεγα να δωσω το galaxy μου και να παρω iphone αλλα τελεικα θα περιμενω το hd φυσικα.

 

ελπιζω να ναι καλυτερο χωρις προβληματα γιατι περιμενα πολλα(και ειναι οντως πολλα υποσχομενο αλλα μαλλον εκει θα μεινει) απο το galaxy s και το support tis samsung με χαλασε οσο δεν περιγραφεται.

Link to comment
Share on other sites

ειναι μαυρο χαλι το support της samsung.

 

συγγνωμη αλλα για το desire hd μιλαμε

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

καλο και χρυσο το hd αλλα εγω αντισταθηκα αν και ακολουθω σχεδον πιστα καθε μοντελο της htc απο το artemis θα περιμενω τα νεα dual core

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...