Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι ακριβως δεν καταλαβες απο οσα ειπα??:confused:

 

κ πριν ξεκινησεις αντιπαραθεση μαζι μου,(με την καλη ενοια το λεω)διαβασε λιγο το προφιλ μου,(γιατι δεν με ξερεις μαλλον) να δεις "ποιος" ειμαι :)

 

Ηρεμια παρακαλωωωω!:) Δεν υπαρχει λογος για εντασεις. Ολοι θελουμε τα καλυτερο για την εταιρια που αγαπαμε:lol::lol:

Δημητρη, εαν διαβασεις παραπανω γραφεις:

 

Καθε ios παρουσιαζεται ΠΑΝΤΑ απο την apple,λιγο πριν κυκλοφορησει την νεα της συσκευη. το 5 αρι ΔΕΝ θα το εχουμε μεσα στο 2011.... οποτε μην περιμενεις νωριτερα το ios 5

 

Δημητρη αυτο που λες δεν συνάπτει με τη λογική σου... οτι όποιο νεο iOS κυκλοφορεί λιγο πριν κυκλοφορήσει η Apple την νέα της συσκευή, μιας και λες να μην την περιμένουμε φέτος...:happy:

 

@big

Εγω θέλω ακόμα να πιστεύω οτι θα βγάλει νεα συσκευή, λέγοντας στην 4S (οπως λεμε Carrera :lol:). Το roadmap για το λανσάρισμα συσκευών εχει γινει πολύ πριν ανακαλύψουν το πρόβλημα που τους δημιούργησε η κατασκευή του λευκού.

 

Οπως και να εχει, το ασπρο θα πουλήσει οσο πουλήσει... άλλωστε μια νέα συσκευή αφήνει περιθώριο discount για την παλια:)

Ξερει τι κανει η Apple, άλλωστε θεωρώ οτι ειχε budjeταριστει μια νεα συσκευή για φετος...

Ξαναλέω εαν θα λέγεται 4GS, 4S, quattro ή 5 ειναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είπαμε το ζήτημα είναι τι θα περιέχει το ios5. Αυτο μας ενδιαφέρει.

Για παιχνίδια κλπ έχω το iPad. Δεν θα δώσω 280€ στα καλα καθουμενα για ένα νέο επεξεργαστη. Προτιμώ να πάω στο i5 κατευθείαν όταν κυκλοφορήσει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επισημαινω πως δεν ειναι κλωνος ειναι αυθεντικο προιον που φτιαxνεται απο την apple στην California, ετσι μου ειπε...

Χωρις ιχνος κοροιδιας προς εσενα αλλα προς αυτον που προσπαθει να σου πωλησει "παππα", μαλλον πουλαει τα "μοναδικα" αυθεντικα τηλεφωνα σε ολοκληρο τον πλανητη, γιατι τα δικα μας γραφουν "Designed by Apple in California. Assembled in China." Φαντασου ποσες ακομη "αληθειες" σου λεει για αυτο που πουλαει.

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμια παρακαλωωωω! Δεν υπαρχει λογος για εντασεις. Ολοι θελουμε τα καλυτερο για την εταιρια που αγαπαμε:lol:

 

δεν εχουμε εντασεις :)

Εκει ειναι η ενσταση μου στον φιλο πριν,Γιωργο...

 

για αυτο του ειπα να διαβασει το προφιλ μου...

 

εγω δεν αγαπαω καμια εταιρεια :!::!:

 

κ ειμαι απεναντι απο οποιον blind fan & hater!:cool:

 

Δημητρη αυτο που λες δεν συνάπτει με τη λογική σου... οτι όποιο νεο iOS κυκλοφορεί λιγο πριν κυκλοφορήσει η Apple την νέα της συσκευή, μιας και λες να μην την περιμένουμε φέτος...:happy:

 

εγω ξερω τι λεω...ξεκινησαμε να μιλαμε για iphone 5 κ ios 5 κ εκει εμεινα..

 

τωρα αν γυρισατε την κουβεντα σε ημιμετρα(λευκο κ 4S) εγω δεν φταιω...:p

 

Είπαμε το ζήτημα είναι τι θα περιέχει το ios5. Αυτο μας ενδιαφέρει.

Δεν θα δώσω 280€ στα καλα καθουμενα για ένα νέο επεξεργαστη. Προτιμώ να πάω στο i5 κατευθείαν όταν κυκλοφορήσει.

 

μαζι σου Κωστα!

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

May 31st – iPhone 4S This Fall; iPhone 5 In Spring 2012

 

In what is sure to be one of the most legitimate and detailed pieces of news yet, Macotakara has come out and described detailed specs for the iPhone 4S; not the iPhone 5.blank

iPhone 4S Coming Out This Fall; iPhone 5 To Be Released In Spring 2012

 

 

This isn’t in line with a story we published roughly a month ago about the iPhone 4 being tested with an A5 chip for specifically high profile app/game developers, which we speculated would help them get a head start for the next-generation’s iOS developments.

The report continues by supporting the rumour that we’ve heard for quite a while that the next generation iPhone (we might have to start calling it the iPhone 4S from now on) will have dual-mode support for both CDMA and GSM networks.

Although this was one of the few rumours that most people were almost certain about, the interesting thing about this specific report is their claim that the iPhone 4S will actually feature an integrated SIM card system. This would essentially build in the iPhone’s SIM card into the actual phone; a rumour that sort of came out of left field.

The exciting report concludes by saying that the actual iPhone 5 will come out in spring 2012 and will be completely redesigned and revamped, which is great news for anyone that wants to hold off for the iPhone 5 they were expecting for this Fall.

 

 

και το τελευταιο

 

 

iOS 5, the next major update of the operating system for iPhone / iPod Touch and iPad, won’t see the light of day until fall, according to sources cited by the site Techcrunch.

As rumors predicted a presentation of the new IOS at the same time as Apple’s Keynote for iPad 2, no announcement was made by Steve Jobs’ company. If the rumor is confirmed, it will be the first time Apple delays a firmware.

 

αν εσεις ξερετε κατι παραπανω,σεβαστο...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έρχεσαι στα λογια μου λοιπόν !

Ετσι γραφω παραπάνω... οτι περιμένω νεα συσκευή ΦΕΤΟΣ!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3659573#post3659573

 

ps. εγω ΑΓΑΠΩ APPLE :love:

Link to comment
Share on other sites

Έρχεσαι στα λογια μου λοιπόν !

Ετσι γραφω παραπάνω... οτι περιμένω νεα συσκευή ΦΕΤΟΣ!!!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3659573#post3659573

 

ps. εγω ΑΓΑΠΩ APPLE :love:

 

Εγω τι είπα ρε κεφάλα πριν;; :p

Έδωσα ημερομηνίες απο νοέμβριο 2011- Φεβρουάριο 2012 για iPhone 5/iOS 5.

 

Που είδες την διάφορα ; Προσπαθω τόση ώρα να σας αποδείξω τι έγραψα πριν,επειδή δεν διαβάζετε σωστά! :lol:

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να 'χει η νεα εκδοση iPhone 4S ή 5 θα βγει στην αγορα απο τα μεσα του 9/2011, οποτε μην βιαζεσται, χαρειται το iPhone 4 και θα ερθει ο καιρος για το νεο iPhone. Απ' βδομαδα θα εχουμε παρουσιαση software... Νεο iPhone προς το παρον αμεσα δεν προβλεπεται!
Link to comment
Share on other sites

Εγω τι είπα ρε κεφάλα πριν;; :p

Έδωσα ημερομηνίες απο νοέμβριο 2011- Φεβρουάριο 2012 για iPhone 5/iOS 5.

 

Που είδες την διάφορα ; Προσπαθω τόση ώρα να σας αποδείξω τι έγραψα πριν,επειδή δεν διαβάζετε σωστά! :lol:

 

 

Written from the best iPhone 4G 32g via Tapatalk

 

βρε συ θα μας τρελανεις...

 

Καθε ios παρουσιαζεται ΠΑΝΤΑ απο την apple,λιγο πριν κυκλοφορησει την νεα της συσκευη. το 5 αρι ΔΕΝ θα το εχουμε μεσα στο 2011.... οποτε μην περιμενεις νωριτερα το ios 5

 

γραφεις ξεκάθαρα οτι το 5 αρι ΔΕΝ θα το εχουμε μεσα στο 2011... και μάλιστα να μην περιμένει νωρίτερα το iOS 5 την ωρα που παραπάνω γράφεις για ΝΟΕΜΒΡΙΟ κλπ...:lol::lol::lol:

 

Ας τελειώνουμε εδώ τα off topic. Η νεα συσκευή μαλλον θα έρθει πριν το φθινόπωρο και μαζι της θα φερει και το iOS 5 για τους χρήστες iPhone 4 +

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτο προσπάθησα να εξηγήσω και στον ζαχαράκη πιο πάνω iOS 5 θα δείτε στις 6 Ιουνίου το έχει δηλώσει η apple( link: http://m.engadget.com/default/article.do?artUrl=http://www.engadget.com/2011/03/28/apples-wwdc-2011-kicks-off-on-june-6th/&category=classic&postPage=1)

 

Τώρα για νέο iPhone είτε 4s είτε 5 ο Άγιος Ευστάθιος ξέρει μόνο

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

βρε συ θα μας τρελανεις...

 

 

 

γραφεις ξεκάθαρα οτι το 5 αρι ΔΕΝ θα το εχουμε μεσα στο 2011... και μάλιστα να μην περιμένει νωρίτερα το iOS 5 την ωρα που παραπάνω γράφεις για ΝΟΕΜΒΡΙΟ κλπ...:lol::lol::lol:

το μηνυμα μου ηταν quote στον φιλο που ελεγε οτι θα το εδινε η apple(το ios 5) στις 6 ιουνιου!!!!!

κ εγω του ειχα ηδη πει να μην περιμενει νεο ios πριν τον νοεμβριο σε προηγουμενο ποστ μου!!

 

για αυτο ειπα, οτι προσπαθω να εξηγησω τι ειπα,επειδη δεν ξερετε να διαβαζετε :wacko:

 

αν ηξερα οτι καποιοι θα διαβαζαν απο ενα μηνυμα κ μετα,τοτε θα περιλαμβανα καθε μηνυμα μου στο επομενο μηνυμα να μην χανετε την σειρα! ημαρτον ρε Γιωργο :p

 

Ρε παιδιά αυτο προσπάθησα να εξηγήσω και στον ζαχαράκη πιο πάνω iOS 5 θα δείτε στις 6 Ιουνίου το έχει δηλώσει η apple( link: http://m.engadget.com/default/article.do?artUrl=http://www.engadget.com/2011/03/28/apples-wwdc-2011-kicks-off-on-june-6th/&category=classic&postPage=1)

 

Τώρα για νέο iPhone είτε 4s είτε 5 ο Άγιος Ευστάθιος ξέρει μόνο

 

παρουσιαση εχει ρε παιδια στις 6 ιουνιου!!!! ΟΧΙ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!!

 

ps

 

τελος...εγκαταλειπω,κερδισατε! παραλιγο να σπασω το πληκτρολογιο μου ....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Είμαι συνδρομητής Voda και απέκτησα αισχάτως ένα iphone 4.

Επειδή έχω και την υπηρεσία twin (δύο κάρτες SIM με το ίδιο νούμερο), δεν μπορούσα να κάνω αντικατάσταση με microSIM και αναγκάστηκα να κόψω την κάρτα.

Να ευχαριστήσω εδώ γνωστό κατάστημα κινητής τηελεφωνίας στον Πειραιά, για την άμεση και δωρεάν εξυπηρέτηση!

 

Το θέμα είναι πως μετά το JB το facetime παύει να δουλεύει. Για την ακρίβεια δουλέυει για λίγο και μετά κάποια στιγμή σταματά. Δε νομίζω ότι έχει να κάνει

με κάποιο συγκεκριμένο package γιατί έχω κάνει αρκετές δοκιμές και δεν μπορώ να πω ότι φταίει κάτι συγκεκριμένο.

 

Να πω την αλήθεια, το μόνο που δεν έχψ δοκιμάσει είναι να αφήσω το τηλέφωνο χωρίς JB για μια ημέρα ας πουμε, ώστε να φανεί αν σε αυτή

την περίπτωση θα δουλεύει κανονικά το facetime.

 

Μήπως έχετε καμιά ιδέα;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Είμαι συνδρομητής Voda και απέκτησα αισχάτως ένα iphone 4.

Επειδή έχω και την υπηρεσία twin (δύο κάρτες SIM με το ίδιο νούμερο), δεν μπορούσα να κάνω αντικατάσταση με microSIM και αναγκάστηκα να κόψω την κάρτα.

Να ευχαριστήσω εδώ γνωστό κατάστημα κινητής τηελεφωνίας στον Πειραιά, για την άμεση και δωρεάν εξυπηρέτηση!

 

Το θέμα είναι πως μετά το JB το facetime παύει να δουλεύει. Για την ακρίβεια δουλέυει για λίγο και μετά κάποια στιγμή σταματά. Δε νομίζω ότι έχει να κάνει

με κάποιο συγκεκριμένο package γιατί έχω κάνει αρκετές δοκιμές και δεν μπορώ να πω ότι φταίει κάτι συγκεκριμένο.

 

Να πω την αλήθεια, το μόνο που δεν έχψ δοκιμάσει είναι να αφήσω το τηλέφωνο χωρίς JB για μια ημέρα ας πουμε, ώστε να φανεί αν σε αυτή

την περίπτωση θα δουλεύει κανονικά το facetime.

 

Μήπως έχετε καμιά ιδέα;

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

 

Για το θεμα των καρτων μπορεις να πας σε ενα καταστημα να παρεις micro sim double vodafone.

Υπαρχουν εδω και ενα μηνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει στο App Store εφαρμογη calculator στα ελληνικα ομως, να μετατρεπει απο ιντσες σε εκατοστα, χιλιομετρα σε μιλια και ουτω καθεξης...?

Στα ελληνικα, γιατι στα αγγλικα δεν με βολευει :p

Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα των καρτων μπορεις να πας σε ενα καταστημα να παρεις micro sim double vodafone.

Υπαρχουν εδω και ενα μηνα.

 

Μα πήρα τηλέφωνο στο cc και μου είπαν ότι δεν υπάρχει Vodafone double micro SIM!

Τόσο άσχετοι είναι πια;

Link to comment
Share on other sites

Μα πήρα τηλέφωνο στο cc και μου είπαν ότι δεν υπάρχει Vodafone double micro SIM!

Τόσο άσχετοι είναι πια;

Πριν 1 μήνα που αγορασα το δικό μου, επίσης μου είχαν πεί ότι δεν υπάρχει.

Αλλά σιγά το πράγμα. Πήρα ενάν κόφτη με 15 ευρώ , έκανα τη δουλειά μου, έκοψα καρτούλα και για το ipad και έχω και τον αντάπτορα για να βάζω την κάρτα στο λάπτοπ;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μα πήρα τηλέφωνο στο cc και μου είπαν ότι δεν υπάρχει Vodafone double micro SIM!

Τόσο άσχετοι είναι πια;

 

Υπηρχε προβλημα με τις καρτες απο τον Δεκεμβριο και διορθωθηκε πριν ενα μηνα.

Υπαρχουν κανονικα,

Πανε σε ενα καταστημα που ξερουν την δουλεια τους.

Ζητα και ανταπτορες να μπορεις να τις χρησιμοποιεις και αλλου αν χρειαστει.

Και η χρεωση ειναι 5 ευρω για την αλλαγη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ακούμε ράδιο μέσω ιντερνετ 3G πόσα mb κατεβαίνουν? Πχ σε μια ώρα.. Για να ξερω αν συμφέρει...

 

1mb/3-4' :!:

δεν συμφερει μεσω 3G σιγουρα :(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ευτυχης κατοχος ενος μαυρου 32gb εδω και 1.5 μερα κι εγω, και δηλωνω κατενθουσιασμενη και επισημως πια! Οι πρωτες εντυπωσεις, οι καλυτερες, αυτο με το σημα που ειχα παθει φοβια διαβαζοντας το νημα αυτο τοσο καιρο, δε το αντιμετωπισα και με πληρη επιγνωση λεω, πως εκει που το leo μου εχει H το iphone εχει 3G. και τα 2 με vodafone φυσικα! :) Η εκδοση του ειναι 4.3.2, κι απ οτι βλεπω κυκλοφορει jailbreak γι αυτην, το οποιο θα επιχειρησω με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεθω σε ασυρματο δικτυο. Παρεμπιπτοντως κατι που ηδη πιθανως θα ξερετε, το κολπακι με *# στη vodafone, ωστε να παιρνουμε αναφορας παραδοσης, ισχυει και χωρις να γραψουμε greeklish στο μηνυμα! :) Η μπαταρια πολυ καλη δειχνει για κινητο της κλασης του. στις 11.30 το βραδυ βγηκε απο τη φορτιση, και το πρωι στις 10 ηταν στο 99% και χωρις να μπει σε airplane mode. :happy:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ευτυχης κατοχος ενος μαυρου 32gb εδω και 1.5 μερα κι εγω, και δηλωνω κατενθουσιασμενη και επισημως πια! Οι πρωτες εντυπωσεις, οι καλυτερες, αυτο με το σημα που ειχα παθει φοβια διαβαζοντας το νημα αυτο τοσο καιρο, δε το αντιμετωπισα και με πληρη επιγνωση λεω, πως εκει που το leo μου εχει H το iphone εχει 3G. και τα 2 με vodafone φυσικα! :) Η εκδοση του ειναι 4.3.2, κι απ οτι βλεπω κυκλοφορει jailbreak γι αυτην, το οποιο θα επιχειρησω με την πρωτη ευκαιρια που θα βρεθω σε ασυρματο δικτυο. Παρεμπιπτοντως κατι που ηδη πιθανως θα ξερετε, το κολπακι με *# στη vodafone, ωστε να παιρνουμε αναφορας παραδοσης, ισχυει και χωρις να γραψουμε greeklish στο μηνυμα! :) Η μπαταρια πολυ καλη δειχνει για κινητο της κλασης του. στις 11.30 το βραδυ βγηκε απο τη φορτιση, και το πρωι στις 10 ηταν στο 99% και χωρις να μπει σε airplane mode. :happy:

 

Ειρήνη η τελευταία έκδοση firmware είναι η 4.3.3. Καλο θα είναι να την βάλεις και μετά να ξεκινήσεις να παίζεις με το κινητό (εφαρμογές, JB, tweaks, etc)

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη η τελευταία έκδοση firmware είναι η 4.3.3. Καλο θα είναι να την βάλεις και μετά να ξεκινήσεις να παίζεις με το κινητό (εφαρμογές, JB, tweaks, etc)

 

ναι Γιωργο το γνωριζω ηδη! :) εχω ψαξει εκτενως στο internet αλλα κι εδω πριν προβω στην αγορα! ομως για να κανω το update θελω οπωσδηποτε internet κατι που με το mobile broadband και σημα ψιλοασθενες, δεν προκειται να επιτευχθει στα 700mb περιπου που θα χρειαστει να κατεβασω! :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

ναι Γιωργο το γνωριζω ηδη! :) εχω ψαξει εκτενως στο internet αλλα κι εδω πριν προβω στην αγορα! ομως για να κανω το update θελω οπωσδηποτε internet κατι που με το mobile broadband και σημα ψιλοασθενες, δεν προκειται να επιτευχθει στα 700mb περιπου που θα χρειαστει να κατεβασω! :)

 

Σωστη:) Πρεπει να βρεις ενα γρήγορο δίκτυο για να μπορέσεις να κατεβάσεις 698 ΜΒ:lol::lol:!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος και εγώ από σήμερα! :-D έκανα αναβάθμιση σε 4.3.3. Και είμαι έτοιμος... Για τίς πρώτες απορίες μού :-) λοιπόν... Έχω διαβάσει ότι η οθόνη του είναι ανθεκτική στις γρατσουνιες, να βάλω προστασία οθόνης (ζελατίνα) η όχι? Θα προτιμούσα όχι αν δεν υπάρχει πρόβλημα... Και αφού θα γράψω όλες τίς επαφές μού χειροκίνητα πως θα σιγουρευτω ότι μόλις το σύγχρονίσω με το itunes δεν θα μού σβήσει τα πάντα? Δηλαδή να περνάει του κινητού στο itunes... Και πως κάνω μπακ απ τα πάντα στο κινητό για να τα ξανάπεράσω αν κάνω καμιά χαζομάρα? Με το αουτλουκ δεν θέλω να μπλέκω... ΥΓ: έχω διαβάσει όλα τα πόστ (όλες τίς σελίδες) αλλα μού πήρε 1 μήνα και πολλά τα Μπερδευω-ξεχναω πχ με το itunes ψιλοχάθηκα... Ευχαριστώ πολύ! :-)
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος και εγώ από σήμερα! :-D έκανα αναβάθμιση σε 4.3.3. Και είμαι έτοιμος... Για τίς πρώτες απορίες μού :-) λοιπόν... Έχω διαβάσει ότι η οθόνη του είναι ανθεκτική στις γρατσουνιες, να βάλω προστασία οθόνης (ζελατίνα) η όχι? Θα προτιμούσα όχι αν δεν υπάρχει πρόβλημα... Και αφού θα γράψω όλες τίς επαφές μού χειροκίνητα πως θα σιγουρευτω ότι μόλις το σύγχρονίσω με το itunes δεν θα μού σβήσει τα πάντα? Δηλαδή να περνάει του κινητού στο itunes... Και πως κάνω μπακ απ τα πάντα στο κινητό για να τα ξανάπεράσω αν κάνω καμιά χαζομάρα? Με το αουτλουκ δεν θέλω να μπλέκω... ΥΓ: έχω διαβάσει όλα τα πόστ (όλες τίς σελίδες) αλλα μού πήρε 1 μήνα και πολλά τα Μπερδευω-ξεχναω πχ με το itunes ψιλοχάθηκα... Ευχαριστώ πολύ! :-)

 

 

εγω στην θεση σου θα τις εγραφα(αν δεν τις εχεις σωμενες πουθενα με καποιο τροπο κ πρεπει να τις περασεις,εστω κ για 1η φορα χειροκινητα) πρωτα στο το outlook και ΠΡΙΝ συνδεσω το iphone!

 

δεν θα το εκανα ποτε αυτο που θελεις να κανεις!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...