Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σωστα, εμφανιζει παλι το menu ´Προσωπικο Hotspot'.

Εγω το δουλευω με Voda αλλα λογικα παιζει με ολους τους παροχους.

Μα το μενού "προσωπικό hotspot " υπάρχει και σε εμένα που έχω vodafone (δεν είμαι jb). Απλά δεν δουλεύει, δηλαδή ενώ οι άλλες συσκευές με βλέπουν και συνδέονται, δεν παίρνουν ίντερνετ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !

Να ρωτήσω κάτι (έψαξα πριν ρωτήσω και συγνώμη αν τελικά έχει επισημανθεί ήδη και μου διέφυγε..) ..:

 

Έχω ένα μαύρο iPhone 4 32άρι από τα πρώτα που κυκλοφόρησαν αγορασμένο από Cosmote και χθες καθώς περιεργαζόμουν ένα μαύρο επίσης 32αρι που πήρε ένα φίλος για να το ενεργοποιήσουμε κλπ κλπ... είδα ότι η μπροστινή κάμερα στο δικό μου είναι καλυμμένη με το γυαλί της οθόνης ενώ στο δικό του υπάρχει τρύπα εκεί που είναι η κάμερα... :wacko:

Ξέρει κανείς αν υπάρχει διαφορά στις οθόνες ?? μήπως τα καινούργια 4άρια είναι καινούργια παρτίδα με αλλαγές και διορθώσεις σε θέματα από τις πρώτες παρτίδες ? :confused:

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !

Να ρωτήσω κάτι (έψαξα πριν ρωτήσω και συγνώμη αν τελικά έχει επισημανθεί ήδη και μου διέφυγε..) ..:

 

Έχω ένα μαύρο iPhone 4 32άρι από τα πρώτα που κυκλοφόρησαν αγορασμένο από Cosmote και χθες καθώς περιεργαζόμουν ένα μαύρο επίσης 32αρι που πήρε ένα φίλος για να το ενεργοποιήσουμε κλπ κλπ... είδα ότι η μπροστινή κάμερα στο δικό μου είναι καλυμμένη με το γυαλί της οθόνης ενώ στο δικό του υπάρχει τρύπα εκεί που είναι η κάμερα... :wacko:

Ξέρει κανείς αν υπάρχει διαφορά στις οθόνες ?? μήπως τα καινούργια 4άρια είναι καινούργια παρτίδα με αλλαγές και διορθώσεις σε θέματα από τις πρώτες παρτίδες ? :confused:

 

Ευχαριστώ :)

 

Σε καμια περίπτωση δεν υπάρχει τρύπα εκει που λές. ΑΝ όντως ισχύει γύρισέ το πίσω. (Ανέβασε πρίν μια φωτογραφία όμως) :p

 

Το αρχικό το δικό μου ήταν μάυρο 32αρι, και ηταν κατασκευασμένο τον αύγουστο του 2010. Τώρα που μου αλλαξαν συσκευη είναι κατασκευασμενη τον Απρίλιο του 2011 και δεν υπάρχει καμια διαφορά

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε καμια περίπτωση δεν υπάρχει τρύπα εκει που λές. ΑΝ όντως ισχύει γύρισέ το πίσω. (Ανέβασε πρίν μια φωτογραφία όμως) :p

 

Το αρχικό το δικό μου ήταν μάυρο 32αρι, και ηταν κατασκευασμένο τον αύγουστο του 2010. Τώρα που μου αλλαξαν συσκευη είναι κατασκευασμενη τον Απρίλιο του 2011 και δεν υπάρχει καμια διαφορά

 

Κι όμως... στο καινούργιο δεν καλύπτεται η μπροστινή κάμερα ( αγορασμένο από Vodafone που μόλις είχαν παραλάβει μαύρα και άσπρα ) και στο παλιό καλύπτεται ( αγορασμένο από Cosmote μάλλον Αύγουστο 2010.. πρέπει να βρω απόδειξη)

 

Δεν φαίνεται να είναι ελάττωμα.. μήπως στα καινούργια χρησιμοποιούν άλλες οθόνες ???

 

Φωτογραφίες αύριο και από τα 2 !!

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως... στο καινούργιο δεν καλύπτεται η μπροστινή κάμερα ( αγορασμένο από Vodafone που μόλις είχαν παραλάβει μαύρα και άσπρα ) και στο παλιό καλύπτεται ( αγορασμένο από Cosmote μάλλον Αύγουστο 2010.. πρέπει να βρω απόδειξη)

 

Δεν φαίνεται να είναι ελάττωμα.. μήπως στα καινούργια χρησιμοποιούν άλλες οθόνες ???

 

Φωτογραφίες αύριο και από τα 2 !!

 

Και εγώ σου είπα πως προχθές το πήρα απο ΓΕΡΜΑΝΟ καινούργιο και καλύπτεται μια χαρα. Δεν είναι δυνατόν να ΜΗΝ ειναι η κάμερα προστατευμένη. :wacko:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σου είπα πως προχθές το πήρα απο ΓΕΡΜΑΝΟ καινούργιο και καλύπτεται μια χαρα. Δεν είναι δυνατόν να ΜΗΝ ειναι η κάμερα προστατευμένη. :wacko:

 

χαχαχα θα μας τρελάνουν !! θα Postάρω φώτο αύριο !

Ημερομηνία κατασκευής πως βλέπω ?

Link to comment
Share on other sites

 

Εμενα γιατι μου βγαζει αυτο;;;

 

Production year: 2002

Production week: 65 (April)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμενα γιατι μου βγαζει αυτο;;;

 

Production year: 2002

Production week: 65 (April)

 

Μήπως το δικό σου έχει και διαφορετική πλάτη απο του φίλου σου;

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σου είπα πως προχθές το πήρα απο ΓΕΡΜΑΝΟ καινούργιο και καλύπτεται μια χαρα. Δεν είναι δυνατόν να ΜΗΝ ειναι η κάμερα προστατευμένη. :wacko:

 

και εμενα προσφατα αγορασμενο και ειναι καλυπτομενη απο γυαλι.

παιζει σε αλλα να ειναι και σε αλλα να μην ειναι με γυαλι μπροστα απο την καμερα?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το δικό σου έχει και διαφορετική πλάτη απο του φίλου σου;

 

Έχεις κάνει παράθεση σε λάθος μήνυμα μάλλον

 

και εμενα προσφατα αγορασμενο και ειναι καλυπτομενη απο γυαλι.

παιζει σε αλλα να ειναι και σε αλλα να μην ειναι με γυαλι μπροστα απο την καμερα?

Ναι αμέ, παίζει. Αυτά αλλάζουν κατά τη διάρκεια της παραγωγής. Μου έχει τύχει σε αρκετά τηλέφωνα να δώ τέτοιες μικρές αλλαγές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχει κατεβασει κανεις την 4.3.3 κατι ακουσα η διαβασα εδω οτι βγαζει προβλημα? ισως κανω λαθος ,και φοβαμαι να την κατεβασω .εχω 2 iphone4 ασπρο με 4.3.2 και ενα μαυρο με 4.2.1 και δεν ξερω αν αξιζει να κανω uptade
Link to comment
Share on other sites

εχει κατεβασει κανεις την 4.3.3 κατι ακουσα η διαβασα εδω οτι βγαζει προβλημα? ισως κανω λαθος ,και φοβαμαι να την κατεβασω .εχω 2 iphone4 ασπρο με 4.3.2 και ενα μαυρο με 4.2.1 και δεν ξερω αν αξιζει να κανω uptade

Τι πρόβλημα? κανένα πρόβλημα. Έχω κάνει το update αρκετές μέρες τώρα. Ολα μια χαρά.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δυο τρεις σελιδες πριν αλλος λεει για προβλημα στο σημα αλλος για το wi-fi αλλος οτι χαθηκε το hot spot ,γραφουν διαφορα 492 σελιδα
Link to comment
Share on other sites

δυο τρεις σελιδες πριν αλλος λεει για προβλημα στο σημα αλλος για το wi-fi αλλος οτι χαθηκε το hot spot ,γραφουν διαφορα 492 σελιδα

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω πολυ φιλε μου θα την βαλω στο 3gs της γυναικασ μου χαχαχα να δω πρωτα

Σωστό κι αυτό!:lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δυο τρεις σελιδες πριν αλλος λεει για προβλημα στο σημα αλλος για το wi-fi αλλος οτι χαθηκε το hot spot ,γραφουν διαφορα 492 σελιδα

 

Εγω ανεφερα οτι εχω προβλημα με το wifi...ασθενες σημα και το διασταυρωσα με ενα φιλο που εχει iphone 4 με ποιο παλιο απο το 4.3.3 που εχω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένεται νέο update απο την apple για την 4.3.3 που θα λύνει το (επιβεβαιωμενο πλέον) προβλημα με το ασθενές σήμα στο wifi !

 

 

 

Written from best iPhone 4G 32g, viaTapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αναμένεται νέο update απο την apple για την 4.3.3 που θα λύνει το (επιβεβαιωμενο πλέον) προβλημα με το ασθενές σήμα στο wifi !

 

 

 

Written from best iPhone 4G 32g, viaTapatalk

 

Καλημερα...μπαβο ρε man δωσε κανενα κουραγιο γιατι εχω ξενερωσει, το πηρα την τεταρτη και δεν το χαιρομαι οσο του αξιζει :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...μπαβο ρε man δωσε κανενα κουραγιο γιατι εχω ξενερωσει, το πηρα την τεταρτη και δεν το χαιρομαι οσο του αξιζει :(

 

μην ανυσηχεις φιλε μου :)

 

εσυ να σαι καλα και θα το χαρεις..ειναι μια συσκευη που μετα το jb,με λιγο προσοχη με το cydia,θα σου κανει πολλα κεφια ;)

 

αρκει να προσεχεις κ να μην βαζεις οτι βρισκεται μπροστα σου απο εκει μεσα :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...μπαβο ρε man δωσε κανενα κουραγιο γιατι εχω ξενερωσει, το πηρα την τεταρτη και δεν το χαιρομαι οσο του αξιζει :(

 

Εγω να δεις πόσο έχω ξενερωσει με το Nexus S.

Πρώτον στο υπνοδωμάτιο χάνει εντελώς το wifi, εκει που το iPhone έχει 2 γραμμές απο τις 3.

Δευτερον: ενω είμαι με official rom, για κάποιο ανεξήγητο λόγο όταν είμαι με wifi και κλειστη οθόνη, δεν λαμβάνει ειδοποιησεις για νέα mail κλπ. Αντίθετα με σκέτο 3G λαμβάνει κανονικά.

 

Τούλαχιστον η apple παρόλο που το πρόβλημα όπως φαίνεται έχει να κάνει με κάποια συγκεκριμένα ρουτερ, βγάζει αμέσως διορθωτικο update.

http://tapatalk.com/mu/29c482ae-13f1-dda7.jpg

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...