Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξαναδοκιμαζεις συγχρονισμο αφου πρωτα ομως μπεις σε flight mode και ξαναβγεις.

 

Romeo you are my hero.Τhanx!!!

 

Μετα απο ενα 2ωρο σπασιματος νευρων,με τον συγχρονισμο μοιαζει να εστρωσε.Τι να πω,ελπιζω να μην ξαναεμφανιστει.Οτι να ναι..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τιποτα,νασαι καλα.

Αρκετοι εχουν παραπονεθει με αναβαθμιση σε 4.2.1......αυτο που πιανει μερικες φορες αλλα οχι παντα ειναι το να μπεις σε flight mode και να βγεις.

Ο συγχρονισμος ειναι για ψυχολογικη υποστηριξη:)

Link to comment
Share on other sites

Ημουν ετοιμος να βαλω την 4.3 (δεν ειχα ενημερωθει οτι βγηκε)..Το flight mode το ειχα δοκιμασει πολλες φορες αλλα τπτ.Ο συγχρονισμος το εστρωσε.Anyway thanx και παλι.
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμαστε αυτο όσοι έχετε πρόβλημα μείωσης αυτονομίας στην μπαταρία σας.

 

Battery life should be restored to what they were before the latest update. Precisely, it's the notification system in Ping.

 

Go to Settings > General > Restrictions and select Enable Restrictions.

You will see Ping setting whereby you can click on the switch to disable it. This will save 2 hours for your iOS device

 

 

Second method to stop iOS 4.3 Battery life problem (use if the first method didn't solve your problem):

Go to Setting > General > Reset > Reset Network Settings.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Με προλαβες Κώστα :)

Το έχω δώσει σχεδόν παντού κ Τωρα μπήκα να το γράψω κ εδώ :)

 

http://forum.iphone-developers.com/showthread.php?t=1131

 

Written From the best iPhone 4 32G ,via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοον. Ακουστε τωρα και το δικο μου προβλημα που είμαι ακομα με 4.0.1 με jb απ το Σεπτεμβριο. Εκανα χθες πληρη φόρτιση μεσω battery doctor. Eπειδη με πηρε ο υπνος εμεινε ολη νυχτα. Επισης χθες εγκατεστησα: perfect downloader, igrifoi, battery doctor,jenga και sonic 4. H μπαταρια ειναι στο 91% κι εχω 3 ωρες που το εχω βγαλει απ τη φορτιση κι εχω μιλησει 2 λεπτα στο τηλεφωνο. 91% μου εφτανε απογευμα αλλες φορες. Τι λετε να φταει?? Είναι ολα κλειστα. Edited by BIANCOrossi
Link to comment
Share on other sites

Με προλαβες Κώστα :)

Το έχω δώσει σχεδόν παντού κ Τωρα μπήκα να το γράψω κ εδώ :)

 

http://forum.iphone-developers.com/showthread.php?t=1131

 

Written From the best iPhone 4 32G ,via Tapatalk

 

εγω παντως με 4.2.1, Enable Restrictions - Ping settings δεν βλεπω... γουαι???

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως με 4.2.1, Enable Restrictions - Ping settings δεν βλεπω... γουαι???

 

ειναι για οσους εχουν 4.3 ρε κεφαλα :lol::lol::lol:

 

καλημερα Γιωργακη :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ειναι για οσους εχουν 4.3 ρε κεφαλα :lol::lol::lol:

 

καλημερα Γιωργακη :D

 

lol... παντως, και εμενα με 4.2.1, πριν απο κανενα 2 μηνες, ειχε πεσει η μπαταρια παρα πολυ που στο τελος εσβησε, και μετα οταν του εκανα φουλ φόρτιση, κατέβαινε το ποσοστό της μπαταριας σαν τρελο...

Αναγκάστηκα και ξαναεκανα JB αφου περασα παλι την 4.2.1

Και λεω... μηπως - in case it happens again - μπορουσα να το κανω και αυτο στην 4.2.1

 

Αμαν... επεσες να με φας!!!

Link to comment
Share on other sites

lol... παντως, και εμενα με 4.2.1, πριν απο κανενα 2 μηνες, ειχε πεσει η μπαταρια παρα πολυ που στο τελος εσβησε, και μετα οταν του εκανα φουλ φόρτιση, κατέβαινε το ποσοστό της μπαταριας σαν τρελο...

Αναγκάστηκα και ξαναεκανα JB αφου περασα παλι την 4.2.1

Και λεω... μηπως - in case it happens again - μπορουσα να το κανω και αυτο στην 4.2.1

 

Αμαν... επεσες να με φας!!!

 

ετσι πρεπει :happy: για να μην χαζευεις αλλη φορα :lol:

 

καθε μηνα περιπου,για μια φορα το αφηνω να πεσει οσο πιο πολυ χαμηλα μπορει (απο 4-5 οροφους μεχρι το ισογειο :p) και το φορτιζω απο το pc ..πραγματικα παιρνει τα πανω της η μπαταρια μετα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ειναι για οσους εχουν 4.3 ρε κεφαλα :lol::lol::lol:

 

καλημερα Γιωργακη :D

 

 

εγω εχω 4.3 και ακομη ψαχνω να το βρω.ειμαι πιο κεφαλας μαλλον:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοον. Ακουστε τωρα και το δικο μου προβλημα που είμαι ακομα με 4.0.1 με jb απ το Σεπτεμβριο. Εκανα χθες πληρη φόρτιση μεσω battery doctor. Eπειδη με πηρε ο υπνος εμεινε ολη νυχτα. Επισης χθες εγκατεστησα: perfect downloader, igrifoi, battery doctor,jenga και sonic 4. H μπαταρια ειναι στο 91% κι εχω 3 ωρες που το εχω βγαλει απ τη φορτιση κι εχω μιλησει 2 λεπτα στο τηλεφωνο. 91% μου εφτανε απογευμα αλλες φορες. Τι λετε να φταει?? Είναι ολα κλειστα.

 

ssh k wi fi τα εχεις κλειστα?

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 4.3 και ακομη ψαχνω να το βρω.ειμαι πιο κεφαλας μαλλον:lol::lol::lol:

Γενικα/ περιορισμοί/ βάζεις ένα κωδικο που θες και μετα απενεργοποιησω περιορισμών όπου απενεργοποιεις το Ping

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γενικα/ περιορισμοί/ βάζεις ένα κωδικο που θες και μετα απενεργοποιησω περιορισμών όπου απενεργοποιεις το Ping

 

 

τον κωδικο εψαχνα:lol:ευχαριστω κωστη

Link to comment
Share on other sites

τι κανει το Ping??? ποιος ο ρολος του?

 

Στο google θα βρεις τα πάντα http://www.google.gr/search?q=ping+itunes&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=el&client=safari

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

δεν πηγε καθολου το μυαλο μου σε αυτο! παντως η δικια μου μπαταρια μετα το απντειτ κρατα το ιδιο. καμια διαφορα
:D
Link to comment
Share on other sites

thank you ! :)

 

Θα μας τα σβήσουν ούτως η άλλως τα μηνύματα ,αλλα

 

Πολυχρονος Γιωργαρα και ότι επιθυμείς φιλαράκι :) να είσαι πάντα γερός κ τυχερός στην Ζωη σου :)

 

 

Written From the best iPhone 4 32G ,via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μετά από 1 μηνα αύριο μου φέρνουν το τηλέφωνο...να κάνω μια ερώτηση υπάρχει περιπτώσει να είναι με την 4.3??
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Έχω το iphone 4 πίτε μου για τα παρακάτω Video μήπως γίνεται τελικά να το σπάσω σε έκδοση 4.3 ή μήπως δεν είναι ο σωστός τρόπος

εγώ επιχείρησα το πρώτο video εδώ (

) και μου πσιλοκολουσε και έσβησα το άλλο video είναι σωστό ; (
)

:thanks:

 

Τελικά ο παραπάνω τρόπος είναι ο σωστός η θα έχω πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

@fortunas φίλε μου πολυ χλωμο εώς αδύνατο. Σίγουρα την 4.3 θα έχει :(

 

@Cristofer

Καλύτερα να περιμένεις μερικές μέρες. Δεν είναι οτι καλύτερο αυτο ;)

Γιατί να παιδευεσαι τσάμπα ;

 

 

Written From the best iPhone 4 32G ,via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? αν πάω να αγοράσω ένα 4αρι χωρίς να το ανοίξω μπορώ να ξέρω τι firmware θα έχει?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...