Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταρχάς,άλλο η επιστροφή χρημάτων κι άλλο η αντικατάσταση.

 

Έχω την εντύπωση,πως η δυνατότητα του refund παρέχεται μόνο σ'όσους αγόρασαν τη συσκευή τους απο Apple Store(φυσικό ή ηλεκτρονικό) ή AT&T Store και δεν δεσμεύει τους μεταπωλητές(π.χ Vodafone,Cosmote).Υπάρχει όμως η δυνατότητα refund,αν η συσκευή επιστραφεί σε Apple Store

 

iPhone 4 Refunds

 

If you are not completely satisfied with your iPhone 4, you can return your undamaged iPhone 4 to any Apple Retail Store or the Apple Online Store within 30 days of purchase for a full refund. If you purchased your iPhone 4 from AT&T, you can also return it to an AT&T store.

 

http://www.apple.com/iphone/case-program/

 

 

 

 

 

Σχεδόν τέρμα κατω το αναφερει και λογικα ισχυει και για Ελλαδα! :happy:

 

 

Επιστροφή χρημάτων για το iPhone 4

Αν δεν είσαι απόλυτα ικανοποιημένος από το iPhone 4 σου, μπορείς να το επιστρέψεις στην Apple, εφόσον το iPhone 4 δεν έχει υποστεί φθορά, εντός 30 ημερών από την ημερομηνία αγοράς, μέσα από το δίκτυο καταστημάτων του παρόχου κινητής τηλεφωνίας σου και θα σου επιστραφούν τα χρήματά σου.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σκεφτομαι απο βουλγαρια η απο καμια αγγλια.Σε αυτες τις χωρες ειναι ξεκλειδωτο.Αν οχι σε ποιες ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Με μια πρόχειρη αναζήτηση στο internet βρήκα αυτή τη λίστα.

 

   * Australia
   * Belgium
   * Czech Republic
   * Greece
   * Hong Kong
   * Italy
   * Luxemburg
   * Macau
   * Malaysia
   * New Zealand
   * Russia
   * Saudi Arabia
   * Singapore
   * Slovakia
   * South Africa
   * Taiwan
   * Thailand
   * Turkey
   * United Arab Emirates

Απ ότι λένε τα παιδιά διατίθεται στον Καναδά ξεκλείδωτο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης θεμα. Εχω "χωρισει" την οθονη του κινητου σε εφαρμογες και παιχνιδια, για να μη γινεται μπαχαλο. Οταν ομως γεμιζει με την τελευταια εφαρμογη η διαθεσιμη σελιδα, μετα για να αφησω ακομα μια κενη, πρεπει να μεταφερω ολα τα παιχνιδια ενα ενα. Υπαρχει καποιος τροπος να μπει κενη σελιδα;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εγω αυριο θα το παρω ελπιζω δηλαδη να μην γινει καμια στραβη με την μεταφορικη πφφ

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης θεμα. Εχω "χωρισει" την οθονη του κινητου σε εφαρμογες και παιχνιδια, για να μη γινεται μπαχαλο. Οταν ομως γεμιζει με την τελευταια εφαρμογη η διαθεσιμη σελιδα, μετα για να αφησω ακομα μια κενη, πρεπει να μεταφερω ολα τα παιχνιδια ενα ενα. Υπαρχει καποιος τροπος να μπει κενη σελιδα;

Αν κατάλαβα καλά, θέλεις να μεταφέρεις ταυτόχρονα όλα τα εικονίδια μιας σελίδας της Home Screen σε άλλη, σωστά;

Αν ναι, δεν μπορείς. Ίσως μέσω του iTunes, αλλά και πάλι δεν το έχω ψάξει...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά, θέλεις να μεταφέρεις ταυτόχρονα όλα τα εικονίδια μιας σελίδας της Home Screen σε άλλη, σωστά;

Αν ναι, δεν μπορείς. Ίσως μέσω του iTunes, αλλά και πάλι δεν το έχω ψάξει...

Να βαλω μια ενδιαμεση κενη σελιδα μεταξυ 3ης και 4ης για παραδειγμα... Θα δοκιμασω μεσω itunes μηπως βρω ακρη. Ευχαριστω!

 

Edit: Μεσω itunes γινεται τελικα. Οταν γινει ο συγχρονισμος, επιλεγουμε το apps(μεταξυ info και music), και απο εκει σερνουμε τη σελιδα και την παμε οπου θελουμε. Παταμε το apply και το εχει κανει!!!!

Edited by Areian0s
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Θα το κανείς απο το iTunes στην καρτέλα apps. Αλλά και πάλι δεν Γινεται να βάλεις μια κενή σελίδα. Απλά θα τραβας τις εφαρμογές με το ποντίκι που το κάνει λίγο πιο εύκολο.
Link to comment
Share on other sites

Θα το κανείς απο το iTunes στην καρτέλα apps. Αλλά και πάλι δεν Γινεται να βάλεις μια κενή σελίδα. Απλά θα τραβας τις εφαρμογές με το ποντίκι που το κάνει λίγο πιο εύκολο.

Ναι σκετη κενη δε γινεται, αλλα μπορω αν εχω εστω και μια εφαρμογη στην τελευταια σελιδα, να τη συρω και να τη βαλω ενδιαμεσα εκει που θελω. Κατι που βολευει καλυτερα απο το να παιρνω ενα ενα τα παιχνιδια και να τα βαζω πιο κατω... Ειναι και πολλα...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν τέρμα κατω το αναφερει και λογικα ισχυει και για Ελλαδα! :happy:

 

δηλαδη αν το εχεις παρει απο το πλαισιο χωρις συμβαολαιο δε το δεχονται πισω?!!:S

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν το εχεις παρει απο το πλαισιο χωρις συμβαολαιο δε το δεχονται πισω?!!:S

 

 

Δεν ξερω. Πρεπει να ρωτησεις το πλαισιο και εαν μπαινει σε αυτη την διαδικασια, γιατι επισημα μονο cosmote και vodafone τα φερνουν Ελλαδα.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης θεμα. Εχω "χωρισει" την οθονη του κινητου σε εφαρμογες και παιχνιδια, για να μη γινεται μπαχαλο. Οταν ομως γεμιζει με την τελευταια εφαρμογη η διαθεσιμη σελιδα, μετα για να αφησω ακομα μια κενη, πρεπει να μεταφερω ολα τα παιχνιδια ενα ενα. Υπαρχει καποιος τροπος να μπει κενη σελιδα;

 

γιατι δεν βαζεις το ενα παιχνιδι μεσα στο αλο διμιουργιτε φακελος ετσι πιστεβω οτι ειναι πιο καλα

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βαζεις το ενα παιχνιδι μεσα στο αλο διμιουργιτε φακελος ετσι πιστεβω οτι ειναι πιο καλα

 

 

Το έχω κάνει 2-3 φορές, αλλά οσο να πεις είναι πιο κουραστικό κι αυτό. Ευτυχώς το iTunes μας ξεκουράζει!!!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν τέρμα κατω το αναφερει και λογικα ισχυει και για Ελλαδα! :happy:

 

 

Θετικότατο!

 

Ελπίζω μόνο την ίδια άποψη να έχουν και οι πάροχοι,και να είναι συνεργάσιμοι.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζει κανένας άλλος πρόβλημα σύνδεσης στο iTunes όταν είναι πολλά apps στο backround?

Εμένα μου το κάνει αρκετές φορές και νομίζω είναι αυτός ο λόγος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το είχα ξαναρωτήσει παλιότερα αλλά κανείς δεν απάντησε. Jailbreak μπορούμε να ξανακάνουμε σε ένα ήδη jailbroken iphone; Θα χάσουμε τίποτα; Το δικό μου FaceTime έχει εξαφανιστεί εντελώς, δεν υπάρχει επιλογή, έχω δοκιμάσει τα πάντα, αλλά τίποτα. Σκέφτομαι να ξανατρέξω το jailbreakme μπας και...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θετικότατο!

 

Ελπίζω μόνο την ίδια άποψη να έχουν και οι πάροχοι,και να είναι συνεργάσιμοι.

 

 

Απλα μετα βλεπω να στελνουν φωτο απο το σερβις με δηθεν υγρασια και ἀλλα για να αποφυγουν την αλλαγη,οποτε παλι φασαριες.

service report:

Εδω βλεπετε την πλακετα 8000 φορες μεγενθυμενη και υπαρχει υγρασια.

Το στελνουμε στην nasa για ελεγχο και επιπλεον μεγενθυση και θα σας ενημερωσουμε.

:lol::lol:

Ηρθε η ωρα τους.

Φτανει πια.

Οταν το παει καποιος εκτυπωμενο ἠ και μπει στο ιντερνετ εκεινη την στιγμη να δω τα μουτρα τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το είχα ξαναρωτήσει παλιότερα αλλά κανείς δεν απάντησε. Jailbreak μπορούμε να ξανακάνουμε σε ένα ήδη jailbroken iphone; Θα χάσουμε τίποτα; Το δικό μου FaceTime έχει εξαφανιστεί εντελώς, δεν υπάρχει επιλογή, έχω δοκιμάσει τα πάντα, αλλά τίποτα. Σκέφτομαι να ξανατρέξω το jailbreakme μπας και...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το site θα αναγνωρίσει οτι το κινητό σου είναι ήδη jailbroken και δεν πρόκειται να προβεί σε εκ νέου jailbreak;)

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι η τωρινη σου καρτα δεν θα δουλεψει, γιατι αν δεις το τσιπ ειναι μεγαλυτερο απο την microsim. Στην ιδια ακριβως θεση ειμαι και εγω με εσενα.... αλλα πριν λιγες μερες εμαθα οτι παρελαβε η voda microsim 2gether... οποτε για ψαξτο πιο καλα. Εγω περιμενω να μου ερθει η 2gether microsim απο μερα σε μερα μαζι με ανταπτορα γιατι το iphone το εχω βαλει σε hold με οσα διαβαζω και ακουω!

Οταν ερθει , την δοκιμασω και δουλεψει (την καρτα, οχι σε iphone ομως) θα σου πω!

 

ενδιαφερων, ωραια μιας και εγω την παραγγελια του iphone την εκανα την Παρασκευη και απο οτι καταλαβα για να το παρω στα χερια μου θα περασει αρκετος καιρος, ελπιζω μεχρι τοτε να εχουν βγαλει και την microsim 2gether, πραγματικα δεν θελω να ξαναπαω πισω στο να κουβαλαω 2 τηλεφωνα πανω μου.

 

Αληθεια ξερει κανενας ποτε θα ερθουν καινουρια κομματια στην vodafone γιατι οταν ρωτησα των πωλητη στο μαγαζι η απαντηση ηταν <<Δεν ξερω>> η επομενη ερωτηση φυσικα ηταν αν θα μπορουσε να περασει και μηνας και μου απαντησε ισως και παραπανω!!! λετε????

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν δεν εχεις επιδοτηση σου προτεινω να πας απο το istorm να το παρεις να ξεμπερδεψεις αμεσσως

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Απο το 3GS πηγα στο 4 μετα απο καιρο,η πιστωτικη καρτα που ειχα πριν αλλαξε με καινουρια προσπαθω να αλλαξω τα στοιχεια αλλα δεν δεχεται την καρτα γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Απο το 3GS πηγα στο 4 μετα απο καιρο,η πιστωτικη καρτα που ειχα πριν αλλαξε με καινουρια προσπαθω να αλλαξω τα στοιχεια αλλα δεν δεχεται την καρτα γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει?Ευχαριστω

 

Απο alpha bank visa debit δουλευει σουπερ.

Ξερω απο εμπορικη και eurobank απο φιλους δεν δουλευουν.

Κατι συμβαινει αλλα δεν ξερω τον λογο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...