Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά υπάρχει κάποιο προγράμμα που να σβήνει τις φωτό που έχω περάσει μέσω iTunes;ευχαριστω. :)
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

χθες κραταγε το iphone μου ενας φιλος και του πεσε μεσα στον κουβα με την σφουγγαριστρα :( εκανε μπανιο κανονικα δηλαδη και το ειχα μολις 3 μηνες ολοκαινουριο ηταν :(

μετα ζουσε για κανα 5λεπτο του εκανα και σεσουαρ αλλα σιγα σιγα αρχισε να μην ακουει μεχρι που εσβησε .. :(

τελειωσε ετσι δεν ειναι? δεν εχει καμια πιθανοτητα να επανελθει λογικα ε? να μην κανω καν τον κοπο να το παω σε σερβις?

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

χθες κραταγε το iphone μου ενας φιλος και του πεσε μεσα στον κουβα με την σφουγγαριστρα :( εκανε μπανιο κανονικα δηλαδη και το ειχα μολις 3 μηνες ολοκαινουριο ηταν :(

μετα ζουσε για κανα 5λεπτο του εκανα και σεσουαρ αλλα σιγα σιγα αρχισε να μην ακουει μεχρι που εσβησε .. :(

τελειωσε ετσι δεν ειναι? δεν εχει καμια πιθανοτητα να επανελθει λογικα ε? να μην κανω καν τον κοπο να το παω σε σερβις?

 

Κριμα πραγματικα.

Παντως, αστο κλειστο για να στεγνωσει. Μετα μπορει να ανοιξει παλι. Επρεπε αμεσως να το κλεισεις και να το αφησεις να στεγνωσει πρωτα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

χθες κραταγε το iphone μου ενας φιλος και του πεσε μεσα στον κουβα με την σφουγγαριστρα :( εκανε μπανιο κανονικα δηλαδη και το ειχα μολις 3 μηνες ολοκαινουριο ηταν :(

μετα ζουσε για κανα 5λεπτο του εκανα και σεσουαρ αλλα σιγα σιγα αρχισε να μην ακουει μεχρι που εσβησε .. :(

τελειωσε ετσι δεν ειναι? δεν εχει καμια πιθανοτητα να επανελθει λογικα ε? να μην κανω καν τον κοπο να το παω σε σερβις?

 

Δοκιμασε να το βαλεις μεσα σε ρυζι οπως λεει εδω http://www.iphone-service.gr/free_suport.php

Αν εισαι τυχερος μπορει να ξεκινησει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατέβασα καποιες εφαρμογές απο το installous αλλα πλέον βλέπω πως είναι μέσω του mediafire! Χρησιμοποιώ safari DownPlugin ios5 και αποθηκεύονται στο ifile στην διαδρομή var/mobile/library/downloads , τι κάνουμε σ´αυτην την περίπτωση για να τις εγκαταστήσουμε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατέβασα καποιες εφαρμογές απο το installous αλλα πλέον βλέπω πως είναι μέσω του mediafire! Χρησιμοποιώ safari DownPlugin ios5 και αποθηκεύονται στο ifile στην διαδρομή var/mobile/library/downloads , τι κάνουμε σ´αυτην την περίπτωση για να τις εγκαταστήσουμε?

 

Πάλι με ifile, θα τις κάνεις copy-paste στο φάκελο του var/mobile/documents/installous/downloads, και θα τα εγκαταστήσεις κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Πάλι με ifile, θα τις κάνεις copy-paste στο φάκελο του var/mobile/documents/installous/downloads, και θα τα εγκαταστήσεις κανονικά...

 

Έκανα copy-paste στην διαδρομή που μου είπες , τώρα πως θα κάνω εγκατάσταση?

 

 

Edit: όλα ο.κ. τελικά σ´ευχαριστώ!!

Edited by kompokompo
Link to comment
Share on other sites

το αφησα ολη νυχτα πανω στο καλοριφερ και σημερα ανοιξε αλλα με μηδεν μπαταρια και το βαλα να φορτιζει :D δουλευει παλι. μακαρι να πανε ολα καλα και να μην βγαλει κανα προβλημα στην πορεια..που μαλλον ετσι θα γινει σωστα? ολοκληρη βουτια σε νερο εκανε:O
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

το αφησα ολη νυχτα πανω στο καλοριφερ και σημερα ανοιξε αλλα με μηδεν μπαταρια και το βαλα να φορτιζει :D δουλευει παλι. μακαρι να πανε ολα καλα και να μην βγαλει κανα προβλημα στην πορεια..που μαλλον ετσι θα γινει σωστα? ολοκληρη βουτια σε νερο εκανε:O

Δεν θα σου απαντήσω για να μην σου χαλάσω την ευχάριστη διάθεση:)

Όλα καλά θα πάνε, είσαι τυχερός που το κινητό σου ξαναδουλεύει. Κάααποια στιγμή στο μέλλον, θα έχεις πάρει άλλο κινητό, μη χωλοσκάς...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου απαντήσω για να μην σου χαλάσω την ευχάριστη διάθεση:)

Όλα καλά θα πάνε, είσαι τυχερός που το κινητό σου ξαναδουλεύει. Κάααποια στιγμή στο μέλλον, θα έχεις πάρει άλλο κινητό, μη χωλοσκάς...

 

λες δηλαδη οτι παπαλα μελλοντικα ε? ποσο μελλοντικα ειναι το θεμα.. 1 εβδομαδα? 1 μηνα?:(

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

λες δηλαδη οτι παπαλα μελλοντικα ε? ποσο μελλοντικα ειναι το θεμα.. 1 εβδομαδα? 1 μηνα?:(

 

Μπορεί να σου δουλέψει και χρόνια χωρίς πρόβλημα. Γι αυτό σου λέω, μη στεναχωριέσαι.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες αυτό που το άφησε πάνω στο καλοριφέρ όλη νύχτα είναι καλό?

 

Εμένα για χειρότερο μου ακούγεται...

 

Τέσπα μακάρι να μη βγάλει κανένα πρόβλημα φίλε μου.

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα αρχειο βιντεο στον υπολογιστη και θελω να το περασω στο κινητο αλλα δεν με αφηνει. Μονο μεσω iTunes Μπορω;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα αρχειο βιντεο στον υπολογιστη και θελω να το περασω στο κινητο αλλα δεν με αφηνει. Μονο μεσω iTunes Μπορω;

 

Ναι αν δεν είναι JB.

Και αναλόγως του αρχείου, θα χρειαστείς πιθανότατα κάποια εφαρμογή που να το υποστηρίζει.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

το imessage ειναι δωρεαν μεταξυ των iphone σωστα?

Ναι είναι δωρεάν εφόσον έχεις σύνδεση wifi ή καταναλώνεις data από το πρόγραμμα που έχεις με τον πάροχο σου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν δεν είναι JB.

Και αναλόγως του αρχείου, θα χρειαστείς πιθανότατα κάποια εφαρμογή που να το υποστηρίζει.

 

Εχω κανει κατι επεισοδια prisonbreak για iphone μορφη μεσω converter και εχουν καταληξη mp4.

 

Εχω jb Κινητο. Ποια η διαδικασια για να τα περναω κατευθειαν στο τηλεφωνο χωρις itunes?

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Iσως ειναι λιγο βλακωδης η ερωτηση αλλα δεν εχω σκεφτει τι αλλο μπορει να φταιει ....Πριν λιγο καιρο αλλαξε το connx σε hol,και απο τοτε παρατηρησα οτι οταν ερχονται ειδοποιησεις στο κινητο,αλλα και σε ακυρεσ στιγμες οταν εχω το κινητο κοντα ειτε στον υπολογιστη αλλα και διπλα σε ραδιοφωνο κανει παρεμβολες , κατι που δεν συνεβαινε οταν ειχα connx .....Δεν εχω εγκαταστησει τιποτα παραπανω στο κινητο ....Τι μπορει να συμβαινει ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει κατι επεισοδια prisonbreak για iphone μορφη μεσω converter και εχουν καταληξη mp4.

 

Εχω jb Κινητο. Ποια η διαδικασια για να τα περναω κατευθειαν στο τηλεφωνο χωρις itunes?

 

εχω κατεβασει το ace player και τα περνας μεσω wifi απλα...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια θα ηθελα να κανω καποιες απλες ερωτησουλες πριν αγορασω το iphone 4s. ηθελα να ρωτησω τα εξης:

- Μπορουμε να στηλουμε , να λαβουμε αρχεια μεσω bluetooth με αλλες συσκευες ?

- Γινετε να επιλεξω ως ηχο κλησης,sms ενα mp3 που θα περασω στο κινητο?

Αν οχι πως θα το λυσουμε?

Ty:)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει το ace player και τα περνας μεσω wifi απλα...

 

Επειδή δεν μπορώ να το βρω στο installus, υπαρχει κανενας αλλος που κανει την ιδια δουλεια;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να το βρω στο installus, υπαρχει κανενας αλλος που κανει την ιδια δουλεια;

 

Οχι οχι στο app store ειναι ....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι στο app store ειναι ....

 

Δεν κάνει αυτο που θέλω απο ότι κατάλαβα.

 

Ας ξανάπω τι χρειάζομαι.

 

Επειδή δεν μπορω να κάνω εγκατάσταση το iTunes στον υπολογιστη μου (βγάζει σφάλμα 7 και κάτι αλλα) και μου την έχει δώσει (ακολούθησα όλες τις λύσεις και δεν δουλεύει καμία!) θέλω να περνάω απο τον υπολογιστη μου με αντίγραφη επικόλληση βίντεο και τραγούδια χωρίς iTunes κτλ.

 

Εννοείτε ότι είναι jb το κινητο

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια θα ηθελα να κανω καποιες απλες ερωτησουλες πριν αγορασω το iphone 4s. ηθελα να ρωτησω τα εξης:

- Μπορουμε να στηλουμε , να λαβουμε αρχεια μεσω bluetooth με αλλες συσκευες ?

- Γινετε να επιλεξω ως ηχο κλησης,sms ενα mp3 που θα περασω στο κινητο?

Αν οχι πως θα το λυσουμε?

Ty:)

 

Εαν εισαι jailbreak μπορεις να χρησiμοποιησης το bluetooth και σε αλλες συσκευες με καποιες εφαρμογες απο cydia

Μπορεις να επιλεξεις τον ηχο κλησης που θελεις με το itunes με περιορισμο τα 30 δευτερολεπτα και αν εισαι jb υπαρχει τροπος να βαλεις ολοκληρο τραγουδι για ηχο

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει αυτο που θέλω απο ότι κατάλαβα.

 

Ας ξανάπω τι χρειάζομαι.

 

Επειδή δεν μπορω να κάνω εγκατάσταση το iTunes στον υπολογιστη μου (βγάζει σφάλμα 7 και κάτι αλλα) και μου την έχει δώσει (ακολούθησα όλες τις λύσεις και δεν δουλεύει καμία!) θέλω να περνάω απο τον υπολογιστη μου με αντίγραφη επικόλληση βίντεο και τραγούδια χωρίς iTunes κτλ.

 

Εννοείτε ότι είναι jb το κινητο

 

Εχω την ταπεινη γνωμη οτι ο ace player κανει την δουλεια που θες .αν οχι αφου εισαι jb δοκιμασε με ifunbox ή winscp να βρεις την διαδρομη για τα βιντεο και τα τραγουδια ωστε να προσθετεις ή να αφαιρεις

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...