Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εχεις το exchange, γιατι να εχεις 15λεπτη ανακληση χωρις push; Υποτιθεται κανεις ολη αυτη τη διαδικασια για τα push.... Εγω κανονικα απο το mail το απλο...

 

 

Ρε παλικαρι, να σε ρωτησω... Το κατεβασα, το εγκατεστησα, αναγνωριζει το κινητο, αλλα μου λεει οτι δεν του εχω κανει jailbreak... Με δουλευει;;; Και φαινεται πραγματικα πολυ ευχρηστο...

 

Κατέβασε το afc2add(δωρεάν) από cydia ώστε να μπορεί το πρόγραμμα να μπει στο root της συσκευής!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3. sbsettings απλα τελειο

6. Remove background κλεινει ολες τις multitasking εφαρμογες με τη μια

8. Wifi hotspot

Το 3, περα απο το να κανονιζεις τις ρυθμισεις πιο ανετα, κανει κατι παραπανω; Γιατι ακομα το ψαχνω γενικα.

Το 6 το κατεβασα κι εγω και ειναι πραγματικα απιστευτο... Το εχω βαλει με διπλο κλικ του home και τα κανει αμεσως... Γλιτωνεις χρονο τρομερο...

Το 8, κανει απλα wifi hotspot το κινητο;

 

Κατέβασε το afc2add(δωρεάν) από cydia ώστε να μπορεί το πρόγραμμα να μπει στο root της συσκευής!

 

Θα το δοκιμασω αμεσως... Ευχαριστω!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το remove background αλλα οταν παταω να καθαρισει τις εφαρμογες το κινητο κρασαρει μου πεταει μπενει σε safe mode και κανω restart και επανερχεται. πρεπει να κανω καποια ρυθμιση;
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το remove background αλλα οταν παταω να καθαρισει τις εφαρμογες το κινητο κρασαρει μου πεταει μπενει σε safe mode και κανω restart και επανερχεται. πρεπει να κανω καποια ρυθμιση;

 

Δοκίμασε το MultiCleaner.

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το MultiCleaner.

 

αυτο δουλευει το αλλο μια μου δουλευε και μια με βαζε σε safe mode.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το exchange, γιατι να εχεις 15λεπτη ανακληση χωρις push; Υποτιθεται κανεις ολη αυτη τη διαδικασια για τα push.... Εγω κανονικα απο το mail το απλο...

 

 

Ρε παλικαρι, να σε ρωτησω... Το κατεβασα, το εγκατεστησα, αναγνωριζει το κινητο, αλλα μου λεει οτι δεν του εχω κανει jailbreak... Με δουλευει;;; Και φαινεται πραγματικα πολυ ευχρηστο...

SHSH εχει ανοιξει

αυτο δουλευει το αλλο μια μου δουλευε και μια με βαζε σε safe mode.

 

Κατεβασε το απο αλλου

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, παρατηρησα στο general-usage-cellular network data, να μου χρεωνει απο μονο του καθε λιγο καποια kb!! χωρις να χρησιμοποιω καποια υπηρεσια internet! υπαρχει λογικη εξηγηση σε αυτο ??
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, παρατηρησα στο general-usage-cellular network data, να μου χρεωνει απο μονο του καθε λιγο καποια kb!! χωρις να χρησιμοποιω καποια υπηρεσια internet! υπαρχει λογικη εξηγηση σε αυτο ??

 

Γενικά έχεις καμία υπηρεσία; facebook, email, ή κάτι άλλο που να θέλει push; Γιατί αυτά πρέπει να καταναλώνουν. Πω θα τσεκάρει το mail πχ καθε 15'; Δεν πρέπει να καταναλώσει κάποια δεδομένα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχεις καμία υπηρεσία; facebook, email, ή κάτι άλλο που να θέλει push; Γιατί αυτά πρέπει να καταναλώνουν. Πω θα τσεκάρει το mail πχ καθε 15'; Δεν πρέπει να καταναλώσει κάποια δεδομένα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το θεμα ειναι οτι τον προηγουμενο μηνα δεν το εκανε αυτο! να ειναι το fb? το notification το εχω στο off και το mail σε χειροκινητο! push και αυτο στο off! τι να πω? ισως να εχω κανει καμια αλλη πατατα καθοτι και ασχετος :) ευχαριστω παντως για την απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρωτήσει και άλλες φορές αλλά περνούν οι σελίδες και μάλλον χάνεται η ερώτηση :p Δεν υπάρχει πρόγραμμα να μας δείχνει χρόνο εξερχόμενων, χρόνο εισερχόμενων και αριθμό sms που αποστέλλονται??? γιατί με τον συνολικό χρόνο κλήσεων δεν μπορώ να υπολογίσω για το πόσο μπορώ να μιλήσω μέσα στο οικονομικό πρόγραμμα μου...
Link to comment
Share on other sites

το data στο sbsettings τι ειναι?καταναλωνει κατι,να το σβησω ή οχι?ειναι αντιστοιχο του cellular data που εχει το menu?ti akribvw kanei ayto?ευχαριστω παιδια...
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

το data στο sbsettings τι ειναι?καταναλωνει κατι,να το σβησω ή οχι?ειναι αντιστοιχο του cellular data που εχει το menu?ti akribvw kanei ayto?ευχαριστω παιδια...

 

Σου απενεργοποιεί πλήρως την σύνδεση των δεδομένων..

Σαν το cellular ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

hello!

 

Νέος κάτοχος Iphone 4......Πρώτη συσκευή Iphone :P

 

Θα ήθελα λιγη βοηθεια σε μερικες εφαρμογες που ψαχνω!

 

1)εφαρμογη που να δειχνει Phone status (μπαταρια,μνημη, talk time Κλπ)

2)κανενα καλο παιχνιδακι να περναει η ωρα

3)κανενα utility-εργαλειο?

 

free εφαρμογες παντα!

Link to comment
Share on other sites

hello!

 

Νέος κάτοχος Iphone 4......Πρώτη συσκευή Iphone :P

 

Θα ήθελα λιγη βοηθεια σε μερικες εφαρμογες που ψαχνω!

 

1)εφαρμογη που να δειχνει Phone status (μπαταρια,μνημη, talk time Κλπ)

2)κανενα καλο παιχνιδακι να περναει η ωρα

3)κανενα utility-εργαλειο?

 

free εφαρμογες παντα!

αν είσαι σε jailbreak κανε μου pm

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι σε jailbreak κανε μου pm

 

Ασε και εγώ σημερα το ενεργοποίησα και ψάχνωμαι...

Jailbreak δεν είμαι, να σου στείλω pm??!

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

skordili δεν εχω κανει jailbreak ακομα!

 

 

Τωρα βλεπω πως ΔΕ μπορω να περασω video (avi,mpeg κλπ) kai jpg εικονες!Κανω add folder to librady=====>my pictures αλλα μονο μερικες ανεβαζει,οχι ολες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Αποφασισα τελικα να κανω jb το μηλο που και πως θα το κανω αυτο ευχαριστω

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Αποφασισα τελικα να κανω jb το μηλο που και πως θα το κανω αυτο ευχαριστω

 

εδώ πέρα http://limera1n.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρειαζομαι μια γρηγορη απαντηση.εχω ενα sony ericsson.πως θα περασω τις επαφες που εχω εκει σε καποιο αρχειο για να τα βαλω στο iphone?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω χωρις πιστωτικη λογαριασμος στο itunes γεινεται?

 

η τουλαχιστον με χρωστικη γεινεταi?

 

μπορει καποιοσ να μοθ πει την διαδικασια να κανω λογριασμο χωρις πιστωτικη ειμαι στο σημειο που φτιαχνω λογαριασμο κ με ζιταει paymenet method?

Edited by superfot

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

παιδια χρειαζομαι μια γρηγορη απαντηση.εχω ενα sony ericsson.πως θα περασω τις επαφες που εχω εκει σε καποιο αρχειο για να τα βαλω στο iphone?

 

Οχι συνχρονιζεις το s.e με το outlook,και της περνας εκει στο pc σου της επαφες.

Επειτα μεσω itunes της περνας στο iphone σου!

 

 

 

@superfot

Ναι γινεται λογαριασμος χωρις credit card.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

@superfot

Ναι γινεται λογαριασμος χωρις credit card.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

φιλε το εψαχα κ στον ιντερνετ κ δεν μου λεει πουθενα την επιλογη none

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

 

φιλε το εψαχα κ στον ιντερνετ κ δεν μου λεει πουθενα την επιλογη none

 

έτσι θα το φτιάξεις: http://support.apple.com/kb/ht2534

Link to comment
Share on other sites

τωρα αν σας πω οτι εχω βαλει το frash απο cydia και μου φορτωνει τα περισσοτερα φλας τι θα πειτε....

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

cellphone φίλε ευχαριστώ...είμαι βαθύτατα συγκινημένος.μετά από ένα διάλλειμα 3-4 μηνων .γνωστοι στους δικους μου ως μηνες απογοητευσης λογω του οτι πουλησα το iphone 3gs white ΠΗΡΑ iphone 4!!!δεν θυμόμουν πως είχα περάσει τις επαφές.!!τωρα διστυχως δεν εχω Micro sim και δεν μπορω να ενεργοποιησω το αγγελουδι μου.εκλεισαν και οι vodafone οποτε απο δευτερα.ελπιζω τωρα το μικρο μου καμαρι να εχει σωστη εκδοση για να μπορεσω να κανω jb.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...