Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι. Τωρα το εκανα ως εσχατη λυση για να προλαβαινω να κανω το purchasing πριν το sync. Απλα μου κανει εντυπωση που μεχρι χθες το εκανε κανονικα χωρις να εχω θεμα, και σημερα οχι.

γενικα το itunes κανει τα δικα του οτι ωρα του ερθει.επειδη κανω συνεχεια συγχρονισμους σπασμενες εφαρμογες τις προαλλες ξαφνικα δεν μου ανοιγε την ταμπελα apps...οποτε και το εκανα επανεγκατασταση.το βασικο παντως ειναι να μην σβηστει το dir των εφαρμογων του Itunes...καλο θα ειναι να το εχουμε backup καπου αλλου.τι λειτουργικο εχεις βασικα για να δω απο περιεργεια μηπως ειναι απλα συμπτωση.εγω εχω 7 64 bit

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γενικα το itunes κανει τα δικα του οτι ωρα του ερθει.επειδη κανω συνεχεια συγχρονισμους σπασμενες εφαρμογες τις προαλλες ξαφνικα δεν μου ανοιγε την ταμπελα apps...οποτε και το εκανα επανεγκατασταση.το βασικο παντως ειναι να μην σβηστει το dir των εφαρμογων του Itunes...καλο θα ειναι να το εχουμε backup καπου αλλου.τι λειτουργικο εχεις βασικα για να δω απο περιεργεια μηπως ειναι απλα συμπτωση.εγω εχω 7 64 bit

Και εγω το ιδιο λειτουργικο εχω... Τι να πω... Τα παιξε το itunes...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο λειτουργικο εχω... Τι να πω... Τα παιξε το itunes...

αρα κατι πρεπει να γινεται με τα 64bit...με windows xp 32 bit δεν ειχα ποτε προβλημα..βασικα απο τοτε που κατεβασα το itunes 64 bit εκδοση με επριξε :lol:

οποιος εχει 64 bit λειτουργικο και εχει προβληματα καλο θα ειναι να το ποσταρει εδω μπας και λυσουμε κανενα προβλημα :D

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εδω εχουμε μια πιθανη λυση. Το reauthorize δεν χανει δεδομενα απο τη συσκευη ή το itunes ετσι; Γιατι ποτε δεν εχω δοκιμασει αυτη τη μεθοδο.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εδω εχουμε μια πιθανη λυση. Το reauthorize δεν χανει δεδομενα απο τη συσκευη ή το itunes ετσι; Γιατι ποτε δεν εχω δοκιμασει αυτη τη μεθοδο.

στο συγκεκριμενο forum μιλανε για την εκδοση 7.7 ακομα...δε νομιζω να ειναι προβλημα authorize τουλαχιστον στην εκδοση μας που ειναι η 10.0.1.22 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

στο συγκεκριμενο forum μιλανε για την εκδοση 7.7 ακομα...δε νομιζω να ειναι προβλημα authorize τουλαχιστον στην εκδοση μας που ειναι η 10.0.1.22 :ninja:

Λεπτομερεια που δεν την προσεξα... Ομως τολμω να πω οτι το ελυσα το θεμα μου. Πιστευω δλδ... Γιατι 2 εφαρμογες που περασα να τσεκαρω, περαστηκαν αβιαστα. Εκλεισα απο το instalous την επιλογη για το itunes sync. Και τωρα που εκανα τα sync μια χαρα τις περασε τις εφαρμογες....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λεπτομερεια που δεν την προσεξα... Ομως τολμω να πω οτι το ελυσα το θεμα μου. Πιστευω δλδ... Γιατι 2 εφαρμογες που περασα να τσεκαρω, περαστηκαν αβιαστα. Εκλεισα απο το instalous την επιλογη για το itunes sync. Και τωρα που εκανα τα sync μια χαρα τις περασε τις εφαρμογες....

εχει τυχει βεβαια ετσι για να ξερεις να παταω transfer purhases και να ξεκιναει να την κανει αλλα να μην κανει τιποτα και να παρατηρω το εικονιδιο αριστερα στο ονομα του iphone να κανει συγχρονισμο αλλα πανω πανω να μην το δειχνει.το εχεις παθει αυτο? :confused:

Link to comment
Share on other sites

εχει τυχει βεβαια ετσι για να ξερεις να παταω transfer purhases και να ξεκιναει να την κανει αλλα να μην κανει τιποτα και να παρατηρω το εικονιδιο αριστερα στο ονομα του iphone να κανει συγχρονισμο αλλα πανω πανω να μην το δειχνει.το εχεις παθει αυτο? :confused:

Ναι... Νομιζω οτι απλα εκανε συγχρονισμο, αλλα με δικο του ρυθμο... Ως προς εμενα, τωρα εχω την εντυπωση πως, ενω δε μου το αφαιρει, δε μου το προσθετει κιολας. Δλδ, στην καρτελα apps, ενω δειχνει κανονικα τη σελιδα του κινητου που εχει την εφαρμογη, και δειχνει την εφαρμογη στο κινητο, στο αριστερο μερος που εχει ολες τις εφαρμογες δεν την αναφερει καπου. Βεβαια, τωρα θα κανει sync κανονικα και αυτοματα, χωρις να μου αφαιρει εφαρμογες, και οταν θελω, και θυμαμαι, θα κανω μονος το purchasing.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι εντελως ξαφνικα δεν μου το εχει ξανακανει...ανοιγω το istallous και οτιδηποτε search κανω απο εκει για εφαρμογες μου βγαζει API unavaible...τι σημαινει αυτο?το εχει κανει σε κανεναν?κατα τα αλλα το τηλεφωνο δουλευει αψογα απλως δεν μπορω πλεον να χρησιμοποιησω το istallous.σε 4αρι 16g Edited by hariss3
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι εντελως ξαφνικα δεν μου το εχει ξανακανει...ανοιγω το istallous και οτιδηποτε search κανω απο εκει για εφαρμογες μου βγαζει API unavaible...τι σημαινει αυτο?το εχει κανει σε κανεναν?κατα τα αλλα το τηλεφωνο δουλευει αψογα απλως δεν μπορω πλεον να χρησιμοποιησω το istallous.σε 4αρι 16g

 

Ποιό install0us έχεις; Το δικό μου από hackulo.us repo δούλευε το πρωΐ αλλά όχι τώρα (το apptrackr.org είναι down).

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι εντελως ξαφνικα δεν μου το εχει ξανακανει...ανοιγω το istallous και οτιδηποτε search κανω απο εκει για εφαρμογες μου βγαζει API unavaible...τι σημαινει αυτο?το εχει κανει σε κανεναν?κατα τα αλλα το τηλεφωνο δουλευει αψογα απλως δεν μπορω πλεον να χρησιμοποιησω το istallous.σε 4αρι 16g

 

ολοι εχουν προβλημα σημερα. εχουν προβλημα οι servers

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

ολοι εχουν προβλημα σημερα. εχουν προβλημα οι servers

 

Με τόση κίνηση τα "παίξανε"! :p

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

εχω το hackulo.us οποτε πρεπει να ειναι απο τους servers.απο τις 12 το πρωι εμενα δεν δουλευει το χαναπερασα απο το cydia αλλα κανει το ιδιο.θα στρωσει μαλον δηλαδη?
Link to comment
Share on other sites

εχω το hackulo.us οποτε πρεπει να ειναι απο τους servers.απο τις 12 το πρωι εμενα δεν δουλευει το χαναπερασα απο το cydia αλλα κανει το ιδιο.θα στρωσει μαλον δηλαδη?

Σιγουρα... Σιγα μην αφησουν τοσα κινητα ξεκρεμαστα. Το ειχε κανει και πριν καμια βδομαδα αν δεν κανω λαθος...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα... Σιγα μην αφησουν τοσα κινητα ξεκρεμαστα. Το ειχε κανει και πριν καμια βδομαδα αν δεν κανω λαθος...

 

το ελπιζω...αν δουλεψει σωστα ξανα θα ενημερωσω..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ρωτησο και ας με βρισουν καποιοι....MLS που το βρισκουμε???εκτος απο appstore εννοειται....

Δεν ξερω για msl, αλλα λενε εδω οτι το navigon ειναι το καλυτερο. Μπορεις να το δοκιμασεις...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ρωτησο και ας με βρισουν καποιοι....MLS που το βρισκουμε???εκτος απο appstore εννοειται....

Αν σκοπευεις να κανείς αγορά παρε navigon.

Αν έχεις jailbreak βάλε πάλι navigon.

Το destinator είναι για γέλια μπροστά στο navigon.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκοπευεις να κανείς αγορά παρε navigon.

Αν έχεις jailbreak βάλε πάλι navigon.

Το destinator είναι για γέλια μπροστά στο navigon.

 

Μ αρέσει που του δίνεις απο μια διαφορετική επιλογή για καθε μια περίπτωση :lol: :lol:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, τελικα κανενα νεοτερο για το JB της 4.1 ? Moνο BETA τελικα ?:worry:

 

μια από τα ίδια κανένα νέο ?

Link to comment
Share on other sites

Αν σκοπευεις να κανείς αγορά παρε navigon.

Αν έχεις jailbreak βάλε πάλι navigon.

Το destinator είναι για γέλια μπροστά στο navigon

 

ναι αλλα με πολλα λαθη στο χαρτη...το δοκιμασα σε χαλκιδικη και με πηγε αστα να πανε,,,με κυκλους κλπ....τελικα εκανα την δουλεια μου με tomtom που εχει χαρτη gi και με πηγε μια χαρα..αλλα ειναι στα αγγλικα...γιαυτο....ξερει κανεις απο που να κατεβασω το mls η τσου????

Link to comment
Share on other sites

Αν σκοπευεις να κανείς αγορά παρε navigon.

Αν έχεις jailbreak βάλε πάλι navigon.

Το destinator είναι για γέλια μπροστά στο navigon

 

ναι αλλα με πολλα λαθη στο χαρτη...το δοκιμασα σε χαλκιδικη και με πηγε αστα να πανε,,,με κυκλους κλπ....τελικα εκανα την δουλεια μου με tomtom που εχει χαρτη gi και με πηγε μια χαρα..αλλα ειναι στα αγγλικα...γιαυτο....ξερει κανεις απο που να κατεβασω το mls η τσου????

 

Εγω που πηγα Θεσσαλονικη σημερα το navigon με πηγε καρφι

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηγα Θεσσαλονικη σημερα το navigon με πηγε καρφι

 

Το ίδιο σε Αθήνα και Μάνη. Καλύτερο και απο το gps που έχω στο αμάξι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...