Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σύμφωνα με τα κεντρικα του Γερμανού η συσκευή θα είναι διαθέσιμη τελευταίο δεκαήμερο του Αυγουστου και το ίδιο ισχύει και για τα καταστήματα cosmote..
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι μόνο το Samsung GT-i9000 Galaxy S

περιλαμβάνει πρόγραμμα πλοήγησης στο πακέτο.

Μπορεί να εννοούν το google maps , το έχω ξαναδεί. Δύσκολο σε αυτή την τιμή να έχει και χάρτες.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με κατάστημα της vodafone η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στην αθηνα από 27/8 και από αρχές Σεπτεμβρίου στην υπόλοιπη Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με κατάστημα της vodafone η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στην αθηνα από 27/8 και από αρχές Σεπτεμβρίου στην υπόλοιπη Ελλάδα.

 

Κανένα νέο? Οι παραπάνω ημερομηνίες είναι τελικές?

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με κατάστημα της vodafone η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στην αθηνα από 27/8 και από αρχές Σεπτεμβρίου στην υπόλοιπη Ελλάδα.

Κανένα νέο? Οι παραπάνω ημερομηνίες είναι τελικές?

 

Δεν έχω κανένα νέο,της ημερομηνίες(διαθέσιμη στην αθηνα από 27/8)μου της είπε και είδα στο pc του υπάλληλος της vodafone,τώρα αν είναι τελικές...Άγνωστο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα χθές ξανά στα κεντρικά του Γερμανου και μου είπαν οτι έπρεπε να είχε έρθει και το περιμένουν μέσα της άλλης βδομάδας
Link to comment
Share on other sites

Από κατάστημα της wind μου είπαν ότι υπάρχει και το φέρνουν σε 2 μέρες οπότε πρέπει να έχει έρθει κανονικά.

 

Γερμανικό review στο οποίο φαίνεται από κοντινές λήψεις η οθόνη του:

Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάντως που τηλεφώνησα στα τοπικά υποκαταστήματα της Wind και του Γερμανού, δεν το έχουν φέρει ακόμα... :(
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε και στον κατάλογο Vodafone Σεπτεμβρίου στα 249€

 

To περιμενα στα 230 το πολυ..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το γερμανικό amazon το έχει στα 203,97 €

 

Καλά μιλάμε για τέλεια προσφορά και με ενδιαφέρει άμεσα το κινητό! Για όλα όσα έχει 203€?! Ξέρει κανείς αν η συσκευή είναι κλειδωμένη αν το πάρω από εκεί?

Edited by MalFUNct10N
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το "& Χάρτες" που αναφέρεται στο πακέτο τι είναι?

 

Περιέχεται κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης ή... Google Maps?

RTFM...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω χτες,αγορά συσκευής απο Vodafone και sim Cosmote.

Έβαλα την κάρτα μνήμης sd που περιέχεται στην συσκευασία και δεν την βλέπει :mad:

Και αν δεν κάνω λάθος χάρτες google :(:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το κινητο 1 Σεπτ απο αντιπροσωπο της cosmote, 250Ε...Οι χαρτες που λεει ειναι το λογισμικo MLS Destinator οπου το δινουν με ξεχωριστη sd card 2 GB.
Link to comment
Share on other sites

Από οθόνη πώς είναι; Πολύ pixelιασμα σαν το wildfire ή καλύτερη; Το web browsing είναι ευχάριστο από άποψη απεικόνισης;
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Για την οθονη δεν εχω μετρο συγκρισης με αλλο touchscreen αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο αυτο που βλεπω.Από μεγεθος, βαρος και ποιοτητα απεικονισης ειναι ιδανικο πιστευω ειδικα αν σκεφτει κανεις την χαμηλη τιμη του (για smartphone). Aπ την αλλη αν και ειναι απο τα ελαχιστα κινητα που υποστηριζουν και τα τρια πρωτοκολα wifi (b/g/n) εχει σχετικα αδυναμο wifi αν και παλι δεν μπορω να συγκρινω με αλλο κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Για την οθονη δεν εχω μετρο συγκρισης με αλλο touchscreen αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο αυτο που βλεπω.Από μεγεθος, βαρος και ποιοτητα απεικονισης ειναι ιδανικο πιστευω ειδικα αν σκεφτει κανεις την χαμηλη τιμη του (για smartphone). Aπ την αλλη αν και ειναι απο τα ελαχιστα κινητα που υποστηριζουν και τα τρια πρωτοκολα wifi (b/g/n) εχει σχετικα αδυναμο wifi αν και παλι δεν μπορω να συγκρινω με αλλο κινητο.

 

Θα το πρότεινες σε κάποιον που το ήθελε για το πρώτο του smartphone?

Link to comment
Share on other sites

Θα το πρότεινες σε κάποιον που το ήθελε για το πρώτο του smartphone?

 

 

Σε αυτα τα χρήματα δεν θα βρεις καλύτερο smartphone και ναι είναι ότι πρέπει για πρώτο smartphone

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...