Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία αυτό ήθελα ευχαριστώ. Νομίζω σε αυτήν την τιμή δεν υπάρχει κάποιο καλύτερο. Αύριο παω να το παραγγείλω αν και μου κάνει εντύπωση να μην έχει βγεί κάποιο σε αυτήν περίπου την τιμή με κάτι περισσότερο. Αν υπάρχει κάτι πέστε μου πριν πάω να το παραγγείλω. Θα μου βγεί 130€ σε 12 άτοκες απο Wind. 150 κανονική αλλα -20 αν παίξεις σε ένα smart quiz λένε (που απο ότι μου είπαν δεν είναι τίποτα δύσκολο) και 150 όμως είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραία αυτό ήθελα ευχαριστώ. Νομίζω σε αυτήν την τιμή δεν υπάρχει κάποιο καλύτερο. Αύριο παω να το παραγγείλω αν και μου κάνει εντύπωση να μην έχει βγεί κάποιο σε αυτήν περίπου την τιμή με κάτι περισσότερο. Αν υπάρχει κάτι πέστε μου πριν πάω να το παραγγείλω. Θα μου βγεί 130€ σε 12 άτοκες απο Wind. 150 κανονική αλλα -20 αν παίξεις σε ένα smart quiz λένε (που απο ότι μου είπαν δεν είναι τίποτα δύσκολο) και 150 όμως είναι μια χαρά.

Ας ειναι καλά ο Κύριλος και τα άλλα παιδιά που το έκαναν να αξίζει... (Marcellusbe, Mumbozver κλπ κλπ)

:respect::respect::thanks::thanks:

--- ΗΤC Desire X

--- Galaxy 3 Kyrillos 10.6 ROM

--- Galaxy Y (rooted)

--- Galaxy Pocket (rooted)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

θα μπορούσατε να μου πείτε εάν η μετάβαση από 2.1 σε 2.2 επηρεάζει το Bluetooth όσον αφορά τη συνδεση με ακουστικα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αυτό ήθελα ευχαριστώ. Νομίζω σε αυτήν την τιμή δεν υπάρχει κάποιο καλύτερο. Αύριο παω να το παραγγείλω αν και μου κάνει εντύπωση να μην έχει βγεί κάποιο σε αυτήν περίπου την τιμή με κάτι περισσότερο. Αν υπάρχει κάτι πέστε μου πριν πάω να το παραγγείλω. Θα μου βγεί 130€ σε 12 άτοκες απο Wind. 150 κανονική αλλα -20 αν παίξεις σε ένα smart quiz λένε (που απο ότι μου είπαν δεν είναι τίποτα δύσκολο) και 150 όμως είναι μια χαρά.

 

Φίλε μου πολύ καλό το κινητό. Μην το πάρεις καινούριο. Τουλάχιστον πάρτο μεταχειρισμένο με 50 ευρώ λιγότερα σε άριστη κατάσταση. Μια προσφορά εδώ 60 ευρώ με το κινητό στο κουτί του σφραγισμένο καινούριο αν ισχύει http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,all%7Cad-3347031.html

Εδώ με 100 ευρώ άριστη κατάσταση: http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,android%7Cad-5334856.html

και έχει και άλλες αγγελίες. Ένας φίλος μου το πήρε σαν καινούριο 90 ευρώ πριν 3 μήνες. :) Αν το θες καινούριο δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιτάξω και έτσι δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Ίσως και γιατι σαν καινούργιο ήταν αρκετά φθηνό. Ευχαριστώ για την βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η εκγατάσταση τις 2.2 με το Kies γίνετε κανονικά? Να το δοκιμάσω?

Σόρρυ ελειπα διακοπές κ έχασα πολλά επεισόδια.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

γεια παιδια θα ηθελα να ροτησω κατι υπαρχει καμια εφαρμογη που να σου δινει μπαταρια (οταν ειναι χαμιλι και εισαι στο δρομο και θες επηγωντος μπαταρια και να μην εχεις) υπαρχει καπια που να στιν γεμιζει λιγο τιν μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παράγγειλα απο Wind και θα μου βγεί 130 ευρώ (με το Smart quiz που σας είπα) αν είναι παραπάνω θα το αφήσω και θα πάω για άλλο I5800. Μεταχειρισμένο δεν ξέρω αν άξιζε καθώς μένω επαρχία και θέλω και μεταφορικά οπότε η διαφορα μικραίνει αρκετά. Τρίτη πρωί μου είπαν παραλαμβάνουν και το απόγευμα πάω να το πάρω.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ηταν τοσο απλο να γινει η αναβαθμιση μεσω kies.το μηνυμα που ελεγε για τα 3000mb τελικα αφορα τον ελευθερο χωρο του σκληρου δισκου στο Pc.Τον αδειασα γιατι ειχα μονο 700Mb ελευθερα και ολα καλα.

 

Δυστυχώς εγώ ακόμα παιδεύομαι παρόλο που έψω πάνω από 7 GB ελεύθερα. :( Θα δοκιμάσω να επανεγκαταστήσω το KIES μήπως φταίει αυτό. Αν έχει να προτείνει κανείς κάτι άλλο ευπρόσδεκτος. ;)

ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum. Δυστυχως εδω και λιγη ωρα το κινητο μου δεν μπορει να κανει εξερχομενες κλησεις. Ακουγεται ενας ηχος και τελειωνει η κληση πριν καν συνδεθει.Καμια ιδεα ? Υπαρχει καποιος συνδυασμος κουμπιων που να κανει κατι αντιστοιχο με το Hard reset στο iPhone; Εψαξα λιγο στο google αλλα το Hard reset που προτεινεται προκαλει σβησιμο ολων των δεδομενων του κινητου το οποιο δεν το θελω

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα το update για το market μεσω .apk.εχω παρατηρησει οτι κολλαει.δεν το υποστηριζει το galaxy3? ,και εαν οχι πως μπορω να επαναφερω την προγουμενη εκδοση
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγκατεστησα το update για το market μεσω .apk.εχω παρατηρησει οτι κολλαει.δεν το υποστηριζει το galaxy3? ,και εαν οχι πως μπορω να επαναφερω την προγουμενη εκδοση

 

Αν κάνεις απεγκατάσταση του .apk που έβαλες;

 

Για να βάλω καινουρια κάρτα μνήμης, απλά την περνάω στη συσκευή και τέλος;

 

Ναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εκανα απεγκατασταση το .apk του market.ευχαριστω.

 

ειναι δυνατο να επαναφερουμε το τηλεφωνο απο την καρτα μνημης σε περιπτωση που γινει καποιο λαθος και δεν γινεται πλεον απο την επαναφορα εργοστσιακων ρυθμισεων.?για την εκδοση froyo 2.2.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειναι δυνατο να επαναφερουμε το τηλεφωνο απο την καρτα μνημης σε περιπτωση που γινει καποιο λαθος και δεν γινεται πλεον απο την επαναφορα εργοστσιακων ρυθμισεων.?για την εκδοση froyo 2.2.

 

Μπορείς να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και με τη διαδικασία του συγχρονισμού των πλήκτρων... http://www.hard-reset.com/samsung-i5800-galaxy-3-android-hard-reset.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα:!:

ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος με ή χωρίς εφαρμογή να βγάλω φωτογραφία την επιφάνεια όταν είναι ανοιχτό κάποιο παιχνίδι ή κάποια εφαρμογή. π.χ. το iphone πατάς δύο κουμπιά αν θυμάμαι και βγάζει φωτό την επιφάνεια εργασίας.

ευχαριστώ προκαταβολικά :respect:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι υπαρχει συγκεκριμενη εφαρμογη που το κανει αυτο... Καλυτερα να ρωτησεις σε εκεινο το θεμα...

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα:!:

ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος με ή χωρίς εφαρμογή να βγάλω φωτογραφία την επιφάνεια όταν είναι ανοιχτό κάποιο παιχνίδι ή κάποια εφαρμογή. π.χ. το iphone πατάς δύο κουμπιά αν θυμάμαι και βγάζει φωτό την επιφάνεια εργασίας.

ευχαριστώ προκαταβολικά :respect:

 

Κρατάς πατημένα το back button και μια φορά το home button.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας θα ηθελα να σας ρωτησω πως μπορω να το επαναφερω στις εργοστασιακες ρυθμισεις για να το συνδεσω με το kies.ενημερωτικα σας λεω οτι εχω βαλει ROM v5 kyrilos.
Link to comment
Share on other sites

ρυθμίσεις -> απόρρητο -> επαναφορά...

 

Θέλω να ρωτήσω αν έχει κάποιος να προτείνει (δοκιμασμένα για galaxy 3) ένα παίχτη βίντεο, ο οποίος να υποστηρίζει .srt. Κατέβασα κανά 2 απ το μάρκετ αλλά δε τρέχαν σωστά. Επίσης ξέρει κανείς είτε απ' τη συσκευή είτε μέσω εφαρμογής αν γίνεται να ορίζουμε π.χ. σε 30' να κλείνει η μουσική ή γενικά το κινητό:confused:???

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που να σου γεμίζει την μπαταρία; Δεν γίνονται αυτά.

 

Απαντάς χωρις να εχεις ψαξει..JuiceDefender - battery saver

 

γεια παιδια θα ηθελα να ροτησω κατι υπαρχει καμια εφαρμογη που να σου δινει μπαταρια (οταν ειναι χαμιλι και εισαι στο δρομο και θες επηγωντος μπαταρια και να μην εχεις) υπαρχει καπια που να στιν γεμιζει λιγο τιν μπαταρια

 

JuiceDefender - battery saver

 

Το εχω στο δικο μου και κανει καλη δουλεια...Δεν στη γεμιζει βεβαια αλλα οταν παει να τελειωσει κραταει πιο πολυ.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
www.panost.com
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Απαντάς χωρις να εχεις ψαξει..JuiceDefender - battery saver

 

Βιάζεσαι και εκτίθεσαι... δεν γεμίζει την μπαταρία αυτό. Battery saver είναι, εντελώς διαφορετικό πράγμα. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...