Jump to content

Blackberry Torch 9800


Marketer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολλά....

Μόλις 30 ευρώ λιγότερο από το iPhone 4.

Ποιός θα προτιμήσει ένα Blackberry την Ελλάδα ;;;

 

συμφωνω απόλυτα, αλλα παντα τα Blackberry για τα χαρακτηριστηκά τους είναι ακριβά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 161
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε λίγες μέρες και από την cosmote.Όπως και το 9780.

 

Αυτες οι λιγες μερες αρα ποσες να ειναι?? μην ειναι κανα 2 μηνες και μας προλαβουν με το επομενο μοντελο και μεινει και αυτο στο ραφι ..!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι λιγες μερες αρα ποσες να ειναι?? μην ειναι κανα 2 μηνες και μας προλαβουν με το επομενο μοντελο και μεινει και αυτο στο ραφι ..!!

 

ήδη στο site η cosmote το έχει στα μοντέλα coming soon

Link to comment
Share on other sites

σημερα το εβγαλε το site της vodafone στα 699 euro

μήπως είναι λίγο ακριβο?

 

Είναι 70 ευρώ πάνω από την Cosmote, αρκετά πιο ακριβά στην ήδη τσιμπημένη του τιμή.

Σε επικοινωνία μου με cosmote, μου είπαν πως ακόμα δεν έχουν ενημέρωση για το πότε θα φτάσει το 9800 στα ράφια των καταστημάτων τους....

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Είναι 70 ευρώ πάνω από την Cosmote, αρκετά πιο ακριβά στην ήδη τσιμπημένη του τιμή.

Σε επικοινωνία μου με cosmote, μου είπαν πως ακόμα δεν έχουν ενημέρωση για το πότε θα φτάσει το 9800 στα ράφια των καταστημάτων τους....

 

λές όταν το παραλάβουν τα καταστήματα να ανεβάσουν και την τιμή κοντά στην τιμή της vodafone?

Link to comment
Share on other sites

λές όταν το παραλάβουν τα καταστήματα να ανεβάσουν και την τιμή κοντά στην τιμή της vodafone?

 

Μάλλον απίθανο!:rolleyes:

Και τα 630 είναι ήδη φουσκωμένη τιμή.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχει και καποιος αλλος την ιδια αποψη με μενα , αλλα το βρισκω λιγο ακριβο , δεν λεω οντως ειναι καλο , αλλα αυτη την εντυπωση εχω για την τιμη του .
Link to comment
Share on other sites

Ηδη εδώ και λίγες μέρες τα καταστήματα Γερμανός το έχουν.Πολύ καλό τηλέφωνο αν και βρίσκω τα πλήκτρα λίγο μικρά.Θέμα συνήθειας μπορεί.
Link to comment
Share on other sites

Ηδη εδώ και λίγες μέρες τα καταστήματα Γερμανός το έχουν.Πολύ καλό τηλέφωνο αν και βρίσκω τα πλήκτρα λίγο μικρά.Θέμα συνήθειας μπορεί.

 

Nαι όντως το έχουν, αλλά στα καταστήματα live υπάρχει?

Θέλω να το δώ από κοντά, καθώς το σκέφτομαι για αγορά.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Με καλωσορίζω στην παρέα των κατόχων Torch 9800! :D

Και εμενα με καλωσορίζω στην παρέα των κατόχων Torch 9800. Το πηρα προχθες απο την Vodafone σχεδον ολο το κοστος με επιδοτηση. Δεν εμεινα ευχαριστημενος. Πολλα φρου φρου κι αρωματα, η δε μπαταρια κραταει στο μισο απο οτι στο 8310 και 9700. (ενταξει δεν ειναι και στα χαλια του 9000)

Αποτελεσμα: το εβαλα στο συρταρι, και αγορασα απο την wind το 9700 (249 ευρω) σκετη την συσκευη- χωρις συνδεση.

Ενα εχω να πψ παντως έχοντας περάσει απο τα χερια μου ολες μα ολες οι qwerty συσκευες που εχει κυκλοφορισει η ΒΒ.

Οι 2 καλυτερες συσκευες που κυκλοφορήσαν ηταν η 8310 (στον καιρο της) και η 9700. Φυσικα γουστα ειναι αυτα, αλλα δεν ηταν τυχαια οτι με μεση χρηση η μπαταρια κρατουσε 4 κοντα μερες και στις 2 προαναφερομενες συσκευες

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε στα 629€ η τιμή του στην vodafone, http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithRates-42140.action

 

Για να δούμε σε 2 μήνες που θα βγει η επιδότηση τί θα γίνει. Αν και με βλέπω για 9780... Είδομεν.

Blackberry 9780 Bold | Blackberry Playbook 16gb
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας παιδια ειμαι και εγω κατοχος εδω και λιγες μερες του torch 9800 και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος παρ'ολο που εδω και πολλα χρονια ειμαι χρηστης των nokia communicator....... ομως μετα την κυκλοφορια του nokia e7 εχω αρχισει να μπαινω σε διληματα.....

Εσεις τι λετε? blackberry torch 9800 η nokia e7?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Η πλατφορμα blackberry εχει μια εντελως δικη της φιλοσοφια που τους πιο πολλους τους ξενιζει

 

Σκεψου κατι. Αν ειχες το Ε7 και εβγαινε μετα το blackberry 9800 θα εμπαινες στο ιδιο δίλημμα?? Μαλλον οχι απο οσο μπορω να σε καταλαβω

 

Οποτε αν δεν τα χρηματα δεν ειναι μεγαλο θεμα παρε το E7 διοτι νομιζω θα σε κανει πιο χαρουμενο

 

Μη το ψαχνεις απο πλευρα δυνατοτητων. Και τα 2 σου κανουν τη δουλεια, εκτος αν εχεις καποια πολυ συγκεκριμενη αναγκη που καποια πλατφορμα σε υποστηριζει και η αλλη οχι

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως θα με βόλευε μια μπάρα με γράμματα στο πλάι απο τις επαφές για να μπορώ να βρίσκω πιο εύκολα την επαφή που θέλω... και κάτι ακόμη...όταν απαντώ σε μια κλήση με bluetooth θα ήθελα μετά το τέλος της κλήσης να κλειδώνει πάλι μόνο του (όπως ήταν πριν την κλήση)...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Η πλατφορμα blackberry εχει μια εντελως δικη της φιλοσοφια που τους πιο πολλους τους ξενιζει

 

Σκεψου κατι. Αν ειχες το Ε7 και εβγαινε μετα το blackberry 9800 θα εμπαινες στο ιδιο δίλημμα?? Μαλλον οχι απο οσο μπορω να σε καταλαβω

 

Οποτε αν δεν τα χρηματα δεν ειναι μεγαλο θεμα παρε το E7 διοτι νομιζω θα σε κανει πιο χαρουμενο

 

Μη το ψαχνεις απο πλευρα δυνατοτητων. Και τα 2 σου κανουν τη δουλεια, εκτος αν εχεις καποια πολυ συγκεκριμενη αναγκη που καποια πλατφορμα σε υποστηριζει και η αλλη οχι

 

Σ' ευχαριστω πραγματικα πολυ καλη απαντηση!!!! Απλα αυτο που εχω διαπιστωσει και με κανει να εχω τις επιφυλαξεις μου ειναι οτι η πλατφορμα της blackberry ειναι πολυ πιο γρηγορη και δεν εχει κολληματα οπως τα λειτουργικα των nokia.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι και εγω κατοχος εδω και λιγες μερες του torch 9800 και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ευχαριστημενος παρ'ολο που εδω και πολλα χρονια ειμαι χρηστης των nokia communicator....... ομως μετα την κυκλοφορια του nokia e7 εχω αρχισει να μπαινω σε διληματα.....

Εσεις τι λετε? blackberry torch 9800 η nokia e7?

 

καλημερα φιλε μου,παροτι το θεμα ειναι vs θα πω πως βρεθηκα στο ιδιο διλλημα με εσενα.τελικα πηρα το torch και σε λιγες μερες ελπιζω να εχω στα χερια μου και ενα ε7 οποτε απο την αλλη εβδομαδα θα μπορω να εχω ολοκληρωμενη εικονα.

Link to comment
Share on other sites

.....και μια ερωτηση.... τα βιντεο στο youtube μου τα παιζει μονο οταν τηλ ειναι συνδεδεμενο με wi-fi μηπως γνωριζει κανεις το γιατι?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε μου,παροτι το θεμα ειναι vs θα πω πως βρεθηκα στο ιδιο διλλημα με εσενα.τελικα πηρα το torch και σε λιγες μερες ελπιζω να εχω στα χερια μου και ενα ε7 οποτε απο την αλλη εβδομαδα θα μπορω να εχω ολοκληρωμενη εικονα.

 

......περιμενω μολις παρεις και τα δυο στα χερια σου να μου πεις τη γνωμη σου!!!

 

Με το torch εισαι ευχαριστημενος?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου!ναι με το torch δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα,ερχομαι απο το 9700 και το 9520(προσωπικα λατρευω το surepress) και παροτι πολυ λιγες οι αλλαγες στο λειτουργικο η ταυτοχρονη διαθεση του hardware πληκτρολογιου με την οθονη αφης κατα τη γνωμη μου δινουν ενα διαφορετικο,καλοδεχουμενο τονο στο 9800.τελικα πριν λιγο απεκτησα και το ε7.τελειως διαφορετικες συσκευες,διαφορετικη φιλοσοφια.αν με ρωτας αν θα ξαναεπαιρνα το 9800 η απαντηση ειναι ναι!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου!ναι με το torch δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα,ερχομαι απο το 9700 και το 9520(προσωπικα λατρευω το surepress) και παροτι πολυ λιγες οι αλλαγες στο λειτουργικο η ταυτοχρονη διαθεση του hardware πληκτρολογιου με την οθονη αφης κατα τη γνωμη μου δινουν ενα διαφορετικο,καλοδεχουμενο τονο στο 9800.τελικα πριν λιγο απεκτησα και το ε7.τελειως διαφορετικες συσκευες,διαφορετικη φιλοσοφια.αν με ρωτας αν θα ξαναεπαιρνα το 9800 η απαντηση ειναι ναι!

 

Σ'ευχαριστω πολυ για την κατατοπιστηκη απαντηση!!! Συμφωνω μαζι σου οτι η υπαρξη οθονης αφης και πληκτρολογιου ταυτοχρονα ειναι κατι το συναρπαστικο!!! Εγω ερχομαι απο το nokia e 72 και μολις το ανοιγω και βλεπω τις διαφορες καταλαβαινω ποσο καλο τηλεφωνο ειναι το torch...... πολυ πιο αμεσο και πολυ πιο γρηγορο..... τα ιδια πιστευω οτι θα ισχυουν και για το e7.....

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω μαζι σου οσον αφορα το torch.το καλο με τα blackberry ειναι οτι τα συγκεκριμενα τηλεφωνα αυτα που κανουν τα κανουν παρα πολυ καλα!και το καινουργιο λογισμικο μαζι με τη πρωτοποριακη,για blackberry,σχεδιαση του torch το κανουν μια πολυ αξιολογη προταση!τωρα για το ε7 ας πουμε οτι του λειπουν μερικα πραγματακια για να γινει ενα τελειο τηλεφωνο(αναφερομαι στο software!) Edited by skiros
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω μαζι σου οσον αφορα το torch.το καλο με τα blackberry ειναι οτι τα συγκεκριμενα τηλεφωνα αυτα που κανουν τα κανουν παρα πολυ καλα!και το καινουργιο λογισμικο μαζι με τη πρωτοποριακη,για blackberry,σχεδιαση του torch το κανουν μια πολυ αξιολογη προταση!τωρα για το ε7 ας πουμε οτι του λειπουν μερικα πραγματακια για να γινει ενα τελειο τηλεφωνο(ανφερομαι στο software!)

 

Θα μεινω λοιπον στο torch χωρις κανενα ενδιασμο!!! Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...