Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο!

Για τη 2.2, νομίζω έχει μαθευτεί από ανακοινώσεις ατόμων της στο twitter, αλλά και γενικότερα από την ίδια. Προσωπικά, έστειλα μέιλ για να ρωτήσω και μου απάντησαν ότι θα έρθει, αλλά δεν ξέρουν το πότε...

Τα κινητά επίσης που αναφέρεις δεν έχουν πιο καινούρια έκδοση του λογισμικού. Είμαι κατά 99,9% σίγουρος ότι υπάρχει κάποια εφαρμογή, αλλά ρώτα καλύτερα εδώ...

Ευχαριστώ, βρήκα που το είχα δει αυτό που εννοούσα..κοίτα στο παρακάτω link το βίντεο στο 3.15 http://techblog.gr/techtv/lg-optimus-one-p500-hands-on-8478/ είναι θέμα έκδοσης? lg? ή το έχουμε και εμείς? :)

επίσης υπάρχει κανένα fix για το angry birds? αφενός όταν ξεκινάει δεν εμφανίζεται σωστά στην οθόνη και πρέπει να βγω να ξαναμπώ μπας και δουλέψει χώρια ότι δουλεύει και δείχνει σαν να ψιλοκολλάει..

Edited by nik0las6600
Link to comment
Share on other sites

Eίναι κάτι σαν το "η εφαρμογή εκτέλεσε μια εσφαλμένη εντολή" των windows. Αφού καθάρισες την cache από το friend stream και έκανες και restart και δεν έγινε τίποτα, προσπάθησε να δεις τι έκανες και έγινε αυτό...

 

Αν εννοεις τι είναι το friend stream, είναι μια εφαρμογή του κινητού για να ανανεώνονται οι πληροφορίες από το facebook και το twitter. Αν αναρωτιέσαι γιατί γίνεται αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω, δοκίμασε να καθαρίσεις κι εσύ την cache ή να κάνεις restart ;)

 

 

 

 

 

 

 

Δυστηχως δεν εχω κανει κατι το παραξενο πιστευω συνεχιζει 3ημερα να μου το κανει αυτο κ παλι ξανα εσβησα την cache memory του προγραμματος αυτου.

 

τι αλλο προτεινετε να κανω??.

Link to comment
Share on other sites

Καμαρώστε...

http://i52.tinypic.com/122ykjc.jpg

Τι μπορεί να είναι αυτό?

Επίσης αν ξέρει κάποιος πως γίνεται Unroot να το πάω για εγγύηση....

 

μπορεί να μην έχει καμία σχέση, αλλά εμένα είχε εμφανίσει το ίδιο πρόβλημα η οθόνη του υπολογιστή μου, και έφταιγε η κάρτα γραφικών, οπότε υποθέτω, κάτι αντίστοιχο έχει γίνει και στο κινητό σου... εκτός αν έβαλες κάποια εφαρμογή ή τίποτα τέτοιο και στο χαλάσε, οπότε [από τη στιγμή που δεν είναι πρόβλημα hardware] υποθέτω ότι δεν θα χρειάζεται να το πας στο σέρβις....

 

να προτείνω ένα hard reset? κράτα βέβαια πρώτα αντίγραφο από ότι θες...

 

αντιγράφω από το πρώτο ποστ του villis

 

Εκτέλεση επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων (hard reset)

Αν δώσετε το τηλέφωνό σας σε κάποιον άλλο (και συνεπώς θέλετε να σβήσετε τα δεδομένα σας) ή αν το τηλέφωνό σας έχει επίμονο πρόβλημα που δεν διορθώνεται, μπορείτε να εκτελέσετε επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων (ονομάζεται και hard reset). Αυτή επαναφέρει το τηλέφωνό σας στην κατάσταση που βρισκόταν την πρώτη φορά που το ενεργοποιήσατε. Η επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων δε διαγράφει τα δεδομένα και τα αρχεία που βρίσκονται στην κάρτα microSD του τηλεφώνου σας. Σκεφτείτε το καλά όμως πριν κάνετε επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων. Θα διαγράψει μόνιμα όλα τα δεδομένα και τις προσαρμοσμένες ρυθμίσεις σας, καθώς και οιαδήποτε εφαρμογή έχετε λάβει και εγκαταστήσει. Δημιουργήστε οπωσδήποτε αντίγραφο ασφαλείας με τα δεδομένα και τα αρχεία που θέλετε να κρατήσετε πριν εκτελέσετε επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Εκτέλεση επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων μέσω των ρυθμίσεων

Ο πιο πρακτικός τρόπος επαναφοράς των εργοστασιακών ρυθμίσεων είναι μέσω των ρυθμίσεων του τηλεφώνου. Από την Αρχική οθόνη πατήστε MENU και μετά πιέστε Ρυθμίσεις. Μετακινηθείτε με κύλιση προς τα κάτω στην οθόνη και πιέστε Απόρρητο->Εργοστασ. ρυθμίσεις. Στην οθόνη Εργοστασ. ρυθμίσεις, πιέστε Επαναφορά τηλεφώνου, και μετά πιέστε Διαγραφή όλων.

Εκτέλεση επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων από τα κουμπιά του τηλεφώνου

Ακόμα και αν δεν μπορείτε να ενεργοποιήσετε το τηλέφωνό σας ή να αποκτήσετε πρόσβαση στις ρυθμίσεις του, μπορείτε να εκτελέσετε επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων χρησιμοποιώντας τα κουμπιά του τηλεφώνου. Με το τηλέφωνο απενεργοποιημένο, πατήστε παρατεταμένα το κουμπί ΜΕΙΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ και, στη συνέχεια, πατήστε σύντομα το κουμπί ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ. Περιμένετε να εμφανιστεί η οθόνη με τις τρεις εικόνες Android και μετά αφήστε το κουμπί ΜΕΙΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ. Πατήστε ΜΕΙΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ για να επιλέξετε ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΧΩΡΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ και μετά πατήστε ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ. Πατήστε ΑΥΞΗΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ για να ξεκινήσει η επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων.

3ος τρόπος: Δεν τον έχω δοκιμάσει και τον μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη. Πληκτρολογήστε *#*#7780#*#* και θα σας ρωτήσει αν όντως θέλετε να κάνετε hard reset.

 

φαντάζομαι έτσι θα γίνει και unroot, αλλά ας πει και κανας άλλος που ξέρει σίγουρα, εγώ δεν το έχω ρουτάρει καν, οπότε δεν ξέρω...

 

τσέκαρε και εδώ, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=791126

δεν τα διάβασα όλα, δεν έχω δοκιμάσει κάτι ελπίζω να βγάλεις άκρη...

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σπαστικο δεν εχω καταλαβει κανει crash η εφαρμογη Friend Stream πραγματικα δεν εχω παρει μυρωδια τι βλακεια παιζει,κ φυσικα συνεχιζει ακαθεκτο να μην ανοιγει!!!!

 

Ναι βρηκα την λυση!!!!!!! τσεκαρετε εδω!!!!!!!!

 

http://community.htc.com/na/htc-forums/android/f/91/t/2791.aspx?PageIndex=1

Edited by Cannibal
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μην έχει καμία σχέση, αλλά εμένα είχε εμφανίσει το ίδιο πρόβλημα η οθόνη του υπολογιστή μου, και έφταιγε η κάρτα γραφικών, οπότε υποθέτω, κάτι αντίστοιχο έχει γίνει και στο κινητό σου... εκτός αν έβαλες κάποια εφαρμογή ή τίποτα τέτοιο και στο χαλάσε, οπότε [από τη στιγμή που δεν είναι πρόβλημα hardware] υποθέτω ότι δεν θα χρειάζεται να το πας στο σέρβις....

 

να προτείνω ένα hard reset? κράτα βέβαια πρώτα αντίγραφο από ότι θες...

 

αντιγράφω από το πρώτο ποστ του villis

 

 

 

φαντάζομαι έτσι θα γίνει και unroot, αλλά ας πει και κανας άλλος που ξέρει σίγουρα, εγώ δεν το έχω ρουτάρει καν, οπότε δεν ξέρω...

 

τσέκαρε και εδώ, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=791126

δεν τα διάβασα όλα, δεν έχω δοκιμάσει κάτι ελπίζω να βγάλεις άκρη...

Φίλε μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,

ΑΛΛΑ.Hard Reset έχω κάνει 2 φορές με κανένα αποτέλεσμα.

Σαν ζωγραφισμένα pixel μου κάνουν.Φεύγει για service σύντομα.Και του φοράω και screen protector....

ελπίζω να μην το βγάλουν εκτός και πληρώνω...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μάλλον κάπου πιέστηκε η οθόνη και λογικά δεν το καλύπτει η εγγύηση.

Μακάρι να διαψευστώ!

 

Αν δεν έχει πρόβλημα από φθορές/χτυπήματα/εμφανή σημάδια ίσως να μην υπάρχει πρόβλημα από θέμα εγγύησης. Το θέμα είναι ότι πρέπει να επισκεφθεί το service.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! :)

Δεν πρέπει να είναι greek?

Oι roms δεν είναι για κάθε γλώσσα νομίζω. Περνάς απλά αυτήν με την έκδοση που έχεις (απλά κοιτάς να μην είναι καμία branded ή να μην ειναι καμία που αναφέρει ότι είναι άλλης γλώσσας...

Το navigon εξαφανίστηκε από το Market????

Αν και δεν ξέρω αν υπήρχε παλιά ή όχι, πορεί να έγινε κάτι προσωρινά ή να κατέβηκε η trial και να άφησαν μόνο την επι πληρωμή εφαρμογή...

Ευχαριστώ, βρήκα που το είχα δει αυτό που εννοούσα..κοίτα στο παρακάτω link το βίντεο στο 3.15 http://techblog.gr/techtv/lg-optimus-one-p500-hands-on-8478/ είναι θέμα έκδοσης? lg? ή το έχουμε και εμείς? :)

επίσης υπάρχει κανένα fix για το angry birds? αφενός όταν ξεκινάει δεν εμφανίζεται σωστά στην οθόνη και πρέπει να βγω να ξαναμπώ μπας και δουλέψει χώρια ότι δουλεύει και δείχνει σαν να ψιλοκολλάει..

Για το angry birds δεν υπάρχει κάτι... έκδοση αυτή υποτίθεται υποστηρίζει qvga ανάλυση, αλλά απλά περιμένουμε την επομενη...

Για το άλλο τώρα... Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι υπάρχει κάτι τέτοιο, αλλά δεν το βρίσκω και γι αυτό σου είχα πει να κοιτάξεις και να ρωτήσεις στο θέμα με τις εφαρμογές... Μπορείς να βάλεις κάποια widget (ή και το έλεγχος τροφοδοσίας που είναι ενσωματωμένο) και να τα έχεις όλα αυτά στην "επιφάνεια εργασίας" αλλά για εκεί δεν μπορώ να θυμηθώ...

Φίλε μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,

ΑΛΛΑ.Hard Reset έχω κάνει 2 φορές με κανένα αποτέλεσμα.

Σαν ζωγραφισμένα pixel μου κάνουν.Φεύγει για service σύντομα.Και του φοράω και screen protector....

ελπίζω να μην το βγάλουν εκτός και πληρώνω...

Έκανες τελικά unroot; Επίσης φαίνεται και μέσα στο περιβάλλον εργασίας, ή μόνο στην boot-οθόνη;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μερικες ερωτησεις!!

1)το angry birds σας κολλαει καθολου ή παει πολυ σπαστα?Μερικες φορες δεν μου πιανει και το αγγιγμα στην οθονη.

2) καμια εφαρμογη οπως η iMusic υπαρχει?εψαξα να βρω την iMusic αλλα δεν τη βρισκω!

3) σε μερικες εφαρμογες μου βγαζει κατι διαφημισεις(μικρα πλαισια με διαφορες διαφημισεις) με αποτελεσμα να μη μπορω να δω ολοκληρη την εφαρμογη ή να κολλαει!Καποιος τροπος να αποφυγω τις διαφημισεις???

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

η οθόνη να χτυπήθηκε ή οτιδήποτε δεν νομίζω καθώς το κινητό είναι πάντα σε τσέπη του μπουφάν χωρίς κλειδιά ή κάτι τέτοιο.

Αυτό το σχέδιο από pixel το εμφανίζει παντού.

Αν μου το βγάλουν εκτός εγγύησης θα δείτε σύντομα αγγελία χαρίζετε Wildfire ;)

Η απόδειξη δεν έχει κοπεί ακόμα από την vodafone και ας το έχω 1 μήνα + οπότε ελπίζω να γίνει κάτι....

Unroot δεν κατάφερα να το κάνω καθώς βρίσκω μόνο branded versions...αν υπάρχει link για μια unbranded να το βάλω και να το πάω για service..

Σημάδια δεν έχει πουθενά...δεν μου έχει πέσει ποτέ ούτε γρατσουνιές και τέτοια..

Thanks σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μερικες ερωτησεις!!

1)το angry birds σας κολλαει καθολου ή παει πολυ σπαστα?Μερικες φορες δεν μου πιανει και το αγγιγμα στην οθονη.

2) καμια εφαρμογη οπως η iMusic υπαρχει?εψαξα να βρω την iMusic αλλα δεν τη βρισκω!

3) σε μερικες εφαρμογες μου βγαζει κατι διαφημισεις(μικρα πλαισια με διαφορες διαφημισεις) με αποτελεσμα να μη μπορω να δω ολοκληρη την εφαρμογη ή να κολλαει!Καποιος τροπος να αποφυγω τις διαφημισεις???

ευχαριστω!

1) Γενικότερα δεν παίζει καλά στη συσκευή μας. Περιμένουμε κάποια καλύτερη έκδοση...

2) Αν και δεν ξέρω το πρόγραμμα, βλέπω εδώ, ότι υπάρχει ακόμα, απλά είναι εκτός μάρκετ πλέον. Προτείνει και κάποιες εναλλακτικές μέσα...

3) Υπάρχει ένα πρόγραμμα, το οποίο βέβαια θέλει root, και το οποίο κάνει αυτή τη δουυλειά (adfree λέγεται αν δεν κάνω λάθος). Το πρόγραμμα αυτό, δυστυχώς το δοκίμασα και μου προκαλούσε δυσλειτουργίες στο κινητό (δεν προσαρμοζόταν κιόλας σε qvga) και το έβγαλα αμέσως. Δοκίμασε απλά να κλεινεις το ίντερνετ όταν ανοίγεις αυτές τις εφαρμογές, ή απλά αγόρασέ τες...

Λοιπόν...

η οθόνη να χτυπήθηκε ή οτιδήποτε δεν νομίζω καθώς το κινητό είναι πάντα σε τσέπη του μπουφάν χωρίς κλειδιά ή κάτι τέτοιο.

Αυτό το σχέδιο από pixel το εμφανίζει παντού.

Αν μου το βγάλουν εκτός εγγύησης θα δείτε σύντομα αγγελία χαρίζετε Wildfire ;)

Η απόδειξη δεν έχει κοπεί ακόμα από την vodafone και ας το έχω 1 μήνα + οπότε ελπίζω να γίνει κάτι....

Unroot δεν κατάφερα να το κάνω καθώς βρίσκω μόνο branded versions...αν υπάρχει link για μια unbranded να το βάλω και να το πάω για service..

Σημάδια δεν έχει πουθενά...δεν μου έχει πέσει ποτέ ούτε γρατσουνιές και τέτοια..

Thanks σε όλους.

Στο πρώτο λινκ του πρώτου μηνύματος εδώ, θα βρείς και μη branded...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες ... θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει προβλημα με το NDRIVE. Καθως μου κανει πλοηγηση δουλευει μια χαρα. Αν ομως κουνησω καταλαθος το κινητο και γυρισει η εικονα απο καθετα σε οριζοντια τοτε μετα απο λιγα δευτερολεπτα κολλαει το NDRIVE και πρεπει να κανω αναγκαστικη διακοπη για να το ξανατρεξω.

 

Γνωριζει κανεις τον λογο που το κανει η αν μπορω να κανω κατι για να μην εχω αυτο το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα τώρα κιόλας το NDrive (όχι σε πλοήγηση-απλά άνοιξα το χάρτη). Κανονικά γυρνούσε σε landscape... Δεν ξέρω αν στην πλοήγηση έχει πρόβλημα. Μπορείς να σβήσεις την αυτόματη περιστροφή της οθόνης, ώστε προσωρινά να ξεπεράσεις το πρόβλημα...
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα τώρα κιόλας το NDrive (όχι σε πλοήγηση-απλά άνοιξα το χάρτη). Κανονικά γυρνούσε σε landscape... Δεν ξέρω αν στην πλοήγηση έχει πρόβλημα. Μπορείς να σβήσεις την αυτόματη περιστροφή της οθόνης, ώστε προσωρινά να ξεπεράσεις το πρόβλημα...

 

μου το κανει κατα την ωρα της πλοηγησης. Αν ανοιξω κι εγω το NDRIVE και το γυρναω σε landscape δεν μου κολλαει. Την ωρα ομως που το εχω στο αυτκοκινητο αν μου γυρισει landscape και μετα ξαναγυρισει καθετα εχει πλεον κολλησει.

 

Villis για βαλτο μια να σου κανει προσωμειωση. Το δοκιμασα κι ετσι και παλι μου κολλαει.

 

μου το κανει κατα την ωρα της πλοηγησης. Αν ανοιξω κι εγω το NDRIVE και το γυρναω σε landscape δεν μου κολλαει. Την ωρα ομως που το εχω στο αυτκοκινητο αν μου γυρισει landscape και μετα ξαναγυρισει καθετα εχει πλεον κολλησει.

 

Villis για βαλτο μια να σου κανει προσωμειωση. Το δοκιμασα κι ετσι και παλι μου κολλαει.

 

ΧΑΧΑΧΑ και κατι κουλο ακομη. Αν τρεχω το NDRIVE και βαλω το usb να φορτιση στο pc μου βγαζει error το NDRIVE και μου λεει PLEASE INSERT THE SD CARD.

 

ξερουμε τι γινεται εδω?

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

To δοκίμασα και όντως είναι έτσι.. Την ώρα που πάω να το ξαναγυρίσω σε portrait mode, κολλάει. Σβήσε την αυτόματη περιστροφή της οθόνης...

Όσο για το άλλο... Μάλλον δεν είναι καθόλου κουλό. Μάλλον έκανες την κάρτα μνήμης mount στον υπολογιστη και συνεπώς δεν τη βλέπει το ndrive και έχει πρόβλημα ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

To κινητό το χω από την Παρασκευή και μου κρατάει χωρίς ιδιαίτερη χρήση βαριά 2 μέρες!

 

Σήμερα δλδ έχω: 15ώρες και 30 λεπτά απο την αποσύνδεση

96% Android

2% Αναμονή κυψέλης

2 Τηλέφωνο σε αδράνεια

και το πρόγραμμα μου λέει ότι είμαι στο 64% με 20 λεπτά περίπου να χω μιλήσει, 5-6 sms ελάχιστο bluetooth και κανα μισάωρο wifi!

 

Eίμαι νορμάλ?

Επίσης υπάρχει εφαρμογή να βαράει πιο δυνατά το μεγάφωνο όταν με καλούν?

 

Κάποιος...:O

Link to comment
Share on other sites

To δοκίμασα και όντως είναι έτσι.. Την ώρα που πάω να το ξαναγυρίσω σε portrait mode, κολλάει. Σβήσε την αυτόματη περιστροφή της οθόνης...

Όσο για το άλλο... Μάλλον δεν είναι καθόλου κουλό. Μάλλον έκανες την κάρτα μνήμης mount στον υπολογιστη και συνεπώς δεν τη βλέπει το ndrive και έχει πρόβλημα ;)

 

Εχεις δικιο με την καρτα μνημης. Εκανε mount στο pc και δεν την εβλεπε το NDRIVE.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Σε καμια ώρα περιμένω το συγκεκριμένο κινητό από τη vodafone! Μέχρι σήμερα χρησιμοποιούσα ένα iphone 3g, το οποίο θέλω πλέον να κρατήσω ως δεύτερο! Το θέμα είναι ότι θέλω να περάσω τις επαφές μου από το iphone στο wildfire, γνωρίζει κανείς αν και πως γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Απλη ενημερωση για οσους χρειαζονται καποιο service για το κινητο μας να απευθυνθειτε στην arvato telecervice 2105197500 οπου και μας καλυπτει η εγγυηση καθως ειναι πολυ σωστοι επαγγελματιες και εξυπηρετουν παντα και αν υπαρχει προβλημα στη συσκευη την αντικαθιστουν .Με εξυπηρετουν χρονια και δεν ειχα ποτε καποιο προβλημα ;)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα ένα New Account στο Mail app, και έδωσα μόνο το email & password, χωρις άλλη ρύθμιση, και δούλεψε αμέσως.

 

Αφού είδα ότι δουλεύει, μπήκα στις ρυθμίσεις του Account, όπου έχει:

 

Incoming settings

 

POP server: pop3.live.com

Security type: SSL

Server port: 995

 

Outgoing server settings

 

SMTP server: smtp.live.com

Security type: TLS

Server port: 587

 

Τα ίδια βρήκα κι εδώ: http://explore.live.com/windows-live-mobile-hotmail-pop-settings-phone-faq

 

Ελπίζω να βοήθησα

 

Ευχαριστώ nickelsmell αυτή την στιγμή φορτώνει τα e-mails μου!

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Απλη ενημερωση για οσους χρειαζονται καποιο service για το κινητο μας να απευθυνθειτε στην arvato telecervice 2105197500 οπου και μας καλυπτει η εγγυηση καθως ειναι πολυ σωστοι επαγγελματιες και εξυπηρετουν παντα και αν υπαρχει προβλημα στη συσκευη την αντικαθιστουν .Με εξυπηρετουν χρονια και δεν ειχα ποτε καποιο προβλημα ;)

 

Η arvato στα HTC; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Θα ήθελα μια γνώμη για το ποιό gps software δουλεύει καλά στο wildfire

 

ταχουμε ξαναπει αυτα πολλες φορες.το ndrive k copilot ειναι κομπλε για το κινητο μας

Link to comment
Share on other sites

απο που μπορω να κανω εκαθαριση δεδομενων στην εφαρμογη Barcode scanner???Μου βγαζει και μενα το μνμ για αναγκαστικο κλεισιμο αλλα δεν βρισκω απο που να κανω την εκαθαριση μηπως και στρωσει!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...